Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM2014 cz29 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 14:45   #1561
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Zapraszaliśmy 206, liczyliśmy że te 150 chociaż będzie a tu
Ja do swoich dzwoniłam i będzie tylko 12 osób i jeszcze z łaską bo nie odbierali przez 4 dni
A od Tż dzwoni teściowa
Rozumiem Cię,od TŻ będzie ok 30 osób z czego rodzina to coś ok 15.U mnie ok 60 osób,łącznie 94 z nami.My też liczyliśmy na ok 150,nawet koleżanek za wiele nie prosiłam,bo obawialiśmy się ,że miejsca braknie na sali ,a tu takie coś
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 14:45   #1562
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
hmmm... przyszedł mi welon i teraz zastanawiam się co ja z nim zrobię.
Czy któraś z Was ma welon bez grzebyka? bo ja się nie dopatrzyłam na ofercie ....
Powpinasz go wsuwkami spokojnie

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Hej,

tak się wetnę w temat poloneza.

Nasz dj też rozpoczyna przyjęcia polonezem,
z tego poloneza wychodzi pod koniec młoda para,
tak że zostają na środku, a reszta gości tworzy koło.

I ciągle się zastanawiam co z tym polonezem zrobić,
bo wiem, że wielu gości będzie zdziwionych i uzna to właśnie za wydziwianie. Już teraz jak ktoś o tym słyszy, zazwyczaj reaguje "dziwnym" uśmieszkiem.

Jak myślicie sprawdzi się ten polonez czy nie bardzo?
Ja poloneza nie lubię. Nigdy mi się nie podobał. Więc w życiu nie zrobiłabym go na naszym weselu ani nie brałabym udziału gdyby był u kogoś. Także ja jestem na nie

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy opłaca się robić plan stołów na ok. 120osób?
No pewnie!
Nie wiem jaki chcesz plan stołów, ale ja po prostu wydrukowałam na ładnych kartkach i przypięłam do tablicy. Chwila roboty
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 14:48   #1563
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Marlenqa ślicznie wyglądałaś. Gratuluję udanego wesela. Życzę szczęścia Mam nadzieję,że mnie uda się coś zjeśćBo to jedzonko weselne już mnie kusi,tym bardziej ,że ostatnio mniej jem.



Dziewczyny dzięki za pocieszenie.Dla mnie właśnie wesele na 90 osób to małe wesele także ciągle mi się wydaje,że to mało ludzi.Ale mam nadzieję ,że będzie idealnie .
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 14:54   #1564
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Co do pytania o zespół, to ja wprawdzie nie z zespołem, ale z fotografem zobaczę się dopiero w dniu ślubu - nie jest z Krakowa, wszystko ustalamy mailowo i telefonicznie

My spotkaliśmy się z jedną osobą z zespołu, a zespół składa się z pięciu osób. Woleliśmy sobie pogadać na żywo i cieszymy się, że wybraliśmy właśnie ich!
Z fotografami się nie zobaczymy bo są z Trójmiasta i nie mamy kiedy jechać ale wczoraj dzwonili, pogadaliśmy, wszystkie ważne info im wysłaliśmy i tyle. Zresztą nie widzę sensu jechać tak daleko żeby pogadać przed godzinę :P

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość

Pięknie wyglądaliście!!

U nas na oko 120 zaproszonych osób będzie 98
Czas leci nie ubłaganie, jeszcze niedawno był czerwiec i szliśmy do urzędu po papiery, a tu już sierpień i 3 tygodnie do ślubu :O

Przekroczyliśmy nasz budżet na ślub i wesele, kroimy te wydatki na tyle ile się da ale i tak się nie zmieścimy
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 15:02   #1565
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
Panna Izabela Pozostaje mi więc powiedzieć olej ich, to Wasz dzień Mam nadzieję, że szybko znajdziesz fryzjera i wizaż, bardziej Ci pasujący
Nie znajdę niestety, ponieważ nie ma innych usługodawców w mojej okolicy... Fryzjerką się nie martwię, ja źle wybrałam fryzurę, ale fryzjerka jest przeze mnie już sprawdzona, gorzej że znalezieniem fryzury.
Największy problem mam z makijażem, ale robią to dwie dziewczyny w miejscowości, w której robiłam próbny, jedna ta "moja", a druga od siostry tż, ale jeszcze gorsza....
A tylko one dwie mają dobre kosmetyki.
Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
I właśnie skonczylismy xD z jednej str zdjęcia różne z drugiej wierszyk na stoły. Jutro zostaje jeszcze napis canfy bar bar alkoholowy itp Załącznik 5755509
ja też będę mieć te ramki, na numery stołów

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 4 dni.
Cytat:
Napisane przez Buczorek Pokaż wiadomość
nam fotograf opowiadał o historii, która przeczytał na jakiejś zagranicznej stronie o Pmce która utopiła się na plenerze

bardorja piękne obrączki,mamy takie same
Anesthesia, my spotykalismy się z zespołem ale u Ciebie to chyba niekonieczne
ja słyszałam historię o pmce, którą wciągnęło w wiatrak; podobno wydarzyło się to w moich stronach; tak samo jak to, że pmka zacięła się z drużbą w kiblu - no i było po weselu

Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
U mnie wielki problem z 200 zaproszonych gości mamy tylko 94 łącznie z nami.Wczoraj zaprosiłam jeszcze dwie koleżanki ,TŻ dwóch kolegów ,ale obaj powiedzieli ,że nie przyjdą,jeden wyjazd a drugi nawet nie pamiętam czemu.Mam nadzieję,że chociaż te koleżanki przyjdą.Zostało nam jeszcze kilka zaproszeń,oby ktoś jeszcze przyszedł.
Tak żeśmy się cieszyli wielkim weselem a tu no lipa Zamiast stresować się czymś innym ja jestem poddenerwowana tylko tym ile ludzi przyjdzie.Na domiar złego nie wiem czy suknię zrobią tak jak powinni.
My z 220 osób (ponad!), mamy jakieś 150 (najwięcej pewnie 153, z usługodawcami i z nami), także bez sensu, gdy ktoś nas pytał, na ile osób robimy wesele. Liczyliśmy na ponad 180 osób, bo mało było tych niepewnych. Rodzina tż, ta, która się ciągle wypytywała o nasze wesele, nie przychodzi, kilku znajomych (bliskich nam), nie przychodzi, bo mają ważniejsze zajęcia, z pracy tż przychodzi szef i jeden kolega z żoną, a z moich studiów 2 dziewczyny. Też myśleliśmy o wielkim weselu, zwłaszcza, że w naszych stronach robi się na 200-350 osób, a nasze będzie najmniejsze.Także wiem co czujesz

Z dobrych wiadomości: moja suknia jest gotowa
ale z radości zapomniałam o zdjęciu, przepraszam... Wstawię ślubne, obiecuję najlepiej czułam się w rozpuszczonych lokach, noszę je po prawej stronie, tak też suknia wyglądała najefektowniej, ale latałyby mi do tyłu zakrywając plecy i spuszyłyby się niemiłosiernie, więc muszę je spiąć. A suknia jest wspaniała może się wydawać za krótka, bo widać mi buty jak chodzę i nie dotyka ziemi, ale za to wiem, że nie będę się deptać, potykać i nikt też mnie nie podepcze
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 15:07   #1566
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
My spotkaliśmy się z jedną osobą z zespołu, a zespół składa się z pięciu osób. Woleliśmy sobie pogadać na żywo i cieszymy się, że wybraliśmy właśnie ich!
Z fotografami się nie zobaczymy bo są z Trójmiasta i nie mamy kiedy jechać ale wczoraj dzwonili, pogadaliśmy, wszystkie ważne info im wysłaliśmy i tyle. Zresztą nie widzę sensu jechać tak daleko żeby pogadać przed godzinę :P






U nas na oko 120 zaproszonych osób będzie 98
Czas leci nie ubłaganie, jeszcze niedawno był czerwiec i szliśmy do urzędu po papiery, a tu już sierpień i 3 tygodnie do ślubu :O

Przekroczyliśmy nasz budżet na ślub i wesele, kroimy te wydatki na tyle ile się da ale i tak się nie zmieścimy
My również będziemy się spotykać z zespołem.Za tydzień mam zadzwonić do nich umówić się na spotkanie i jedziemy przekazywać naszą wizję zabaw,muzyki itp.
Cieszy mnie ,że tylu zaproszonych gości będzie z tobą świętować,gratuluję
Mamy tak samo jak ty,dopiero czerwiec i składanie papierów a już sierpień i ostatnie przygotowania. Dopiero teraz dociera do mnie jak mało czasu zostało,i powoli zaczyna udzielać mi się ślubny stres,boję się o suknię i o gości.Reszta to mi zwisa i powiewa
Sala jest już przetestowana ,kamerzystka również,a tym ,że będę ślubować to jakoś się nie stresuję.
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 15:08   #1567
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Ja wyżej pisałam że bym nie chciała tak u siebie.

Wiecie jaką cudowną wymówkę dostałam od wujka? "nie będzie nas, bo Twoich rodziców nie było na ślubie naszych dzieci, więc my nie idziemy do Ciebie"
Mam ten problem przerobiony po ślubach i weselach z rodziny TŻta i nadal tego nie kumam. Rozumiem, że ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem, ale uważam, że trzeba też zrozumieć, że są powodu np. choroba, przez które ktoś nie będzie w stanie dotrzeć. I nie rozumiem jak o coś takiego później można się złościć i wypomniać to.

Panna Izabela - nie wiem czy coś Ci pomoże przeglądanie pintresta, tam masz dużo fryzur, ale ja na przykład jak widzę ich tak dużo to się nie mogę zdecydować. Kiepsko z tym wizażem, a nie chcesz poszperać po necie i poszukać kogoś w rozsądnej cenie z dojazdem? Czasami się ktoś fajny trafi
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 15:11   #1568
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość




My z 220 osób (ponad!), mamy jakieś 150 (najwięcej pewnie 153, z usługodawcami i z nami), także bez sensu, gdy ktoś nas pytał, na ile osób robimy wesele. Liczyliśmy na ponad 180 osób, bo mało było tych niepewnych. Rodzina tż, ta, która się ciągle wypytywała o nasze wesele, nie przychodzi, kilku znajomych (bliskich nam), nie przychodzi, bo mają ważniejsze zajęcia, z pracy tż przychodzi szef i jeden kolega z żoną, a z moich studiów 2 dziewczyny. Też myśleliśmy o wielkim weselu, zwłaszcza, że w naszych stronach robi się na 200-350 osób, a nasze będzie najmniejsze.Także wiem co czujesz

Z dobrych wiadomości: moja suknia jest gotowa
ale z radości zapomniałam o zdjęciu, przepraszam... Wstawię ślubne, obiecuję najlepiej czułam się w rozpuszczonych lokach, noszę je po prawej stronie, tak też suknia wyglądała najefektowniej, ale latałyby mi do tyłu zakrywając plecy i spuszyłyby się niemiłosiernie, więc muszę je spiąć. A suknia jest wspaniała może się wydawać za krótka, bo widać mi buty jak chodzę i nie dotyka ziemi, ale za to wiem, że nie będę się deptać, potykać i nikt też mnie nie podepcze
Właśnie my również liczyliśmy na 150 - 180 osób i dużo bliskich nie będzie niestety Boję się ,że w dniu ślubu ktoś jeszcze się nie pojawi.

