AA, Young, Krem antybakteryjny `Intensywna pielęgnacja`

AA, Young, Krem antybakteryjny `Intensywna pielęgnacja`

Beztłuszczowy preparat skutecznie przyspiesza ustępowanie zapalnych wykwitów skóry trądzikowej, usuwając jej niedoskonałości. Krem wygładza powierzchnię skóry, zwęża pory i skutecznie hamuje tworzenie się zaskórników. Zawiera innowacyjne składniki przeciwbakteryjne: Salithymol Complex, wyciąg z drożdży i jeżówki purpurowej, kofeinę oraz sól cynku i witaminy z grupy B. Ponadto receptura kremu została wzbogacona o witaminy A i E regenerujące skórę oraz alantoinę i d-pantenol działające łagodząco.

super

Kremik stosuje,gdy mam porozdrapywane wypryski- i jest to jedyny specyfik ,który leczy mi te małe ranki.Bardzo fajnie nawilża.Często używam go pod filtr na dzień.Ogólnie naprawdę warto go mieć,tym bardziej że ma działanie antyoksydacyjne.

Używam tego produktu od:5 miesięcy(ale z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: jakieś 3

Średni

Krem jest niezły, przy pierwszym opakowaniu podobał mi się. Goił wypryski, był leciutki, zapobiegał nowym (a przynajmniej troszke zmniejszał ich ilość)- wtedy używałam go regularnie 2 razy dziennie, łacznie z dobrym żelem oczyszczającym i było w miarę ok.... przy drugim opakowaniu zaczełam używać innego kremu na noc i wtedy ten jakby całkiem stracił swoje działanie przeciwwypryskowe:( nawilża całikem nieźle, ale też nie jakoś superowo, jest lekki, szybko się wchłania, przyspiesza ustepowanie stanów zapalnych, ale trzeba byc bardzo systematycznym w jego używaniu. Generalnie bez zarzutów ale też bez fajerwerków.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

czuję do niego sympatię

Na sobie nie zaobserwowałam żadnego działania antytrądzikowego. ale to zadnego. Na dzień się zbytnio nie nadaje, bo zupełnie nie matuje i cera błyskawicznie zaczyna się świecić. Zapach ma jak dla mnie bardzo przyjemny (lubię takie męskie :D). Konsystencja rzadka - przy otwieraniu wypływa z tubki. Trzeba dopiero opanowac sztukę użytkowania opakowania bez rozlewu kremu:)

Jednak patrząc na skład odczuwam silną sympatię do tego kremu. Aż trudno mi uwierzyć,ze z takimi składnikami nic specjalnego z moją cerą nie poczynia :rolleyes:xDUżywam tego produktu od: używałam lato-jesień

W porządku

Krem bardzo przypadł mi do gustu mimo tego,że liczyłam na dobre działanie antybakteryjne a jednak w tej kwestii trochę się zawiodłam bo nie zauważyłam ani szybszego ustępowania zmian ani zwężenia porów ani usunięcia zaskórników,jedynie co to może troszkę wygładza.Nawilża średnio (mam suchą skórę na nosie i muszę na niego nakładać cięższy krem).Za to bardzo spodobał mi się zapach kremu,który co prawda jest męski,ale bardzo bardzo przyjemny.Konsystencja też jest w porządku,szybko się wchłania.Spokojnie można nałożyć na niego podkład czy puder.Ogólnie może być:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Fajny działą

Kiedyś go uzywalam wtedy cera sie poprawila potem kupilam drugi tez bylo ok, jakos potem zobaczylam inne kremy wiec je kupilam ale znow wracam do tego i znow widze ze cera sie poprawia, narawde fajny krem, nic nie piecze, nie podrazania i jakby cera nabiera jednolitego kolorytu, polecam

Używam tego produktu od: około roku

Ulubiony :)

Nie jest to KWC... ideału w kwestii kremów na dzień o działaniu p/trądzikowym niestety jeszcze nie znalazłam.
ale AA Young to najlepszy krem pod makijaż na jaki trafiłam w dotychczasowej karierze.
Nie szkodzi mojej cerze, nie zapycha, ogranicza ilość wyskakujących niespodzianek i jest niedrogi.
Taki solidny krem, do którego na pewno będę wracać.

Raczej na tak

Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego działania antybakteryjnego, ale nie jest źle.
Krem ma bardzo fajny zapach,taki męski ;)
Konsystencja lekko wodnista bardzo mi odpowiada, szybko się wchłania,nie mam uczucia ściągnięcia.
Rano buzia jest gładka i taka wypoczęta.
Coś tam na peawno zapobiega niespodziankom,więc kupię ponownie ;)

Ilość zużytych opakowań:kończę dopiero 1 bo zdradziłam na rzecz Effaclaru

Ideał to to nie jest ale...

Na początku powiem tylko - kupię ponownie, ale jeszcze nie wiem kiedy.
Przyzwoity produkt do pielęgnacji cery. A co najważniejsze - mimo, że to krem nie natłuszcza skóry bardzo, tylko delikatnie ją nawilża. pomaga w walce z trądzikiem (chyba, że to zasługa zestawu Avon, Oceanic +słońce), łagodzi przede wszystkim podrażnienia skórne, ładnie pachnie i ma fajną konsystencję. Dosyć wydajny, choć początkowo się tego nie spodziewałam.
Cena - może być.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Kiepski :(

Mam cerę mieszaną, skłonną do trądziku i „czarnych kropek”. Kupiłam go z nadzieją, że da jakieś rezultaty. Używam go a tu nic… Myślałam że musze po prostu dłużej stosować, ale nic się nie zmieniło. Owszem ma ładny zapach, szybko się wchłania i nie jest drogi, ale moja buzia nic się nie zmieniła a to jest najważniejsze. Nie polecam :/

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Porządny

Od pierwszego użycia wygładza i oczyszcza cerę, miałam wręcz uczucie jak po zastosowaniu maseczki peel - off - ściągnięte pory, skóra zmatowiona. Matuje całkiem nieźle - biorąc pod uwagę wielkie możliwości mojej skóry na polu nadprodukcji sebum. Poużywam go jeszcze trochę i nie wykluczam podwyższenia oceny.

Używam tego produktu od:miesiąca

Nic nadzwyczajnego

Produkt nienajgorszy, acz nie powalił mnie na kolana.
Ma kilka plusów:
+ szybko się wchłania
+ nie wysusza cery
+ ma lekką konsystencję - coś bardziej jak gęste mleczko,niż standardowy krem.

Jednakże, nie zauwazyłam po nim niewiadomo jakich efektów. Nie zmiejszył wydzielania sebum - twarz jest tłusta i błyszcząca, krostki jak miałam, tak mam. Zapach jest trochę męski, ale to mi akurat wisi i powiewa. :P

Używam tego produktu od:ok. 2 miesiecy

Świetny

Świetny produkt.
Rzeczywiście uspokaja skórę, reguluje wytwarzanie sebum, sympatycznie matuje. I najważniejsze - łagodzi, goi niedoskonałości i zapobiega powstawaniu nowych. Nie zapycha, nie podrażnia cery naczynkowej.
Zupełnie nie nawilża.

Pachnie specyficznie - to prawda, jednak od kosmetyku do twarzy wymagam skuteczności i przyjaznego składu a nie zapachu fiołków.
Niewielki żal mam do producenta za fatalne opakowanie. Przy każdym otwarciu niewielka ilość kremu figlarnie wyskakuje z tuby. Zatyczka chodzi dość ciężko i topornie. Być może jestem w posiadaniu felernego egzemplarza.