Avon, Foot Works, Intensive Callus Cream (Krem intensywnie zmiękczający stopy) (stara wersja)

Krem redukuje zgrubienia na stopach, intensywnie zmniękcza i wygładza skórę. 10% kwas glikolowy usuwa stwardniały naskórek.

Silikonowa powłoka

Męczyłam się z tym kremem od kilku miesięcy.
Moim zdaniem nie nawilża, nie zmiękcza, a tworzy silikonową powłokę. Stopy po nałożeniu kremu przez długi czas pozostają śliskie. Po zmyciu kremu (lub po jego wytarciu) stan stóp niczym się nie różni, od stanu przed nałożenia.

Do zdecydowanych zalet należy wydajności i miękka tubka, z której można łato wydostać produkt. Krem ma gęstą konsystencję i nie będzie wyciekać.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt - 75 ml

Bardzo dobry! Polecam

Krem bardzo sobry jesli chodzi o dzialanie, Wyraznie nawilza i zmiekcza skore stop. Sa one miekkie i gladkie juz po kilku uzyciach. Krem jest baaaardzo wydajny nawet przy czestym stosowaniu.

całkiem nawilża

Tak naprawdę myślę, że wszystkie kremy do stóp marki Avon można wrzucić do jednego worka, gdyż wszystkie działają mniej więcej tak samo. Różnia się zapachem i minimalnie ceną.

Plusiki:
-niska cena
-ładny zapach
-tubka pozwala na zużycie kremu do końca
-na świeżo speelingowane stopy nałożyc kremik i do skarpetek - rano będą miękkie, w innym wypadku krem nie działa

Minusy:
-średnio zmiękcza i nawilża

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Dobry krem !

Był dobry

kremowa konsystacja, nie ulewa sie

opakowanie bez defektów, solidne, spadło mi kilka razy i nigdy nic się z nim nie stało

wydajny , uzywałam od 2lat ..co prawda sporadycznie ale starczał na b. długo

- Wielki minus za jego zapach, wstrętny śmierdziuch. Kilka razy zapomnialam umyc rece po wieczornym kremowaniu i rano gdy dotchnęłam buzi,od razu miałam uczulenie...

Polecam po kąpieli nakremowac stopy i na noc ubrać skarpetki,krem w ten sposób działa najlepiej...rano nogi będą jak u niemowlaka !

Używam tego produktu od: 1,5roku

Używam tego produktu od: 2 lata

skuteczny krem do stóp

Dobry krem na suche popękane stopy, naprawde jest skuteczny, ale bardzo smierdzi

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1 opakowania

skuteczny przy regularnym stosowaniu

Nie jest to produkt zły, ale nie przypadł mi do gustu.

Wady:
-długo się wchłania (ja zakładam na noc skarpety żeby nie zatłuścić pościeli)
-daje efekty tylko przy regularnym stosowaniu
-podobny rezultat daje balsam do ciała wcierany w stopy regularnie

Zalety:
-gęsta, dobrze rozprowadzająca się konsystencja
-przyjemny świeży zapach
-działanie, ale tylko jeśli używasz go regularnie

Wspaniały

Najlepszy krem na twardą, zrogowaciałą skórę stóp. Jest w moim domu od lat, bo naprawdę działa.

- Już po paru dniach używania widać i czuć różnicę - stopy stają się mięciutkie, gładkie, zrogowacenia znikają.

- Dzięki temu kremowi pozbyłam się bolącego problemu, a mianowicie odcisku, z którym walczyłam kilkanaście tygodni uzbrojona w coraz to nowe apteczne nic nie dające specyfiki. To cudo poradziło sobie z odciskiem po ok. 1,5 tygodnia, skóra goiła się jak szalona.

-Krem jest gęsty i treściwy, stosowanie go wg zaleceń producenta, tzn. 2 razy dziennie, byłoby bardzo uciążliwe. Jednak z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że zastosowanie go 1 raz dziennie w zupełności wystarczy. Najlepiej robić to chwilę przed snem, tak aby dać mu chwilę na wchłonięcie. Rano można jeszcze wyczuć jego resztki na stopach.