Dobrze ,że chociaż z sukni jesteś zadowolona.Mogłabyś podać link do jakiegoś jej zdjęcia?
Ja się o suknię obawiam ale zobaczymy przy odbiorze co z niej wyjdzie.
A byłam taka happy jak ją zamawiałam.
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 15:12   #1569
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Z dobrych wiadomości: moja suknia jest gotowa
ale z radości zapomniałam o zdjęciu, przepraszam... Wstawię ślubne, obiecuję najlepiej czułam się w rozpuszczonych lokach, noszę je po prawej stronie, tak też suknia wyglądała najefektowniej, ale latałyby mi do tyłu zakrywając plecy i spuszyłyby się niemiłosiernie, więc muszę je spiąć. A suknia jest wspaniała może się wydawać za krótka, bo widać mi buty jak chodzę i nie dotyka ziemi, ale za to wiem, że nie będę się deptać, potykać i nikt też mnie nie podepcze
A upiętą fryzurę na bok? Ja też mam włosy, które się puszą, żyją własnym życiem i mam fryzurę na bok z lokami i warkoczem zamiast grzywki
Miałam mieć upięte całkowicie ale wszyscy bliscy stwierdzili, że w tej na bok wyglądam najlepiej i najbardziej naturalnie

Dziewczyny czy znacie może dobry i sprawdzony nabłyszczacz do włosów?
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2014-08-07 o 15:18
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 15:17   #1570
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

marlenqa,
pięknie wygladaliscie!

My mamy termin potwierdzeń do 20.08., więc jeszcze jest trochę czasu, zapraszamy 145 osób, - i z tego co czytam mamy wyjatkowo zdyscyplinowanych gości, bo ok. 120 jest już potwierdzonych.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 15:19   #1571
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
marlenqa,
pięknie wygladaliscie!

My mamy termin potwierdzeń do 20.08., więc jeszcze jest trochę czasu, zapraszamy 145 osób, - i z tego co czytam mamy wyjatkowo zdyscyplinowanych gości, bo ok. 120 jest już potwierdzonych.
No to gratulacje my musieliśmy sami dzwonić i pytać
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 15:21   #1572
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
My również będziemy się spotykać z zespołem.Za tydzień mam zadzwonić do nich umówić się na spotkanie i jedziemy przekazywać naszą wizję zabaw,muzyki itp.
Cieszy mnie ,że tylu zaproszonych gości będzie z tobą świętować,gratuluję
Mamy tak samo jak ty,dopiero czerwiec i składanie papierów a już sierpień i ostatnie przygotowania. Dopiero teraz dociera do mnie jak mało czasu zostało,i powoli zaczyna udzielać mi się ślubny stres,boję się o suknię i o gości.Reszta to mi zwisa i powiewa
Sala jest już przetestowana ,kamerzystka również,a tym ,że będę ślubować to jakoś się nie stresuję.
No ja mam ogromny stres...serio nie wiedziałam, że tak będzie mnie to stresowało. Nie widać tego po mnie i nie myślę ciągle o ślubie ale zauważyłam, że w nocy ciężej mi się zasypia i ogólnie bardzo łatwo można mnie naprawdę ostro wkurzyć ... nie umiem sobie z tym poradzić. TŻ jest wyrozumiały, jak widzi, że zaraz mam ochotę wybuchnąć to mnie przytula albo mówi żebym policzyła do 10
Boję się myśleć co będzie na tydzień przed ślubem.

PS: Na TLC był taki program "Panny Młode z Piekła Rodem" i ja myślałam, że to niemożliwe żeby człowiek przed ślubem miał takie nastroje...a jednak chyba mi się to udziela
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 15:38   #1573
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
Panna Izabela - nie wiem czy coś Ci pomoże przeglądanie pintresta, tam masz dużo fryzur, ale ja na przykład jak widzę ich tak dużo to się nie mogę zdecydować. Kiepsko z tym wizażem, a nie chcesz poszperać po necie i poszukać kogoś w rozsądnej cenie z dojazdem? Czasami się ktoś fajny trafi
Poszukam, dzięki z dojazdem szukałam już wcześniej, te "dobre" się cenią na 250zł, więc wolę wydać moje 70

Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
Właśnie my również liczyliśmy na 150 - 180 osób i dużo bliskich nie będzie niestety Boję się ,że w dniu ślubu ktoś jeszcze się nie pojawi.

Dobrze ,że chociaż z sukni jesteś zadowolona.Mogłabyś podać link do jakiegoś jej zdjęcia?
Ja się o suknię obawiam ale zobaczymy przy odbiorze co z niej wyjdzie.
A byłam taka happy jak ją zamawiałam.
Są zdjęcia sukni z modelką - pewnie wygląda 100x lepiej niż ja, ale trudno
https://www.google.pl/search?q=lilli...w=1024&bih=499
tu jest moja suknia, w pierwszym rzędzie tylko moja niestety jest bez trenu, bo beznadziejnie wyglądał upięty, no i krótsza, nie dotyka ziemi.

