Avon, Skin So Soft, Replenishing Dry Oil Body Spray (Nawilżający olejek do ciała w sprayu)

Nowa wersja olejku, dostępna od 2005 r.
Doskonale nawilżający i odżywiający skórę olejek o niezwykle lekkiej konsystencji w sprayu. Szybko się wchłania, pozostawiając na skórze piękny,
kwiatowy zapach.
Zawarty w nim Softness Delivery System, dzięki opatentowanemu kompleksowi wygładzających skórę składników takich jak ekstrakt nasion amarantusa i
olejek z nasion jojoby, nadaje skórze wyjątkową miękkość i gładkość. Dobroczynne składniki wchłaniają się głębiej niż inne produkty i dlatego substancje zmiękczające dostają się do dalszych warstw skóry.

totalna pomyłka

Oprucz całkiem sympatycznego opakowania nie ma nic ciekawego w tym olejku. Kompletnie nie nawilza, powiedziala bym wrecz ze nogi po spryskania staja sie suche . Uwidacznia sie az sucha łuska na nogach ,,, porażka.. Skora jest po nim dziwna, jak by upudrowana czymś...

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: pol opakowania

Ten olejek to jakaś pomyłka!

Absolutny badziew! Jak można to nazwać czymś co nawilża?
Jedyny plus to taki że jest wydajny i ma piekny zapach!
A reszta to same minusy:
-gdy się wchłonie wogóle nie czuć że skora jest nawilżona, tak jak bym niczym jej nie posmarowała
-nie odżywia skóry
-może lekko wygładza ale minimalnie!
Jednym słowem okropieństwo!
100 razy lepsza jest zwykła oliwka która naprawdę nawilży skórę bo ten olejek nie robi tego w najmniejszym stopniu!
Nie polecam.
Szkoda pieniędzy! Za tę cene można kupić coś o wiele lepszego!

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki

olejek, ktory wysusza

Miałam to ´´cudo´´. Konsystencji nie moge sie przyczepić, bo to w końcu ma byc olejek, czyli jest tłusty i tłuści wszystko dookola. Sęk w tym, ze w ogóle nie nawilża. Moja skóra była po nim przesuszona,a to juz jakas kpina, bo po olejku spodziewałam sie czegos innego. Spray nie chciał psikać ustawiony pod innym kątem. No i ten pudrowy zapach.. fee

chyba tylko do masażu

na tą wersje olejku również dałam sie nabrać - był dokładnie taki sam jak inne
spray było trudno rozprowadzić, bo nie dało sie psikać "do góry nogami" więc trzeba było troche wyginać rękę
było o czywiscie tłusty, ale w taki dziwny, pudrowy sposób, nie wsiąkał prawie w ogóle w skórę, zostawiając błyszczącą warstwę, do której wszystko sie kleiło - ubranie, kurz...
gdyby jeszcze nawilżał - skóra była po nim tylko tłusta, pod spodem czuć było, że sie ściąga, po wytarciu się olejku w ubranie czy ręcznik skóra schodziła mi płatkami - jakbym jej nie smarowała niczym od dawna, na dodatek zapach tej serii, którego nie lubie był wyjatkowo mocny
zuzyty do masażu, bo tylko tu jakos sie sprawdzał, na szczęście mało wydajny

Używam tego produktu od: kiedyś

dla mnie jest super

nie wiem czy ten produkt jest jeszcze do kupienia ale dla mnie byl bardzo fajny coz moze byl tlusty ale to w koncu olejek w spreju pieknie pachnie zawsze uzywalam go po porannym prysznicu i pachnialam do konca szkoly a nawet i dluzej czulam sie fajnie swiezo nie wiem czemu tyle negatywow na dzien jest super na noc i tak uzywalam balamu lub niczego skora po nim byla nawilzona mieciutka bardzo chetnie go kupie jak jeszcze bedzie a jeszcze dodam ze opalalam sie na nim ale jak juz bylam opalona polecam
Używam tego produktu od:jakies 2 lata
Ilość zużytych opakowań:3opakowania

przyjemny

Jej... nie wiem dlaczego ten olejek ma aż tak fatalne recenzje. Ja go bardzo lubiłam, głównie za zapach, który mi bardzo odpowiadał:)

Olejek się bardzo szybko wchłaniał i faktycznie raczej słabo nawilżał.

