Soraya, Światło - Balsam do ciała rozświetlający

Soraya, Światło - Balsam do ciała rozświetlający

Rozświetlający balsam do ciała z drobinkami złota nadaje skórze subtelny, złocisty blask. Sprawia,że skóra wygląda promiennie.
Olej sojowy, witaminy A i E zawarte w balsamie mają właściwości nawilżające, łagodzące i uelastyczniające.

Cena: ok. 10 zł / 200 ml

okropieństwo

Zapach okropny, nawilża może i dobrze, chociaż może trochę wodnisty jest, więc nie wiem jak to nawilżenie wypada po paru godzinach... Za dużo tych złotych drobinek, spodziewałam się czego innego. Zero przyjemności ze stosowania z tego kosmetyku. Nawet nie skończyłam opakowania, bo było tak strasznie. Nie warto.

Używam tego produktu od: 5 lat temu kupiłam
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęłam i nie skończyłam

Trudno okreslić.

Zgadzam się z opiniami, iż balsam ten nadaje się na wielkie wyjścia, ze względu na wielkości i ilość złotych drobinek. Na co dzień nie bardzo. Nie nawilża, ale taka nie jest jego rola. Nie podoba mi się zapach, trochę dziwny. A więc na wielkie wyjście może być, ale poza tym nic specjalnego.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

raczej tylko na imprezy...

Denerwuje mnie w nim to,że ma wielkie drobiny, bo to nie sa drobinki... zależało mi na naturalnym efekcie, no i niestety się rozczarowałam.
Właściwosci nawilżające na ***
Zapach taki trochę dziwny...

Wolę balsam Dove, drobinki są w nim mniej widoczne i efekt rozświetlonej skóry jest supernaturalny.

Ewentualnie stosuję na wielkie wyjścia.:)

Używam tego produktu od: 1,5 roku, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Jest OK:)

Jestem maniaczką brokatu wiec ten balsam to wielkie szczescie dla mnie;) Balsam dobrze sie rozprowadza, moze nie nawilza jakos super, pachnie jakby trochę miętowo.
Prawda, ze wiecej drobinek pozostaje na rekach niz na ciele, i jak dla mnie jednak za krotko trzymaja sie ciala. Idealne na lato i na imprezy. Wydajny, cena przystepna, moge polecic

Używam tego produktu od:lipiec 07

dobry na wielkie wyjście

tylko i wyłącznie na nocne szaleństwo na pewno nie nacodzień
drobinki są stanowczo za duże jak dla mnie i zostają raczej na dłoniach niż na ciele.... zapach średni ale do wytrzymania praktyczne opakowanie bo balsam ścieka i nie trzeba przy wykończeniu tubki męczyć się by wydostać resztki produktu

Używałam ten produkt 3 miesiące

Niezly...

Zgodze sie z poprzedniczka ze na imprezki jest rewelacyjny poniewaz zlote drobinki naprawde swietnie blyszcza na skorze i daja ladny efekt a na codzien bym nie polecala bo wygladaly by kiczowato.Balsamik jak dla mnie nawet dobrze sie wchlania i bardzo mi sie podoba jego zapach specyficzny dla firmy soraya,mysle tez ze jest bardzo wydajny poniewaz mam go juz bardzo dlugo.Ogolnie polecam:)

Używam tego produktu od:1 roku

Imprezowy

Kupiłam go 2 lata temu na wakacjach, w sopockim Rossmanie. Bardzo mi się spodobał, bo uwielbiam błyszczące i połyskujące rzeczy. Nadal "nie mogę" go zużyć, jest bardzo wydajny. Jednak używam go tylko na imprezy lub na lato - wtedy pięknie lśni w blasku słońca. Nie radzę jednak nakładać go na zwyczajny dzień, np. do pracy, bo efekt połysku jest naprawdę silny. Trzeba również uważać, ponieważ brudzi ręce i po nałożeniu są złote. Mnie się spodobał, mogę go polecić. Jednak teraz przy balsamach samoopalających wypada blado, bardziej opłaca się kupić Dove Summer Glow + soft shimmer.

Używam tego produktu od przeszło 2 lat...
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

może być

Kupiłam go z przeznaczeniem na imprezy.No cóż,najgorszy nie jest,dodaje nieco blasku skórze,szybko sie wchłania,ma delikatny niedrażniący zapach,ale trzeba się porządnie namęczyć,żeby się nim "przyozdobić",bo większa część drobinek zostaje na dłoniach.
Już zaraz po nałożeniu delikatnie zmiękcza skórę.Nie wiem czy poprawia jej kondycję na dłuższą metę,bo nie używałam go codzień.

Używam tego produktu od:nie używam

brrry!

*w ogole nie nawilza(sucha skora)
*niezbyt fajnie pachnie
*brokat obsypuje sie wszedzie, na ubranie, chlopaka, dywan;)
*trzeba duuzo nalozyc aby byl widoczny efekt!
*ladnie wyglada na opalonej skorze i w sloneczku
*lepiej dolozyc kilka zl i kupic cos lepszegop. o!

Używam tego produktu od:w tamte wakacje
Ilość zużytych opakowań:1 do polowy

spadający brokat

Duże drobinki brokatu zniechęcaja mnie do używania tego balsamu,stoi na połce już ponad rok!!!,minusem jest nijaki zapach i brak nawilżania!!!Ogólnie to kiepski produkt,nie spełnia tego co obiecuje!!!Nie polecam

ilość zużytych opakowań: niecałe 1

całkiem dobry:)

Ładnie rozswietla skóre:) Nadaje skorze ładny odcien, dobrze utrwala opaleznizne.Jest naprawde niedrogi. Jedynym minusem jest słabe nawilzenie.

to nie to ..:(

Myslałam ze znalazłam tani balsam odpowiedni na opalona skore zeby ładnie rozswietlał ale jednak to nie to...Mało nawilza praktycznie smaruje sie jakby woda a drobinki złota trzymaja sie na skorze zeby nie przesadzic jakies 5 minut...wiec bez komentarza tak sie czuje jak bym na mokre z wody ciało posypała złotym brokatem i wiadomo ze jak skora wyschnie to wszystko sie odczepi..wiec to jest całkowita beznadzieja.nie polecam