Avon, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream (Nawilżający krem do rąk)

Avon, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream (Nawilżający krem do rąk)

Intensywnie nawilżający i odżywiający skórę dłoni krem o natychmiastowym i długotrwałym działaniu. Lekka konsystencja umożliwia mu błyskawiczne wchłanianie się. Dłonie po użyciu są aksamitnie gładkie i wyglądają po prostu pięknie.
Zawarty w kosmetyku Softness Delivery System, dzięki opatentowanemu kompleksowi wygładzających skórę składników takich jak ekstrakt nasion amarantusa i olejek z nasion jojoby, nadaje skórze wyjątkową miękkość i gładkość. Dobroczynne składniki wchłaniają się głębiej niż inne produkty i dlatego substancje zmiękczające dostają się do dalszych warstw skóry.

Nie nawilżał

Ten krem jest tylko dla niewymagającej skóry dłoni. Gdy miałam przesuszone dłonie, był wchłaniany błyskawicznie, nie pozostawiając żadnego nawilżenia.
Poza tym miał świetny zapach i nie pozostawiał lepkiej warstwy.
Ja bym go jednak nikomu nie poleciła - działanie znikome.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Średni

Krem jest tani i ma poręczne opakowanie dzięki czemu łatwo mieści się nawet w małej torebce. Pachnie delikatnie. Z tubki bardzo łatwo jest wycisnąć jego za dużą ilość. Wchłania się szybko i nie pozostawia wyczuwalnie, lepkiej warstwy na skórze. Niestety za mało nawilża i odżywia.

Jeden z moich ulubionych.

Krem ma lekką konsystencję, wchłania się błyskawicznie.
Ładnie pachnie, ma kremowo-pudrowy zapach z domieszką jakiegoś kwiatu, jak wszystkie kosmetyki z serii SSS.
Zostawia skórę miłą w dotyku i mięciutką.
Mógłby tylko mieć większą pojemność ;)
Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Doskonały :)

Jest to mój ulubiony krem do rąk. Wspaniale się wchłania, cudownie nawilża a do tego nie pozostawia tłustego filmu. Po aplikacji moje dłonie pięknie pachną, skóra jest miła w dotyku :) Myślę, że jest to niedrogi a rewelacyjny kosmetyk. Sięgam po niego z przyjemnością ! :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Beznadziejny

Beznadziejny tak samo jak pozostałe z tej serii. Nie zauważyłam nawilżenia czy pielęgnacji. Krem wsiąka w skórę moich dłoni jak w gąbkę i zaraz nie ma po nim śladu. Żadnego efektu. Nie przynosi ulgi przesuszonym dłoniom. Jak były suche tak pozostały. Niewydajny, wystarczył na dwa tygodnie.

Używam tego produktu od: ok. półtora miesiąca

Dobry

Lekki kremik, szybko się wchłania i ładnie pachnie w typowym zapachu dla tej serii :)
Skóra po tym kremie jest nawilżona i wygładzona.
Wydaje mi sie jednak, ze gdybym miała bardziej wysuszona skóre to by sobie nie poradził, dlatego daje mu 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

krem ładnie pachnie ale potem jest tlusty i ciezko go wetrzec w skóre poprostu chyba zle sie wchłania , ale jak sie juz wchłonie dłonie sa bardzo przyjemne w dotyku.

Używam tego produktu od:roku

Słabo...

Nie wiem, po co kupiłam ten krem. Chyba skusiło mnie nowe opakowanie i promocyjna cena - 4.99zł.

- zapach ładny, ale zbyt mocny
- działanie praktycznie żadne - nie nawilża, nie odżywia

+ ładne opakowanie
+ przystępna cena

Fakt. Jest tani. Ale nawet za 5zł można kupić świetne kremy, którym ten nie dorównuje.

Ja go już więcej nie kupię i nie polecam (no, chyba że na lato)...

Używam tego produktu od: grudzień 9

po co?

Sama nie wiem co mnie skusiło na zakup tego kremu... Chyba to, że najnormalniej w świecie lubię testować kosmetyki i albo znajduję coś, do czego z chęcia będę wracać, albo wiem, że odpada. A ten krem należy zdecydowanie do tej drugiej kategorii.

*zapach-ładny, ale zbyt intensywny, mi przeszkadza

*konsysytencja-lejąca (aż spływa po dłoniach) i beztłuszczowa-szybko się wchłania aż do matu, ale nie pozostawia żadnego filmu

*nawilżanie-zero nawilżenia. Cały czas miałam uczucie, że krem wręcz wysusza dłonie, opuszki palców miałam pomarszczone jak po długiej kąpieli. Musiałam na przemian z tym kremem używać innego, inaczej wysuszyłny totalnie

*pielęgnacja-nie nawilżył, nie wygładził, nie zmiękczył. Nie zrobił nic.

Najgorszy krem do rąk z jakim miałam do czynienia ( na szczęście mało wydajny, dlatego jakoś go przemęczyłam).
Nie nawilżał nawet przez 5 minut, tylko wysuszał.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

słabiutki

krem pachnie typowo dla tej serii, nie lubię tego mocnego zapachu
jest dość rzadki, nietłusty, dzięki temu szybko się wchłania
chwilowo nawilża dłonie, jeśli nie są zbyt wysuszone - o ile w lecie mogłam go uzywać (ale moje dłonie w lecie radzą sobie doskonale i bez kremu), to zimą, kiedy krem zaczyna mi być bardzo potrzebny, zamiast nawilżać jakby dodatkowo wysuszał
nie widzę więc potrzeby uzywać go - skóra jest ściagnięta, szorstka i im dłużej go uzywam tym jest gorzej

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Dobry, jednak są lepsze.

Bardzo dobry krem, dłonie są po nim miękkie, gładkie, cudowny zapach.
Jednak są lepsze, dlatego tylko 4 gwiazdki, kiedyś używałam kremu z gliceryną i choć ten daje b. podobny efekt miękkich rąk, mógłbyb być jednak nieco lepszy.

Warto kupić ze względu na b. dobrą jakość w przystepnej cenie i piękny zapach.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

może być

Bardzo ładnie pachnie nie tak słodko :)skóra dłoni gładka przyjemna w dotyku ale bardzo wolno się wchłania ręce kleją się dość długo jest to drażniące i mało przyjemne. Mimo iż poza tą jedną wadą jest wszystko oki. Nie kupie go.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2 pierwszej tubki