Nivea, Apricot Creme, Pielęgnujący żel pod prysznic z olejkiem z pestek moreli i proteinami mleka

Poczuj jak kremowy żel z cennym olejkiem z pestek moreli i proteinami mleka otula Cię miękką pianą, pozostawiając wyjątkowe uczucie niezwykle gładkiej skóry, a delikatny zapach moreli rozpieszcza Twoje zmysły.

mmm...

Zapach tego żelu jest wręcz obłędny. Czuć w nim cudowne morele, ich aromat jest tak naturalny, że ma się ochotę je zjeść. Prysznic z takim żelem jest prawdziwą przyjemnością (nawet o 4 rano;)). Dodatkowo dobrze się pieni, a zapach tego żelu czuć na sobie przez dłuższy czas. Z pewnością kupię jeszcze go kupię.
Gorąco polecam.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:nie wiem

Apetyczny :)

Zapach żelu poprostu powala....czasem mam ochotę go zjeść, ma tak apetyczny i "smaczny" zapach. Pozatym, dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Nie daję 5* bo szukam mojego KWC, ale ten jest naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od:miesiąca

I'm lovin' it :D

urzekł mnie zapachem od pierwszego sztachnięcia;p taka soczysta, świeżutka morela;D to tego super nawilża, a używanie go pod prysznicem to prawdziwe domowe SPA i to wszystko za jedyne 8 zł! gorąco polecam:)

Używam tego produktu od:dwóch lat

???

zapach cuuudo to prawda, zwłaszcza na początku. potem się uodporniłam ;) szkoda, bo prawie nie czuć go po umyciu na skórze. nie odpowiada mi to całe nawilżanie, bo bardziej czuję jakby była to woskowa skorupka na ciele niż coś co się w nią wchłania. i przez to odejmuję *, bo dla mnie żel powinien myć i to przede wszystkim, a tu po wyjściu mam ochotę ochlapać się znowu, bo czuję że COŚ JEST NA MNIE! Wydajny, to prawda. Konsystencja taka, ze cieżko wykorzystać resztkę, ale za to nie "ucieka" ;)Używam tego produktu od: pół roku

Apetyczne uwielbienie!

Uwielbiam ten żel.Jego zapach jest po prostu zniewalający.Dolewam go również do kąpieli,ponieważ w całej łazience unosi się niebiański zapach!Konsystencja jest jak mleko!Bardzo dobrze odżywia,nie wysusza,a nawilża moją suchą skórę.Po kąpieli z tym żelem czuję się jak po SPA!Jestem wypoczęta i zrelaksowana!Polecam gorąco,naprawdę warto!

Używam tego produktu od:2 lat

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak dla mnie super!!!

- bardzo przyjemny zapach
- zapach długo utrzymuje się na skórze
- jest wydajny
- teraz w dużych opakowaniach
- dobrze się pieni

Dzięki swojemu zapachowi odpręża i poprawia nastrój :)

Używam tego produktu od: 3 lat?
Ilość zużytych opakowań:?

WSPANIAŁY!!;-)

Jeden z najlepszych żeli pod prysznic z Nivea;-) Który bajecznie pachnie, aż ma się ochotę tylko wąchać i wąchać... ah;-) Dodatkowo fajnie się pieni- a ja na to też zwracam uwagę. Jak większość żeli lekko wysusza, ale i tak się tym nie przejmuję, bo zawsze i tak używam balsamy do ciała. Plusem też jest cena. Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 1 (ale będzie więcej)

Skusiłam się na ten żel, ponieważ spodobał mi się piękny zapach moreli (bardzo realistyczny ;)). W kontakcie z wodą tworzy dość gęstą pianę o intensywnym zapachu i niezłych właściwościach myjących. Co dla mnie ważne - nie wysusza skóry, nie czuję po kąpieli, że jest ściągnięta. Na plus mogę zaliczyć również świetne opakowanie, wydajność i przyjemną konsystencję. Myślę, że za jakiś czas ponownie się na niego skuszę, ponieważ dobrze go wspominam.

fajniutki

Dostałam go kiedyś od siostry i jak powąchałam to rzuciłam w kąt. Bardzo nie podobał mi się ten zapach. Jednak po pewnym czasie byłam zmuszona go użyć - nie miałam innego żelu pod ręką. Wtedy dopiero, podczas kontaktu z moją skórą wydał mi się taki cudowny... Zapach był oszałamiający. Pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną, gładką. Dobrze myje, a cena jest niewygórowana.

KOCHAM!

Uwielbiam wszelkiego rodzaju żele pod prysznic, i musze przyznać, że ten zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jak zwykle żel kupiłam z myslą o zapachu.
W buteleczce pachnie troszkę inaczej niż na ciele, mam wrażenie, że ta morela jest ...zepsuta?!
Do rzeczy, zapach nie powala, ale jego własciwości tak!
Idealne myje, nawilża, i nie wysusza skóry. Ręka "ślizga" się po ciele. Jest niedrogi, i przyjemnie się go stosuje. Zdecydowanie mój KWC!! Pomimo zapachu ...

Używam tego produktu od:miesiąca

boski!

Najcudowniejszy jaki miałam!
Mam ochote wypróbować resztę:)
- ślicznie pachnie
- super kremowa konsystencja
- nawilża
- zapach długo utrzymuje się na skórze

Polecam! polecam gorąco :D

Używam tego produktu od:2 tygodni

Przyjemny

Kolejny bardzo dobry żel Nivea. Przede wszystkim intensywnie pachnie morelami. Dobrze się pieni, wspaniale myje. Przyjemna kremowa konsystencja. Pozostawia skórę lekko nawilżoną, miłą w dotyku. Wydajny, opakowanie wygodne. Polecam.