Dr. Hauschka, Rosen Creme (Krem z płatków róży (stara wersja))

Dr. Hauschka, Rosen Creme (Krem z płatków róży (stara wersja))

Preparat odżywczo-ochronny na dzień. Krem jest przeznaczony do pielęgnacji skóry normalnej, suchej, wrażliwej oraz dojrzałej, z tendencją do przedwczesnego starzenia się. Zapewnia on skórze ochronę oraz wspiera procesy regeneracji. Olejek różany oraz wyciągi z owoców dzikiej róży otaczają skórę twarzy delikatną powłoką ochronną. Olej z orzechów Shea, wosk kwiatowy z dzikiej róży oraz wyciąg z awokado chronią przed nadmierną utratą wilgoci. Tym samym zostaje przywrócona naturalna równowaga wodno-lipidowa skóry, a jej funkcje ulegają zrównoważeniu.
Skóra z tendencją do podrażnień i zaburzeń naczyniowych (rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych) zyskuje dzięki kremowi z płatków róży delikatną i trwałą powłokę ochronną. Taki rodzaj pielęgnacji nadaje skórze cechy róży, która łączy w sobie siłę z delikatnością.

uczula!

No i niestety. Dzis juz wiem, ze nie dla mnie wszelkie kosmetyki bliskie naturze. Tak jak w przypadku kanadyjskiej Officiny po uzyciu Hauschki skonczylo sie na lekach odczulajacych i sterydzie. Krem podraznil mi skore na twarzy. W dodatku jest tepy, na pewno nie na dzien. Stosowalam go na noc, potem zas skora byla wysuszona, podrazniona, wolala pic! Poza tym okrutnie smierdzi stara roza jak bulgarskie olejki z lat 80.

80 zeta w bloto

Co dziwne, kiedys uzywalam maseczki do twarzy tej firmy i bardzo ja sobie chwalilam.

Osoby podatne na alergie - koniecznie proscie o probki przed zakupem

Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

bardzo dobry

bardzo dobry krem o bardzo dobrym składzie. Świetnie regeneruje i uelastycznia skórę, widocznie poprawia koloryt, wzmacnia, troche słabo nawilża. Używałam tego kremu całą zimę, ale na narty był za słaby. Wysmagane mroźnym wiatrem policzki musiałam ratować innym kremem. Poza zimą używam kremu różanego lekkiego który jest the best i nr 1, ale moja mama zdecydowanie woli na codzień wersję podstawową. Ja z resztą też czasem po cięższy krem sięgam nawet latem. Zdecydowanie warty swej ceny.
używam produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2,5

Na nie

Nie kupie więcej tego kremu, jest niby tresciwyi tłusty a moja skóra pije go i dzieki temu jest mało wydajny.Mimo grubej warstwy mam uczucie ciagnięcia, to może być uczulenie lub nietolerancja któregoś ze składników. Rano cera bez rewelacji, w ciągu dnia po użyciu rano woła pić. Cena dużo, dużo za duża. Kompletnie mi nie pasuje.

Używam tego produktu od:kilka razy sie posmarowałam

Moje KWC

Kilka lat temu kupiłam ten kosmetyk sprowokowana pozytywnymi opiniami na jego temat. Ale nie zachwycił mnie w ogóle. Pomyślałam, że ten zakup to była strata niemałych pieniędzy, za które prawdopodobnie kupiłabym coś lepszego. Po kilku latach znów wróciłam do tego produktu. Szukałam kremu na noc, który dobrze nawilży buzię i będzie miał przyjemny skład. Na sklepowych półkach nie znalazłam kremu o tak treściwej konsystencji. Zakupiłam ten krem i stał się on moim kosmetycznym KWC. Krem wspaniale nawilża, pielęgnację widać już po drugim użyciu, skóra jest gęściejsza, napięta (ale nie naciągnięta, jak po niektórych kremach typu Soraya Beauty Creator), do tego moje (niewielkie co prawda ale jednak) rumienie na policzkach (naczynka) zostały "zgaszone" i skóra jest w tych miejscach jasna, promienna. Ogólnie poprawił się koloryt. Krem nie zapycha, doskonale się rozprowadza. Jest dla mnie świetny na noc (nakładam go na buzię, którą wcześniej zwilżyłam wodą termalną) jak i na dzień pod makijaż, kiedy chcę, żeby skóra odpoczęła od filtrów (zauważyłam lepsze krycie i tak dobrze kryjącego podkładu ColorStay). Trzyma się bez najmniejszej zmiany przez cały dzień. Jednym słowem doskonały. Nie rozumiem do tej pory dlaczego kilka lat temu byłam zła, że go kupiłam. Teraz będzie stałym produktem w pielęgnacji skóry.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: drugie

troche dziwny...