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
A upiętą fryzurę na bok? Ja też mam włosy, które się puszą, żyją własnym życiem i mam fryzurę na bok z lokami i warkoczem zamiast grzywki
Miałam mieć upięte całkowicie ale wszyscy bliscy stwierdzili, że w tej na bok wyglądam najlepiej i najbardziej naturalnie

Dziewczyny czy znacie może dobry i sprawdzony nabłyszczacz do włosów?
Tak, chciałam luźne upięcie na bok, tak, żebym miała włosy blisko twarzy i spięte pod uchem czy jakoś tak
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 15:57   #1574
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
No ja mam ogromny stres...serio nie wiedziałam, że tak będzie mnie to stresowało. Nie widać tego po mnie i nie myślę ciągle o ślubie ale zauważyłam, że w nocy ciężej mi się zasypia i ogólnie bardzo łatwo można mnie naprawdę ostro wkurzyć ... nie umiem sobie z tym poradzić. TŻ jest wyrozumiały, jak widzi, że zaraz mam ochotę wybuchnąć to mnie przytula albo mówi żebym policzyła do 10
Boję się myśleć co będzie na tydzień przed ślubem.

PS: Na TLC był taki program "Panny Młode z Piekła Rodem" i ja myślałam, że to niemożliwe żeby człowiek przed ślubem miał takie nastroje...a jednak chyba mi się to udziela
Nam niestety w takim razie stres udziela się obojgu.Ciągle się kłócimy o byle co i mam już tego szczerze dosyć,nie mogę się doczekać kiedy to minie,ale to ze względu na tych gości
Musimy wyluzować ,w końcu prawie 100 osób to chyba nie aż tak mało ,żeby nie zapełnić parkietu.
Mi przed snem jak przypomni się cokolwiek związanego ze ślubem ,cisnienie idzie w górę no i koniec spania. Dlatego staram się w ogóle nie myśleć o weselu

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość


Są zdjęcia sukni z modelką - pewnie wygląda 100x lepiej niż ja, ale trudno
https://www.google.pl/search?q=lilli...w=1024&bih=499
tu jest moja suknia, w pierwszym rzędzie tylko moja niestety jest bez trenu, bo beznadziejnie wyglądał upięty, no i krótsza, nie dotyka ziemi.

Oglądam na TLC salon sukien ślubnych i większość jest właśnie w takim stylu.Zawsze myślałam ,że suknie ślubne mają szerokie doły jak u księżniczek,ale to jak byłam mała
Takie suknie podobają mi się ale na zdjęciu ,na swoim weselu bym takiej nie chciała Na pewno będziesz wyglądać zjawiskowo.Szkoda ,że twoja bez trenu ,ale skoro upięty jest tragiczny to lepiej nie mieć.Podobają mi się te szelki.
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 16:00   #1575
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
An, piekny ten pierścionek!
To jest żółte zloto i cyrkonie? jaki koszt?

Bilans dzisiejszy:
- zdjęta miara w salonie, otrzymane miliard komplementów na temat utraty wagi
- suknia w salonie będzie po 15.08
- tiulowy komin, koszt 100zł i chyba zdecyduję się na niego, bo na butterfly 50zł, ale + wysylka i brak pewności, że kolor będzie dobry
- do sukni robimy ramiączka tiulowe
- wiązanie na calej długości (w oryginale jest wiązanie + zamek)
- kupione buty TŻta do garniaka, mega fajne, wygodne i bez czubów, a to ważne, bo przy rozmiarze 43-45 (zalezy od rozmiarówki), to minimalny czub i z buta robi się kajak
-byliśmy w cukierni, ustalone wszystkie szczegóły, kupilismy trochę ciasta do domu i dla mojej mamy, jak zwykle przepyszne
- nadal nie mam okresu

Wrzucę zaraz do klubu fotki TŻta w garniaku, zerknijcie prosze na długość nogawek, bo nie wiem czy mamy skracać
Pewnie już doczytałaś w klubie, żółte złoto 585, cyrkonie, cena 263zł
za miesiąc i załatwione sprawy! Ależ Ci zazdroszczę tych komplementów pań z salonu, moje pewnie załamią ręce A co najlepsze, próbowałam wszystkiego i NIC nie jest w stanie mnie zmotywować...

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Anesthesia
Ja w przypadku gdybym dostała pierścionek z białego złota to ugięłabym się na obrączkę z białego złota i nie oddałabym pierścionka zaręczynowego od mojego Kochanego Nie zamieniłabym go nigdy nigdy nigdy
O nie, ja swojego też nigdy nie oddam Zaręczynowy wędruje na lewą rękę, a na prawej nowy pierścionek z obrączką

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy opłaca się robić plan stołów na ok. 120osób?
Myślę, że tak To już spora ilość gości!

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Wiecie jaką cudowną wymówkę dostałam od wujka? "nie będzie nas, bo Twoich rodziców nie było na ślubie naszych dzieci, więc my nie idziemy do Ciebie"
Ech, smutne, ale niestety to jest b. częsty argument...

Marlenqa, jestem w biegu więc relację przeczytam z chęcią później, na razie widziałam tylko foty i wyglądałaś jak księżniczka!

Dziękuję wszystkim za zdanie dot. spotkania z zespołem Zapytałam ich wprost czy sugerują spotkanie i mówią, że kontakt telefoniczny wystarczy, więc pewnie będę do nich dzwonić jakoś tuż po długim weekendzie albo jeszcze przed Poza tym w poniedziałek mam ambitny plan dzwonić wszędzie umawiać się na próbny makeup, fryzurę i manicure


Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2014-08-07 o 16:05
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 16:01   #1576
ewapucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 118
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

12 sierpnia mam fryzurę i makijaż próbny.Mam nadzieję,że będzie mi się podobać
ewapucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 16:09   #1577
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez zły jeż Pokaż wiadomość
Ja sobie dziś kupiłam komplet z cyrkoniami - kolczyki i wisiorek, zamiast pereł, które miałam na zdjęciu z przymiarki. Chyba lżej to będzie wyglądać. A perły i tak miałam pożyczone, więc nie jestem bardzo stratna.

http://www.yes.pl/52863-srebrne-kolc...00-CYR-ACCJ065
bardzo ładny komplecik

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Zły jeż, dziękuję

Dziewczyny, czy Wy wszystkie przed weselem spotykałyście się z zespołem? Bo mamy umowę podpisaną, jesteśmy w kontakcie email/telefon jak coś no i nie wiem na ile konieczne jest spotkanie - w sumie listę repertuaru, godziny posiłków i zabawy, jakie chcemy, możemy im podać mailowo... bo możemy się spotkać z nimi tylko w weekendy no i nie wiem czy szukać na siłę możliwości spotkania, czy wystarczy kontakt "zdalny" Znam ich już trochę, wiem, jak się zachowują na weselach, o ich zachowanie jestem spokojna, chodzi tylko o szczegóły w stylu plan wesela itp.
my jeszcze się z naszymi nie widzieliśmy - kontakt ciągle mamy mailowy, ale na spotkanie na pewno się wybierzemy

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Byłam dziś układać stoły i winietki przy okazji ozdobiliśmy nasze autko
super
a jak ozdoby sali?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Bilans dzisiejszy:
- zdjęta miara w salonie, otrzymane miliard komplementów na temat utraty wagi
- suknia w salonie będzie po 15.08
- tiulowy komin, koszt 100zł i chyba zdecyduję się na niego, bo na butterfly 50zł, ale + wysylka i brak pewności, że kolor będzie dobry
- do sukni robimy ramiączka tiulowe
- wiązanie na calej długości (w oryginale jest wiązanie + zamek)
- kupione buty TŻta do garniaka, mega fajne, wygodne i bez czubów, a to ważne, bo przy rozmiarze 43-45 (zalezy od rozmiarówki), to minimalny czub i z buta robi się kajak
-byliśmy w cukierni, ustalone wszystkie szczegóły, kupilismy trochę ciasta do domu i dla mojej mamy, jak zwykle przepyszne
- nadal nie mam okresu

Wrzucę zaraz do klubu fotki TŻta w garniaku, zerknijcie prosze na długość nogawek, bo nie wiem czy mamy skracać
ile załatwionych spraw
zaraz lecę do klubu

marlenqa22 super relacja
ale uroczo wyglądałaś!

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Na sali juz dziala dekoratorka. Robi dopiero 3 godziny a juz mi sie podoba

Dopinamy wszystkie terminy i godziny zeby w sobote sie nie denerwowac

A i dzisiaj i wczoraj odmowilo nam 7 osob. Juz mi nawet nie jest przykro ani nie jestem zla. Nawet czuje ulge ze nie bedzie tak ciasno :p

Nie stresuje sie dzisiaj nic
kurde takie odmowy na kilka dni przed ślubem się zdarzają? masakra

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Ja wyżej pisałam że bym nie chciała tak u siebie.

Wiecie jaką cudowną wymówkę dostałam od wujka? "nie będzie nas, bo Twoich rodziców nie było na ślubie naszych dzieci, więc my nie idziemy do Ciebie"
to niestety częsta wymówka / argument ...

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy opłaca się robić plan stołów na ok. 120osób?
pewnie


my dzisiaj mamy spotkanie z właścicielem sali, o co trzeba koniecznie zapytać? zrobiłam sobie listę pytań, ale myślę, że o czymś zapomniałam

aaa i zmieniliśmy koncepcję piosenki na pierwszy tanie będzie to:
https://www.youtube.com/watch?v=1Mzaphj9eCg
układ już składamy i szlifujemy
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 16:21   #1578
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
my jeszcze się z naszymi nie widzieliśmy - kontakt ciągle mamy mailowy, ale na spotkanie na pewno się wybierzemy

(...)

my dzisiaj mamy spotkanie z właścicielem sali, o co trzeba koniecznie zapytać? zrobiłam sobie listę pytań, ale myślę, że o czymś zapomniałam
My się z zespołem, a raczej przedstawicielem, widzieliśmy podpisując umowę, więc jakiś kontakt był Gdyby TŻ nie podjął stażu to na pewno byśmy się spotkali, ale tak to się zastanawiam, skoro mówią, że telefonicznie wystarczy...

Co do spotkania z właścicielem to ja przeżywałam to w poniedziałek Dopytywałam o szczegóły, jeszcze bez ostatecznych ustaleń. Pytałam o:
- pokój dla nas i dla gości
- czy mamy przywieźć własne pojemniki na jedzenie czy oni pakują
- czy jest ograniczony czas zabawy (wiem, że nie ma, ale moja mama pytała i pytała też o średni czas trwania wesela :P)
- kiedy ostatecznie można jeszcze wnieść jakieś zmiany co do ilości osób
- ustawienia stołów dla naszej liczby gosci
- pytanie o dania i ew. dopłatę za posiłki dla wegetarian
- czy mają dla nas chleb na powitanie i kieliszki do rozbicia
- kto jest obecny podczas wesela + kto będzie osobą decyzyjną w razie W
- czy możemy udekorować sufit w sali w taki sposób, jak sobie wymyśliliśmy (lampki choinkowe )
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 16:49   #1579
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ja będę robić na 70 wiec jak najbardziej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
No pewnie!
Nie wiem jaki chcesz plan stołów, ale ja po prostu wydrukowałam na ładnych kartkach i przypięłam do tablicy. Chwila roboty
Takie coś jak Ty

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
My spotkaliśmy się z jedną osobą z zespołu, a zespół składa się z pięciu osób.
My tak samo

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Największy problem mam z makijażem, ale robią to dwie dziewczyny w miejscowości, w której robiłam próbny, jedna ta "moja", a druga od siostry tż, ale jeszcze gorsza....
A nie możesz np. gdzieś dalej poszukać?

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Myślę, że tak To już spora ilość gości!

Ech, smutne, ale niestety to jest b. częsty argument...
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
to niestety częsta wymówka / argument ...



pewnie
Dzięki za odpowiedzi wszystkim

To biorę się za to. Jak wyjdzie mi ok, to będzie. A jak nie, to nie

Widzę że to częsta wymówka ale beznadziejnie głupia.
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 16:55   #1580
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
bardzo ładny komplecik



my jeszcze się z naszymi nie widzieliśmy - kontakt ciągle mamy mailowy, ale na spotkanie na pewno się wybierzemy



super
a jak ozdoby sali?



ile załatwionych spraw
zaraz lecę do klubu

marlenqa22 super relacja
ale uroczo wyglądałaś!



kurde takie odmowy na kilka dni przed ślubem się zdarzają? masakra



to niestety częsta wymówka / argument ...



pewnie


my dzisiaj mamy spotkanie z właścicielem sali, o co trzeba koniecznie zapytać? zrobiłam sobie listę pytań, ale myślę, że o czymś zapomniałam

aaa i zmieniliśmy koncepcję piosenki na pierwszy tanie będzie to:
https://www.youtube.com/watch?v=1Mzaphj9eCg
układ już składamy i szlifujemy
Sale mieliśmy w cenie. Kwiaty na stoły duży przed nami i oni cos tam na ściany wieszaja. Ja nie bardzo na to zwracam uwagę.

Byłam dziś po kwiaty do kościoła. Kupiłam 3 paczki goździków w każdej po 25 za 30zl i lilie białe 3 paczki w każdej po 10 za 4.5zl sztuka. Wyobraźcie sobie ze siostry nic nie wzięły wiec koszt ubrania kościoła to koło 250zl za wszystko. Do tego będzie dywan i wstazki na ławki. Kokardki jakieś. Biały klecznik też kwiatami ubrany jakoś zobaczymy

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 2 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020

Edytowane przez Lusiija
Czas edycji: 2014-08-07 o 16:56
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 17:08   #1581
tinyheart
Rozeznanie
 
Avatar tinyheart
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 955
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy znacie może dobry i sprawdzony nabłyszczacz do włosów?
Ja jestem bardzo zadowolona z Rossmanowskiego oil care z Isana, puszenie się włosów opanowałam za to bardzo dobrze olejowaniem
__________________
Pick Me, Choose Me, Love Me


You're all I ever wanted
I didn't see how it could change
That something was missing until today
tinyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 18:42   #1582
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Nowa ozdoba. Goździki w wodzie. Światło żółte bo w łazience ale na żywo wyglądają dużo ładniej. Na górze będą świeczki pływające. uploadfromtaptalk1407433306028.jpguploadfromtaptalk1407433320131.jpg

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 2 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 18:59   #1583
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez tinyheart Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona z Rossmanowskiego oil care z Isana, puszenie się włosów opanowałam za to bardzo dobrze olejowaniem
Ja nakładam oleje ale tak czy siak...mam takie niesforne kłaki i puszą się mimo wszystko
A nabłyszczacz potrzebuje taki w "spreju" do ułożonej już fryzurki
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 19:02   #1584
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Nowa ozdoba. Goździki w wodzie. Światło żółte bo w łazience ale na żywo wyglądają dużo ładniej. Na górze będą świeczki pływające. Załącznik 5756178Załącznik 5756179
Super! Kochana ja też planuję taką dekorację więc mam do Ciebie kilka pytań:
- jakich wymiarów masz wazony?
- czy wkładałaś tylko goździki gałązkowe czy też te większe, pojedyncze?
- kwiaty kupowałaś na giełdzie?
Mi w kwiaciarni kobieta powiedziała że paczka tych goździków większych/pojedynczych kosztuje 60 zł, a ty pisałaś że płaciłaś 30 zł więc niezłą mają przebitkę
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 19:18   #1585
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Super! Kochana ja też planuję taką dekorację więc mam do Ciebie kilka pytań:
- jakich wymiarów masz wazony?
- czy wkładałaś tylko goździki gałązkowe czy też te większe, pojedyncze?
- kwiaty kupowałaś na giełdzie?
Mi w kwiaciarni kobieta powiedziała że paczka tych goździków większych/pojedynczych kosztuje 60 zł, a ty pisałaś że płaciłaś 30 zł więc niezłą mają przebitkę
Zacznę od tego, że wazon nie jest szklany tylko to taka imitacja. Przypuszczam, że pleksa, ale puki się nie dotknie to nie widać ;] i plus jest lekki!! Dałam za niego niecale 30 zl - w srodku byly tandetne sztuczne kwiatki - niby na prezent :I

Wkladalam tylko galazkowe goździki. Na dole jest kamien obwiązany wstążką do której są przyczepione kwiatki, by nie plywaly ;]

Kwiaty kupowałam w hurtowni (ścięte ładnie leżały w chłodni) cena hurtowa oczywiscie. Po prostu moj kosciol ma umowe z nimi i liczą im jak firmie. Mialam tylko przyniesc na piśmie zgodę i pieczęć.

