Vichy, Peel Microabrasion Anti-age Set

1. Peelingu z mikro kryształkami [1 min.]

2. Peelingu z kwasem glikolowym i mlekowym [3 min.]

3. Neutralizatora [ph 7]

4. Kremu anti-aging SPF 15 z witaminą C [3 tyg.]

Zestaw do domowej mikrodermabrazji składający się z czterech części, do stosowania raz w tygodniu wystarcza na trzykrotne użycie - trzy tygodnie. Vichy Peel Microabrasion :

- oczyszcza i wygładza skórę

- likwiduje drobne zmarszczki

- przyspiesza regenerację skóry, sprawia że staje się jędrna i sprężysta

- nadaje twarzy jaśniejszy, świeższy, młodszy wygląd

Cena: 199zł

ściema

Za tę cenę lepiej pójść do kosmetyczki albo kupić sobie lepszy piling, bo Peel Microabrasion Anti-age Set oprócz zluszczenia naskórka nie robi nic. Po trzytygodniowej kuracji nie zauważyłam żadnej zmiany na mojej skórze. Obietnica mniejszych porów, jędrniejszej skóry, redukcji zmarszczek sprawiła, że skusilam się na ten produkt i wytrwale go stosowalam. I o ile co tygodniowe złuszczanie naskórka było nawet przyjemnym zabiegiem to codzienne używanie tego kremu z witaminą c to było męczarnią, makijaż mimo bazy trzymał się kiepsko, skóra nie była dostatecznie nawilżona i lekko ściągnięta, brzydki zapach, ale używałam go jak grzeczna dziewczynka by potem móc zobaczyć tą cudownie odnowioną skórę.
Nie zobaczyłam :(
Daje mu 2*, bo krok1 czyli piling naprawdę dobrze radzi sobie z suchymi skórkami, ale ogólnie produkt jest do d...I odradzałabym jego kupno.

Używam tego produktu od: 1 pełna kuracja

zachęcam

Witam serdecznie.Chciałabym polecic ten kosmetyk wszystkim-jesst cudowny.Gdy po lecie miałam cere pokrytą róxnymi przebarwieniami, szarą,nierówny koloryt-on sprawił prawdziwy cud.Moja buzia wyglada jakbym wróciła od kosmetyczki po prawdziwym peelingu.Wykonałąm dopiero dwa zabiegi a moja cera jest jaśniutka, plamy posłoneczne prawie zniknęły.Fakt zaraz po zbiegu była lekko zaczerwieniona-ale nie trzeba się tym zrażać.To znaczy że ów kosmetyk działa.Pierwszy etap-peeling ładnie i dośc mocno wygładził cerę. Zabieg naprawde łatwy do zrobienia w warunkach domowych.Jeden minus-tak jak wczesniej napisała Pani-nie mozna dokupić płatków z kwasem.Ja dzieliłam płatki na pół.Pół płatak wystarcza na jeden zabieg.Po takim zabiegu cera naprawdę wyglada promiennie.Skusiłąm sie na ten zestaw po przeczytaniu opinii na wizażu.Cena 190 zł-na allegro o płowe taniej;) zachecam.

Używam tego produktu od:2tygodni

jestem zadowolona z efekt

A ja jestem zadowolona z tego produktu. Bardzo łatwy sposób aplikacji, a efekt wygładzenia i rozjaśnienia widac juz po pierwszym razie. Rozjasnil mi moje plamy posłoneczne(juz ich prawie nie widac), skóra pozostała aksamitna i delikatna-efekt utrzymuje sie kilka dni. Jedną gwiazdkę odejmuję , ponieważ liczyłam na bardziej spektakularne zmniejszenie porów-co w miom przypadku nie zadziałało no i malutkie zmarszczki tez zostały.

tandeta :[

Moja mama kupiła nam obu po jednym na głowę ... I obie jestesmy zgodne co do werdyktu - TANDETA ! Za ta cene, i po tej marce spodziewalysmy sie cos wiecej ... Spray zepsul sie mi momentalnie, mamie w polowie kuracji. Krem jest to straszne badziewie- walkuje sie jak cholera, smierci, a filtry to jakas bujda. Nie dorownuje do stop active C - LRP ... Peeling z drobinkami aluminium zwykły podrażniiacz. Szczerze mowiac to znam delikatniejsze peelingi lepiej zluszczajace, a w dodatku duuuzo tansze. Jedyne co bylo nawet nawet , w tym zestawie to te platki z kwasem glikolowym, tzn. ja nie zauwazylam roznicy jakiejs oprocz tego , ze mi blizenke delikatniutka usunac z policzka ... Mama jednak powiedziala ze to tez nic specjalnego, bo mimo, ze platki dzielila na pol, by na wiecej kuraci starczylo, nie widziala jakiejs wiekszej roznicy... Stwierdzila ze popelnila blad wydajac 400 zl na te 2 opakowania, do ktorych mam sie nie przyznawac tacie , ze to byl pic na wode. Mamcia kazala wam, drogie wizazanki przekazac, ze duuuzo lepsze sa platki z kwaserm glikolowym z avonu, ktore w katalogu kosztuja 90 zl, a na allegro chodza nawet po 30 :D

bardzo dobry zestaw

Zużyłam niemal cały zestaw, chcę kupić drugie pudełko.
Ale teraz do meritum - najpierw przez 3 tygodnie postępowałam zgodnie z zaleceniami na pudełku - po każdym zastosowaniu skóra była idealnie oczyszczona, pory zwężone. Nie mam szarej ani ziemistej cery, więc nie wiem czy te kosmetyki pomogą ich posiadaczkom, ale z czystym sumieniem mogę polecić zestaw każdej osobie, która chciałaby dobrze oczyścić i poddać mocnemu peelingowi skórę.
Przeszłam 2 mikrodermabrazje w gabinecie i przynaję, że efekt jest podobny ;-).
Po 3 tygodniach zostaje niemal cały flakon wody termalnej i mniej więcej pół opakowania kremu. Szkoda, że w aptekach nie można dokupić saszetek z kwasem ;-)

dla mnie bomba...

no cóż...bardzo długo szukałam podobnego kosmetyku. Polecam wszystkim osobom które maja problemy z cerą (szara/ zanieczyszczona/ rozszerzone pory skóry). Zauważyłam dużą róznicę "przed" i "po"... faktycznie rozszerzone pory są duużo mniejsze (widać już po pierwszej dawce kuracji), cera nie jest ziemista. Uwaga! koniecznie trzeba używać go na wieczór- buzia jest trochę czerwona po zabiegu. ale rano podrażnienie znika i zostaje bardzo ładnie rozjasniona twarz. Cena spora (168 zł), ale moim zdaniem warto zainwestować.
ps.co do spłycania zmarszczek- nie wiem ja ich jeszcze nie mam...