L'Oreal Paris, Pure Zone, Hydro-żel przeciw niedoskonałościom

L'Oreal Paris, Pure Zone, Hydro-żel przeciw niedoskonałościom

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry mieszanej i tłustej z niedoskonałościami. Niweluje niedoskonałości i sprzyja przywróceniu skórze zdrowego i gładkiego wyglądu. Walczy z nadmiernym rozwojem bakterii odpowiedzialnych za pojawienie się niedoskonałości. Nie powoduje powstawania zaskórników. Nie blokuje porów.

Zawiera dwa aktywne składniki:

- Sebo-Calmyl-TM o właściwościach redukujących wydzielanie sebum i łagodzących skórę

- Keas salicylowy, aby głęboko oczyszczać i złuszczać martwe komórki naskórka.

Wzbogacony w czynnik nawilżający.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Silica, Polyethylene, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Salicylic Acid, Laminaria Saccharina, Parfum.

Cena: ? zł / ? ml

może to do drinków?

dostałam gratis do jakichś tam zakupów chyba już ze dwa albo trzy lata temu. całe szczęście, bo nie było mi żal wywalić.

buteleczka fajna, pompka i w ogóle - higienicznie się to prezentowało. ale to śmierdziało jak z flaszki! tam żadnych higienicznych buteleczek nie potrzeba, bo alkohol i tak chyba wszystko dezynfekuje!

nawilżenia zero - z taką ilością alkoholu to też trudno nawilżyć, więc skąd to "hydro" w nazwie??? na trądzik nic a nic nie pomagał, miałam wrażenie wręcz, że alkohol podrażniał skórę na tyle, że wszystkie pryszcze robiły się jeszcze bardziej czerwone i przez to bardziej widoczne. nie pamiętam dokładnie, jak długo go stosowałam, na pewno parę tygodni, bo czekałam na jakieś efekty "przeciw niedoskonałościom". ale pryszcze dalej się pojawiały - pewnie przez ten drażniący alkohol jak na złość, a skóra stawała się coraz bardziej sucha - pojawiały się chropowate placki...

w sumie szkoda, bo skład prosty, bez uczulających mnie parabenów, za przystępną cenę... może jakby tego alkoholu nie dali...?

Używam tego produktu od: 2-3 lata temu parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: 30% jednej buteleczki

nie sprawdził się

Daję te trzy gwiazdki bez przekonania, bo nieźle nawilżał i skóra stała się bardziej miękka już po kilku dniach, ale ani nie pomógł na niedoskonałości, ani nie matował. Bardzo lekki, przyjemnie się go używało, poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od:około 2 miesiące

Liczyłam na cos wiecej

Liczyłam na cos wiecej. Uwazam, ze LOreal to dobra marka, ale ten krem chyba im nie wyszedł troche. Mam cere z lekko rozszerzonymi porami i co jakis czas lubia wyskoczyc drobne niespodzianki. W walce z nimi dobrze sobie radzi zel z peelingiem do codziennego uzytku z tej samej linii. Ale krem niestety nie daje jakiegokolwiek efektu. Troche nawilza, ale i troche piecze, gdy da sie go więcej. Opakowanie jest dosc fajne, nowoczesne. Szkoda tylko, ze zawartosc nie jest mu równa.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Kiepski

Właściwie to nie robi nic, bo ani nie nawilża, ani nie zapobiega wypryskom, ani nie pomaga na niedoskonałości, szybko się wchłania i skóra robi się sucha, krzywdy mi nie zrobił, ale nie pomógł NIC!

Używam tego produktu od:6m-cy
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Bez rewelacji :/

Mnie również najbardziej zaszokowała zawartość alkoholu w tym kremie. Kiedyś nie zwracałam na to uwagi ale teraz...w stosunku do skóry tłustej czy mieszanej czy jakiejkolwiek alkohol w kosmetyku to przestępstwo ;) Krem ma lekką formułę, nie stawiałabym jednak, że leczy skórę, z pryszczy czy zaskórników, bo to napewno nie, może jedynie nie pogarsza jej stanu. Dosyć dobrze nawilża ale nic a nic nie matuje. Nie zapych porów- jeszcze tego by brakowało... Bardzo zwykły krem.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2-3 lata
Ilość zużytych opakowań:kilka

Ble

Nie wiem sama jak ocenic ten krem. W sumie nieźle "leczy" skórę z popważniejszych przypadków, raczej nie usunie zaskórników ale nie zwiększy ich ilości. Nawilżanie niezłe, skóra robi się po nim gładka i miękka, nie matuje. Jednak tym co mnie najbardziej w tym kremie przeraziło jest: zawartośc alkoholu! No kto o zdrowych zmysłach dodaje do kremu dla tłustej cery alkoholu?? Czysta głupota :)

Używam tego produktu od:5 mies
Ilość zużytych opakowań: troche pierwszego i nadal stoi na półce

Całkiem dobry

Plusy:
- poprawia wygląd skóry;
- skóra jest aksamitna w dotyku (jak po bazie silikonowej);
- lepiej nawilża niz wiekszość tego typu kosmetyków;
- wygodne opakowanie;

Minusy:
- ostry zapach;
- mógłby jeszcze lepiej działać na wypryski;
- słabo matuje;
- wysoka cena jak na kosmetyk który niezupełnie spełnia obietnice producenta;

U mnie sie sprawdza gdyż moja skóra mimo że nie jest rewelacyjna to jednak jej stan jest całkiem niezły (zazwyczaj) i wymaga jedynie podleczenia kilku niedoskonałosci i ochrony przed nowymi (no i troche zmatowienia). Ale dla osoby z dużymi problemami raczej sie NIE SPRAWDZI;|

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

nie,nie,nie

mam cere tradzikowa z mnostwem zaskrnikow.No i sie rozczarowalam,nie zauwazylam zadnych, ale to zadnych pozytywnych efektow a nawet jeszcze gorsze pogorszenie stanu skory(czyt.wiecej krostek).Nie nadaje sie ani na noc, ani na dzien.po prostu tragedia.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy temu

nic specjalnego!!!

kolejny krem na niedoskonałości który wcale nic z nimi nie robi!!!ja miałam tylko pare zaskórników, rozszerzone troszkę pory koło nosa...i nic!!! podobny w działaniu do garniera czysta skóra A, chociaż silniej działa.więcej tego kwasu s...??garnier mi zniszczył skórę i przysporzył kłopotów(czyt. moja recenzja :))myślałam że ten to troche naprawi a on jeszcze wysuszył!!! zapach ostry i np po peelingu szczypie...daje uczucie śliskości i lekkiego ściągnięcia, nie nawilża : ( wiec od razu nakładałam nawilżający podkład(mi sie jakoś nie wałkował, tylko tyle pozytywów :) )no i nie lubie w kremach opakowań buteleczek, bo niby jak wydłubać to co na koniec zostaje na dnie?? a ja jakoś tak mam że lubie zużywać do ostatniej kropelki nawet jak już coś nowego na półce mam :) a to opakowanko to chyba siekierą tylko :)

Używam tego produktu od:4 m-ce temu
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

pomaga

plusy:
1.lekka konsystencja
2.doskonale sie wchlania pozostawiajac gladka,aksamitna skore
3.zmniejsza przetluszczanie skory,po miesiecznej kuracji skora jest wyraznie mniej zanieczyszczona,niemile niespodzianki prawie nie pojawiaja sie :)
4.bardzo dobrze nawilza

minusy:
1.pory sa widoczne tak jak byly-producent obiecuje efekt przeciwny
2.srednio wydajny,na posmarowanie twarzy trzeba wycisnac 2 porcje kremu

Używam tego produktu od:1.5

Myslalam ze bedzie lepszy

myslalam ze loreal wypisci na rynek cos znacznie lepszego niz ich seria pure zone. krem jest beznadziejny. walkuje sie pod makijarzem a cera po nim sie swieci, zauwazylam ez rozszezone pory. a pryszcze jak byly tak pozostaly...

Używam tego produktu od:juz nie uzywal
Ilość zużytych opakowań:1, niecale

yyyyyy...

Po pierwsze : nie nadaje sie pod makijaz, zostawia skóre mało śliska i rozprowadzic potem na niej dokładnie podkład graniczy z cudem

po drugie : okropnie wysusza, po wysmarowaniu nim cera robi sie taka.... yy nie wiem jak to okreslic, jest mało sprężysta, krem sie "wałkuje" :/

po trzecie : nie podoba mi sie zapach

co prawda fajne opakowanie, praktyczne ale to wszystko

rzeczywiscie pomaga na niedoskonałosci, ale za cene wysuszonej skóry i problemów ze zrobieniem makijazu :/ no i zdecydowanie nie jest wart tych 20 złotych :P

Używam tego produktu od: ... tak sobie stoi, uzywam go jak mi coś wyskoczy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego