Floslek, Żel ze świetlikiem i chabrem bławatkiem do powiek (stara wersja)

Floslek, Żel ze świetlikiem i chabrem bławatkiem do powiek (stara wersja)

Żel koi, nawilża i wygładza skórę wokół oczu, zmniejsza uczucie zmęczenia, nadwrażliwości na światło oraz łzawienia. Dobry dla osób pracujących przy komputerze. Polecany osobom mającym problemy z krążeniem ,dla których stosowanie kremów o bogatszym składzie kończy się poranną opuchlizną.

beznadzieja!!

nie mam suchej skóry pod oczami,a mimo wszystko żel ściągnął i wysuszył mi skórę. niec nie robi, nie nawilża, nie natłuszcza, nie powoduje zmniejszenia się obrzęków i worków pod oczami. nie!!!!!

Zwykły żel.

Potrzebuję dobrego nawilżenia dla moich powiek. Poniekąd skuszona dobrą opinia tego żelu, kupiłam go sobie.
Jednak jest zwykły, ja bez kremu nie moge sie obejść. Ten żel jest uzupełniaczem, jak dla mnie.
Może nawet trochę ściąga powieki, czego nie lubię.
Za to dobrze trzymają się na nim cienie do powiek :)
W miarę wydajny, trochę źle mi się nabiera z takiego małego pojemnicza. Lepsza byłaby tubka.
Nie zauważyłam dobroczynnego wpływu na opuchnięte powieki porannym wstawaniem.

Zostawiam 2 ** i na te chwilę nie wiem czy wrócę do niego?
Można sobie go wypróbować, bo kosztuję całe 5,40 :)

Dobry przy kompie

Kiedy spędzam dużo czasu przy komputerze skóra wokół moich oczu zaczerwienia się, puchnie, czasem wręcz robiły mi się paskudne czerwone plamy wokół oczu. Nie pomagały mi zwykłe kremy nawilżające, a kremy pod oczy podrażniały skórę. Dopiero dzięki temu żelowi zdecydowanie zminimalizowałam a czasem nawet wyeliminowałam ten dyskomfort. Bardzo dobry żel- na pewno na stałe zagości w mojej kosmetyczce gdyż spełnia obietnice producenta i to za niską cenę.

Sympatyczny:)

Bardzo fajny żel na zmęczone oczka. Łagodzi dobrze, choć w sumie lekko i na dość krótko. Mi pomaga przypracy na komputerze - oczy tak szybko się nie męczą. Konsystencję ma łatwą do rozprowadzenia, tylko pachnie troche dziwnie;)
Ogólnie tani, fajny i delikatnie łagodzi - godny polecenia:)

Recenzja: ...

niezły

Bardzo przyjemny żel, łagodzi pieczenie i zaczerwienienie powiek (i pośrednio oczu), nie puchną powieki :-)) Dałabym pięć gwiazdek, ale pod oczy muszę jeszcze czymś się posmarować bo nie jest to niestety żel zapobiegający zmarszczkom (a szkoda, szkoda..)

Fajny

Konsystencja żelu jest bardzo przyjemna w używaniu, chociaż nie wchłania się błyskawicznie jak inne kosmetyki o tej konsystencji.
Zostawia niewielką warstwę.
Łagodzi podraznione po demakijażu powieki, rano są wypoczete, nawilżone, wygładzone.
Cena zachęcająca 5,60zł
Zaraz po nałożeniu można zrobić makijaż.
Jest wydajny, bardziej higieniczne byłoby chyba opakowanie z pompką, lub tubka do wyciskania.
Nie lubię słoiczków.

ilość zużytych opakowań:1 przez kilka miesięcy

uwielbiam pasjami ;)

Na pewno nie nadaję się do stosowania "zamiast" kremu [chyba, że dla baaardzo młodej cery]. Raczej jako maseczka relaksująco-odprężająca [ale z gatunku skutecznych].

Specyfik ten to dość wodnisty żel, który ładnie się wchłania [choć pozostawia satynową powłoczkę].

Ulgę czuć od razu po nałożeniu [sic!] Skóra - jeśli jest zaczerwieniona - przestaje się czerwienić. Oczy przestają szczypać. Lubię nakładać ten specyfik rano tuż po przebudzeniu - zanim jeszcze trafię pod prysznic. Kilka minut i oczy przestają mnie szczypać z niewyspania. Skóra ładnie się napina, ewentualny obrzęk [spowodowany łzawym filmem na przykład] znika. Pomaga też przetrwać nocne posiadówki przy komputerze - przynosi ulgę ociężałym powiekom i szczypiącym oczom.

Jak dla mnie genialny produkt. Polecam smarować kilka razy cienką warstwą niż raz grubą. Wówczas nie będzie się wałkował [ewentualnie krem można zmyć i dopiero nakładać krem pod oczy].

Przetestowałam wszystkie "smaki" :D i mimo tego, że teoretycznie babka lancetowata najlepiej niweluje obrzęk - dla mnie hitem linii jest właśnie chaber.

Dla ochłody

Fajny żel do zmęczonych oczu. Lubię ten chłód na powiekach. Niestety nie nawilża, nie wchłania się i rano muszę zmyć jego resztki ( być może za dużo nakładam, ale lubię ). Z tego względu pod oczy się nie nadaje i stosuję na niego krem. Myślę, że go jeszcze kupię , aby czasem ukoić zmęczone powieki.
Gdyby tylko był kremem - byłby ideałem.
Wachałam się czy dać 3 gwiazdki, ale niech zostanie, bo nie szkodzi i nie uczula.

ogólnie ok!

chłodzi powieki i oczy, koi zmeczone oczka i chyba leciutko je nawilża...dla komputerowca to istne wybawienie od piekacych i zbolałych oczu - polecam dla informatyków i komputerowców- oczy macie tylko jedne- wada jak sie nałozy za duzo to sie wałkuje- a to źle!

Recenzja: ...

nie polecam

Spodziewałam sie więcej po tym kosmetyku. Jedna gwiazdka za to ,że daje uczucie chłodu ,ale to trwa tylko chwilę , nie nadaje sie pod makijaż , na początku jest ok ,a potem dziwnie się zbiera , nie nawilża(największa wada) ,raczej wysusza ,mnie uczula (po paru minutach czuje pieczenie na powiekach ) . Ogólnie NIE POLECAM.

taki sobie...

Zel kupiłam pod wpływem recenzji na KWC.Zwykły żel pod oczy.Owszem koi zmeczone oczka, łagodzi stany zapalne (duzo siedze przed komputerem) ale nie nawilza,dlatego odejmuje mu jedną gwiazdkę.Ogólnie polecam.
Używam tego kosmetyku od 2 tygodni/ ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Niestety musze odjac mu jedna gwiazdke, poniewaz po dluzszym stosowaniu zel bardzo wysuszyl i naciagnal mi skore pod oczami. Zdecydowanie zamieniam go na krem nawilzajacy a zel bede uzywac "od czasu do czasu".

zwyczajny

zwyczajny żel pod oczy ze świetlikiem jak każdy inny, żadnych bardziej widocznych efektów nie zauważyłam, lepi się i nie chłodzi, nie widzę żeby obrzęk się zmniejszył, nie nawilża, ale krzywdy tez nie robi, bardzo wydajny, można go mieć, ale nie jest niezbędny :P , przynajmniej dla mnie znam lepsze.Zauważyłam że podkówki stają się troszkę bladsze, ale to za mało ...