Cena hurt lilie -> 4,5zł
u mnie w kwiaciarni (bo kupowałam mamie pojedynczą na stół) - 6,5zł
Cena hurt goździki 1,4 zł - w kwiaciarni płaciłam - 2,5 zł
takie ceny są u mnie.

Co do wymiarów "wazonu" to mniej więcej: wysokosc jakies 50cm, średnica z 10cm? Szczelam na oko
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 19:22   #1586
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Tu widać ładniej. W tej hurtowni jeśli jesteś bez firmy płacisz x2 a więc np za goździki właśnie 60zluploadfromtaptalk1407435749084.jpg

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 2 dni.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 19:23   #1587
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
mysza93
A jak duże wesele robicie? Może zacznij dzwonić? Ja musiałam dzwonic bo ludzie to myslą, że wszyscy robią w remizie i się krzesło dostawi.. Gratuluję załatwionych spraw

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

bardorja
widzę że zaczynają się małe zgrzyty przedweselne To tez ma swój urok Raz dwa i dojdziecie do porozumienia A pierwszy taniec macie układ?
Mamy. walc wiedeński do "przetańczyć z tobą chce"




Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Powiedz TŻtowi żeby nie marudził, bo polonezem się rozpoczyna eleganckie bale.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie. Chciałam takie wejście przejść dwa kółka a potem goście robią koło i my w środku zaczynamy nasz układ

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 19:40   #1588
re_nata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 419
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ju !
9 DDŚ !
juz sie nie moge doczekać
Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
zmiana kodu na jednocyfrowy

9 DDŚ
jak ten czas leci, a ja mam pełno obaw i jakoś się nie cieszę
Cytat:
Napisane przez ewapucy Pokaż wiadomość
U mnie wielki problem z 200 zaproszonych gości mamy tylko 94 łącznie z nami.Wczoraj zaprosiłam jeszcze dwie koleżanki ,TŻ dwóch kolegów ,ale obaj powiedzieli ,że nie przyjdą,jeden wyjazd a drugi nawet nie pamiętam czemu.Mam nadzieję,że chociaż te koleżanki przyjdą.Zostało nam jeszcze kilka zaproszeń,oby ktoś jeszcze przyszedł.
Tak żeśmy się cieszyli wielkim weselem a tu no lipa Zamiast stresować się czymś innym ja jestem poddenerwowana tylko tym ile ludzi przyjdzie.Na domiar złego nie wiem czy suknię zrobią tak jak powinni.
Nie przejmuj się, 94 to i tak sporo a jeszcze może kogoś doprosisz kogo chciałaś a bałaś się,że będzie za dużo. U nas z 220 będzie tylko 137 i ta liczba wciąż maleje a jeszcze tydzień został..
[QUOTE=mimi_77;47606084

Jestem po spotkaniu z kwiaciarka - nie wszystko bedzie takie jak planowalam ale liczylam sie z tym ze realia sa inne niz foto z neta wiec nie jestem rozczarowana

Na sali juz dziala dekoratorka. Robi dopiero 3 godziny a juz mi sie podoba

Dopinamy wszystkie terminy i godziny zeby w sobote sie nie denerwowac

A i dzisiaj i wczoraj odmowilo nam 7 osob. Juz mi nawet nie jest przykro ani nie jestem zla. Nawet czuje ulge ze nie bedzie tak ciasno :p

Nie stresuje sie dzisiaj nic [/QUOTE]
A to że nie wszystko będzie takie jak planowałaś to wcale nie znaczy,że będzie źle, efekt może być lepszy niż się spodziewasz
Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Ale to jego dziadkowie, rodzice, rodzeństwo więc nie mogą nie iść do włąsnego syna czy wnuczka
Tylko nam przez to odpadło ze 30osób.

Niedługo zamawiam materiał do dekoracji sali, zaklepiemy dekoratorkę od kościoła
A mi kuzyn taki dalszy wyskoczył 3 tygodnie przed moim ( organizacja wesela w 3 miesiące, jestem pod wrażeniem,że to tak szybko ogarnęli) i część rodziny się pokryje i też mi przez nie odpadło kilka osób.

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
No ja mam ogromny stres...serio nie wiedziałam, że tak będzie mnie to stresowało. Nie widać tego po mnie i nie myślę ciągle o ślubie ale zauważyłam, że w nocy ciężej mi się zasypia i ogólnie bardzo łatwo można mnie naprawdę ostro wkurzyć ... nie umiem sobie z tym poradzić. TŻ jest wyrozumiały, jak widzi, że zaraz mam ochotę wybuchnąć to mnie przytula albo mówi żebym policzyła do 10
Boję się myśleć co będzie na tydzień przed ślubem.

