Biotherm, Aquasource dla skóry normalnej i mieszanej (stara wersja)

Biotherm, Aquasource dla skóry normalnej i mieszanej (stara wersja)

Średnia ocena użytkowników: 3,2 /5

Pojemność 0 ml
Cena 160,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Lekki, odświeżający krem-żel odpowiedni dla cery normalnej, mieszanej i tłustej, odwodnionej. Zawiera w swym składzie wodę termalną, a także wyciąg z planktonu termalnego co sprawia, że świetnie radzi sobie z podrażnieniami skóry, wysuszeniem, odwodnieniem i zapewnia jej zdrowy, prommienny wygląd.

W recepturze kremu znajduje się także witamina E, dla ochrony skóry przed wpływem środowiska, olej sojowy i cukry.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 30

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,2 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny

Dziwi mnie tak wiele negatywnych recenzji tego kremu. Mam cere mieszana i wg mnie wszystkie obietnice producenta zostaly spelnione: krem jest lekki, szybko sie wchlania, na dlugo nawilza i sprawia, ze cera jest gladka i promienna. Nie zapycha. Ma przyjemny zapach. Konsystencja dosc rzadka, ale dzieki temu szybciutko sie wchlania. Cena dosc wysoka, ale w przypadku tego kremu naprawde warto. Bardzo dobry, polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nawet nawet

kupiłam go żeby nawilżył moją suchą cerę, pod tym względem sprawdził się dobrze ! bardzo ładnie nawilżył mi buzię, żadnego pieczenia, żagnej alergii ! innych efektow poza nawilzaniem nie widze, jak dla mnie sprawdzil sie!
godny polecenia :D
Używam tego produktu od:6 msc
Ilość zużytych opakowań:1

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie polecam

Cóż krem kupiłam zmylona firmą. Miał być nawilżający więc idealny... pierwsze co mnie zdziwiło to zapach, odpychający,po prostu tragicznie śmierdzi. Po nałożeniu bardzo piecze, mimo że nie mam skóry delikatnej czy skłonnej do alergii. trzeba mu przyznać,że dobrze nawilża ale gorzej niż inne tego typu kosmetyki i o wiele tańsze np z dermedica. podsumowując nie jest wart zainteresowania

Używam tego produktu od:sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:to jest 1 i ostatnie

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Tragedia

Ładny zapach, ładny kolor, ale to wszystko. Krem wywołuje u mnie natychmiast po nałożeniu mocne pieczenie - pali mnie twarz. Made in China?


Używam tego produktu od:miniatura
Ilość zużytych opakowań: 1 wyrzucone do śmieci

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bez rewelacji

kupilam ten kremik w zestawie miniproduktow Biotherm w Sephorze. mial on starczec na 2 tygodnie wyprobowywania i rzeczywiscie starczyl ale zrobil mi masakre z buzi:(

na poczatku bylo ok. kremik ladnie pachnie, ladnie nawilza (chociaz moja skora za bardzo sie po nim blyszczala, co mi nie pasowalo i uzywalam go na noc). Jednak po ok.1,5tyg uzywania na mojej buzi nastapil wysyp, glownie na brodzie!! okropne, ropne bulwy oraz mnostwo malych ropnych krosteczek!! jestem pewna ze to ten krem jest winowajca:( najgorsze ze odstawilam go jakies 2 tygodnie temu, a nadal mecze sie ze skutkami jego uzywania - moja brodka wyglada lepiej, ale nadal mam tam mnooostwo krostek:((

widocznie ktorys skladnik kremu mnie zapchal, bo widze ze innym sluzy.

ja na pewno nigdy wiecej nie tylko nie kupie, ale nawet nie dotkne sie tego kremu!!!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie i ani chwili wiecej!!!
Ilość zużytych opakowań: probka 15ml

Wizażanki najczęściej polecają:

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

śmierdzi alkoholem!!!

Pierwszym powodem dla którego nie kupię tego kremu jest zawartość nim alkoholu. Nie wiem jak to może być sprzedawane w sklepach. Kupiłam zestaw na promocji (165zł) a normalnie to sam krem tyle kosztuje. Żel oczyszczający jest dobry naprawdę oczyszcza. Tonik też jest ok. Wracając do kremu to fajny ma zapach, słoiczek świetny i konsystencja też ok ale ten alkohol okropność. Krem szybko się wchłania ale szczerze mówiąc nie mam cery miękkiej ( jest sucha w dotyku przez cały dzień) jak po garnier ultra świeżość moim ukochanym. Raczej nie polecam !!! A i jeszcze jedno za taką cenę to się go nie opłaca bo naprawdę powinien super nawilżać!Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Taki sobie

