Nivea, Apricot Creme, Pielęgnujący żel pod prysznic z olejkiem z pestek moreli i proteinami mleka

Poczuj jak kremowy żel z cennym olejkiem z pestek moreli i proteinami mleka otula Cię miękką pianą, pozostawiając wyjątkowe uczucie niezwykle gładkiej skóry, a delikatny zapach moreli rozpieszcza Twoje zmysły.

Świetny

Kremowa konsystencja, piękny zapach i pielęgnacja na dobrym poziomie. Do tego przystępna cena i całkiem wygodne opakowanie. Kosmetyk na prawdę wart polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Uwielbiam zapach i konsystencję :)

To mój ulubiony żel z nivei, obok kwiatu pomarańczy z happy time.

Kocham ten zapach :D Cudowne morelki, takie naturalne, prawdziwe.

Do tego żel pięknie się pieni na syrence i myjce, nie wysusza skóry, a sporo żeli mnie wysusza. Skóra po umyciu jest delikatna i byłabym w stanie obyć się bez balsamu, choć i tak się czymś lubię smarować po prysznicu/kąpieli.

Ma kremową, milutką konsystencję, ładne opakowanie, wygodne otwieranie.

Wydajny, cudownie pachnący.
Zapach cudownie unosi się w kabinie/w wannie, uwielbiam to :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 250ml

uwielbiam

Żele Nivea podbiły ostatnio moje kosmetyczne serce. ;) Jak tylko wykończyłam Happy Time pobiegłam do sklepu po Apricot Creme i jestem nim tak samo oczarowana. :D
Żel świetnie się pieni, mimo że konsystencja jest kremowa. Urzeka mnie przede wszystkim zapach tego żelu - najprawdziwsze, ociekające sokiem, skąpane w słońcu morele :love: Coś pięknego! Właściwości pielęgnacyjne na wysokim poziomie, skóra jest gładka, delikatnie nawilżona, nie ma uczucia ściągnięcia. Uwielbiam go używać, bo wprowadza mnie w błogi nastrój. Dobry zarówno do porannego przebudzenia jak i wieczornego ukojenia pod prysznicem. Polecam. :D

Używam tego produktu od:miesiąc

Naprawdę przyjemny :-)

Żel ma ciepły, miły zapach :-) Do tego bardzo dobrze się pieni, niewielka ilość na myjce daje super wielką piankę, a to lubię. Dość wydajny, nie wysusza skóry, delikatnie ją natłuszcza. Mam już swoich faworytów, więc 4 gwiazdki, ale na pewno do niego wrócę.

Świetny !

Żel jest naprawde bardzo dobry :) Nawilża,Pięknie pachnie,ładnie się pieni aż miło go używać :P W pytaniu o ponowne kupno zaznaczyłam opcję nie wiem ponieważ bardzo często zmieniam żele pod prysznic..ale kto wie? może jeszczę się na niego skusze ;) Polecam !

Używam tego produktu od: z 3 tygodnie

super

najlepszy z tych co dotad używałam:) śliczny zapach,który jakiś czas utrzymuje sie na skórze, dobra konsystencja, nie wysusza skóry, za to jest gładka i przyjemna w dotyku. wydajny. jak najbardziej polecam

Cudowny!

Jeden z nielicznych żeli pod prysznic, które moja skóra naprawdę lubi :) Nie tylko nie wysusza, ale wygładza i nawilża moją skórę :D Do tego ten zapach... mniam ;) Gorąco polecam!

morelka

Żel, a właściwie krem (bo ma bardziej konsystencję kremu niż typowego żelu) ma rzeczywiście bardzo miły zapach i mycie się nim to prawdziwa przyjemność, zwłaszcza, że jest taki delikatny.
Generalnie nie mam większych zastrzeżeń oprócz tego, że mógłby być wydajniejszy (wydostaje się go dość dużo z opakowania w porównaniu z np. żelami Palmolive, zapewne przez jego konsystencję) i jednak bardziej nawilżający, a zapach powinien się utrzymywać na skórze znacznie dłużej - tyle mu brakuje.

Nie wiem czy kupię ponownie ponieważ moje ulubione żele pod prysznic to żele Palmolive, a chciałabym wypróbować jeszcze wiele innych. ;)

Używam tego produktu od: zużyłam w 2/3 miesiące

najlepszy!

Świetny żel!
Zapach jest przecudowny, jak pisały kobietki wcześniej- prawdziwa morela, bez ulepszaczy :slina:
Nie wysusza skóry, mam nawet wrażenie, że nawilża.
Dobrze się pieni, jest wydajny.
Jakichkolwiek minusów brak.
Stawiam mu *****, tak jak jednemu z Dove bo uważam, że są to najlepsze żele jakie kiedykolwiek miałam przyjemność (oooo tak:D) stosować.Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

jeden z ulubionych

Uwielbiam zapach tego kosmetyku bo naprawdę czuć w nim soczystą prawdziwą morelę bez sztucznych ulepszaczy :)
Pielęgnuje skórę, dobrze nawilża i usuwa brud. Idealny na upalne lato bo te owoce bardzo pasują na ciepłe dni :)
Nie lubię ogólnie zapachu kremów Nivea ale ten żel pokochałam właśnie za zapach. I jestem pewna że zajmie on w mojej łazience miejsce na stałe :)
Polecam:)

Najcudowniejszy

Najlepszy żel pod prysznic jaki miałam w życiu. Pokochała ten zapach od razu. Soczyste, świeżutkie morele, bez cienia sztuczności. Żel ma kremową konsystencję, a gdy wleje się go do wody czuję się jak w domowym SPA. Dobrze myje i nawilża. Po kąpieli czuję się wypoczęta i wypielęgnowana. Naprawdę polecam ten żel wszystkim. Jest przecudowny, i jak na razie jest to mój KWC.

smakuśny

Co najbardziej mi się podoba w tym żelu? Jego wspaniały zapach. Nie pachnie jak mydło, ale jak prawdziwe morele prosto z drzewa. Aż ma się ochotę na konsumpcję :)
Żel dobrze się pieni, myje się nim bardzo przyjemnie. Poza tym dobrze nawilża. Ja mam wciąż ten problem, że zaraz po wyjściu spod prysznica moja skóra ściąga się i zaczyna łuszczyć. Po tym żelu nie mam tego problemu, skóra jest nawilżona i aksamitna, z taką naturalną warstewką ochronną. Nawet specjalnie nie trzeba używać balsamu. Polecam ten żel! Jest naprawdę fajny