PS: Na TLC był taki program "Panny Młode z Piekła Rodem" i ja myślałam, że to niemożliwe żeby człowiek przed ślubem miał takie nastroje...a jednak chyba mi się to udziela
Ja mam tak samo, może nie widać tego po mnie i wydaje mi się że sie nie stresuję, ale nie śpię już od tygodnia i jestem rozdrażniona bardzo.
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
My się z zespołem, a raczej przedstawicielem, widzieliśmy podpisując umowę, więc jakiś kontakt był Gdyby TŻ nie podjął stażu to na pewno byśmy się spotkali, ale tak to się zastanawiam, skoro mówią, że telefonicznie wystarczy...

Co do spotkania z właścicielem to ja przeżywałam to w poniedziałek Dopytywałam o szczegóły, jeszcze bez ostatecznych ustaleń. Pytałam o:
- pokój dla nas i dla gości
- czy mamy przywieźć własne pojemniki na jedzenie czy oni pakują
- czy jest ograniczony czas zabawy (wiem, że nie ma, ale moja mama pytała i pytała też o średni czas trwania wesela :P)
- kiedy ostatecznie można jeszcze wnieść jakieś zmiany co do ilości osób
- ustawienia stołów dla naszej liczby gosci
- pytanie o dania i ew. dopłatę za posiłki dla wegetarian
- czy mają dla nas chleb na powitanie i kieliszki do rozbicia
- kto jest obecny podczas wesela + kto będzie osobą decyzyjną w razie W
- czy możemy udekorować sufit w sali w taki sposób, jak sobie wymyśliliśmy (lampki choinkowe )
O ja też w poniedziałek miałam spotkanie z moim kateringiem i prawie 2 godziny nam zeszło, ustalaliśmy menu, tort będzie zupełnie inny niż miałam w planach, ale jak babka pokazywała nam ich torty to mi się bardzo spodobał. i miałam całą listę pytań moich, mojej mamy i mamy Tż i narzeczony też miał pełno pytań. A w drodze na spotkanie rozmawialiśmy jaki chcemy mieć tort i ja mówiłam, że mi obojętnie byleby nie był malinowy i wiecie jaki nam babka zaproponowała... malinowy ale wybraliśmy owocowy
Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Nowa ozdoba. Goździki w wodzie. Światło żółte bo w łazience ale na żywo wyglądają dużo ładniej. Na górze będą świeczki pływające. Załącznik 5756178Załącznik 5756179

Wysłane z mojego Galaxy S III mini przy użyciu Tapatalka. Jeszcze tylko 2 dni.
Fajne bardzo mi się podobają takie kompozycje, ale niestety nasza dekoratorka i katering nie mieli tego w ofercie i będziemy mieć różyczki w wysokich wazonikach.
re_nata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 19:58   #1589
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Lusija , Lemon - widzę, że na tapecie tuby z kwiatami. Strasznie mi się podobają u nas mają być szklane ze stroczykiem w środku - chcą od nas 50 zł / szt. i na stoły pójdzie ok. 12-15 takich tub. Myślicice , że to dobra cena ?

ewapucy , Panna Izabela - najgorsze to, że ludzie nie mają czasami na prawdę argumentów. Z reguły pewnie w większości chodzi im o kasę, ale przecież nie to dla PM jest najważniejsze

My podpisaliśmy umowę na 130 osób. Początkowo na liście było 101, ale sala zrobiła na nas takie wrażenie , że podpisaliśmy umowę deklarując, że te 130 osób będzie. Wzięliśmy się za robienie listy i wyszło nam 169 z nami i usługodawcami. Cieszę się, mam nadzieję że odmówi nam jak najmniej.
Na chwilę obecną rozdanych 14 zaproszeń z 78 i zapowiada się, że Ci którzy dostali do tej pory zaproszenia prawdopodobnie będą (chociaż nie zawsze z osobą tow. bo przebywają za granicą i nie dostaną urlopu, ale reprezentacja deklaruje przyjazd).

P.S. Kupiłam białą perłę - zaczynam kurację 10 dni

Czy któraś PM październikowa ma już wierzchnie okrycie ? Kupujecie coś na wypadek zimna?
Tysia, Sensual ?
__________________
25.10.2014
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 19:59   #1590
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Najpiękniejsze PMki za mąż wychodzą, byli chłopacy się z żalu zagłodzą!;) PM201

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
Zapraszaliśmy 206, liczyliśmy że te 150 chociaż będzie a tu
Ja do swoich dzwoniłam i będzie tylko 12 osób i jeszcze z łaską bo nie odbierali przez 4 dni
A od Tż dzwoni teściowa
Ale w sensie z 206 gdzie pewnie okolo połowy było Twojej rodziny będzie 12 osób?

ewapucy
My mamy wesele na 51 osób, mówimy tu i tam że mamy małe wesele, pytaja na ile osób, my mówimy na ok 50 a wszscy że to nie takie małe. Więc Twoje tym bardziej nie jest małe (wszyscy mam na myśli dj, fontanny czekoladowe, manager sali)

bardorja
Jak dla mnie skoro macie układ na pierwszy taniec to polonez jest zbędny..

Przejście z poloneza na walca wiedeńskiego jest mieszaniem wszystkiego.. Wiem że i jeden i drugi taniec jest na 3 ale są strasznie inne.. W jednym się chodzi, w drugim się płynie.. Nie dla mnie takie łączenie..

My dziś do ślubu zrobiliśmy... nic Jedyne to umówiliśmy się ze znajomymi na wypad panieńsko-kawalerski w sobotę coś czuję że nie jedna flaszka będzie obalona
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-23 22:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.