Krem nie nadaje się moim zdaniem na dzień. Nie nadaje się po prostu! Pozostawia nieprzyjemną warstewkę, która się nie wchłania. Poza tym topornie się rozsmarowuje.

Co innego w nocy - muszę co prawda nałożyć grubszą warstwę, więc nie potwierdzam rewelacji o jego szczególnej wydajności, ale rano twarz ma ładny koloryt i jest wygładzona, no a co najważniejsze - jest wyraźnie złagodzona. Wszelkie zaczerwienienia, nawet rozdrapane ślady są podgojone! Zatem, najważniejszą właściwością tego kremu jest regeneracja. Krem również natłuszcza czy jak woli producent odżywia skórę, ale nie świeci się aż tak bardzo (pomimo warstewki). Jednak dziwna rzecz - Rano pomiędzy oczami mam takie wyraźne dwie zaczerwienione krechy - to w miejscu zmarszczek. Mimo wszystko, jak umyję twarz to widać, że skóra przez noc jednak odpoczywała, zmarszczki jakby się lekko wyrównały (mówię tu o mimicznych zmarszczkach, bo innych jeszcze nie mam).

Mam cerę normalną że skłonnością do przesuszania i tworzenia zaskórników. Z mojego punktu widzenia, krem nie zapycha porów, w ogóle ma dość prosty i krótki skład, dlatego go kupiłam i dlatego jeszcze może kiedyś do niego wrócę. Na minus - krem nie nawilża. Skóra woła pić. Dlatego najlepiej używać go na noc a na dzień jakiś nawilżacz.

Poza tym, jest to krem dosyć dziwny, bo używany na dzień nie daje takich efektów jak na noc - nie odżywia, nie regeneruje, nie odpręża skóry. Tylko ta denerwująca warstewka.... Zatem na dzień - zwykły krem, raczej nie polecam, na noc - krem bardzo dobry, polecam.

Opakowanie - jak maść apteczna, ale na plus, że w ogóle w tubce, która jest chigieniczniejsza. Tubka 30 ml, cena ok. 70 zł, wydajność średnia - drogo. Bardzo zła dostępność produktu, jeżeli ktoś nie mieszka w mieście wojewódzkim, to pozostaje zamawianie przez internet co wychodzi o wiele drożej. Zapach różany, mnie się nie podoba, bo to taka "przetworzona róża". Smarowalność - kiepska, krem twardy. Wchłanialność słaba.

Rewelacja

Jako zagorzala fanka Hauschki nie moglabym przejsc obojetnie obok tego oslawionego kremu. Zuzyalam juz 4 tubki(krem jest b.wydajny,tubka wystarcza na ok3 m-ce) i musz powiedziec, ze takich efektow sie nie spodziewalam.Mam sucha skore z tendencja do zaczerwienienia,a ten krem doskonale sobie z nia radzi.Skora po nim wyglada na bardzo swieza, wypoczeta i jest doskonale nawilzona.Z pewnoscia bede ten krem uzywac!! Teraz kolej na test kremu z pigwy,mam nadzieje,ze nie gorszy niz rozany

Używam tego produktu od:ponad roku

prawdziwie różany zapach

jednym słowem: zadowolona

mimo, iż jest lekko tłustawy, nie pojawiaja sie na twarzy żadne niespodziewanki. daje o wiele lepsze nawilżenie, niż wersja lekkiego kremu różanego i pigwowego, ktore znikaja z twarzy momentalnie i jakby sie prosiło o jeszcze jedna warstewkę.
dziwne, że akurat taka cecha mi w tym kremie podpasowala.

nawilża, uelastycznia, odżywia!! <aż moja mama, ktora nie widuje mnie często zauważyła polepszenie wygladu cery >

wydajny!!

