Vichy, Neovadiol, Replenishing Firming Night Cream (Po menopauzie, Odbudowujący krem na noc przeciw wiotczeniu skóry)

E-Glamour.pl

Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

Nowa ulepszona formuła! NEOVADIOL PO MENOPAUZIE Odbudowujący krem na noc przeciw wiotczeniu skóry intensywnie odżywia, wygładza skórę i przywraca poczucie komfortu.
Zmiany hormonalne po menopauzie przyspieszają proces starzenia się skóry. Zmniejsza się produkcja sebum, co prowadzi do nadmiernie suchej skóry. Zmarszczki pogłębiają się, skóra traci jędrność.
NEOVADIOL PO MENOPAUZIE Odbudowujący krem na noc przeciw wiotczeniu skóry niweluje widoczny wpływ menopauzy na skórę, reaktywując mechanizmy w skórze: zmniejsza wiotkość, poprawia gęstość, wygładza zmarszczki. Formuła zawiera połączenie silnych składników aktywnych: PROKSYLAN, ROŚLINNY EKSTRAKT Z KASJI i NIACYDAMID kompensują widoczny wpływ zmian hormonalnych na skórę poprawiając jej wygląd: staje się jędrniejsza, gładsza. Odżywcze KWASY OMEGA 3-6-9 uzupełniają międzykomórkową strukturę lipidową naskórka i przywracają poczucie komfortu.
Wszystkie formuły zostały przebadane klinicznie przez dermatologów na kobietach w okresie menopauzy o wrażliwej skórze: -74% suchości*, +44% sprężystości skóry*, +100% uzupełnienia lipidów naskórkowych**.
Ultraodżywczy i łagodzący balsam na noc. Niekomedogenny. Lekki, kwiatowy zapach.
* Ocena kliniczna 52 kobiet po 1 miesiącu. **Uzupełnia 100% powierzchniową utratę lipidów skóry w okresie menopauzy. Formuła opracowana z użyciem lipidów, które kompensują zmniejszenie wydzielania sebum w okresie menopauzy.

sucha, normalna, mieszana, dojrzała
liftingujące, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, regenerujące
w słoiczku
na noc

Lekka formuła

Krem stosuję od 3 tygodni. Jego formuła lekka, a zarazem świetnie nawilżająca daje ulgę skórze naczynkowej niemalże od razu po użyciu. Przy pierwszym użyciu odczułam delikatny odczyn alergiczny, który nie pojawił się już przy kolejnym stosowaniu. Dodatkowym atutem jest wygaszanie zaczerwienień skóry naczynkowej (naczynka są znacznie mniej widoczne, a skóra jest idealnie miękka).

Bez rewelacji

Najważniejsza jest zawartość słoiczka i to, co jest w stanie zdziałać na skórze twarzy. Czy jest "poręczny"? Jest jaki jest. O zawartości: gęsta, przeszkadza mi, że na mojej cerze - kleista. Musze usuwać nadmiar. Mam 54 lata i nie oczekuję cudów. Mam dobrze utrzymaną cerę, troszkę szyja czasem nie jest taka, jak chciałabym, a nie chce mi się chodzić do gabinetów na wszystkie cuda poprawiające gęstość. U mnie nie poprawił krem gęstości. Na pewno cera nie jest po nim sucha ale oczekiwałam czegoś więcej. Vichy miewa lepsze kremy i preparaty. Nawet te, które rekomendowane są do młodszych cer. Zapach - gdyby krem działał, nie zwracałabym uwagi, ale nie jest lepszy od Bielendy.

Bez rewelacji

Trafiłam na recenzję tego kremu, który używałam jakiś czas temu, nie rozumiem zachwytów niektórych użytkowniczek. Skład kremu taki sobie, w porównaniu do ceny to bardzo słaby. W podobnej cenie można kupić świetne kosmetyki. Co do działania to jest tak jak pisze producent, efekty są ale nie jest to efekt wow, Opakowanie i zapach poprawne.

Vichy Neovadiol na noc

Kolejny świetny krem od Vichy, który trafił w moje ręce. Intensywnie nawilża, odżywia i napina moją skórę. Ma bogatą, treściwą konsystencję. Idealny do wieczornej pielęgnacji. Używam go po nałożeniu serum. Nie uczulił mnie, ani nie podrażnił.

Świetny krem

krem zamknięty w eleganckim słoiczku. kolory opakowania budzą pozytywne wrażenia. krem jet gęsty, dobrze nawilża, ujędrnia skórę. przyznam się szczerze, że początkowo miałam obawy. po tygodniu od pierwszego zastosowania zaczęły pojawiać się wypryski, krosty. uspokoiłam się gdy zaczęły znikać- skóra po prostu zaczęła się oczyszczać.

dziś mam skórę taką "gęściejszą", jędrniejszą i dobrze nawilżoną. koloryt jest ujednolocony. produkt nie podrażnia, nie uczula. jest niezwykle wydajny. Mimo konsystencji kremu, prodykt szybko się wchłania i nie pozostawia suchej warstwy. krem naprawdę warto zakupić zwłaszcza w zestawie z kremem na dzień.

jedyny minus, uwaga. to to by jakoś zróżnicować opakowania kremu na dzień od tego na noc. np. odwrotne cieniowanie ? kremy są zamknięte w takich samych opakowaniach co może doprowadzić do pomyłki zwłaszcza że napisy na słoiczku są małe. ja zapisałam na zakrętce który krem na kiedy.

Dobre kremy Neovadiol Vichy

Konsystencja kremów jest dość gęsta,zapach zbyt chemiczny jak dla mnie,jednak stosowanie przyjemne.Kremy dobrze się wchłaniaja,szybko wnikają w skórę,zauwazyłam lekkie wygładzenie zmarszczek,lekkie napięcie skóry,wygładzenie,dobre nawilzenie.Opakowania szklane,neutralne,jednak zapakowane w kartoniki,co jest nieekologiczne.Mogłabym polecić paniom w wieku menopauzalnym,spokojnie mozna polepszyć stan skóry.Mi jednak przeszkadzał trochę chemiczny zapach,reszta okej.

Spełnił moje oczekiwania

Opakowanie; kartonik w złotym kolorze a w środku szklany, żółty słoiczek z grafiką typową dla Vichy.
Konsystencja; bogata, gęsta w jasno żółtym kolorze o przyjemnym zapachu świeżości takim kwiatowo ziołowym, delikatnym jednak intensywniejszym niż krem na dzień.
Pomimo swojej konsystencji krem bardzo dobrze się rozprowadza. Nałożony świetnie nawilża, pozostawiając uczucie gładkości na twarzy. Rano cera wygląda na zdrową i promienną. Nie oczekiwałam cudów, kremy nie zniwelują wpływu menopauzy na skórę, ale mogą go spowolnić lub wręcz zahamować. Po 2 tygodniach stosowania kremów Neovadiol na dzień i na noc mogę stwierdzić że zdecydowanie polepszył się koloryt mojej cery, jest dobrze nawilżona i odnoszę wrażenie jakby była jędrniejsza i bardziej elastyczna, dlatego mogę stwierdzić że tak krem spełnił moje oczekiwania.
Krem jest bardzo wydajny wystarczy na długo, co przy jego cenie jest dość ważne. Nie podrażnia, nie uczula moja wrażliwa cera nie miała żadnych z nim problemów.
Jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić to opakowanie, krem na dzień i na noc są zapakowane w identyczne słoiczki i można się pomylić. A przecież są to kremy dla kobiet po menopauzie które z pewnością mają problemy ze wzrokiem i nie są w stanie odczytać opisu kremu na słoiczku. Ja swoje w celu odróżnienia pomalowałam lakierem do paznokci.

Super krem na noc

Krem na noc wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Po regularnym stosowaniu skóra stała się bardziej napięta, a zmarszczki są mniej widoczne. Produkt nie podrażnił mojej skóry, choć jest ona skłonna do podrażnień. Zapach jest bardzo przyjemny, nie za mocny. Krem nie wchłania się całkowicie, zostawia warstwę okluzyjną na twarzy. Jego wadą na pewno jest opakowanie - mimo że bardzo ładnie prezentuje się na półce, to jest całkowicie niepraktyczne. Zwężająca się ku górze nakrętka sprawia, że słoiczek wypada z ręki i ciężko jest go otworzyć. Poza tym opakowanie kremu na dzień z tej samej serii wygląda praktycznie identycznie i trudno jest je od ciebie odróżnić.

Świetny

Ładny szklany słoiczek wprost zachęca, aby go odkręcić. Krem ma bardzo gęstą konsystencję, ale dobrze rozsmarowuje się na skórze; nie jest bardzo tłusty, fajnie się wchłania, pozostawiając przyjemny film na skórze. Ma delikatny zapach. Po dość krótkim czasie stosowania widzę wyraźne efekty. Skóra jest ujędrniona, zmarszczki, zwłaszcza na czole, wygładzone. Poprawił się również kontur twarzy. Po nocy skóra wygląda na wypoczętą i rozjaśnioną.

Vichy Night Cream Replenishing Firming

Polecam produkt wszystkim panią po menopauzie i nie tylko. Bardzo bogata konsystencja, która sprawia ze moja skóra jest bardzo odżywiona i nawilżona. Bardzo delikatny zapach sprawiał że z chęcią sięgałam po niego każdego wieczoru.
Szklany słoiczek bardzo poręczny i elegancki.

Wykorzystała: kilka próbek

Jest ok

Krem ma fajną gęstą konsystencję, pielęgnuje skórę oraz nawilża, idealny dla cery dojrzałej po menopauzie. Cena jest dość wysoka. Opakowanie ma praktyczne w użyciu

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealny dla bardzo dojrzałej skóry

Krem ma cudowną konsystencję oraz delikatny zapach. Pozostawia skórę nawilżoną oraz aksamitnie miękką. Po zastosowaniu pozostawia uczucie odżywienia i wygładzenia skóry. Stosowany razem z kremem na dzień daje na prawdę zadawalające efekty - po dwóch tygodniach skóra faktycznie wydaje się być bardziej sprężysta i jędrna i mam wrażenie spłycenia drobnych zmarszczek. Co ważne krem nie uczula i nie powoduje podrażnienia, mimo bardzo wrażliwej skóry. Szczerze polecam dla skóry bardzo dojrzałej.