Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam Linerów: MAC Fluidline lub Bobbi Brown Gel Eyeliner - DUŻO na wymianę - GÓRNA PÓŁKA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-03, 17:13   #1
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Wink

Linerów: MAC Fluidline lub Bobbi Brown Gel Eyeliner - DUŻO na wymianę - GÓRNA PÓŁKA


Dziewczyny poszukuję następujących linerów w słoiczku:

MAC Fluidline Eyeliner Gel
lub
Bobbi Brown Long-Wear Gel Eyeliner

Najbardziej zależy mi na odcieniach granatu, zieleni, fioletu, grafitu, czekolady itp... Natomiast matowa czerń odpada.


EDIT:
Pierwsze zdjęcie przedstawia kosmetyki na wymianę.
Jeżeli macie pytania do nich to pytajcie, wszystko dokładnie opiszę. Do prawie wszystkich kosmetyków posiadam pudełka. Każdy z nich jest w 100% oryginalny, nie toleruję podróbek (niektóre z Was znają mnie pewnie z antypodróbkowych wątków ).

Jeżeli macie któryś z tych linerów to piszcie!
Zależy mi na czasie bo niedługo wyjeżdżam na wakacje i chciałabym wymienić się jeszcze przed wyjazdem (jak również otrzymać kosmetyki).



-> Jestem uczciwą osobą i możesz mieć gwarancję, że otrzymasz ode mnie kosmetyk taki jak opisałam, bezpiecznie zapakowany by się nie potłukł.
-> Paczki wysyłam listem poleconym, priorytetowym żeby przypadkiem nie zgubiła się na poczcie - Ciebie również proszę o taką formę wysyłki.
-> W podpisie znajduje się moja kolekcja kosmetyków. Z niej mogę coś dodatkowo oddać w zamian za któryś z tych linerów, żeby było 'po równo' dla nas obu



Opis kosmetyków:
(* klikając na nazwę kosmetyku z gwiazdką wejdziesz na jego opis i recenzje w KWC)
1. Estee Lauder, Platinum Illuminator All Over Powder (Puder rozświetlający)*
2. YSL, Rouge Vibration*
3. Christian Dior, 5-Colour Iridescent Eyeshadow, nr 409 Tropical Light *
4. Christian Dior, 5-Colour Iridescent Eyeshadow, nr 609 Earth Reflection*
5. Estee Lauder, Floating Color (Puder rozświetlający na całe ciało i twarz)
6. Artdeco, Highlighter Art Design (Prasowany puder rozświetlający) nr 4*
7. Artdeco, Highlighter Art Design (Prasowany puder rozświetlający) nr 2*
8. Clinique, Paletka Colour Surge Eye Shadow*
odcienie: daybreak, rum spice, victorian pink duo light shade, beach plum duo purple shade, lucky penny, sugar sugar
9. Guerlain, Terracotta, Loose Powder Kohl (kohl do oczu/eyeliner/cień) kolor czarny*
10. Lancome, Juicy Tubes (błyszczyk w tubce) nr 92 Vanilla Soul*
11. Helena Rubinstein, Wanted Eyes (cienie podwójne) nr 23 Swanky Brown
12. Giorgio Armani, Fluid Sheer (rozświetlacz w płynie) nr 1 Golden Sand
13. Giorgio Armani, Hydra Glow Foundation (nr 4.5)
14. Shiseido, The Makeup, Dual Balancing Foundation (nr O40 Natural Fair Ochre)*
15. Shiseido, The Makeup, Dual Balancing Foundation (nr O20 Natural Light Ochre)* leci do wizażanki Dorota-Coco
16. Shiseido, Benefiance (podkład) nr O2 Natural Light Ochre*
17. Christian Dior, Diorskin, Sculpt (Podkład liftingujący) nr O10*
18. Deborah, Smoothing Foundation Youthful Effect (Podkład rozświetlający) nr 2*
19. Smashbox, Sheer Focus Tinted Moisturizer (lekki krem/podkład tonujący) kolor Light*
20. Inglot, AMC, Cienie profesjonalne*
21. Clinique, Fresh Bloom Allover Colour (Róż/rozświetlacz do twarzy) kolor 03 Almond Blossom*
22. Clinique, Colour Surge Eye Shadow (Cień pojedynczy-wersja Super Shimmer) nr 335 Kittycat*
23. YSL Palette Signes d'Orient (paletka do twarzy jako cienie, puder lub róż)
24. Clinique, Shimmering Tones Powder (Puder prasowany brązująco-rozświetlający) nr 01 Golden Bronze* + nowa kredka Lancome leci do wizażanki Króliczek
25. Estee Lauder, Platinum Illuminator Loose Shimmer Powder (Sypki puder rozświetlający)
26. Estee Lauder, Double Matte (Puder prasowany) nr 03 Medium*
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-10-12 o 22:52
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując