Dove, Intensive Cream Nourishing Care (Krem intensywnie nawilżający)

Dove, Intensive Cream Nourishing Care (Krem intensywnie nawilżający)

Nowy krem Dove zawiera składniki intensywnie nawilżające. Szybko się wchłania, dzięki czemu zawarte w nim składniki pielęgnujące wnikają głęboko w skórę, a nie pozostają na jej powierzchni. Daje skórze prawdziwą ochronę i nawilżenie. Do codziennego stosowania. Dla wszystkich rodzajów skóry.

na przebarwienia, zimowa ochrona, nawilżające, ochronne
sucha, odwodniona
w słoiczku
<50ml, > 100ml, 50 – 100ml
uniwersalne

beznadzieja

beznadzijnie tlusty pozostawia na twarzy t;usty film skora sie lepi i jest ciezka nie swieza nie wiem do czego go mozna bedzie stosowac moze do butow jak vivea haha

ciężki i tępy

To chyba miała być alternatywa dla klasycznej Nivei - kompletnie nieudana.
Ten krem jest gęsty, ciężki, przytłaczający. Rozsmarowuje się topornie, pozostawia nieprzyjemną wasrtwę na dłoniach. Natłuszcza skórę, nie tknęłabym nim twarzy, zużyłam na łydki po depilacji. Plus za to, że nie podrażnia, jakby odżywia (przez to natłuszczenie). Niestety nawet nie wygładza, sprawia, że skóra jest tępa :( Zapach silny, niby przyjemny, ale nie do końca.
Dla mnie to krem-koszmar, zupełnie nie przypadł mi do gustu i nie wyobrażam sobie męczyć nim ciało.

niezastąpiony :)

Mam malutkie opakowanie 30ml. Stosuję TYLKO do twarzy:) Krem niesamowicie nawilża skórę, moja wręcz go wpija,nie powoduje zatkania porów ( czego najbardziej się obawiałam), ogólnie rzecz biorąc od momentu jego stosowania zauważyłam wyraźną poprawę mojej cery :) jest odpowiednio nawilżona, nie wyskakują żadne niespodzianki :) i to za jedynie 1,99zł. :D

tłuścioszek

Opakowanie przypomina tradycyjny krem nivea. Średnio wygodne, ale ujdzie w tłumie. To co mi się najbardziej podoba to zapachJ Delikatny, kremowy. Krem jest nawet skuteczny. Jest delikatny i nie podrażnia skóry. Łatwo się rozsmarowuje, jednak długo wchłania. Pozostawia tłusty film, który utrzymuje się nawet pól godziny. Ta tłusta powłoka i świecąca skóra po nałożeniu to dla mnie duży dyskomfort. Znam kremy równie skuteczne, jednak mniej tłuste. Ten nadaje się tylko i wyłącznie na noc. Można też stosować jako tanią i całkiem niezłą maseczkę na skórę bardzo przesuszoną np. po opalaniu (tym bardziej, że jest delikatny). Nadaje się też do całego ciała, całkiem ładna jest po nim skóra. Czyli dobry, a mógłby być lepszy. Relacja cena skuteczność jak najbardziej na plus. Krótko mówiąc przyzwoity kosmetyk, dla tych co lubią tłuste kremy, lub ta cecha im nie przeszkadza.

ala Nivea

Kupiłam 30ml za 1,9zł.Taki fajny mały kremik podobny do Nivea.Ładnie pachnie,typowo jak Dove.Jest tłusty,konsystencja kremowa(nie tak twardy jak Nivea).Stosuję na spierzchnięte usta i dłone.Fajny.

nie do twarzy

Do twarzy zupełnie się nie nadaje. Wklepywałam, scierałam chusteczką a mimo to świeciłam się jak latarnia. Wysmarowałam nogi i były ładnie nawilżone i gładkie. Jest jednak ciężki do rozsmarowania, więc zdecydowanie wolę zwykły balsam.

Mam cerę tłustą lecz obecnie przesuszoną po brevoxylu, więc chciałam ją nawilżyć

Do zadań specjalnych...

Bardzo dobry krem w stylu Nivea. Sliczny zapach ( taki sam jak w balsamie Nutricare body). Bardzo dobrze nawilża,bałam się go troche używac do twarzy ale nie zatyka porów i wszytsko jest ok. Uzywam na noc bo na dzień jest troche za ciężki i twarz się bardzo świeci. Zachwycający nie jest ale za to lepszy lepszy od kremu Nivea :) Aha uzywam go tylko czasami na twarz i ciało, aby dobrze nawilzyć skóre :)

Musze zmienic o nim zdanie:/ na poczatku wydawal mi sie OK - nie jakis nadzwyczajny, tylko ot zwykly krem nawilzajacy, dodatkowo o b. ladnym zapachu. Uzylam go pare razy i odstawilam. Po pewnym czasie jednak postanwilam wrocic do niego i to bylo straszne! Skora twarzy zaczela mnie strasznie szczypac co mi sie do tej pory nie zdarzylo. Sama nie wiem co o tym myslec:/