Wszystko o Avonie - Część II - Strona 236 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-19, 16:13   #7051
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Nicolette5 Pokaż wiadomość
Witajcie

Wysłałam dziś malutkie zamówienie do Avon-u i wreszcie mam zafakturowany cień Chocolate. Nareszcie, klientki się ucieszą
szczęściara - mi tak mają dosłać ten cień i coś im nie wychodzi...a klientka się niecierpliwi


ile Wy tu napisałyście jak mnie nie było z godzinę zagłębiałam się nad lekturą Za Waszą namową napewno skusze się na:
- peeling z granatem Solutions jak skończy mi się Sake i ryż
- te nowe błyszczyki, podoba mi się ten odcień na h... nie pamiętam dokładnie a katalogu niestety nie mam pod ręką.
- kurację do stóp z kwasami AHA
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 16:21   #7052
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez ...Skierka... Pokaż wiadomość
Tez sie z tym nie zgodze bo dla mnie kremy do stop z Avonu to rewelacja
Szczegolnie te kawowe, niestety sa juz ostatni raz w katalogu...
Nie pozostaje nic jak tylko sobie zapasów zrobić
popieram - cała seria Foot Works jest świetna!
używam kremu złuszczającego do stóp, kremu na piety, kremu z kofeiną - stopki sa miękkie, gladkie i już nie moge doczekac sie lata i noszenia japonek
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 16:26   #7053
kasiaaa178
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaa178
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 964
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

destiny peeling z granatem Solutions jest super i jak pachnie
kasiaaa178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 16:32   #7054
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

reeva rzeczywiście scrub ciężko wychodzi, ale ja wycięłam duży otwór nożyczkami. O ile się nie mylę, to w katalogu 05 kosztuje 11,90, a w 06 7,90, z tym że w piątce ma dzwoneczek, a w szóstce wykrzyknik
[/I]
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 16:35   #7055
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Nicolette5 Pokaż wiadomość
rzeczywiście scrub ciężko wychodzi, ale ja wycięłam duży otwór nożyczkami. O ile się nie mylę, to w katalogu 05 kosztuje 11,90, a w 06 7,90, z tym że w piątce ma dzwoneczek, a w szóstce wykrzyknik
Fakt To może poczekam, bo w sumie spora różnica cen (chyba, że nie wystarczy )
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 16:42   #7056
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;3954202]Fakt To może poczekam, bo w sumie spora różnica cen (chyba, że nie wystarczy )[/quote]


Różnica w cenie duża i też mam nadzieję, że dla mnie wystarczy, żeby zrobić zapasik
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 16:52   #7057
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez kasiaaa178 Pokaż wiadomość
destiny peeling z granatem Solutions jest super i jak pachnie
domyślam się chyba na ślinotok umrę zanim on do mnie dotrze
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 16:53   #7058
agusiakostusia
Raczkowanie
 
Avatar agusiakostusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 66
GG do agusiakostusia
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ooo nie

z tymi kremami to ja osobiście się nie zgodzę
przetestowałam juz wszystkie drogeryjne marki (te tańsze i te droższe), wszystkie scholle i seria do stóp z avonu jest najlepsza to też opinia moich klientek kremy do stóp są rewelacyjne, nie kleją się, nie mam tłustych pięt, super po nich stopy wyglądają, a kremiki szybko się wchłaniają do tego doszły teraz płatki peelingujące do stóp - kolejny naprawdę godny polecenia produkt z Avonu

zresztą generalnie kremy do stóp z avonu mają bardzo dobre opinie:np.:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15709
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2127
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15016
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2689
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9232
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15508

kremy moze i latwo sie wchlaniaja ale nie spelniaja obiecanych przez avon efektow. np zluszczajacy peeling do stop moze i zluszcza ale tylko troszke.. zmiekczajacy krem do piet tez zmiekcza ale przez pierwsze minuty... ja osobiscie znalazlam cos na problemy Pan takie jak twarda i gruba skora piet. jest w aptece masc niedroga bo kosztuje ok 6 zł a jest naprawde rewelacyjna wystarczy smarowac codziennie wieczorem i efekt jest wspanialy bez wydziwiania avonem. osobiscie nic nie mam do avonu bo sama jestem konsultantka niedlugo juz koordynatorka i lubie te kosmetyki nie wszystkie bo mam swoje perełki ale wg mnie nie trzeba cudowac i korzystac z 4 kremow jak mnozna z 1 porzadnego. Nazwe drogie panie :P jakbyscie byly zainteresowane napisze jutro pozniewaz wyleciala mi z glowy. spytam mamy to napisze pozdrowionka
__________________
"Nie ma niezrozumiałych kobiet... są tylko niedomyślni mężczyźni..."
agusiakostusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 17:31   #7059
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
Za Waszą namową napewno skusze się na:
- peeling z granatem Solutions jak skończy mi się Sake i ryż
- te nowe błyszczyki, podoba mi się ten odcień na h... nie pamiętam dokładnie a katalogu niestety nie mam pod ręką.
Tylko pamiętaj, że odcień katalogowy Honeysuckle jest w rzeczywistości odcieniem Pink Pleasures A Honeysuckle jest jaśniejszy niż w katalogu, delikatniejszy. Ja biorę obydwa i już nie mogę się doczekać
A peeling z granatem jest najlepszy
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 17:36   #7060
fagnes
Raczkowanie
 
Avatar fagnes
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 56
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Wielkie dzięki, zawsze idzie tu na Was liczyc.
fagnes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 17:36   #7061
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

no to wstępna przymiarka do zamówienia z K05:
- szampon jabłko i rozmaryn
- żel pod prysznic kwiat limonki lub orzech (nie pamiętam zapachu limonki, jeden mój, drugi mamy, to jak limonka mi pasuje to ją biorę)
- balsam orzech włoski
- peeling z granatem (jednak nie kolejny orzech, bo postanowiłam następną z naturalsów wziąć wanilię, a tej nie wycofują jeszcze)
- dezodorant so free (bo kończą)
- diamentowy scrub do stóp (lato idzie ;-) )
- lawendowy płyn do kąpieli (to akurat mama się nie mogła oprzeć. nawet po informacji że jest tej samej pojemności w k6. ech, my naprawdę mamy małą łazienkę ;( )

i tyle!! jestem z siebie dumna, bo nie skusiłam się na żadne nowości, żadną kolorówkę i żadną biżuterię (to akurat dlatego, że dzisiaj zapłaciłam przelew za koraliki do robienia kolczyków - które zamierzam zacząć robić zainspirowana kilkoma wizażankami)

acha i mam pytanie: czy odżywka do włosów w sprayu naturals została wycofana czy avon tylko znowu mnie straszy jej brakiem w katalogach? bo jest to niezbędny kosmetyk do łatwego rozczesania moich włosów po myciu.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 18:13   #7062
klaudia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczyny pomozcie miw pierwszym terminie zamowilam zlociscie polyskujace cienie chocolate i mi nie przyszly, a w drugim terminie tez skladalam zamowienie i robilam to wieczorem i juz nie zdazylam zadzwonic zeby mi wycofali bo juz je dziewczyna z akademika nie chciala (2 szt) ale i tak myslalam ze nie przyjda a przyszly i nie wiem co mam zrobic. chce je odeslac i tu moje pytanie moge to zrobic w jednej paczce czy musze osobno? prosze pomozcie mi dziewczyny
klaudia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 18:20   #7063
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Witam

Cytat:
Napisane przez agusiakostusia Pokaż wiadomość
jak dla mnie plusy z avonu za:
* rozswietlajaco antystresowy podklad
* wszelkie zele pod prysznic
* woda toaletowa be spontaneous, wink, pur blanca, summer white,celebre, little black dress, today,
* tusz "pelnia rzes" boski
* gladki puder color trend
* oczyszczajaca pianka do twarzy
* krem kryjacy clearskin


natomiast naprawde szczerze odradzam :
*wszelkie tusze color trend - nietrwale i sie krusza
* podklady z color trend - efekt maski
* szampony do wlosow - mnie uczulaja
* lakier do paznokci naklejany- beznadzieja
* kremy do stop - bez zadnych rewelacji


Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ooo nie

z tymi kremami to ja osobiście się nie zgodzę
przetestowałam juz wszystkie drogeryjne marki (te tańsze i te droższe), wszystkie scholle i seria do stóp z avonu jest najlepsza to też opinia moich klientek kremy do stóp są rewelacyjne, nie kleją się, nie mam tłustych pięt, super po nich stopy wyglądają, a kremiki szybko się wchłaniają do tego doszły teraz płatki peelingujące do stóp - kolejny naprawdę godny polecenia produkt z Avonu

zresztą generalnie kremy do stóp z avonu mają bardzo dobre opinie:np.:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15709
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2127
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15016
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2689
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9232
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15508
Zgadzam się z Kalex w 100%
Cytat:
Napisane przez makawi Pokaż wiadomość
Dostępne są trzy odcienie: Cafe, Tuxedo, Grapes.