Uwielbiam jego zapach :)

:czytaj:

Jako fanka różanych zapachów i kosmetyków z dodatkiem olejku różanego nie mogłam nie wypróbować tego kremu :)

Pierwsze wrażenie po odpieczętowaniu tubki: jeju, jak ten krem pięknie pachnie, prawdziwą różą, jak hydrolat z "Mazideł" :love:
Sam specyfik jest dość tłusty, ale nie ciężki. Stosuję go na noc, aplikuję metodą "na wcisk", bo rzeczywiście lepiej się wtedy wchłania. Pozostawia na twarzy błyszczący film. Krem odżywia i nawilża na mocne 4, chociaż momentami w sezonie grzewczym dla mnie niewystarczająco i z tego powodu nie wiem, czy kupię go ponownie.
Metalowa tubka jest mało praktyczna w podróży- pewnego razu zgniotła mi się w kosmetyczce, całe szczęście nie pękła.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

ok

Uzywam go tylko na noc, ze względu na tlusty film jaki pozostawia na twarzy. Metoda na wcisk wszak działa, ale po godzinie i tak tlusty film powraca. Krem bardzo dobrze nawilża, odżywia i łagodzi podrażnienia a nawet delikatnie wygładza i napina skóre. Byl by bardzo dobry gdyby byl mniej tłusty. Przeszkadza mi rowniez jego intensywnie rozany zapach, podkreslony czasem :) Pachnie strasznie staro. Cena dosc wysoka jak na dobry nawilzacz, ale znowu rekompensatą tutaj wydajnosc.
Ogolnie jest OK :) Swietny w roli nawilzacza typu SOS.
Nie zapycha.

Używam tego produktu od:ponad 2 miesicy
Ilość zużytych opakowań:3x 5ml

trzeba lubic

mam skore normalna, dobrze nawilzona, stosuje go na noc , czasami na dzien i dobrze mi z nim. owszem jest tepy, raczej go wklepuje niz wsmarowuje, pozostawia lepka powloke, wiec trzeba poczekac az sie wchlonie, nie mozna przesadzac z jego iloscia. ale pomijajc te niewygody jest doskonaly na zime, czuje ze mnie chroni przed mrozem, doskonale chroni przed utrata wilgoci w okresie grzewczym, pozostawia wyczuwalny film, dzieki niemu skore mam zahartowana. moim zdaniem jest wydajny, pieknie pachnie, ale na lato wole cos lzejszego

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

bez achów niestety

No niestety. Wiązałam duże nadzieje z tym kremem. Jako posiadaczka cery suchej, problemowej szczególnie w okresie jesienno - zimowym miałam nadzieję, że ten krem spełni swoje zadanie. A tu klops.

Zapach śliczny, konsystencja kremu też w sam raz dla mnie, ale nawilżanie niedostateczne. Jakiś czas po nałożenu tego kremu zaczynałam odczuwać dyskomfort i musiałam robić poprawki. Niestety nawet po porawkach, pod koniec dnia cera była sucha. Tak samo się sprawa miała w czasie stosowania tego kremu na noc.

Może jeszcze kiedyś dam mu 2 szansę, ale nie wiem. Znam lepsze kremy w duzo niższej cenie.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka zużyta

dla mnie rewelacja!!!

super krem na noc, bo stosuję go właśnie na noc i polecam koniecznie stosować się do instrukcji aplikacji, w przeciwnym razie robi się tłusta powłoka :( ale sam krem działa na cerę ekstra! Zniwelował przesuszanie, u mnie nie tworzy zaskórników, a w strefie T mam jednak cerę skłonną do świecenia, nie powoduje u mnie krost, itp... Skóra jest bardzo gładka i delikatna w dotyku, pierwszy raz nie cierpię z powodu zmiany pory roku i nie szczypie mnie cera po włączeniu kaloryferów :-) cały dzień jest super nawilżona, mimo faktu, iż na dzień go nie nakładam. Często przed nim nakładam maskę z glinki i wtedy rano cera jest niemowlęca ;-))) POLECAM! Zamówłam już drugi ;-)Używam tego produktu od: 2 miesiące

dodam, iż teraz stosuję ten krem pod makijaż i jest REWELACYJNY! Super długo mam makijaż na twarzy, nie muszę stosować serum, bo skóra jest cały czas nawilżona, no z moim podkładem (Diorskin fluide) robi cuda :- ) jestem pod dużym wrazeniem. Aha, i co ważne zlikwidował suche skórki na nosie :-)