Nivea, Apricot Creme, Pielęgnujący żel pod prysznic z olejkiem z pestek moreli i proteinami mleka

Poczuj jak kremowy żel z cennym olejkiem z pestek moreli i proteinami mleka otula Cię miękką pianą, pozostawiając wyjątkowe uczucie niezwykle gładkiej skóry, a delikatny zapach moreli rozpieszcza Twoje zmysły.

Morelowe pyszności

Jestem uzależniona od żeli pod prysznic nivei, a ten jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich, których próbowałam!
+ nawilża
+ pachnie pięknie świeżymi morelami (choć nie zauważyłam, żeby zapach długo utrzymywał się na skórze)
+ jest wydajny (chociaż dopóki nie odkryłam, że podbiera mi go reszta rodziny, podejrzewałam go o zupełne przeciwieństwo)
+ dobrze się pieni
+ ma fajne, wygodne opakowanie
+ za każdym razem, kiedy używam go rano, zmywa ze mnie całą senność, wprawia w dobry nastrój i daje kopa na resztę dnia :)

Wad nie odnotowano :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: koło pięciu

Rewelacyjny

Gdy dostałam ten żel od razu wiedziałam że będzie boski. Używając go już przez jakiś czas, stwierdziłam że moja skóra jest bardziej przyjemniejsza w dotyku. Bardzo dobrze się pieni i do tego ma cudowny zapach przez który czuję się lepiej.

owocowa bomba

Cudowny żel :), długo po kapieli czuc ten fantastyczny zapach, (prawde mówiąc to przez cały dzien) wydajny, fajna konsystencja. zapach nie zakłóca zapachu perfum I co najważniejsze nie przesusza :)skóry.
POLECAM

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu :D

cud, miód.! ;DDD

mniam,mniam.mniam.!
pięknie pachnie, idealnie pielęgnuje i nawilża moją suchą skórę. Idealny po cały dniu wylegiwania na plaży ;) Chyba nigdy nie miałam cudowniejszego żelu pod prysznic ;DD KWC... ;)

niestety nie mogłam sie powstrzymać i lałam go litrami, więc wystarczył mi jedynie na 3 tygodnie. :(

Ilość zużytych opakowań: 1 :(

mniam:)

Rewelacyjny żel:
+ fantastyczny, smakowity zapach długo utrzymujący się na skórze
+ dobrze się pieni
+ wydajny
+ nawilża!
Czegóż można więcej oczekiwać od żelu pod prysznic? :)
To po prostu świetny kosmetyk.

Używam tego produktu od: pól roku

Rewelacja!

Śliczny zapach, doskonała konsystencja, dobrze się pieni (dla mnie nie ma nic gorszego w żelu niż brak piany). Skóra po użyciu jest miękka, gładka i nawilżona. Nie ma tragedii jeśli nie zdążę posmarować się balsamem, a mam dosyć suchą skórę, szczególnie na rękach i nogach.

rewelacja

nie da sie opisac jego działania.. :) trzeba wyprobowac.. skora jest tak gładka i delikatnaaaaaaa ohhhh :) naszukalam sie dobrego zelu pod prysznic i ten jest zdecydowanie ideallny :):)

Używam tego produktu od:tygodnia

morelkowe cudo!

same plusy!
+piękny zapach, który długo utrzymuje się na skórze
+idealna konsystencja, nie za rzadka
+świetnie się rozprowadza i pieni
+nawilża skórę w widoczny sposób!

mój ulubiony wakacyjny żel pod prysznic :) polecam wielbicielkom moreli

Cudny :)

Ma prześliczny zapach, a do tego jeszcze ta kremowa konsystencja - no po prosu można się rozpłynąć :D Szczerze polecam, bo naprawdę warto...
Żaden morelowy żel pod prysznic nie pachnie tak jak to cudo, od tego zapachu można się zdrowo uzależnić :>,

Idealny ! :)

Ten żel wspaniale NAWILŻA skóre,nie jest napieta po prysznicu, tylko mięcutka i gładka skóra ! żel jest baRdzo wydajny,wystarczy odrobina, a wspaniale się pieni no i ten zapach - rewelacyjny , cudny, boski etc. Zapah po kąpieli długo utrZymuje sie na skórze, sama przyjemność.Polecam !!

Używam tego produktu od:pierwszy raz 2 lata temu,nowa butelka zakupiona 2 tygodnie temu

bombeczka

Bardzo fajny żel pod prysznic. Ma przepiękny delikatny zapach. Prysznic z takim cudem fantastycznie relaksuje. Ma bardzo fajna konsystencję, dobrze się pieni, nie wysusza, za to pozostawia na skórze delikatny morelowy zapach. Jak dla mnie rewelacja.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Naj... naj... naj...!!!

Jestem fanką żeli pod prysznic ale ten to mój ulubieniec i teraz używam tylko i wyłącznie tego żelu :) :
+ten zapach... najpiękniejszy,jaki kiedykolwiek wyniuchałam wśród żeli pod prysznic... od rana nastraja mnie mega-optymistycznie :)
+bardzo dobrze się pieni
+dobrze nawilża skórę
+prysznic z tym żelem-sama rozkosz dla zmysłów...

5 gwiazdek i moim zdaniem to jest właśnie KWC wśród żeli pod prysznic!

Używam tego produktu od: długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam