Givenchy, Prisme Again! Visage (Puder prasowany)

Givenchy, Prisme Again! Visage (Puder prasowany)

Prisme Again! to nowa wersja słynnych pryzmatycznych pudrów Givenchy. Występuje w sześciu różnych zestawach kolorystycznych: Chic White, Elegant Beige, Impertinent Rose, Beautiful Pastel, Happy Sun i Fantasy Gold. Zgodnie z nową filozofią firmy, jest to jedyny produkt, jaki można znaleźć w dziale `face powders`. Na jego przykładzie dobrze widać, jak nowe kosmetyki mają spełniać wiele funkcji: pryzmy łączą w sobie matowanie i rozświetlanie, dając prawie nieograniczone możliwości kombinacji. Dwuwarstwowe, ultra-lekkie pudełeczko zawiera cztery odcienie pudru, który idealnie adaptuje się do każdej karnacji: dwa odcienie bliskie naturalnemu kolorowi skóry (jeden korygujący, drugi zaś matujący) oraz dwa odcienie nadające cerze blask. Cztery kolory moga być łączone lub stosowane oddzielnie: dwa z nich ujednolicą cerą i nadadzą jej matowe wykończenie, połączone z transparentnym efektem i lekkością, dwa pozostałe dodadzą skórze wigoru i zdrowego, naturalnego wyglądu.
Efektem jest cera naturalna, matowa, pełna blasku przez cały dzień. Lekki puder o wspaniale wyważonej konsystencji gwarantuje skórze idealny komfort.
Opakowanie wyposażone jest w pędzelek z naturalnego włosia, chowany w oddzielnej przegródce.

póki co zbędny

WYdawało mi się ze pryzmy to istny cud więc kiedy trafiła się okazja upolowania na truskawce za super cenę skorzystałam i stałam się posiadaczką pryzmów z serii limitowanej 07 crazy pink;) opakowanie piękne! mogłabym na nie patrzeć i patrzeć! super pędzelek, lusterko i wierzchnia warstwa(gdyby ona została to na pewno bym ich się nie pozbyła;)) niby super a jednak coś mi nie pasowało...kolor może tycio za jasny, ale poszło głownie o to, że nie matują na zadługo (u mnie praktycznie wogóle) a mam skóre normalną/mieszaną. Zapach mnie zniechęcił i to porządnie! wogóle mi się nie podobał, no i lekko podkreślały moje pory:( dlatego zostały odesłane w świat) może kiedyś się zdecyduje jeszcze raz na nie, ale wole potestować inne produkty;) zresztą po pryzmach zauważyłam jakieś małe syfki na twarzy:/ więc może one nie dla mnie?

Używam tego produktu od:no jakiś czas było;)

Dobry puder!

Fajny puder, tylo niezbyt wydajny. Ładnie stapia się ze skórą, ładnie pachnie, matowi na niezbyt długo, ładne kolory, " zmiękcza rysy twarzy"
Dobry produkt warty polecenia!

Używam tego produktu od:1 roku

polecam

Kosmetyk cudowny ale niestety cena zabija moj optymizm dlatego tylko 4 gwiazdki i to jest jego jedyny minus,natomiast plusy:
-nie tworzy maski
-piekne kolory (posiadam odcien happy sun)
-za jego pomoca mozna dobrze modelowac twarz
-dlugo sie utrzymuje
-daje matowy efekt przez wiele godzin
-jest bardzo wydajny
-piekne opakowanie,ktorego zazdroszcza wszyscy,ktorzy go nie maja :D
-w pudernicy jest dolaczony pedzelek,ktory rowniez jest rewelacyjny oraz lusterko(male ale jest)Używam tego produktu od:roku

4 z małym minusem

Kupiłam znudzona shiseido i byłam z niego całkiem zadowolona. Mialam limitowaną wersje letnią, ciemną z mnóstwem złotych drobinek. Tych drobinek było ciut za dużo, ale sam puder ok. Matował i ładnie modelował, jednak do shiseido sporo mu brakuje.
Miałam wrażenie, że trzeba mu poświęcić rano więcej tak drogocennego czasu, bo nalożony zbyt niedbale robił plamy.
Opakowanie bardzo ładne, jak zresztą wszystkie Prismy. Opakowanie zrobione tak, by mogło długo służyć, a sam wkład z pudrem widać,że jest wymienny. Niestety nigdzie nie widziałam samych wkładów.
Pędzelek zbyt cienki, ledwie sprawdza się przy poprawkach w ciągu dnia.
Pomimo małych minusów, warto go wypróbować.

Używam tego produktu od:zeszłej jesieni
Ilość zużytych opakowań:jedno

nic specjalnego

puder wysusza, poza tym nie wyglada jakos rewelecyjnie na twarzy..ma upiekszac a tego nie czynie:) wole shiseido L4
ma ladne opakowamnie to jedyny plus

Używam tego produktu od: 1-m-ca

jestem na tak

Kupiłam pryzmy skuszona promocją w sephorze i nie żałuję:) a więc plusy tego kosmetyku:
+ ładny zapach
+nie robi maski na twarzy
+ jest dość wydajny
+matuje, moją tłustą cerę dość porządnie
+ daje piękne wykończenie makijażu
+ jest wydajny
+ ma ładne i estetyczne opakowanie
teraz minusy:
- cena:D

Używam tego produktu od: 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1wsze

Zawiedziona

Jestem zdecydowanie zawiedziona, kupiłam ten puder pod wpływem super opinii forumowiczek i naprawdę żałuję.Kupiłam odcień 05 Happy Sun bo mam raczej ciemną karnację i juz do koloru mam zastrzeżenia na twarzy wydaje sie jakby żółty :-(, zapach również mi nie odpowiada, pędzelek dołączony do opakowania - tandeta z wypadającymi włoskami - dokupiłam pedzel z Sephory nr 44 / pedzel do pudrów w pryzmie/.
Rozświetlenia nie zauważyłam pomimo różnych prób mieszania - zgodnie z zaleceniami producenta.
Na pewno ponownie nie zakupie.