Witam wszystkich!!!! Chciałabym się przywitac. Czytam Wasze posty z zainteresowaniem i postanowiłam sie przyłączyc do rozmowy!!!
Witamy
Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
popieram - cała seria Foot Works jest świetna!
używam kremu złuszczającego do stóp, kremu na piety, kremu z kofeiną - stopki sa miękkie, gladkie i już nie moge doczekac sie lata i noszenia japonek

Cytat:
Napisane przez Nicolette5 Pokaż wiadomość
reeva rzeczywiście scrub ciężko wychodzi, ale ja wycięłam duży otwór nożyczkami. O ile się nie mylę, to w katalogu 05 kosztuje 11,90, a w 06 7,90, z tym że w piątce ma dzwoneczek, a w szóstce wykrzyknik
[/i]
[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;3954202]Fakt To może poczekam, bo w sumie spora różnica cen (chyba, że nie wystarczy )[/quote]
Ja mam ten scrub z kofeina na watku wymiankowym (nie przepadam za nim). Z checia go odstąpie komuś. Jak coś to na PW, zapraszam. Mam jeszcze 1 sztuke. Trzeba przeciąć opakowanie i wtedy go wyciagnąć.

Vernth Jeśli chodzi o tą z granatu, to została ona wycofana w okolicach grudnia - jeśli mnie pamięć nie myli.
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 18:44   #7064
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez agusiakostusia Pokaż wiadomość
kremy moze i latwo sie wchlaniaja ale nie spelniaja obiecanych przez avon efektow. np zluszczajacy peeling do stop moze i zluszcza ale tylko troszke.. zmiekczajacy krem do piet tez zmiekcza ale przez pierwsze minuty... ja osobiscie znalazlam cos na problemy Pan takie jak twarda i gruba skora piet. jest w aptece masc niedroga bo kosztuje ok 6 zł a jest naprawde rewelacyjna wystarczy smarowac codziennie wieczorem i efekt jest wspanialy bez wydziwiania avonem. osobiscie nic nie mam do avonu bo sama jestem konsultantka niedlugo juz koordynatorka i lubie te kosmetyki nie wszystkie bo mam swoje perełki ale wg mnie nie trzeba cudowac i korzystac z 4 kremow jak mnozna z 1 porzadnego. Nazwe drogie panie :P jakbyscie byly zainteresowane napisze jutro pozniewaz wyleciala mi z glowy. spytam mamy to napisze pozdrowionka
ja nie używam 4 kremów
aktualnie używam płatki peelingujące plus krem zmiękczający do pięt. Tyle
a reszte kremów używam na zmianę - a to raz mam ten z kfeiną, jak się skończy to biorę np. nawilżający do stóp itp. itd.
I ja bynajmniej nie zazuważyłam krótkotrwałego efektu
Poza tym, podobnie jak marta_md napisała - tez nie mogę się doczekać noszenia japonek, klapeczek itp. bo wtedy moje stópki w połaczeniu z serią foot works z avonu wygladają świetnie

