Eva Natura, Zioła Polskie, Krem pod oczy i na powieki z ekstraktem z ziela świetlika

Delikatny krem bogaty w naturalne substancje aktywne, który skutecznie pielęgnuje skórę wokół oczu. Zawiera ekstrakt z ziela świetlika, olej z winogron i masło Shea. Krem wygładza zmarszczki mimiczne, które stają się mniej widoczne i koryguje oznaki zmęczenia skóry.

Efekty codziennego stosowania:
* optymalnie nawilża
* wyraźnie wygładza
* nadaje promienny wygląd
Polecany do cery ze skłonnością do przedwczesnych zmarszczek.
Skuteczność działania potwierdzona testami pod kontrolą lekarza dermatologa. Nie testowany na zwierzętach.

Bardzo przyjemny :)

Kupiłam go tak ot, będąc w supermakecie, bo był taniusi. Stwierdziłam, że warto spróbować, tym bardziej, że "eva" zawsze kojarzyła mi się z bardzo dobrymi, naturalnymi produktami, chociaż - jeśli mam być szczera - po kremie za 5,99 zł nie spodziewałam się cudów.

Ale jestem bardzo miło zaskoczona :)

Krem bardzo ładnie pachnie, nawilża i - przy używaniu go rano i wieczorem - naprawdę widzę różnicę! Zawsze miałam problemy z worami pod oczami, ze względu na małą ilość snu i siedzenie całe dnie przed komputerem...

Po posmarowaniu powieki wydają się... Hmmm... Powiedziałabym "leciutkie" :) Jak po dobrze przespanej nocy.

Jedynym minusem jest to, że gdy krem dostanie się do oka, to niemiłosiernie podrażnia i oko najzwyczajniej w świecie piecze.

Ale mimo tego myślę, że warto wypróbować :) Szczególnie za taką cenę :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie robi w zasadzie nic

W pierwszej chwili ucieszył mnie świeży zapach i konsystencja kremu, lekka i wodnista. Po kilkunastu dniach okazało się, że mimo stosowania kremu regularnie, mam przesuszone okolice oczu. Odstawiłam go na bok, kupiłam inny i wszystko wróciło do normy :-) Przypomniałam sobie o nim po miesiącu, półtora... nie dłużej...Po odkręceniu tubki wyciekł bezbarwny płyn ( krem jest biały), niezbyt przyjemnie pachnący :( Wniosek jest taki, że krem zepsuł się po ok.2-2,5 miesiącach od rozpoczęcia opakowania, tak więc nie polecam zakupu. Pojemność jest spora, bo aż 25 ml, krem tani, ale co z tego skoro nie działa i jeszcze może zaszkodzić :(

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące temu

Ilość zużytych opakowań: ułamek 1

Kiepski

Plusy:
-przyjemny zapach
-przyjemna konsystencja
- po włożeniu do lodówki i użyciu na powieki- przyjemnie chłodzi

Minusy:
-zero nawilżenia
-zero spłycania zmarszczek
-jeśli się dostanie do oczu, spłynie z górnej powieki- uczula
-wchłania się dość długo

Zdecydowanie nie dla mnie:( Za słaby po prostu

Używam tego produktu od: używałam przez 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

za lekki

Krem kupilam w swiatecznym zestawie razem z kremem, tonikiem i balsamem do ciala w Auchanie dla mojej mamy. Krem taki sobie. Nie nawilza za dobrze, nie wygladza skory pod oczami. Za lekki jest. Nadaje sie pod makijaz. Mnie ani mamy nie podraznil, ale juz ciotka, ktora go wyprobowala skarzyla sie na fontanne lez po uzyciu, a nie jest alergiczka. Mozna sprobowac, bo jest taniutki.Z tego co wiem, mama go nie wykonczyla.

Używam tego produktu od: kupilam chyba ze 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: ja uzywalam razem z mama, ale ona nie ukonczyla opakowania-chyba wyrzucila

bez rewelacji i bez tragedii

Chyba rzeczywiście jest bogaty, bo jak dla mnie nieco za ciężki, przynajmniej takie wrażenie miałam zaraz po zaaplikowaniu. Przy pierwszym opakowaniu mi nie zaszkodził - nawilżał i to było najważniejsze. Jeśli dobrze pamiętam, to nie zauważyłam w trakcie jego używania nowych zmarszczek, więc chyba faktycznie przeciwzmarszczkowo działa. Drugie opakowanie zaczęłam, kiedy byłam pod koniec zapalenia spojówek (miewam je na tle alergicznym i mam wtedy zawsze bardzo podrażnione powieki i okolice oczu) - wystarczyło, że poczułam po nim lekkie pieczenie i więcej nie ryzykowałam. Na zdrową skórę - jak najbardziej, na podrażnioną nie polecam. Ogólnie - za tą cenę jest ok.

Używam tego produktu od: używałam ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

ślicznie pachnie

Ten krem to jeden z łupów, jakie zwożę po każdej wizycie w Polsce:) Wprost kocham go za jego zapach i nawet tylko z tego powodu gotowa byłabym stosować go jako placebo :) zapach trawy, łąki, przepiękny i tak naturalny! Ale ten kosmetyk ma również dobre działanie. Mam dość wrażliwą skórę wokół oczu przemęczoną przez pracę z komputerem, klimatyzację etc. Tem krem pomaga mi po prostu ukoić skórę, nawilżyć, doprowadzić do równowagi. Nie uczula, nie zauważyłam pieczenia czy podrażnienia (a noszę soczewki kontaktowe). Bardzo dobry kosmetyk za małe pieniądze.

Używam tego produktu od:roku

jedyny jaki mi pomógł

Od dłuższego czasu mam problemy ze skórą na powiece. Skóra mi się łuszczy, jest przesuszona i wręcz piecze. (zrobiło mi się tak po całym dniu na słońcu, bez ochrony)
Stosowałam wiele kremów na powieki. Między innymi z Lirene, FlesLeku i Ziaji itd. - Wszystkie mnie szczypały, oczy były zaczerwienione i tak na prawdę nie pomagały wcale jeśli chodzi o nawilżanie.

Ten kosmetyk mało, że wyjątkowo TANI, nie podrażnia ale co najważniejsze POMAGA moim powiekom!!! Jak żaden inny.

Na prawdę polecam osobom z podobnym problemem.

Jedyny minus jaki zauważyłam - czasami zdarza się, że się waży i najpierw woda się z niego wydostaje, dlatego przed każdym użyciem na wszelki wypadek wstrząsam. Nie jest to bardzo uciążliwe.

Używam tego produktu od: 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą tubkę

Może być

Krem w miare dobry. Ma dobrą konsystencję, dobrze nawilża i elegancko się rozprowadza. Zapach jest łagodny, i nawet w miarę możliwości ładny, zresztą nie czuć go, aż tak bardzo.
Korygowania zmarszczek i worków pod oczami raczej nie zauważyłam, ale mimo wszystko troche nadaje promienny wygląd.
Jak się za blisko zaaplikuje do oka to może trochę łzawić, ale to trzeba naprawde bardzo blisko wklepać ;)
Jak na swoją cenę jest dobry.

Tylko trzy gwiazdki, bo nie spełnia wszystkich obietnic jakie daje producent.Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa

Niestety nie dla mnie

Miało być tak pięknie...bardzo ciekawy skład, niewysoka cena, polski producent i dobre recenzje na Wizażu... Sięgnęłam więc po ten krem. Było to rok temu. Z tą nieszczęsną tubką walczę do dziś (jest na dnie) i naprawdę wiele razy iałam ochotę cisnąć nią do kosza, gdyby nie to, że nie lubię wyrzucać kosmetyków (chyba że ewidentnie szkodzących czy przeterminowanych).
Dlaczego krem nie przypadł mi do gustu? Z kilku powodów:
-wodnista konsystencja, krem rozmazuje się i spływa, na granicy z kremem do twarzy wręcz się warzy
-nie nawilża ,nie natłuszcza, zero jakiegokolwiek pozytywnego efektu na stan cery wokół oczu
-stosowany na dzień powoduje łzawienie oczu, używam więc tylko na noc i to co drugi-trzeci dzień (częstsza aplikacja kończy się rannym opuchnięciem powiek)
-nieporęczne opakowanie - tubka jest zakręcana, a lepsza byłaby "z klapką".
Na pewno nie sięgnę już po ten krem.

Używam tego produktu od:roku

cudowny

Zalety:
* szybko się wchłania
* likwiduje większe obrzęki i cienie
* doskonale nawilża skórę wokół oczu
* niewiele kosztuje - 6 zł za 25 ml
* lekka konsystencja

Wady:
* trochę nieporęczne opakowanie - odkręcana tubka, wolałabym gdyby była otwierana
* gdy dostanie się do oka to trochę szczypie

Piękne oczy

Świetny kosmetyk - nawet po słabo przespanej nocy nie mam worów pod oczami, ani opuchniętych powiek z czym często miewałam wcześniej problemy.
Wiele innych kremów powodowało u mnie uczulenia, a ten nie co też jest jego sporym plusem.
Polecam wszystkim - warto spróbować

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Rewelacyjny!

Kupiam go przez przypadek ;) Kosztował mniej niż 6 zł, nie pamiętam niestety, ile dokładnie to było. W każdym razie, postanowiłam go wypróbować - był to mój pierwszy krem pod oczy. Wystarczyło wycisnąć odrobinkę i wystarczał na powieki i pod powieki. Szybko się wchłaniał, delikatnie nawilżał i odprężał zmęczoną skórę oczu. Nie uczulił mnie ani nie podrażnił. Po kilku miesiącach stosowania faktycznie zauważyłam spłycenie malutkich zmarszczek :) Bardzo, bardzo wydajny. Niedługo lecę do sklepu po następną tubkę - żyć bez niego nie mogę :)

Używam tego produktu od: Jeszcze przed wakacjami, skończył sie kilka dni temu!