L'Oreal Paris, Pure Zone, Hydro-żel przeciw niedoskonałościom

L'Oreal Paris, Pure Zone, Hydro-żel przeciw niedoskonałościom

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry mieszanej i tłustej z niedoskonałościami. Niweluje niedoskonałości i sprzyja przywróceniu skórze zdrowego i gładkiego wyglądu. Walczy z nadmiernym rozwojem bakterii odpowiedzialnych za pojawienie się niedoskonałości. Nie powoduje powstawania zaskórników. Nie blokuje porów.

Zawiera dwa aktywne składniki:

- Sebo-Calmyl-TM o właściwościach redukujących wydzielanie sebum i łagodzących skórę

- Keas salicylowy, aby głęboko oczyszczać i złuszczać martwe komórki naskórka.

Wzbogacony w czynnik nawilżający.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Silica, Polyethylene, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Salicylic Acid, Laminaria Saccharina, Parfum.

Cena: ? zł / ? ml

Nic ciekawego...

To są powody, dla ktorych tak nisko oceniam kosmetyk:
- w moim przypadku zero efektu matujacego
- po posmarowaniu mam wrazenie jakbym uzyla tlustego kremu
- nie ma wplywu na syfki
- drogi ( 25 zl )

A to sa plusy:
- fajny dozownik
- latwo sie rozsmarowuje
- nadaje sie pod makijaz
Jednak kupujac krem za taka cene liczylam przede wszystkim na zmatowienie cery i choc troszke zmniejszenie pryszczy. Rozczarowalam sie i stad tylko dwie gwiazdki.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

mój osobisty kwc

dla mnie i mojej skóry świetny
wydajny, doskonale sie rozprowadza, daje efekt głaciusienkiej aksamitnej skóry
lekko matuje po kilku godzinach skóra swieci się mniej niz po u życiu innych kremów, nie wysusz, nie podrażnia, wystarczająco nawilża
i co najważniejsze hamuje powstawanie nowych wyprysków, jakby obrzęk łagodził nie zatyka porów, przez co nieco mniej widoczne są :)
dla mnie bomba :)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 i beda następne, zapewniam

nie jest tak zle

Kupilam w promocji razem z zelem do mycia twarzy. Juz w nowym opakowaniu, takim niebieskim. Musze sie niezgodzic z poprzedniczkami. Krem sam w sobie nie zachwycil mnie, ale zeby az tak nisko go ocenic... Zapach i konsystencja przyzwoite. Po posmarowanie ma sie uczucie jak po bazie silikonowej, twarz jest taka miekka i sliska. Matuje srednio z tendencja do niebardzo(chociaz zaczelam go uzywac kiedy zrobilo sie dosc cieplo wiec ogolnie z matowieniem jest gorzej). Nie zatyka porow i nie jestem pewna, ale chyba pomaga na zmiany tradzikowe(w razie jakby to ze mam taka ladna cere bylo jego zasluga, a o tym przekonam sie na jesieni, podwyzsze ocene). I jest jedna rzecz co do ktorej absolutnie sie nie zgadzam z poprzedniczkami:podklad bardzo dobrze sie na nim rozprowadza!!

Używam tego produktu od:

dla mnie ok:)

nie wiem skąd te niepochlebne opinie...mam krem w nowym zmienionym opakowaniu,nie wiem czy rozni się czymkolwiek od wersji starej.najpierw rzucił mi się w oczy(albo raczej w nos;)) jego mocny zapach, ma rzadką konsystencję.nie zauwazyłam zeby podkład wałkował, matuje względnie, nie wysusza.wyprysków nie likwiduje,ale zeby w takie rzeczy wierzyc to juz za duża jestem;)
widać jednak, ze nie kazdemu słuzy, wiec lepiej przed kupnem zdobyc próbkę:)

Szajs.

Na początku, kiedy tego użyłam byłam zachwycona. Cera stała się gładsza, a niedoskonałości autentycznie się zmniejszyły. Lecz kiedy spróbowałam nałożyć podkład, zmieniłam zdanie. Wyglądałam jak potwór! Tego, co działo się na mojej twarzy nie da się opisać słowami ;/ wszystko się wałkowało, ścierało i w ogóle. Okropność... Powiem tylko tak: Jeśli się nie malujesz, to możesz zacząć użwywać. Natomiast kładąc to pod podkład popełniasz duży błąd! Ale ogólnie, to raczej nie polecam.

brzydal

O w życiu!Ten krem jest tak denny że brak słow!Wogóle nie nawilża, mojego nosa nie matuje tak mowiac szczerze.Porów nie odtyka nic.Taki jest efekt jego stosowania jakbym sie nie powiem czym wysmarowała.Okropny,nie wydawajcie kasy na takie paskudztwo!
Już naprawde lepszy jest garnier.Sciaga bo ściaga ale chociaz matuje.Zapach taki sobie.
I zapomnialam wspomnieć-strasznie sie wiesniak wałkuje!

dla mnie nic dobrego

Jest to specyfik przeznaczony do cery z niedoskonałościami, więc producent powinien był założyć, że niejedna niewiasta będzie chciała zaaplikować na buzię również makijaż. Niestety nałożenie podkładu max factor powoduje niemiłosierne wałkowanie się całości.

Jeśli ktoś nie używa podkładu i ma bardzo tłustą cerę, myślę że może ewentualnie zadowolić się tym żelem: zaletą jest to, że nieźle matuje, ale potrafi też mocno ściągnąć skórę. Zmniejszenia się ilości krostek nie zaobserwowałam. Ogólnie- nic dobrego.

e.

wysuszacz!!!!!!!!!!

szkoda kasy i tyle!!!!!!! skóra robi sie jak tarka do pięt, a pryczsze jak sa tak są, nie mam ich na szczęście duzo, a że lubie kosmetyki z kwasami AHA i BHA to pomyślałem że kupię sobię i lekko się pozłuszczam na wiosnę. i lipa jak stąd do ... wstyd l'oreal wstyd

Nigdy więcej

Okropność! Moja skóra wcale nie była po nim nawilżona a wręcz wysuszona. Był zdecydowanie za mocny. Moje policzki wyglądały jak papier ścierny. Bardzo szybko się go pozbyłam.

Super!

dla mnie bomba! ładnie się wchłania, skóra jest po nim miękka i gładka! duzym plusem jest to, że się skóra po nim nie świeci przez cały dzień. po dłuższym stosowaniu niedoskonałości znikają! jedyny minus: po wyciśnięciu kremu resztki zapychają pompkę :/

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

do bani!!

żel na mnie nie działa. lepi się, ściąga twarz a efekt zerowy. jedyne fajne rzeczy to zapach i godne pochwały opakowanie z pompką. lepiej dać sobie z nim spokój.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...jedno
Recenzja: ...