Perfecta, Cera Wrażliwa, Łagodny żel hypoalergiczny do mycia twarzy

Perfecta, Cera Wrażliwa, Łagodny żel hypoalergiczny do mycia twarzy

Łagodny żel do oczyszczania twarzy polecany do codziennej pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry skłonnej do alergii i atopowego zapalenia bez ograniczeń wieku. Wysoka tolerancja produktu o osób z chorobami alergicznymi pozwala zaliczyć żel do kosmetyków dermatologicznych - bezpiecznych i zdrowych. Produkt zawiera Anti-irritant System, zapewniający wielofunkcyjne działanie pielęgnacyjno-ochronne skóry. Anti-irritant system to optymalna kombinacja wysoce aktywnych składników przywracających skórze naturalną równowagę, wzmacniającą warstwę lipidową oraz przywracającą nawilżenie skóry. Formuła żelu została wzbogacona o roślinny wyciąg z Konjac Mannan o właściwościach nawilżających i wygładzających. Delikatne środki myjące głęboko oczyszczają pory skóry nie powodując jej wysuszenia.

BARDZO FAJNY

Bardzo go lubię, mam cerę mieszaną, wrażliwą, naczynkową, miejscami przesuszoną i trudnomi znaleźć coś odpowiedniego. Ten żel spełnia moje oczekiwania. Dobrze zmywa, nie drażni, nie wysusza i jest wydajniejszy niż moja ulubiona pianka Lirene. Używam na zmianę właśnie z pianką Lirene i niczego lepszego mi nie potrzeba :)
Gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobry

Żel bardzo dobry, ładnie zmywa twarz nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Zaraz jak zaczęłam używać go, miałam wrażenie że przyśpiesza gojenie i wpływa ogólnie na "wyciszenie" cery, niestety dość szybko skóra się do niego przyzwyczaiła.
Nie jest wydajny a i dozowanie mógłby mieć bardziej dopracowane - jak dla mnie dziura którą wypływa jest zbyt duża i często "przelało mi się" a raz nawet chlapnęło na podłogę. Po jakimś czasie jednak przyzwyczaiłam się ze opakowanie robi psikusy. Plus że można otworzyć mokrą ręką.
Ogólnie bardzo dobry, godzien polecenia dla wrażliwców.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

najlepszy

Kiedyś używałam go non-stop,pamiętam nawet jeszcze starą wersję(w zielonej buteleczce).
Zachciało mi się jednak eksperymentów i próbowałam innych żeli.Najdłużej używałam żelu z serii oliwkowej Ziaji,właściwie tak długo,że o Daxie prawie zapomniałam ;)
Ziaja jednak nie spełniała moich oczekiwań i dlatego postanowiłam wrócić do Daxa i to była jedna z moich lepszych kosmetycznych decyzji ostatnio ;)

Żel bardzo fajnie odświeża skórę,nie wysusza,nie podrażnia,nie pieni się niepotrzebnie i nie pachnie.Jak dla mnie to prawdziwy żel HYPOALERGICZNY.

Polecam :)

Używam tego produktu od:z przerwami od kilku lat
Ilość zużytych opakowań:sporo,obecnie jestem w trakcie 1 po przerwie

Spełnił oczekiwania

Mam bardzo wysuszona cere, dodatkowo borykam sie z tradzikiem. Biore izotek, wiec prawie wszystko podraznia mi buzie:(.

Nie spodziewalam sie cudow - a jednak zel byl milym zaskoczeniem. Dosyc dobrze nawilzal buzie, ladnie sie pienil i raczej dokladnie oczyszczal. Nie wiem, czy kupie go po raz kolejny, ciagle szukam swojego kwc - na pewno jednak kiedys do niego wroce, bo mnie nie uczulil.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Najlepszy jaki miałam!!

Zawsze miałam problemy z cerą:-( Nieco, że problem z trądzikiem (głownie zaskórniaki) to jeszcze moja cera była mieszana, wrażliwa, naczynkowa i miejscami przesuszona!! Jeśli ktoś ma podobne problemy to mnie niestety rozumie:-( Dużo straciłam pieniędzy, żeby tylko trafić na coś co poprawi stan mojej skóry!! Kupowałam zarówno kosmetyki te tanie jak i te drogie, z aptecznych półek... Niestety nic nie pomagało, a czasami wręcz jeszcze bardziej pogarszało moją cerę:-( Tak było m.in. z wodą mincelarną Plante System (odradzam przez duże O!) po 2 dnia stosowania dostałam takie podrażnienie na twarzy, że nie mogłam uwierzyć, że taka może być okropna skóra po kosmetyku dla wrażliwców. Automatycznie odrzuciłam ten produkt, a że musiałam używać coś do mycia twarzy zaryzykowałam i kupiłam łagodny żel hypoalergiczny do mycia twarzy Dax Cosmetics, bo skoro jest to żel do cery wrażliwej to nie powinnien zaszkodzić!! I nie zaszkodził, a wręcz pomógł i zostałam mu wierna!! Wierzcie mi ten żel jest wspaniały!! Zawsze myślałam, że mam trądzikową cerę, a po miesiącu używania tego żelu nie mam wogóle pryszczy (no jedynie mam podczas "Happy days";-)), nie mam także podczas mycia zaczerwienionej skóry i nie mam efektu ściągnięcia skóry po umyciu!! Więc czego można chcieć więcej!! Więc dziewczyny nie zawsze antytrądzkowe żele są dobre, aby pozbyć się niespodzianek na twarzy. Czasami zwykły żel do cery wrażliwej działa zbawiennie na twarz!! Żel owszem jest mało wydajny, i się nie pieni!! Ale dla mnie to żadna przeszkoda, bo lepszego żelu nie miałam!! POlecam!! Ale się rozpisałam, nawet nie zauważyłam, że tak dużo napisałam;-)

OK

Zawsze miałam problemy z cerą - nie dość, że tłusta to jeszcze wrażliwa:( Kupiłam i się ucieszyłam:) Naprawde delikatny żel. Wprawdzie mam wrażenie,że nie oczyszcza za dokładnie ale zanim go użyje przecieram twarz mleczkiem i jest super. Znikły podrażnienia i wypryski.

skuteczny i bez SLS:)

To naprawdę świetny oczyszczacz:) bardzo delikatny, bezzapachowy, prawie nie pieniący się dzięki temu, że nie zawiera SLS. Dobrze zmywa makijaż za co ogromny plus:) absolutnie nie podrażnia cery, a ku temu to ja mam ogromne skłonności. Opakowanie bardzo poręczne i wygodne, a zwłaszcza otwieranie - inni producenci powinni brać przykład! Ma jednak swoje minusy - nie jest tak wydajny jak inne żele i cena - za tę cenę to ja mam 3 opakowania mojego faworyta - żelu oliwkowego Ziaji i tylko dlatego nie wiem czy do niego jeszcze wrócę.
Mimo to serdecznie polecam wszystkim wrażliwcom:)

Używam tego produktu od:3 tygodni

przesadny:)

nie przypadł mi do gustu, ale co najmniej 3 gwiazdki należą się za to, że faktycznie jest bardzo łagodny!

poza tym ma różne "typowe" cechy żelu bez mydła- ślizga się i nie pieni. problem w tym, że w odróżnieniu od innych żeli bez SLS niezbyt dobrze radzi sobie z oczyszczaniem, co odbiło się niekorzystnie na stanie mojej skóry. nawet wybitnie niskopółkowe żele ziai radzą sobie znacznie lepiej:)

być może jest to efekt tego, że producent mocno poszedł w stronę "łagodny" kosztem "skuteczny"- ja nie potrzebuję aż takiej łagodności, ekstremalnym wrażliwcom być może ten produkt przypadnie do gustu:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3/4

Przeciętny

Żel jest bardzo mało wydajny - pewnie dlatego, że wogóle się nie pieni. Jest delikatny, nie wysusza, ale mam wrażenie jakby moja twarz po jego użyciu nie była dokładnie umyta - więc nie odczuwam żadnego głębokiego oczyszczenia porów skóry jak obiecuje producent;) Próbowałam zmyć nim tusz i mogę stwierdzić, że jest naprawdę delikatny, bo nie spowodował pieczenia ani łzawienia... choć tuszu nie zmył. Bardzo podoba mi się ta buteleczka. Poręczna, prosta a korek bardzo ułatwia aplikację żelu.

Posumowując jak dla mnie jest to taki całkiem zwykły i przeciętny żel. Więcej raczej nie kupię.

Bez zachwytów

Kupiłam go, bo myślałam, ze będzie odpowiednikiem żelu "Piękno natury" kolastyny, niestety juz wycofanego z produkcji i udoskonalonego badziewiem o tej samej nazwie, ale innym składzie:( Niestety, nie dorasta do pięt "Pieknu Natrury" w starej wersji.

Nisktórzy twierdzą, ze zel jest bezzapachowy - ale on ma zapach. To identyczny zapach jak zapach żelu 24 h Dermoprogram Eris , tez z już wycofanej serii. Pachnie toto troche wyciągiem z lipy, trochę wyjałowionymi chusteczkami czy lignina . Nic miłego , ale zapach rozpozna się zawsze.
Myje ok, narazie nie podrażnia, ale tez nie nawilża, skóra nie jest po nim tak wspaniale rozjaśniona i gładka jak po Kolastynie, zdaje sie, że nawet lekko matowi. Ogólnie można używac, ale równie dobrze można też nie używać - spodziewalam sie o wiele więcej i chyba trochę się zawiodłam, zwałaszcza biorąc pod uwagę, że żeby znależć ten żel w sklepie trzeba przejść kilkakrotnie całe miasto, a i tak nie jest pewne , czy się na niego trafi.

dla wrażliwców

Moje spostrzeżenia:
+ łagodzi podrażnienia,nie wysusza
+ nie wytwarza piany,bezzapachowy co akurat dla mnie jest na plus
+ wydajny i cena też jest przyjazna
Podsumowując żelik jest naprawde bardzo dobry i jeśli nie wpadnie mi w łapki jakaś kolejna nowość to wróce do niego:)

O tak!

Ale fajny kosmetyk! Ma właściwie wszystko, czego oczekuję od specyfików do mycia oblicza, czyli:
- skuteczność - zmywa dokładnie wszystko co jest do zmycia
- łagodność - zero podrażnień
- brak zapachu
- całkowitą nieobecność piany - dla mnie to doskonale.
Do tego ma bardzo wygodne opakowanie, cenę mniejszą niż umiarkowana. Do mojej mieszanej cery idealny w przesuszającym okresie kaloryferowym, gdy nie potrzebuję bardziej hardcorowego mycia strefy T ;) No ekstra po prostu!