Kupując zestaw mini produktów z tym kremem wiele po nim sobie obiecywałam. Szczególnie po tylu pozytywnych opiniach na wizażu. Kilka razy chodziłam koło tego kremu z myślą by go kupić, ale jakoś cena zawsze mnie powstrzymywała. Aż tu w zeszłe wakacje pojawiły się zestawy mini produktów i czym prędzej kupiłam, bo akurat wyjeżdżałam na urlop i takie mini produkty akurat były mi potrzebne.
Na początku zdziwił mnie trochę zapach tego kremu-żelu, taki leśny, sosnowy. Lekka i przyjemna konsystencja, nawet bym powiedziała, że taka jedwabista. Krem dobrze się wchłania, ale niestety na buźce zostawia taki delikatny film, który u mnie nie za ciekawie wygląda. Po pewnym czasie jednak bardzo brzydko się świecę, ale to akurat przy innych kremach też mam. W wakacje to nawilżanie było całkiem ok. Stosowany razem z żelem do mycia twarzy i tonikiem spisywał się na wakacjach całkiem nieźle.

Ponieważ całego kremu nie zużyłam na wyjeździe to bidak przewracał się w kosmetyczce razem z innymi mini produktami, w październiku zeszłego roku postanowiłam go wykończyć. I klapa. Krem wcale tak dobrze nie nawilża. W klimatyzowanym biurze nie daje rady, po 4 godzinach buźkę miałam ściągniętą, czerwoną i piekła. Wieczorem jak zmyłam makijaż to nie ukoił podrażnionej cery tylko jeszcze spotęgował dyskomfort. Jak zauważyłam w składzie ma alkohol i to jego obwiniam za te wszystkie dolegliwości. Wykończyłam go na szyję i cieszę się, że nie kupiłam całego dużego słoiczka, bo avenka czy vichy za 1/3 ceny sprawuje się o wiele lepiej.


Używam tego produktu od: lato-jesień zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: mini produkt

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niezły, ale...

Z moją wymagającą cerą z tendencją do przesuszenia dał sobie radę na "cztery minus". Jednak przy tej cenie (minusik) oczekiwałam naprawdę dobrego działania. Wersja dla skóry normalnej i mieszanej daje zbyt odczuwalny film na twarzy (minusik), średnio wydajny (minusik) - opakowanie na 2 miesiące, jak dla mnie. a i wciąż szukam ideału, więc jeżeli nie znajdę nic lepszego - może wrócę do tego kremu.

Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 2

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

troche rozczarował

Szczerze mówiąc, to po tej marce spodziewałam się czegoś lepszego.
Sam krem jest dość fajny. Ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, ale gorzej wchłania.
Zapach lekki, nie drażniący - też na plus.

Co do działania, to nawilża, ale słabo. Myślałam, że pomoże coś na suche skórki (głownie na nosie i na czole), ale niestety nic z tego :( Troche matuje i nie pogarsza stanu cery.
Zasłużył na 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:kilka próbek

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

za te cene słaby

Sam krem jest nawet niezły ale nie rewelacyjny. Ma troche zbyt ciężka konsystencje jak dla skory mieszanej. Dobrze nawilża, troche matuje ale jezeli ktos ma problem ze świeceniem to ten krem idealnu dla niego nie będzie. Pachnie bardzo słabo ale moze to i dobrze. Jest dosc wydajny ale drogi. Za te cene spodziewałam sie czegos lepszego.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

bardzo dobry :-)

jest to naprawdę bardzo dobry krem!

+ dobrze nawilża, rzeczywiście cały dzień skóra była nawilżona!
+ niweluje suche skórki
+ b.szybko się wchłania, u mnie do matu
+ podkład rozprowadza się na nim świetnie, i tak samo się na nim trzyma :-)

nie podoba mi się zapach. pełnowymiarowego opakowania nie kupię ze względu na cenę, która jest jego minusem. takie nawilżenie uzyskuję przy kremie avenki albo eucerin za trzykrotnie niższą cenę.

lecz jeżeli komuś nie przeszkadza cena, to krem jest naprawdę godnym spróbowania. :-)


Używam tego produktu od: f
Ilość zużytych opakowań: 10 próbek

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Polecam

Ten krem do zludzenia przypomina moj ulubiony Vichy Oligo 25 do cery mieszanej i pewnie dlatego go kupilam. Tylko cena jest dwa razy wyzsza, wiec odejmuje jedna gwiazdke.
Bardzo lekki i silnie nawilzajacy, orzezwiajacy zel. Dobrze spisuje sie pod makijazem. Nie przetlusza skory, ale tez jej nie matuje (i nie o to tu chodzi). Nie zatyka porow, jest bardzo wydajny i pieknie pachnie.
Wielka szkoda, ze nie posiada filtrow UV, bylby idealnym zelem na lato.
Mimo wszystko godny polecenia.

Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    365
    recenzji

    1054
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    0
    recenzji

    1633
    pochwał

    9,95

  3. 3

    0
    produktów

    54
    recenzji

    1719
    pochwał

    6,30

Zobacz cały ranking