-Gdy miałam starszą wersję (tę ze zdjęcia, teraz jest nowa - czyli wcale nie zapomniany kosmetyk) skład podany na opakowaniu różnił się od tego z Wizażu:
aqua, glycerin, lactic acid, cetearyl alcohol, behenyl alcohol, steareth-21, dimethicone, ammonium hydroxide, steareth-2, menthol, mentha piperita oil, lecithin, glycine soja oil, tocopheryl acetate, aloe barbadensis gel, oryza sativa bran oil

-Krem jest wydajny. Normalna cena może nie wszystkich zachęca (nowa wersja - wyższa cena), ale można trafić na promocje :)

Żaden krem nie zrobił tyle dobrego na moich stopach. To zdecydowanie mój KWC.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

bardzo dobry, jeden z najlepszych, jakie używałam

Ten krem jest świetny. Niepotrzebnie znajduje się w dziale kosmetyków zapomnianych, ponieważ jest cały czas dostępny w katalogach, tylko ma nieco inną szatę graficzną.
Jest zbity, gęsty, dosyć tłusty, zostawia taką powłoczkę na stopach, ale mi to nie przeszkadza, nie są klejące.
Mimo nieregularnego stosowania daje efekty, faktycznie zmiękcza skórę stóp, nie mam ich już popękanych, są gładkie.
Ma słabo wyczuwalny, mentolowy zapach.
Bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość na całą stopę.
Wygodna, miękka tuba, można zużyć w całości.
Kupiłam go w dobrej promocji za 6 zł. Za tą cenę jest to prawdziwa okazja. Tak naprawdę jest on lepszy, niż osławiony krem do stóp i rąk z kwasami AHA, ale daję obu max gwiazdek, ponieważ tamten nadrabia zapachem.
Skład jest teraz nieco inny, dołączam zdjęcie.

dobrze nawilża

wracam wciąż do tego kremu, jest chyba jedynym która znacznie poprawia kondycję skóry moich stóp zarówno latem i zimą

obecnie znowu do niego powróciłam :-)

polecam tym, którzy mają problemy z twardniejącym naskórkiem, suchą skórą. Nawet gdy nie używa sie bardzo regularnie, daje efekty.

zapach jakby miętowy, daje wrażenie ochłodzenia, odprężenia
wchłania się dobrze, jeśli nie przesadzi się z ilością,
bardzo wydajny
dobra cena

Jestem z niego zadowolna
obecnie ma nowe opakowanie:-)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Wracam do niego z podkurczonym ogonem

Przygodę z tym kremem zaczęłam już dawno i wracam do niego zawsze, gdy mam problemy ze stopami. Próbowałam wielu kosmetyków do stóp ale nie znalazłam niczego, co w tak szybki i świetny sposób nawilżałby moje stopy. Może podobnie działałyby kremy z wyższej półki, których nie kupuję, tego nie wiem. Z tańszych ten według mego gustu jest najlepszy.

-kładę go na noc a rano mam stópki jak pupa niemowlaka;

-dobra cena ok 7-8zł

-konsystencja trochę ciężka, rozsmarowuje się dość tępo, ale bez przesady;

-fajny, chyba mentolowy zapach i efekt chłodzenia;

Wracam do niego z podkulonym ogonem zawsze.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: trzecie

świetnie nawilża i wygładza

Bardzo dobry krem, świetnie nawilżający, znakomity do szorstkiej, wysuszonej i zrogowaciałej skóry stóp. Idealny dla osób z pękającymi, zrogowaciałymi piętami.
Bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość aby rozprowadzić go na całej powierzchni stóp, mimo gęstej konsystencji świetnie się rozprowadza.
Skóra po użyciu kosmetyku jest znakomicie nawilżona, gładka i miła w dotyku.
Jedyny minus to niewygodna zakrętka.
Krem ze względu na dość tłustą konsystencję raczej do stosowania na noc.

Jest nadal dostępny w nowej szacie graficznej

Jedyny krem ze wszystkich avonowskich i wielu innych wypróbowanych, który sprawia, że moje stopy są gładkie i miękkie. Jest moim No 1.

+ bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość aby rozprowadzić go na całej powierzchni stóp
+mimo, że bardzo gęsty świetnie się rozprowadza
+delikatnie miętowy zapach
+genialnie zmiękcza i wygładza skórę
+tani
Minusów brak. Wybaczam zakrętkę zamiast zatrzasku, która znacznie ułatwiłaby zamykanie po aplikacji.
Stosuję na noc z racji tłustej powłoki stóp. Mój hit.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: wiele