Ale jeśli Tobie nie spasowały to trudno, każdy ma przecież własne zdanie
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 18:44   #7065
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczyny, mam do was pytanie. W katalogu 05 pojawiły się galaretki pod prysznic naturals - i jedna z nich jest w moim ukochanym zapachu - Mango i Passiflora. Czy orientujecie się, czy ta seria wróci w nowej, naturalsowej szacie, czy jak na razie będzie tylko ta galaretka? Są jakieś zapowiedzi?
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 18:52   #7066
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez agusiakostusia Pokaż wiadomość
kremy moze i latwo sie wchlaniaja ale nie spelniaja obiecanych przez avon efektow. np zluszczajacy peeling do stop moze i zluszcza ale tylko troszke.. zmiekczajacy krem do piet tez zmiekcza ale przez pierwsze minuty... ja osobiscie znalazlam cos na problemy Pan takie jak twarda i gruba skora piet. jest w aptece masc niedroga bo kosztuje ok 6 zł a jest naprawde rewelacyjna wystarczy smarowac codziennie wieczorem i efekt jest wspanialy bez wydziwiania avonem. osobiscie nic nie mam do avonu bo sama jestem konsultantka niedlugo juz koordynatorka i lubie te kosmetyki nie wszystkie bo mam swoje perełki ale wg mnie nie trzeba cudowac i korzystac z 4 kremow jak mnozna z 1 porzadnego. Nazwe drogie panie :P jakbyscie byly zainteresowane napisze jutro pozniewaz wyleciala mi z glowy. spytam mamy to napisze pozdrowionka
A powiedz jak sie nazywa ta maść?
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:26   #7067
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do was pytanie. W katalogu 05 pojawiły się galaretki pod prysznic naturals - i jedna z nich jest w moim ukochanym zapachu - Mango i Passiflora. Czy orientujecie się, czy ta seria wróci w nowej, naturalsowej szacie, czy jak na razie będzie tylko ta galaretka? Są jakieś zapowiedzi?

Mam jeszcze resztki maseczki do twarzy o tym zapachu.
Wcześniej nie zauważyłam że jest taka fajna galaretka. Może ją wezmę w 5
Mi przynajmniej nic nie wiadomo o pwrocie tej serii
sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:29   #7068
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze resztki maseczki do twarzy o tym zapachu.
Wcześniej nie zauważyłam że jest taka fajna galaretka. Może ją wezmę w 5
Mi przynajmniej nic nie wiadomo o pwrocie tej serii
Najładniej pachnie czereśniowa galaretka
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:33   #7069
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Najładniej pachnie czereśniowa galaretka
Hym...mi też po powąchaniu kartki w katalogu spodobał się zapach galaretki mango i passiflora
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 19:36   #7070
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Avon odpowiedział na mój protest. Najpierw wkleję wam to co ja napisałam:

Witam Postanowiłam napisać tego maila, ponieważ coraz trudniej współpracuje mi się z firmą Avon. Spowodowane jest to brakami w paczkach. Rozumiem, że raz na jakiś czas danego kosmetyku może nie być w magazynie i naturalnie jest dołączony do następnego zamówienia. Niestety. Połyskujący cień do powiek Chocolate nie dociera do żadnej z konsultantek już od około trzech kampanii. Moja klientka, po dłuższym oczekiwaniu, zrezygnowała z powyższego cienia na rzecz świetlistego cienia do powiek Vanilla. co się okazuje? Klientka po raz drugi nie otrzymuje w terminie kosmetyku, na którym jej zależy. Cała lawina oskarżeń jest najczęściej kierowana na konsultantkę. Jak wytłumaczyć się klientce? Jak zachęcić ją do dalszego czekania, a jednocześnie zniechęcić do kupna produktu w drogerii, w której wszystko jest na stanie? Podobnie dzieje się z połyskującą bazą i podkładem 2w1. Co gorsza podają Państwo coraz to dalsze terminy dostępności braków. Gwarantują Państwo dostępność bazy i podkłądu od 12 marca. Co się później okazuje pojawia się kolejny rzekomy termin 23 marca. Jak Pąnstwo to wytłumaczą? Uważam, że zwodzenie zarówno konsultantek jak i ich klientek nie jest dobrą reklamą dla firmy. Nie ukrywam, że jestem oburzona, ponieważ jeszcze kilka miesięcy temu można było liczyć, że produkt faktycznie będzie dostępny w podanym terminie. Niestety, teraz nawet nie warto już pytać, bo ma się wrażenie, że pracownik z którym się rozmawia bierze przykładowy termin z głowy, aby tylko zaspokoić pytającego. Skoro nie potrafią sobie Państwo poradzić z produkcją proszę chociaż udzielić konsultantkom informacji jak uspokoić klienta. "Świecenie oczami" przed kupującym nie jest przyjemne, a zdarza się coraz częściej. Mam nadzieję, że uda się jakoś rozwiązać ten problem. Pozdrawiam

