Schwarzkopf Schauma, Połysk Koloru, Szampon do włosów farbowanych (stara wersja)

Szampon Schauma Połysk Koloru z formułą ochrony koloru i filtrem UV stabilizuje pigmenty farby we włosach. Zapewnia długotrwałą świeżość koloru oraz piękny połysk. Zawarte w nim witaminy wzmacniają włosy.
Idealny do codziennego mycia włosów, o pH neutralnym dla skóry. Łagodne działanie szamponu potwierdzone badaniami dermatologicznymi.

NIE.

kupiłam ten szampon zachęcona opiniami. Mam włosy kręcone, farbowane i zniszczone.

Po pierwszym umyciu byłam bardzo zadowolona. Ale z kolejnymi zaczęło robić się z moimi włosami coś dziwnego.

- Moje włosy nigdy nie kręciły się na powietrzu po wyprostowaniu, a po tym zaczęły.

- włosy wyglądają na nieświeże, brudne i przetłuszczone.

ABSOLUTNIE NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

podrażnia

Nie mam uczulenia na nic, nigdy żaden produkt spożywczy ani kosmetyczny nie spowodował u mnie problemów ze skórą, aż do czasu, gdy użyłam tego szamponu.

Po kilku użyciach skóra zaczęła swędzieć, pojawił się łupież, którego nie miałam nigdy w życiu.
Mam podejrzenia graniczące z pewnością, że to przez ten szampon. Nie skończyłam go, bałam się nawet używać do ciała - wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: kilka razy

Koszmar

Używałam tego szamponu jakiś czas temu. I dla mnie okazał się totalną porażką.

-nawiększym minusem było to, że jak umyłam włosy rano, tak już ok. g. 15 moje włosy wyglądały jakbym nie myła ich z tydzień, nawet mama kilka razy zwracała mi uwagę, że mogłabym w końcu włosy umyć (?)
-włosy były oklapnięte, nieświeże.

Plusów żadnych nie zauważyłam, fakt, że nie miałam włosów farbowanych, szampon kupiła moja mama, ale co nie zmienia faktu, że myć powinien!

Na początku myślałam, że moje włosy są w złej kondycji, ale szybko tę myśl wyrzuciłam z mojej głowy, wystarczyła po prostu zmiana szamponu.
Czytając rcenzję, widzę, że nie tylko ja miałam z nim takie przygody.

Używam tego produktu od: Jakiś czas temu umyłam nim parę razy włosy.
Ilość zużytych opakowań: kawałek jednego

Nie zachwyca

Do tej pory uważałam szampony z tej serii za bardzo dobre. Używalam kilka rodzajów , najbardziej spodobały mi się delikatne zapachy i butelka to wszystko w bardzo niskiej i atrakcyjnej cenie. Niestety zmieniłam zdanie po zakupie tego szamponu. Owszem po użyciu włosy są :
+ miękkie
+ delikatne
+ wygładzone
+ ładnie pachną
+ błyszczą się
+ szampon jest gęsty i naprawde bardzo dobrze się pieni + jest wydajny i ma przyjemny zapach.
Niestety efekt utrzymuje się tylko w dniu mycia, na drugi dzień :
- włosy są brudne
-przyklapniete
- tracą blask
- brzydko się układają
- na ciemnych włosach daje rudawy odcień

Jedyny szampon, który bez użycia odżywki pozostawia włosy lśniące i ułatwia ich rozczesywanie. Włosy są gładkie, ale nie obciążone, wyglądają zdrowo, kolor ładnie się utrzymuje przez wiele tygodni po farbowaniu. Po prostu optymalna pielegnacja dla włosów farbowanych w jednym produkcie. Do tego jedna z niższych cen jeśli chodzi o szampony z drogerii i cudny zapach, który utrzymuje się na włosach dość długo. Nic dodać, nic ująć, świetny produkt.

fajny

W połączeniu z odżywką w sprayu schauma krem i olejek ten szampon daje naprawdę mega połysk;) Włosy są naprawdę ładne i bardzo dobrze sie ukladają, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

jak dla mnie kwc!

+super zapach, nie potrafię konkretnie określić jaki,ale go uwielbiam
+nadaje mega połysk!
+nawilża
moje włosy codziennie myte i prostowane w dodatku kilka razy rozjaśniane i prostowane , go uwielbiają
+wydajny
+cena
+dobrze i szybko się pieni

- brak

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Mega połysk!

Kilka lat temu miałam okazję go używać i nie zachwycił mnie szczególnie ;]
Od pewnego czasu znów do niego wróciłam bo zapamiętałam że nie trzeba po nim używać odżywki i jestem zachwycona!

Drastycznie zmieniłam kolor włosów najpierw rozjaśniaczem a potem farbą, włosy były suche i strasznie matowe :(

Po kilku użyciach włosy zaczęły być gładkie i lśniące!
W świetle wyglądały na zdrowe i błyszczące jak naturalne! dodatkowo ma tak przyjemną gładka konsystencję że nie trzeba używać odzywki - w ogóle nie plącze włosów!

Moja rada jest taka że trzeba go bardzo dobrze wypłukać z włosów bo ze względu na konsystencję odzywki moga u nasady włosów zostać niedomyte resztki. Po dokładnym wypłukaniu włosy są gładkie i świeże!

Dodatkowym plusem jest przyjemny zapach i niska cena zwłaszcza w promocji (duża butla).

Nie zauważyłam ochrony koloru.

Dobry.

Dobry szampon.
PLUSY:
+fajna nie lejąca się konsystencja
+cena( kupiłam za 6.90 dużą butelkę!)
+zapach nie za silny
+ nie plącze aż tak włosów.
+ wydajne opakowanie

MINUSY:
- brak.

Co tu dużo mówić.Dobry szampon. Kolor się nie spłukuje ani szybciej ani wolniej.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania 400 ml

W porządku szampon.

Bardzo lubię i często używam różnych rodzajów szamponów Schauma. Czerwona wersja do włosów farbowanych również spełnia oczekiwania.

Zalety:
*myje włosy, po wyschnięciu wyglądają puszyście i czyściutko
*zapach w porządku
*włosy są błyszczące
*farba rzeczywiście zmywa się wolniej
*wydajny i tani
*poręczna butelka

Wady:
*czasem przesusza włosy

Jestem zadowolona z tego szamponu, jest bardzo w porządku.

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Myje.

+cena
+wydajność
+nie plącze bardzo włosów jak inne szampony.
+Faktycznie chyba utrwala kolor.
-Nie odżywia włosów.

Szampon do mycia, nie odżywia, nie dba o włosy.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka razem z rodzinką.

Tylko zapach.

Nie mam włosów farbowanych, ale skusiłam się pewnego razu na ten szampon. I to był błąd, bo szampon nie zaoferował mi nic poza pięknym zapachem, niską ceną i dobrą wydajnością.

Działanie szamponu to istna klapa, bo bardzo przyspiesza on przetłuszczanie się włosów u nasady jednocześnie przesuszając końcówki. Efekt: szorstko - tłuste strąki. Co prawda, mam tłustą skórę głowy, ale stosowałam już o wiele "cięższe składowo" specyfiki a problem nasilenia tłustości się nie pojawił. Byłam pewna, że ta Schauma nie przysporzy kłopotu, tym bardziej, że już na pierwszy rzut oka jej konsystencja nie wygląda na bardzo bogatą. A tu taka niemiła niespodzianka.

Co do samego mycia: mam wrażenie, że nie robi tego zbyt dokładnie.

PS. Bez odżywki oczywiście plącze włosy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego 250 ml