Vichy, Neovadiol, Peri-Menopause Redensifying Lifting Day Cream (Ujędrniający krem na dzień przywracający gęstość dla skóry normalnej i mieszanej)

Apteka Polska APTE.PL

Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nowa ulepszona formuła! NEOVADIOL PRZED MENOPAUZĄ Ujędrniający krem na dzień przywracający gęstość dla skóry normalnej i mieszanej modeluje owal twarzy, wygładza zmarszczki, poprawia sprężystość skóry.
Zmiany hormonalne przed menopauzą przyspieszają proces starzenia się skóry, powodując utratę elastyczności i gęstości skóry oraz owalu twarzy.
NEOVADIOL PRZED MENOPAUZĄ UJĘDRNIAJĄCY KREM NA DZIEŃ PRZYWRACAJĄCY GĘSTOŚĆ reaktywuje mechanizmy skórne: poprawia elastyczność i jędrność skóry, zmniejsza suchość.
Formuła zawiera połączenie silnych składników aktywnych: PROKSYLAN ORAZ ROŚLINNY EKSTRAKT Z KASJI kompensują widoczny wpływ zmian hormonalnych na skórę, KWAS HIALURONOWY wypełnia i poprawia jędrność skóry.
Wszystkie formuły zostały przebadane klinicznie przez dermatologów na kobietach w okresie menopauzy o wrażliwej skórze: +40% nawilżenia*, +13% jędrności**, +22% elastyczności**.
Lekki krem nawilżający. Gładkie i niewidoczne wykończenie. Niekomedogenny. Lekki, kwiatowy zapach.
* Test instrumentalny dla 24 kobiet po 4 godzinach. ** Test instrumentalny 40 kobiet po 4 godzinach.

uniwersalne
Wiek
40+

Wykorzystała: kilka próbek

Dobry krem

Krem bardzo fajnie nawilża i rozświetla skórę. Produkt bardzo ładnie pachnie. Konsystencja jest treściwa. Skórka po zastosowaniu produktu wygląda na odżywioną i rozświetloną.

Hit na dzień ????????

Mam skórę mieszaną, ale skłonną do przesuszeń. Ten krem bardzo dobrze się wchłania i rozprowadza się na mojej twarzy. Skóra jest nawilżona i zyskuje blasku. Zmarszczki są wygładzone. Konsystencja lekka. Nie klei się i nie roluje. Nie pozostawia tłustych śladów.

Krem działa!

Delikatny krem na dzień, który używam z przyjemnością. Pięknie pachnie i daje natychmiastowe uczucie nawilżenia. Idealny jako baza pod makijaż.
Moja 50-letnia skóra jest zachwycona kremem. Ujędrnia skórę, a w połączeniu z serum Neovadiol daje fantastyczne efekty. Wyrównuje koloryt skóry, sprawia, że staje się gęstsza i co dla mnie najważniejsze wyglada na młodszą :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

świetny krem! Vichy nie zawiodło!

Mam cerę dojrzałą , już powoli widoczne zmarszczki i mniejsza elastyczność skóry. Krem używam na twarz, szyję i dekolt. Jest w ładnym, szklanym słoiczku.
- treściwa konsystencja
- dobrze nawilża
- w widoczny sposób ujednoliciła koloryt mojej skóry
- ma delikatny, naturalny zapach
- świetnie się wchłania
- nie pozostawia tłustej warstwy na skórze
- ma bogaty, dobry skład
- skora jest jedwabiście miła w dotyku
- nie zapycha - dla mnie ogromny plus!
- widać delikatne ujędrnienie i napięcie skóry
- wydajne

Świetny

Krem o przyjemnym zapachu i konsystencji, po nałożeniu czuć nawilżenie, napięcie skóry, wygodne szklane opakowanie. Działanie kosmetyku przyjemne, odczuwalne, zadowalające. Idealny pod makijaż.

Ujędrniona oraz gęsta skóra

Ujędrniający krem na dzień przywracający gęstość dla skóry normalnej i mieszanej Neovadiol, Peri-Menopause Redensifying Lifting Day Cream, od Vichy zachwycił moją mamę i wiem, że na pewno sięgnie po niego ponownie. Niwelacja widocznego wpływu menopauzy na skórę, ujędrniona, gęsta cera, zredukowane przebarwienia, wymodelowany owal twarzy, a także spłycone zmarszczki. Wspaniałe efekty! Mama śmieje się, że narodziła się na nowo ;)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Lubię Neovadiole

Lubiłam Complexe Substitutif, polubiłam i ten krem. Po miesiącu używania mogę potwierdzić, że świetnie nawilża, odżywia i otula skórę lekkim filmem. Pozostawia twarz wygładzoną, bez znienawidzonego przeze mnie efektu wybłyszczenia i rozepchanych porów. Powoli skóra robi się coraz bardziej elastyczna i sprężysta. To oczywiście nie jest wyłączna zasługa kremu i serum, tylko wypadkowa stosowania ich, masażu i ćwiczeń zalecanych przez markę Vichy (radzę poszukać ich samouczka i stosować) ale efekt staje się coraz bardziej widoczny.
Krem zawiera Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol - czyli mityczny Pro-Xylane - patent koncernu L'Oreal. To on wpływa na włókna kolagenu i elastyny poprawiając jędrność i współpracuje tu dzielnie z adenozyną i niacynamidem. Wspomaga je naturalny emolient - polisacharyd z nasion strączyńca ostrolistnego (cassia angustifolia), który dba o nawilżenie i wygładzenie oraz dzięki flawonoidom: rutynie, kwercymerytrynie i scutellareinie, chroni skórę.
Opakowanie, to standardowy dla tej serii ciężki szklany słoik (osobiście nie znoszę słoików), zapach chemiczny ale miły. Wydajność bardzo dobra, przez 4 tygodnie nie zeszłam nawet poniżej gwintu.
#klubrecenzentki

dobrze nawilża

Krem i serum Neovadiol, Meno 5 stanowią świetny duet. Krem dobrze nawilża moją cerę, nie pozostawia tłustego filmu. Nie trzeba długo czeka, że zrobić makijaż. Nie zauważyła modelowania owalu twarzy i wygładzenia zmarszczek.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

regeneracja, nawilżanie i delikatne ujędrnianie

Lubię kremy Vichy za to, że są "lekkie", fajnie się wchłaniają, nie rolują się z podkładem, delikatnie i przyjemnie pachną.
Vichy, Neovadiol, Peri-Menopause Redensifying Lifting Day Cream dobrze nawilża skórę, która wydaje się bardziej odżywiona, miękka. Delikatnie ujędrnia i spłyca zmarszczki

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Swietny krem dla dojrzałej skóry

Krem używałam w zestawie z serum z tej samej serii i zestawienie to duet doskonały dla dojrzałej skóry. Krem zamknięty jest w szklanym słoiczku, za co wielki plus. Konsystencja jest dość gęsta, ale bez obaw, krem rozprowadza się idealnie i doskonale się wchłania. Pozostawia skórę otuloną delikatną, pielęgnującą warstwą, ma ładny, ale bardzo delikatny zapach, nadaje się zarówno na dzień jak i na noc. Krem dobrze nawilża i odżywia skórę dostarczając dojrzałej skórze to, co jest jest potrzebne. Skóra jest rozświetlona, bardziej napięta, wygładzona, delikatna w dotyku. Efekt ten utrzymuje się cały dzień. Makijaż na nim dobrze się rozprowadza. Dla mnie bardzo dobry krem dla dojrzałej skóry. VICHY jak zwykle mnie nie zawiódł.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lekki , godny polecenia krem nawilżający

Krem spełnia moje oczekiwania i świetnie nadaje się do codziennej pielęgnacji twarzy.
Ma lekką konsystencję, opakowanie bardzo estetyczne. Uważam, że jest bardzo wydajny i starczy mi na długo.
Dobrze współgra z każdym podkładem.
Zauważyłam poprawę elastyczności skóry , świeżości i bardzo dobrego nawilżenia na cały dzień.
Jedyne czego mi brakuje to braku filtra UV w kremie, w okresie letnim byłoby to dodatkowym plusem dla kremu.
Z czystym sumieniem mogę polecic go każdej kobiecie w wieku okolomenopauzalnym szukającej kremu lekkiego, wyrównującego koloryt i wydajnego.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt rewelacyjny. Skóra wygląda jak pupa niemowlaka, jest świetnie nawilżona, odżywiona i promienna. Najlepszy krem jaki do tej pory stosowałam. Skóra jest sprężysta, napięta, zmarszczki, nawet te mimiczne na czole, się zmniejszyły. Polecam bo naprawdę wart grzechu!