A oto co odpisał mi Avon:
Szanowna Konsultantko, Ogromnie nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Niezwykle trudno jest określić dokładne zapotrzebowanie na produkty, gdyż jest to możliwe jedynie przy ścisłej współpracy Konsultantek. Do zaplanowania produkcji niezbędna jest informacja o ilości Klientów, a wiele osób nie przekazuje takich danych. Ma to wpływ na zamówienie zbyt małej ilości produktów, a tym samym powstanie braków magazynowych. Te same promocje obowiązują równocześnie w wielu krajach Europy i wyprodukowane towary muszą zostać odpowiednio rozdzielone. Związane jest to z przyznaniem mniejszej ilości produktów na potrzeby Polski. Gorąco przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakich Pani doświadczyła. Mamy nadzieję, że mimo tych trudności nasza dalsza współpraca będzie przebiegała pomyślnie. Z pozdrowieniami, Anna Trandziuk Obsługa Internetu

Może ta pani nie rozumie po polsku, ale niestety odpowiedziała nieco nie na temat...oczywiście o podawaniu wymyślonych terminów dostępności towarów nie wspomniała ani słowa aby wybronić firmę...
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:36   #7071
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Mam do was pytanko odnośnie cieni z katalogu 05, okladniej paletki cieni w kremie Czy ktoraś z was je zna, warte to cos?? i czy kolory sa jak na zdjeciu??
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:43   #7072
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez kasiaaa178 Pokaż wiadomość
ciekawa jestem czy te cienie co jest pomalowana ta pani w katalogu 5/2007 ze str 25 naprawde tak wygladaja w realu... bo tak prawde mowiac to wiele produktow jest tu przereklamowanych ale ten niebieski cien jest normalnie boski i nie moge sie napatrzec
Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ten niebieski cień i ten cień fioletowy-bodajże PLUM z tych cieni złociście połyskujących naprawdę tak wygląda
zresztą dla mnie odcienie sunshine, pinky peach, plum i powder pink sa rewelacyjne a sam cień jest naprawdę godny polecenia
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16180
Plum, czyli ten fiolet jast taki sam jak na fotce bardzo ładnie wygląda na oczach niebieski też mi się podoba, ale dziwnie bym wyglądała w takim kolorze

Cytat:
Napisane przez makawi Pokaż wiadomość

Witam wszystkich!!!! Chciałabym się przywitac. Czytam Wasze posty z zainteresowaniem i postanowiłam sie przyłączyc do rozmowy!!!
Witam

Cytat:
Napisane przez klaudia1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie miw pierwszym terminie zamowilam zlociscie polyskujace cienie chocolate i mi nie przyszly, a w drugim terminie tez skladalam zamowienie i robilam to wieczorem i juz nie zdazylam zadzwonic zeby mi wycofali bo juz je dziewczyna z akademika nie chciala (2 szt) ale i tak myslalam ze nie przyjda a przyszly i nie wiem co mam zrobic. chce je odeslac i tu moje pytanie moge to zrobic w jednej paczce czy musze osobno? prosze pomozcie mi dziewczyny
w jednej paczce po co będziesz płacić 2 razy za zwrot ??
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:43   #7073
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A ktora z Was ma krem nawilzajaco rozswietlajacy na dzien?W KWC tylko 1 opinia .Jak wam sluzy ten krem?Prosze o opinie

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18106
Ja jestem bardzo zadowolona zarowno z tego jak i z kremu na noc Nie mam wprawdzie cery suchej,ale po zastosowaniu tych kremow cere mam doslownie aksamitna w dotyku --- rewelacyjny efekt Ponadto dzialania tych kremow nie nazwalabym rozsiwetlajacym tylko ozywiajacym --- dzis po nalozeniu podkladu na krem caly dzien mialam cere o zdrowym blasku, taka ozywiona wlasnie Aczkolwiek efekt --- sam krem na twarz bez przypudrowania czy podkladu nie podoba mi sie, bo zarowno ten krem jak i jego rozpromieniajacy poprzednik ma sklonnosc do podkreslania porow Ale aksamit i blask cery w zupelnosci mi wystarcza

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
Oj spadłaś mi z nieba
fotki już poleciały do klientki
Mam nadzieje, ze fotki przydaly sie.
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 19:58   #7074
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

A ja czekałam na okazję z pędzlem do pudru a jakoś się nie zapowiada aż w końcu zamówiłam na allegro za 6,50zł
Varda ale Ci napisali...Głupoty gadają, jeszcze nikt tej bazy i podkładu 2w1 nie dostał i niech nie zmyślają, że nie wiedzą ile produkować, bo nawet chyba nie zaczeli
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 20:01   #7075
aniatko
Raczkowanie
 
Avatar aniatko
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 307
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Witam:a ja mam takie pytanie,być może któraś z was będzie wiedziałatóż w pierwszym terminie z katalogu 04/2007 miałam zamówienie na jeden krem z linii Solutions,teraz w drugim terminie z katalogu 04/2007 mam zamówienie na jeszcze dwa kremy z tej linii=łącznie 3,czy przysługuje mi ten krem do biustu za 50gr?czy to jest liczone tylko w jednym zamówieniu??
aniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 20:05   #7076
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

glupia ja nie napisalm jaka paletke, chodzi mi o Pretty Eyes Case
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 20:05   #7077
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Kochana Vardo

Napisałaś super Jednak odpowiedż, której Ci udzielili, to nic innego jak szablon. Dokładnie taką samą otrzymałam jakiś czas temu, jak im "wylałam" swoje żale. Ręce opadają...
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 20:23   #7078
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

napisałam im 2 maile jeden dlaczego dostaje porozrywane opakowania , bo raz dostałam poszarpane opakowanie po torbie TTA in Bloom a ostatnio opakowanie kremu z demo też było rozerwane. a ja później musze takie coś zanieść klience
a druga sprawa, to wydaje mi się że dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie karty kolorów. bo wiadomo, nie do wszystkich kosmetyków są próbki, a kolory są często przekłamane, więc może w karcie jakoś by to sensowniej wyglądało
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 20:28   #7079
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do was pytanie. W katalogu 05 pojawiły się galaretki pod prysznic naturals - i jedna z nich jest w moim ukochanym zapachu - Mango i Passiflora. Czy orientujecie się, czy ta seria wróci w nowej, naturalsowej szacie, czy jak na razie będzie tylko ta galaretka? Są jakieś zapowiedzi?
Masz rację, Mango i Passiflora jest genialna
Też ją uwielbiam... Przydałby się żel pod prysznic z tego
Ja na razie używam tylko płynu do kąpieli o tym zapachu...

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze resztki maseczki do twarzy o tym zapachu.
Wcześniej nie zauważyłam że jest taka fajna galaretka. Może ją wezmę w 5
Mi przynajmniej nic nie wiadomo o pwrocie tej serii
Maseczka? Hmm....czy ja o czymś nie wiem?
jaka maseczka?

Cytat:
Napisane przez Nicolette5 Pokaż wiadomość
Kochana Vardo

Napisałaś super Jednak odpowiedż, której Ci udzielili, to nic innego jak szablon. Dokładnie taką samą otrzymałam jakiś czas temu, jak im "wylałam" swoje żale. Ręce opadają...
Chyba wszystkim wklejają taki texcik...
Skopiuję sobie to co odpisują, i teraz napiszę do nich mejla z zażaleniami i wkleję to co zawsze pisza, i powiem, że poproszę o inną odpowiedź niż ich standardowa ... bo to normalnie....wrrr.... Ja muszę świecić oczami przed klientaki, a oni nawet nie raczą osobiście odpowiedzieć, tylko wklejają wszystkim ten sam text....Szkoda

Ale i tak lubię ich kosmetyki

POZDRAWIAM!!
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 20:37   #7080
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
a druga sprawa, to wydaje mi się że dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie karty kolorów. bo wiadomo, nie do wszystkich kosmetyków są próbki, a kolory są często przekłamane, więc może w karcie jakoś by to sensowniej wyglądało
Wiesz co? Obawiam się, że na karcie kolorów kolory byłyby tak samo przekłamane jak w katalogu... <','>
Niestety....Oni już tak mają, że te kolorki im się "mylą"... Może powinni zmienić osobę, która dobiera kolorki w katalogach?

Ale byłoby fajnie, gdyby umieli zrobić coś takiego jak prawdziwe kolory kosmetyków

PS. Dlaczego nie wyświetla mi się możliwość edycji?:/
Przez to musiałam zrobić post pod postem :|
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.