Bell, Świetlisty Pył - Cień do powiek

Bell, Świetlisty Pył - Cień do powiek

Sypkie cienie do powiek, zamknięte w praktyczych - zakręcanych pojemniczkach.

Dość duża i ładna gama kolorów.

Bez aplikatorka.

no no :)

Mam odcień różowo-beżowy, na powiece nabiera wspaniałego perłowego blasku. Cień łatwo i precyzyjnie nakłada się pędzelkiem, rzadko się osypuje (co jest sukcesem biorąc pod uwagę, że jest sypki), długo się utrzymuje a drobinki nie "rozłażą" się po całej twarzy. Brakuje mi tylko w gamie kilku bardziej intensywnych kolorów, bo chyba wszystkie są jasne i połyskliwe, w większości podobne do siebie. Wielkim plusem jest też niska cena. Polecam :)

Używam tego produktu od: 3-4 tyg

ładnie się błyszczy

kupiłam ten cień chyba 2 lata temu i jest bardzo wydajny, starczy go troszeczke aby uzyskać ładny efekt, jest trwały i mam ten kolor taki szaro- grafitowy i daje świetny efekt, mozna go tez nałożyć na inny ciemny cień i efekt na wieczorną impreze jest wspaniały ;)

Używam tego produktu od: 2lat

fajny

jak za ta cene, uwazam ze jest bardzo dobry. Jest wydajny i w miare dobrze utrzymuje sie na oczkach. Mam ten rózowawy odcien <widac go w lewym dolnym rogu na obrazku wyzej:)> i wszyscy pytaja co to za cien:) Używam tego produktu od: 1 rok

świetny

Piękne cienie, miałam/mam kilka odcieni tego pyłku i jestem z nich bardzo zadowolona.
bardzo dopowiada mi ta forma cieni, trezba opanować aplikacje i jest pięknie. Kolory są nasycone, intensywne, cienie są bardzo błyszczące i ten efekt długo utrzymuje się na powiekach.
Dobrze się je nakłada chociaż odrobinę się osypują. Łatwo można łączyć je z innymi cieniami.
Są trwałe, nie zbierają się w załamaniu powieki, nie tracą intensywności z upływem czasu.
Są bardzo wydajne i tanie. Firma oferuje dosyć duży wybór ciekawych kolorów.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka odcieni

super;)

mam 2 kolorki tego pieknego pyłu (01 i 10) oba sa swietne ... łatwo sie rozprowadzaja maja piekny połysk numerek 01 swietnie sie komponuje z innymi cieniami oraz rozswietla tusz pod brwiami natomiast 10(cielisty) nadaje sie do stosowania na codzien..... niemoge sie nachwalic tych cieni nawet mojemu chlopakowi sie podobaja mimio tego iz nie lubi gdy mam makijaz;) poprostu moje KWC:):) narazie posiadam te 2 kolorki ale przy nastepnej wizycie w drogerii zakupie napewno jakies kolorki:)

Używam tego produktu od:ok 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:2 zaczete

super!!!

cienie są wspaniałe!! mam biały którego używam do rozświetlenia poprzednio nałożonych cieni oraz szary który po prostu kocham!! kolorki maja na prawdę piękne, super się błyszczą!! fakt trudno je dostać ale one są tak wydajne że rzcej nie będę juz kupować

Używam tego produktu od:2 lata

trudno dostać

trudno go dostac, więc zamówiłam u producenta, miałam odcienie 17- szare srebro i 4-żółte złoto, są super trwałe jak na moje tłuste powieki, teraz kupiłam odcień 14- halogenowy róż i 15-stalowo niebieski i nie podobają mi się bo całkiem inaczej wyglądają na stronie producenta, jednakże za trwałość i cene 4gwiazdki

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:ciągle te same

tak tak tak x)

kooooooocham ^-^ te cienie to normalnie jak dla mnie KWC x) mam srebno biale ktore czasem nakladam na jakis kolory cien iw tedy slicznie sie swieci kiedy naloze wiecej nadaje sie na dyskoteke kiedy mniej to na codzien x) Ogolnie uwielbiam bo sie cudownie swieca a w sloncu czy w swietle na dyskotece to juz miodzio normalnie x) trzymaja sie b.dlugo na oczkach

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:yhm 3?

upiększają

Bardzo dobre sypkie cienie. Mam 4 kolory i mam chrapkę na jeszcze. Trwałe - na bazie trzymają sie calutki dzień. Łatwo się nakładają, nakładane pędzelkiem Sephory w ogóle mi się nie osypują. Można je ze sobą mieszać i uzyskiwać ciekawe połączenia kolorystyczne. Mają duże opakowanie, mam wrażenie, ze nigdy ich nie skończę, a cena jest niska. Jedyna ich wada to gruboziarnistość, mogłyby być bardziej miałkie, lepiej zmielone. Poza tym super.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: mam 4

Dobre

Bardzo trudno je dostać w Katowicach, kupiłam je dopiero będąc we Wrocławiu. Mam dwa kolorki, nr 7 czyli brąz, taka kawa z mlekiem, ładnie połyskujący oraz nr 11, róż opalizujący na złoto, dający brzoskwiniowy efekt, bardzo interesujący, szkoda, że mi nie pasuje :( Cienie są bardzo duże, a przy tym wydajne, starczą mi na bardzo długo. Oba są bardzo perłowe, błyszczące. Są sypkie, ale mniej suche niż inne sypańce, dlatego też nie unoszą się chmurką, kiedy zamykam opakowanie. Nakładają się na prawdę dobrze, gładko, trzymają się oka. Efekt jest piękny, ale niebardzo trwały. Na bazie trzymają się jakieś 5 godzin bez uszczerbku, potem zbierają się w załamaniu powieki. Mimo to jestem z nich zadowolona, zwłaszcza ze względu na efekt jaki dają i kontynuuje poszukiwania w moim mieście :) .

Używam tego produktu od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Sama nie wiem...

Cień ten kupiłam już bardzo dawno. Kolor - biały opalizujący na róż. Kiedy testowałam w sklepie, na ręce, za pomocą aplikatora z gąbeczką, wszystko było ok. Zadowolona wyszłam ze sklepu z nową zdobyczą. Co okazało się po powrocie? Cień przy aplikacji potwornie się osypywał (nawet przy nakładaniu palcem), brudził rzęsy. Męczyłam się, próbowałam na najróżniejsze sposoby. Widocznie nie potrafiłam posługiwać się tym sypańcem... Produkt miał jednak dwa plusy - super kolor i fajne opakowanie. Nie spełnił moich oczekiwań, ale może kiedyś spróbujemy jeszcze raz;p.

Użycie do kilku aplikacji
Ilość zużytych opakowań: znikoma ilość 1 opakowania

Są lepsze

Moja recenzja będzie bardzo krótka, bo jak się rozpisuję, bo po pewnym czasie zamyka mi się stronka i całe pisanie idzie na marne razem z humorem i weną ;))
Ale do rzeczy:
PLUSY:
*ładne kolorki- mam ten złoto-beżowy
*przyjemne opakowanie- jak się przestrzega zasad BHP to nic się nie wysypuje ;)
*efekt do godziny po nałożeniu rewelacja- oko pięknie rozświetlone, mieniące się

MINUSY:
- nietrwałe- u mnie nawet na bazie (!); solo zbierają się w załamaniach powieku już po 2 godzinach, z bazą wytrzymują około godzinki dłużej ;
-kolorek blednie po nałożeniu

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania