Lovely, Gold Glow (Puder)

Lovely, Gold Glow (Puder)

Średnia ocena użytkowników: 3,9 /5

Pojemność 0 ml
Cena 10,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Naturalny,hipoalergiczny z dodatkiem nagietka.Pielęgnuje i chroni skórę twarzy, nadając jej zdrowy i świeży wygląd. Wyjątkowa trwałość pudru sprawia, że makijaż wygląda świeżo przez wiele godzin.

Recenzje 57

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,9 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niezły

Ciężko mi go ocenić, bo w założeniu powinien być bronzujący/rozświetlający (w zależności od odcienia).

Jak dla mnie kolor, który posiadam 03, wyglądem przypomina raczej zwyczajny ciemny puder.
Nie jest to jednak dla mnie minusem, bo potrzebowałam naturalnego efektu...
... ale do rzeczy :D

In plus:
- ładny kolor (nie różowy, nie pomarańczowy - wygląda naturalnie)
- nieźle się trzyma (na mojej mieszanej cerze spokojnie 5-6h bez poprawek)

Plus/Minus:
- bardzo delikatny efekt, więc jeśli ktoś liczy na porządny bronzer to się zawiedzie

Dla podkreślenia średnio bladej buzi będzie ok ;)

Używam tego produktu od: pare tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nietrwały

Używam tego pudru jako bronzera. Ciężko mi powiedzieć jaki mam kolor, bo napisy się starły, ale kojarzy mi się coś 4 lub 5.
Kolor bardzo ładny (ogólnie kolorystyka tych pudrów jest na plus - naturalne kolory, nie żadne wpadające w pomarańcze czy róże). Nie jest to ciężki puder prasowany, moim zdaniem ciężko z nim przesadzić i zrobić sobie krzywdę. Efekt również bardzo mi się podoba - nienachalny, delikatny a zauważalny. Nie ma drobinek (bardzo nie lubię tego słowa, zazwyczaj producenci \'kamuflują\' tym słowem chamski brokat) a jednocześnie tworzy się na twarzy taka tafla. :D Nazwa - glow- rzeczywiście oddaje tutaj działanie kosmetyku. Na twarzy w połączeniu z innymi produktami:podkładami, pudrami wygląda bardzo dobrze ALE przez mniej więcej 2 godziny. :/ Później nie ma po nim śladu. Boki twarzy czy poliki mają jedynie taką ciemniejszą poświatę 0 nie wygląda to już estetycznie. Gdyby nie to, pewnie zostałby moim hitem. Zużyję go pewnie do końca, ale tylko wtedy gdy będę potrzebowała wyskoczyć gdzieś na chwilę.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jest okej, polecam.

Plusy:
-zapach
-cena
-dostępność
-dobrze współgra z podkładem
-wydajny
-dopasowuje się do karnacji
-cera wygląda lepiej
-matowi

Minusy:
-nie utrzymuje się za długo na twarzy
-opakowanie

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Jest okej.

Puder ma ładny zapach, jest łatwy w aplikacji, szczególnie za pomocją pędzla, wydany i tani. W miarę dobrze kryje, nie mam większych zastrzeżeń.

Konsystencja: jest to puder prasowany, pod koniec skruszył mi się, ale to z mojej winy, bo wsadziłam go sobie do torby.

Działanie: mnie krył dobrze, dobrze współpracował z podkładem, korektorem, bazą pod cienie i innymi kosmetykami. Nie podrażnił mi oczu, nie uczulił, nie wysuszył, nie osypywał się.

Zapach: odpowiada mi. Nie jest mocny, chemiczny. Ja jestem zadowolona, jest to jego kolejny plus.

Opakowanie: jest zwyczajne, bez lustereczka. Góra wieczka może wydawać się trochę licha. Nie pękło mi, nic się z niego nie wysypywało, więc jest na plus. Przecież nie to jest najważniejsze ;)

Dostępność: drogerie Rossmann

Plusy:
- cena
- opakowanie
- łatwa aplikacja
- zapach
- nie osypuje się
- nie uczula

Minusy: nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: Ponad 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

poleciłabym

Puder dobry, ale nie najlepszy. Można go wypróbować, jednak ja nadal pozostanę fanką klasycznej, naturalnej Vipery.

Plusy:
*** bardzo niska cena;
*** nie uczula, ani nie podrażnia skóry;
*** dosyć sucha, matowa konsystencja; nie podkreśla suchych skórek na twarzy; dobrze się rozprowadza; nie doprowadza również do przetłuszczania się skóry;
*** wydajny

Minusy:
*** krótko się utrzymuje na twarzy; szybko się ściera; jest nietrwały;
*** nie odpowiada mi mocny zapach; wolę by puder był bezzapachowy;
*** trochę zbytnio się błyszczy, więc jeśli na skórze pojawią się jakieś niedoskonałości, to puder to podkreśli; trzeba rozsądnie nakładać;

Całkiem niezły produkt w tym przedziale cenowym.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

kiedyś byliśmy nierozłączni

Kiedyś pokrywałam nim całą twarz. Uwielbiałam w nim wszystko; zapach, kolor, opakowanie, drobinki i cudowny efekt rozświetlenia.
Nie nadaje się niestety do cery z wypryskami gdyż tylko je podkreśla.
Nigdy nie wczytywałam się w skład.
Może jeszcze kiedyś z nim poeksperymentuje.
Dobry produkt za niewielką cenę.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

super!

Bardzo dobry puder !!!!!
Na wstępie zaznaczam,że używam go jako brązera: podkreślam nim kości policzkowe, czubek nosa i brodę
i parę innych miejsc przy modelowaniu ;)
Plusy:
1. idealnie dopasowuje się do karnacji - ja mam nr. 3 bardzo delikatny brąz, z drobinkami
2. dzięki niemu cera wygląda świetnie w każdym świetle, zarówno dziennym jak i sztucznym- drobinki są bardzo delikatne
3. rewelacyjnie nadaje się do modelowania konturów twarzy, nie zostawia smug, plam, można nałożyć kilka warstw stopniując nasycenie koloru, bez efektu "maski"
4.fajny zapach - jak dla mnie
5. bardzo, bardzo wydajny - przy codziennym używaniu starczył mi prawie na rok -nie używam puszków, ale pędzli
6. mnie nie uczulił, a uczula mnie prawie wszystko :)
Minusy:
1. opakowanie - kiepskie- po prostu źle wykonane, szybko odpada klapka od puderniczki.

Generalnie polecam: dobry produkt za niewielką cenę - szok !
Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super!

Bardzo dobry produkt, chociaż przyznam że nigdy nie używałam pudrów jakoś regularnie.

Jakiś czas temu był transparentny eveline (złote brzegi czarnego opakowania) i w sumie ok, nie narzekalam, ale bez zachwytu, aby kupować dalej.

Dawniej, dawniej w liceum oriflame, ale to już nie pamiętam czy dobry czy nie, po prostu zamówiłam i używałam, też bez dalszego kupowania.

Co do golden glow, mi bardzo pasuje. Mam numerki 1 i 2, czy jasne.

1 to mój mega ullubieniec drobinki są świetne, zdecydowanie nie bazarowe, utrzymują się chyba całkiem długo, sam puder to nawet nie wiem ;)

2 jest w porządku, ale jak przystało na zwykłe matowe pudry, kótrymi się nie zachwycam, pewnie nie będę kupowac dalej.

Jestem bardzo ciekawa 3 i 4, podobno nadają się bardziej jako bronzery, matowy i z drobinkami, wiec super.

Za taką cenę warto spróbować wszystkich, przynajmniej ja mam taki zamiar.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania - w trakcie zużywania

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Pierwszy raz i chyba ostatni

PLUSY:
-zapach
-cena
-wydajność

MINUSY:
-opakowanie<bardzo tandetne>
-zbyt duży połysk
-dziwna gama kolorystyczna
-a najgorsze jest to ,że szybko ZNIKA!

Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

4 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny kolor :)

Z ręką na sercu mogę polecić ten produkt i to zarówno początkującym jak i wprawionym miłośniczkom makijażu :) Posiadam kolor 4 który jest neutralnym brązem (przypomina naturalną opaleniznę) z delikatnymi drobinkami.

Plusy:

+ Zadziwiająco dobra gama kolorów idealnie dobrana do jasnych cer większości polek :) (biorąc pod uwagę że zamierzacie go używać jako bronzer)

+ Ma bardzo dobrą pigmentację jak na produkt tego typu. Co mam na myśli? Otóż bronzer jest zdecydowanie słabo napigmentowany co pozwala na stopniowanie nasycenia koloru na skórze i pomaga uniknąć smug mniej wprawionym osobom.

+ Jest raczej suchy co również pomaga uchronić nas przed smugami i plackami na twarzy.

+ Mimo obecności drobinek nie daje efektu dyskotekowej kuli, rozświetlenie jest naprawdę delikatne i widoczne tylko pod słońce. Skóra wyglada zdrowo i promiennie :)

+Dobrze łączy sie z innymi kosmetykami nałożonymi na twarz.

+ Mam skórę suchą ale bardzo kapryśną i nie zaobserwowałam żadnego uczulenia, wysypki, przetłuszczenia, przesuszenia, zapchanych porów ani wyprysków.

+ Cena jest śmiesznie niska biorąc pod uwagę efekt jaki daje na skórze.

Minusy:

- Zapach jest zdecydowanie zbyt intensywny jak na produkt do twarzy. Kręci mnie w nosie i denerwuje ale moze przywyknę.

- Opakowanie jest dosyć tandetne dlatego staram się delikatnie z nim obchodzić gdyż wyczuwam w powietrzu urwanie się klapki od pudełeczka ;)

- Mógłby być troszkę bardziej trwały. Wytrzymuje około 6-7 godzin po czym trzeba sie &quot;domalować&quot;.

Podsumowując mogę odradzić ten produkt jedynie skrajnie wrażliwym nosom :) Reszta może śmiało lecieć po niego i rozkoszować się wspaniałym efektem.



Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

takiego pudru szukałam

Po zakupie bronzera tej firmy, z którego jestem bardzo zadowolona,chciałam wypróbować pudry z nadzieją, że będzie podobnie i nie myliłam się. Mam 3 kolory z tej serii, nr.1,3,4. Pudry są delikatne,można stopniować ich intensywność nie robiąc sobie plam na twarzy. Po utrwaleniu nim makijażu nie widać takiej suchej talkowej warstwy jak to bywa w większości przypadków. Są mało kryjące, ale ja tego od pudrów nie oczekuję, bo i tak nakładam wcześniej podkład. Nie dają płaskiego matu, są bardziej satynowe na skórze.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Lubię jego zapach

Dorwałam go na jakiejś rossmann\'owej promocji za 4 zł :)
Mam odcień 2, matowy (chyba widać go na fotce), który idealnie mi pasuje. Puderek pięknie pachnie i dobrze matuje choć mógłby wytrzymać nieco dłużej np. na nosie. Nie sprawia żadnych problemów alergicznych. Biorąc pod uwagę cenę za jaką go dostałam jestem nim zachwycona.

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    309
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    1123
    pochwał

    9,62

  3. 3

    0
    produktów

    4
    recenzji

    1068
    pochwał

    9,37

Zobacz cały ranking