Ma dużo alkoholu i tu spory minus:/ Po aplikacji na świeżo ogolone nogi trochę szczypał ale za to odkażał i nie robiły mi się krostki.

Skóra po nim była naprawdę aksamitna i gładziutka.

Już go nie używam (zrezygnowałam z Avonu) ale mam bardzo pozytywne wspomnienia.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat z przerwami

Zatłuszczacz Pospolitus!Nie!!

Nie,nie,nie!!!
To nie olejek!!!!
To natłuszczacz zatłuszczacz!!!!
Okropny!
Zapach mdlący,kwiatowy i bardzo słodki!
Konsystencja-pożal się Boże!
Strasznie zatłuszcza, a nie nawilża!
Po tym jak się już łaskawie wchłoni,to skóra jest nadal sucha!!!
Paskudztwo-okropne!!

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:troche 1

Ostrzegam

To jedne z najgorszych kosmetyków używanych przeze mnie.
Ten oleje wogóle nie nawilża skóry, co więcej poprostu ją przesusza, jest fatalny.
Wogóle nie pielęgnuje ciała.
Do tego cięzko się go aplikuje, bo buteleczka działa tylko w pozycji pionowej. Trzeba się nieźle namęczyć żeby spryskać tym ciało.
I zużyć bardzo dużo ilość tego kosmetyku, po pewnym czasie ma się już dosyć tego zapachu :(

Używam tego produktu od: stoi na półce z rok, używam gdy nie mam nic innego pod ręką
Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Porażka!!

Nie nie i jeszcze raz nie!!

Owszem. szybko sie wchłania i dobrze aplikuje ale to jedyne plusy, które i tak sa minusami:(

Łatwo sie wchłania bo jest naszpikowany alkoholem!!Zapach jest nie do wytrzymania-dusi tak strasznie, że musze otwierać łazienkę jak go nakładam...Opary alkoholu sa nie do wytrzymania. Wystarczy drobna ranka na skórze i piecze okropnie. Po jego alpikacji na skórze jest biały nalot i jest miła w dotylku tylko przez chwile. Potem jest poprostu sucha.

Nigdy wiecej!

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:pół buteleczki

Milutki

Dziwi mnie tak wiele negatywnych opinii. Jak dla mnie jest to świetny produkt. Nawilża skórę i nadaje jej piękny, kwiatowy zapach. Nie jest zbyt wydajny, a pompka czasem się zacina.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Katastrofa

Avon chyba sobie cos pomylił. Robią kosmetyk nawilżający a alkoholu dodali tyle ze niejednego pijaczka ściągnie jego zapach.
Ja mam dośc suchą skórę, wiec większe wymagania. Po użyciu miałam bardziej wysuszoną skórę niz gdybym wcale go nie użyła. Skóra aż się łuszczyła. Tragedia. Jestem rozczarowana i nigdy go nie kupię !!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Fatalny

Przeglądając najniżej oceniane produkty natrafiłam na ten olejek i z chęcia przyłącze się do negatywnych opini na temat tego produktu! On jest fatalny!
minusy:
-zamiast nawilżać potwornie wysusza
-nie chce się wchłonąć, zostawia obrzydliwą powłoke na skórze
-jest niewydajny
-aplikator sie zapycha i zacina
-opakowanie wydawało się poręczne ale okazało się, że wyślizguje się z rąk
-ma duszący okropny zapach

Nie widze żadnych plusów w tym olejku!

Używam tego produktu od:używałam około 3 miesiecy temu