Ilość zużytych opakowań : w trakcie 1

rewelacja. i bez gadania!:D

muszę przyznać, że dołączam do zwolenniczek tego cudeńka. Bardzo odpowiada mi jego opakowanie- ładniutkie, poręczne, wręcz idealne do torebki. Odcień happy sun jest świetny dla mojej nieco ciemniejszej karnacji. Aplikacja jest przyjemna, pędzelek milutki w dotyku. Sam specyfik ślicznie wygląda na twarzy, utrwala makijaż, ujednolica cerę.. nie mogę pojąć jakim cudem jednocześnie matowi i rozświetla, ale tak to właśnie wygląda=) ach i ta wydajność..jeśli go gdzieś nie zgubię to będzie mi służył chyba latami;)

Używam tego produktu od:3 tyg

Hmm.... Sredni :)

Posiadam kolor Beautiful Pastel kupiony na szczescie na truskawie za 100zl :)
Plusy: pudeleczko sliczne i pomyslowe, wielokrotnie nakladany nie tworzy maski, twarz wyglada swiezo, wiec za to plus i to chyba tyle.
Minusy: matuje srednio, twarz (tlusta cera) blyskawicznie zaczyna sie swiecic, jedne kolory ubywaja szybciej, niz inne (i widze to juz po tygodniu stosowania), nie wiem jeszcze jak z wydajnoscia ale musze czeeeesto robic poprawki. Dobrze, ze pudeleczko jest takie ladniutkie i milo jest na niego patrzec :)
Ogolnie dla cery tlustej raczej nie polecam, bo efekt nie jest wart tych (nawet truskawkowych) pieniedzy.

Używam tego produktu od: tygodnia

nie jestem zadowolona

Niestety romans z Givenchy mi się nie udał ;) Jestem rozczarowana tym pudrem do granic możliwości.
Nie widzę w nim nic szczególnego.. to zwykły, a raczej bardzo przeciętny puder, nie dający żadnych efektów (ani rozświetlenia, ani wygładzenia ani ujednolicenia cery) wyglądam po prostu jakbym umazała się jakimś proszkiem.. No tragedia.
Napaliłam się jak szczerbaty na cudowne właściwości które w zasadzie ograniczają się w tym przypadku do zwykłego i to nienajlepszego, bo krótkotrwałego i sztucznego matowienia.
Jedynym plusem jaki dostrzegam (nie jestem aż tak zła :) ) jest ładny, jasny kolor 02 Chic White, który (o zgrozo..) jest w Polsce niedostępny.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

alterntywa różu

Jestem właścicielką Happy Sun.Zdecydowałam sie na mat, bo mam dość wszędobylskich brokatów., których stosowanie odbija sie na mojej skórze w postaci skupisk małych krostek/zaskórników.Poza tym potrzebuje czegoś do modelowania twarzy i Prisme Again Visage naprawde się do tego nadaje.

Całkiem fajnie dobrane odcienie, choć wolałabym kolory wpadające bardziej w żółć niż w różopomarańcz.

Mam zastrzeżenia co do konsystencji - im jaśniejszy odcień tym jest bardzej miękki i szybciej się zużywa. Co mnie wkurza, no ale idzie lato, więc może ciemniejsze kolorki są nawet bardziej wskazane :) jednak, moim zdaniem, to minus tego kosmetyku.

Kolejny minus za totalnie beznadziejny pędzel nienadający się zupełnie do użycia.

Plus za małe, bardzo poręczne opakowanie. Extra solidne, nie wiem jakim cudem, ale wypadł mi z torebki gdy biegłam na tramwaj i przy upadku na kamienny chodnik zawartość nie tylko nie została nienaruszona, ale na opakowaniu nie postała nawet najmniejsza rysa.

Puder drobno zmielony, wręcz niewidoczny na twarzy. Kolejny plus dla Givenchy :)
Ogólnie jestem zadowolona, ale chyba go nie kupię więcej, bo tyle jest kosmetyków do wypróbowania a ja na pewno nie jestem kosmetykową monogamistką :)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:ciągle to samo

Gorszy od Shiseido

kupiłam po zużyciu Shiseido luminizing powder, tak trochę dla porównania, no i Shiseido lepszy. Puder jest twardy i ciężko się nabiera, najjaśniejsza kostka zużywa się pierwsza i to w szybkim tempie, pudełeczko malutkie, nie da się swobodnie pogmerać dużym pędzlem (bo to coś do pudru dołączone nadaje się tylko do kosza). Zalety, puder ładnie, delikatnie matuje, nadaje świeży, wypoczęty wygląd, nałożony nawet w dużej ilości nie robi tzw. świnki (mam różowawy odcień pudru). Niestety komfort używania pozostawia wiele do życzenia

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze