Under Twenty, Pink Energy, Energizujący żel do mycia twarzy

Under Twenty, Pink Energy, Energizujący żel do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy Pink Energy zawiera odżywcze proteiny ryżowe i rozświetlające kwasy owocowe. Nawilża i rozświetla skórę. Do stosowania zamiast mydła.

Średni

Taki sobie...w zime mialam wysuszoną cere dlatego kupilam ten zel i tonik z tej samej serii. Żel nawet nawilzyl moją skore...ale zaczely mi sie pojawiac zaskorniki choc z nimi nie mialam do tej pory problemu:(:( jest ok, ale nie polecam dla mlodych dziewczyn takich jak ja, ktore maja mieszana albo tlustą cerę.

Używam tego produktu od: pol roku

Pieknie pachnie i nawilża

Kupiłam go kiedy miałam problem z nawilżaniem skóry, byłą bardzo sucha i nic na nią nie działało. Opakowanie jest bardzo wygodne, nic sie nie wylewa, nie brudzi. Ma piękny zapach taki kwiatowo - świeży. Śednio sie pieni i troche ciężko się go zmywa z twarzy. Za to efekty po użyciu są cudowne - skóra, czysta, gładka i miękka i bajecznie nawilżona. Przeszkadzały mi w nim takie gluty, zbite kawałki żelu. Uzywałam go ponad pół roku, a skonczył się dopiero niedawno.

Używam tego produktu od: pazdzierika 2006

KWC

zacznijmy od tego, że nie potrafię ocenic czy rozświetla:) więc ten aspekt pozostawmy.

jest to jedyny z kosmetyków ktoremu jestem dozgonnie wierna, nie wymieniłabym go na zaden inny - w przypadku innych kosmetyków ciągle szukam KWC.

+ śliczny zapach
+ świetnie oczyszcza cerę, pozostawia ją gładką i nawilżoną
+ niska cena
+ wydajny - myję twarz 2x dziennie, a on i tak starcza mi na jakieś pół roku
+ wygodny pojemniczek

- trochę "gluciasta" konstystencja:)))

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

uczulił :/

jedyna zaleta tego zelu jest to ze slicznie pachnie; wlasnie dlatego skusilam sie na jego zakup. niestety, uczulił mnie - juz po jednym uzyciu mialam okropnie czerwona twarz. poza tym, dziwnie slizgal sie po twarzy. dwie gwiazdki zamiast jednej, bo dalam go mojemu chlopakowi i on jest zachwycony [mimo ze jest over 20] :) ale on jako facet ma pewnie niewielkie wymagania w kwestii kosmetykow, wiec.. ;)

Używam tego produktu od: uzylam pare razy
Ilość zużytych opakowań: troszke

Dobry

+ wydajny
+ ładny zapach
+ tani
+ dobrze myje
+ producent Dr.Eris:)
- strasznie rzadki

Ogólnie to go polecam, ale chyba szukam czegoś innego:)

Używam tego produktu od: ...

To ma to coś :D

Kupilam go bo moja skora potrzebowala odmiany. Trafilam w to czego potrzebowalam, na poczatku jak go uzywalam zauwazylam ogolne polepszenie sie stanu mojej skory. Pozniej mialam kuracje na wagry i nie moglam go stosowac. Jak to czesto w takich kuracjach skora schodzila mi platami. Jednak gdy pani doktor pozwolila mi go uzywac, moja skora przestala schodzic i zostala wreszcie dobrze nawilzona. Dla mnie jest to najlepszy dowod na dzialanie tego zelu. Zapach mily, nie mialam po nim nigdy podraznienia. Co wiecej dla mnie prawdziwy KWC do twarzy :D

Używam tego produktu od:6 miesiecy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:2-3

super!

+ wydajny
+ ładne opakowanie, wygodna pompka
+ śliczny zapach
+ cena
+ nawilża skórę - kiedyś schodziła mi płatami, zaczęłam myć tym żelem (tylko, nie używam inych specyfików) i skóra jest bardziej nawilżona
+ odświeża cerę, staje się bardziej rozświetlona
+ nic się nie błyszczy

- dość dziwna konsystencja...
- słabo oczyszcza - raczej dla skóry bezproblemowej

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań:

przyjemny

- bardzo delikatny (nawet dla mojej wrażliwej na tego typu kosmetyki cery)
- dobrze oczyszcza
- bardzo delikatnie się pieni (czego nie uważam za minus)
- wydajny (wystarcza mała kropelka na cała twarz)
- nie podrażnia oczu (mimo ze czasami zdarzyło mi się przetrzeć nim w okolicach oczu}
- zapach jak dla mnie neutralny - ani przyjemny ani nieprzyjemny
- cera po umyciu jest gładka, delikatna w dotyku

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa jednego

Przyjemniaczek :)

Jestem bardzo zadowolona z tego żelu.Przyjemnie pachnie,nie pieni się co jest zaletą(dobry skład bez drażniącego i często wysyszającego SLS).Bardzo ładnie opakowanie z wygodną pompką ciekawie prezentuje się w łazience.Dobrze oczyszcza,odświeża.Mam też wrażenie,że nieco wygładza i poprawia kondycje skóry(ale zaznaczam,że może być to zasługą innych używanych przezembie specyfików).Porządny polski produkt godny uwagi i przyjemny w użyciu.

Używam tego produktu od:ponad tygodnia

śliski węgorz:)

Po pierwsze to jestem za stara na ten żel, bo 20 lat to miałam 100 lat temu, alem się uparła. Po drugie - wielkich wymagań co do tego rodzaju kosmetyku nie posiadam. Ma nie wysuszyć i wymyć porządnie. Ale jeśli chodzi o ten żel to jestem trochę na tak, trochę na nie. Bo wyczyszcza buzię ładnie, ale śliska się podczas szorowania okrutnie. I zupełnie nie pieni, odrobina pianki przydałaby się i poprawiła skuteczność. Rzeczywiście nie wysusza, ale również nie nawilża - średniawka. Wygodna butelka z dozownikiem, ale dozować trzeba dużo, bo mało wydajny. Ogólnie, gyby poprawić nieco dziwną śliską konsystencję i wydajność, bez względu na to, że nie dla mnie, kupiłabym. Takiego jednak nie chcę wiecej.

Używałam tego produktu przez: 1,5 miesiąca

Kisiel

Żel ma konsystencję rzadkiego kisielu, landrynkowy kolor sztucznych barwników, wreszcie zapach kisielu naszpikowanego chemią. Ale nie ma agresywnych składników i to zdecydowało o jego zakupie. Teraz wiem, że brak SLS-u nie jest wystarczającym powodem do nabycia kosmetyku, ponieważ i tak nie mam ochoty używać tego, sztucznie pachnącego i koloryzowanego żelu o glutowatej konsystencji.
Żel nie pieni się, raczej ślizga po twarzy, co osobiście mi nie przeszkadza. Oczyszcza przeciętnie. Nie wiem, jaką energię producent miał na myśli - chyba, że komuś podnosi się ciśnienie na widok jaskrawego różu.
Ogólnie - nieciekawy kosmetyk. Polecam wielbicielkom różowości pod każdą postacią, kisielu pod każdą postacią, a także fankom science fiction- istna kosmiczna glutoplazma w kolorze pink.

Używam tego produktu od: miesiąc- dwa

calkiem niezly

Szukalam zelu do twarzy ktory by nie wysuszal skory i to byl jedyny zel na ktorym widnial napis nawilzajacy wiec wzielam. Plusy:
kolorek fajny, opakowanie poreczne, nie zawiera mydla, dokladnie czysci twarz(na waciku z tonikiem nie widac zanieczyszczen, a zmywam zelem makijarz), nie wysusza skory
Minusy:
nie zawiera mydla wiec sie nie pieni, zapach jest ladny, ale moglby byc odrobine intensywniejszy i zdaje mi sie, ze jest niewydajny
Dalabym mu wyzsza ocene, ale nie jestem calkiem do niego przekonana. Uzywam go na zmiane z garnierem, ktory troche za mocno wysusza, ale za to ma dzialanie przeciwbakteryjne.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia