Oriflame, LipSPA Balm, Balsam SPA do ust

Oriflame, LipSPA Balm, Balsam SPA do ust

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Balsam SPA jest jak nawilżająca kąpiel dla ust. Zwłaszcza przy pocałunkach pokochasz to niezwykle uczucie miękkości i gładkości! Usta wyglądają gładko i lśnią naturalnym blaskiem. Są fantastycznie nawilżone - nawet o 300% bardziej. Filtry SPF 8 chronią delikatną skórę ust.

Skład: octyldodecanol, ricinus communis (castor seed oil), pentaerythrityl tetracaprylate/tetracaprate, lanolin, pentaerythrityl tetraisostearate, cera microcristallina (microcrystalline wax), caprylic/capric triglyceride, polyethylene, paraffin, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, euphorbia cerifera (candelilla wax), ethylhexyl methoxycinnamate, copernicia cerifera (carnauba wax), butylene glycol, butyl methoxydibenzoylmethane, parfum (fragrance), panthenol, canola (canola oil), propylparaben, rosa rubiginosa (seed oil), acrylate/carbamate copolymer, bht, tocopherol, sodium hyaluronate, ci 77891 (titanium dioxide), ci 15850 (red 7), ci 19140 (yellow 5), ci 77492 (iron oxide).

Cena: 19,90 zł / 4 g

sredni

Kupilam go jak wszedł odrazu w katalogu, a bylo to dobre 2 lata temu. Na poczatku zachwyt mila konsystencja, ładny zapach, fajne opakowanie mily akcent lekkie nabłyszczanie. Im dłuzej go uzywałam tym bylo coraz gorzej kiespkie nawilzanie nie dawal rady sobie z mocno przesuszonymi ustami, szybko złazil nałozyłam go a za chwile jakby wyparowal z ust i ta wydajnosc naprawde kiepska za te pieniadze mozna miec o wiele lepsze kosmetyki do ust. Watpie czy jeszcze sie na niego skusze, tak naprawde nie spelnia do konca obietnic producenta. Używam tego produktu od:2lata
Ilość zużytych opakowań:kilka

Kolejne rozczarowanie

Balsam posiada bardzo ladny zapach i opakowanie. Na tym niestety jego zalety sie koncza. Natluszcza usta zamiast nawilzac, topi sie pod wplywem temperatury pokojowej, sztyft latwo sie lamie. Nie polecam - zwlaszcza za te cene.

polecam:)

Kupuje ta szmike ochronna juz od trzech lub czterech lat. Cena promocyjna bardzo zachecajaca, czesto robie wtedy zapasy :) mam w kazdej torebce i kieszonce, jest w koncu moja ulubiona!
Dorze nawilza, daje dyskretny i delikatny polysk na ustach. zapach i smak delikatne i nie sprawiaja klopotu.
polecam

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:strasznie duzo

Bardzo dobra pomadka ochronna

Świetnie nawilża, zapach i smak praktycznie niewyczuwalne, tak więc nie przeszkadzają, dość długo sie utrzymuje. Poza tym usta ładnie sie błyszczą, tak więc może zastapić bezbarwny błyszczyk. Zdecydowanie moja ulubona pomadka ochronna.

Fajniutki

Balsam ma śliczny zapach, taki egzotyczny, naprawdę nawilża usta. Posiada eleganckie opakowanie. Praktycznie same plusy. Teraz czekam na najnowszy balsam Oriflame dwuwartwowy i zobaczę, który jest lepszy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

bardzo dobry kosmetyk

Używam go od 3 miesięcy, ale nie codziennie. Dobrze nawilża, ale moje usta są teraz bardzo suche i popękane, więc to nie jest idealny efekt. Nawilża od razu po użyciu, ale niestety na niezbyt długi czas. Najlepiej jest kupić go w promocji, bo wtedy nie jest taki drogi i wart ceny.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Moze byc

Piekny zapach,lekka konsystencja i co jest wazne przy zakupie pomadki,ktora to czesto poprawiamy w ciagu dnia-ladne eleganckie opakowanie.Jednak bardzo niewydajna.

Uzywam tego produktu od;miesiaca
Ilosc zuzytych opakowan:1

ŚWIETNY

Jest świetny!
Nie wysusza ust, ma fajny zapach, świetnie nawilża usta. Mój ulubiony i jedyny (szczególnie na zimę!) balsam. Opakowanie pomadki, co daje mu eleganckiego wyglądu, a nie jak większość balsamów, które tylko wysuszają i mają tandetne opakowania (przepraszam za szczerość).

Polecam :)

Mój ulubiony

To mój ulubiony balsam, delikatny, lekki, usta są po nim miękkie i aksamitne, nie zlepia ust i nie zostawia wrażenia ciężkości na ustach. Trwałość nie jest moim zdaniem najważniejsza, w końcu to nie kolorowa pomadka. Najważniejsze w balsamie to jego zbawienne działanie na delikatną skórę ust. Zdecydowanie warto po niego sięgnąć.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Przyjemny

Bardzo przyzwoity, pieknie opakowany balsam. Nie jest, jak wiekszosc balsamow twardy, bardzo milo rozprowadza sie na ustach. Poza tym przyjemny zapach i ladny wyglad ust po jego zastosowaniu. Gdyby sie dluzej trzymal, dostalby 5 gwiazdek, ale i tak jest bardzo dobry, milo sie go uzywa i napewno zagosci na stale w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

świetna

rewelacyjnie doprowadza do porządku nawet w najgorszym stanie usta stają się pod jej wpływem mięciutki i gładkie
nie podoba mi się opakowanie takie bardzo kwadratowe
pomadka niestety pod wpływem ciepła rozpuszcza się ale jej działanie jest tak dobre że odejmuję tylko jedną gwiazdkę

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

3 sekundy

Fakt, wygląda ładnie po kilkukrotnym mocnym mazaniu ust...i za 3 sekundy (nawet nie minuty) już go nie ma! :D Naprawdę znika po kilku sekundach, może tylko u mnie tak działa? Poza tym nie wiem gdzie to meeega nawilżenie bo jak już zniknie to się suche usta robią :/

Używam tego produktu od: 1 miesiąc