Floslek, Żel ze świetlikiem i chabrem bławatkiem do powiek (stara wersja)

Floslek, Żel ze świetlikiem i chabrem bławatkiem do powiek (stara wersja)

Żel koi, nawilża i wygładza skórę wokół oczu, zmniejsza uczucie zmęczenia, nadwrażliwości na światło oraz łzawienia. Dobry dla osób pracujących przy komputerze. Polecany osobom mającym problemy z krążeniem ,dla których stosowanie kremów o bogatszym składzie kończy się poranną opuchlizną.

warto go mieć

Kupiłam pod wpływem recenzji na KWC. Wcześniej używałam wersji z samym świetlikiem oraz z rumiankiem. I od razu duży plus - nie szczypie w oczy! Jego poprzednik powodował spore, nieprzyjemne pieczenie. Kupuję te żele, żeby w razie wystąpienia "jęczmienia" na powiece mieć jakiś ratunek. Nawilżania nie zauważyłam. Przy nałożeniu grubszej warstwy zasycha i wałkuje się. Moim zdaniem jakoś specjalnie nie radzi sobie z opuchlizną. Trzeba raczej szybko zużywać, bo lubi wysychać w opakowaniu i jest wtedy już tylko do wyrzucenia. Cena średnia, wydaje mi się, że jest trochę za wysoka (około 5 zł). Mimo to polecam, gdyż na stany zapalne jest rewelacyjny!

ok

Nic nowego chyba nie napiszę.... :) Łagodzi, likwiduje opuchniecie oczek, chlodzi. nie nawilza niestety i za to odejmuję gwiazdke. Ale nie dopuszcza do wysuszenia skory, wiec jest ok. Troche sie walkuje , ale ja i tak nakladam go rano, bo mi to nie przeszkadza.
Aha, mialam jeszcze taki zel z rumiankiem, tamten lepiej nawilza, ale ten mimo to bardziej przypadl mi do gustu.

nie dla mnie

zamiast nawilzyc wysuszył mi skóre pod oczami a na koniec uczulił:(, byc moze mam za młodą skórę do niego, oddałam go mamie, jak na jej oczach sie sprawdzi to napewno podwyzsze mu ocene,jeżeli chodzi o chłodzenie to ten z zieloną cherbatą zdecydowanie lepiej to robi .

Dobry

Żelik zamieszkał u mnie na stałe w lodówce (najlepiej działa właśnie taki z lodówki), ponieważ z racji profesji:D spędzam większość dnia przed komputerem. Spełnia wszystkie obietnice producenta: odręża, łagodzi i całkiem nieźle nawilża (co prawda kremu pod oczy nie zastąpi). Niestety szybko się kończy (zaledwie 10 g) i jakoś nie przepadam za kosmetykami w pudełeczkach, zdecydowanie preferuję tuby. Co do działania przeciwobrzękowego ośmielam się twierdzić, że Żel arnikowy jest skuteczniejszy.
Ogólnie jestem z niego zadowolona.

Nic dodać nic ująć

Ponieważ mam nieustanny kontakt z komputerem wiec i ja postanowialam pod wplywem ocen wyprobowac ten specyfik i musze powiedziec, ze jest on swietny, szczególnie za tak niewielkie pieniadze. Naprawde koi zmęczone oczy, przynosi ulgę, chłodzi, ma bardzo dobra konsystencje, ani za żadką , ani za gęstą, dobry zarówno pod cienie jak i na noc. I do tego ta cena .... Polecam bo warto.

ok

Za tę cenę to prawdziwe cudo :) Prawie całe dnie spędzam przy komputerze - ten kremik łagodzi, rozjaśnia, moje oczka wyglądają na wypoczęte, jest prawdziwym ukojeniem. Krem działa relaksująco i antystresowo na moje oczka i skórkę wokół nich :) Mam jedno ale co do tego kremiku mógłby troszkę lepiej nawilżać.

Ukojenie dla zmęczonych o

Kremik jest świetny. Bardzo długo pracuję przy komputerze, oczy szczypia i bolą,a le po nałożeniu tego kremiku odczuwam ogromną ulgę. Działa jak chłodny okład. likwiduje zmęczenie. Smaruję sie nim dość często - tak często jak tego potrzebują moje oczy. Ostanio smaruję też na noc i rano mam mniejsze obrzęki. Pewnie likwidacja opuchniętych oczy nie jest jego zadaniem, ale za to na zzmęczenie działa skuper i to za małe pieniążki.

zawsze pod ręką

Świetny produkt w niskiej cenie. Daje ulgę zmęczonym oczom, przyjemnie chłodzi i regeneruje oczęta. Stosuję często (po długim przesiadywaniu na wizażu ;-) ) jest zawsze pod ręką i na oku. Dobry dla alergików.

niezastąpiony

Zajął stałe miejsce na monitorze mojego komputera. Zmniejsza uczucie zmęczenia oczu, likwiduje pieczenie i ból. Jestem z niego bardzo zadowolona, uzywam równolegle z wersją z herbatą i musze przyznać że mimo śmiesznie niskiej ceny to najlepsze kosmetyki pod oczy i na powieki jakie kiedykolwiek miałam.

niezbędny

Cudownie koi zmęczone oczy, idealny do stosowania na powieki. Nie odejmuję mu nic za to że nie nawilza dostatecznei skory pod oczami, bo nie tego od niego oczekuję.

wielka ulga

Biorąc pod uwagę wszelkie "za" i "przeciw" tutaj zamieszczone, postanowiłam jednak wypróbować żel na sobie. I nie żałuję, gdyż rzeczywiście przynosi ukojenie i wielką ulgę zmęczonym komputerkim albo "spoconym" ;) oczkom. Opuchlizna i zaczerwienienia znikają. Poza tym żel łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. Oprócz tego chłodzi i lekko nawilża (jak dla mnie trochę nieodostatecznie) delikatną skórę wokół oczu, a także sprawia, że rano oczka wyglądają na wypoczęte (worki i cienie stają się mniej albo nawet wcale niewidoczne). I to wszystko za cenę 5,5zł. :D Osobiście stosuję go i na dzień i na noc, a także w ciągu dnia, gdy tylko moje oczka potrzebują odprężenia. Do minusów zaliczyć mogę ten nieszczęsny słoiczek (nie dość, że niehigieniczny, to jeszcze niewygodny dla posiadaczek długich szponów) oraz fakt, że skóra po nałożeniu żelu lekko się klei, a niekiedy sam żel się wałkuje.

tak,tak,tak

Kupilam go czytajac wasze komentarze na temat produktu...Wspanialy!nareszcie cos co koi moje wrazliwe oczka ktore upodobnily sobie oczka kroliczka i staraly sie je nasladowac, nic sobie nie robiac z mojej rozpaczy.Wygladalam jakbym wiecznie plakala! nareszcie wygladam"normalnie".Zel fajnie sie wchlania,nie zostawia tlustej powloki i troche chlodzi.Extra komfort.Jestem naprawde zadowolona i do tego ta cena :-)