Manhattan, High Shine Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Manhattan, High Shine Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Intensywnie połyskujący błyszczyk z mikrodrobinkami. efekt mokrych ust. aplikator w formie pędzelka. Nie zbiera się w zmarszczkach ust, nie klei się.

Fajny

Kupiłam błyszczyk z 4 miesiące temu. Zakup okazał się trafny. Błyszczyk (posiadam jasny róż) ładnie wyglada na ustach(błyszczą się), nie skleja ich. Wprawdzie ma dziwny zapach, ale nie czuć go, aż tak. Błyszczyk utrzymuje się na ustach przez około 2 godziny.

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy

świetny

Uzywam koloru 46 S, błyszczyk w odcieniu żywego różu, delikatnie natłuszcza usta, dobrze kryje, zawiera małe drobinki , które dodatkowo rozświetlają usta, szczoteczka pozwala na wybranie błyszczyku do końca, na zimę rewelacja!

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

ulubiony

Mam odcien 52w.Jest ciezki do opisania w opakowaniu wyglada na ciemny ale na ustach wyglada pieknie tak naturalnie.Slicznie sie mieni bo ma niewielkie zlote drobinki.Trzyma sie calkiem dobrze choc przyznam ze moglby trosze dluzej dlatego - 0,5 gwiazki.Jednak ubostwiam go za to ze sie nie klei!Nienawidze jak wlosy przyklejaja sie do ust blee....Cena jak najbardziej fajna a na promocji jak marzenie mniej niz 9 zl

Używam tego produktu od: 2 tyg

SUPER BŁYSZCZYK

KOCHAM TEN BLYSZCZYK JEST REWELACYJNY. TAK PIEKNIE WYGLADAJA USTA PO JEGO APLIKACJI ZE TYLKO BYM GO DZIEN I NOC NAKLADALA. JA MAM ODCIEN 45B. PIEKNY CZERWONY Z DELIKATYMI DROBINKAMI( NIE BROKATEM ). PIEKNIE SIE BŁYSZCZY, JEST DOSC TRWALY I PIEKNIE PACHNIE. NIE JEST CIEZKI I LEPKI. CENOWO SUPER.

Bardzo dobry!

Używałam z mamą błyszczyka Chanel, jednak jest on drogi, więc gdy się skończył postanowiłam znaleźć coś, co mi go zastąpi. Ten błyszczyk w odcieniu 15N idealnie się sprawdził :)

Plusy:
-cena
-naprawdę mocno się błyszczy
-dość trwały

Minusy:
-smak kojarzy mi się ze smakiem krwi
-zapach

Używam tego produktu od: około rok

świetny! :)

Super produkt!

Błyszczyk dostałam pod choinkę i jestem z niego bardzo zadowolona!

Piękne kolory, super błyszczy się na ustach, nawilża :) A do tego jest dosyć trwały!

Minusów nie zauważyłam

Polecam :)

Używam tego produktu od: grudzień

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

słaby kosmetyk

Kupiłam go jakiś czas temu i szczerze mówiąc nie przypadł mi do gustu, więc używałam go tylko od czasu do czasu.
Kupiłam go w promocji za 10 zł razem z innym błyszczykiem tej firmy. Widziałam go ostatnio w sklepie za 16, 90 i kurczę, nie opłacało by się go kupić.

Jest to po prostu najzwyklejszy błyszczyk na świecie, nie warty więcej niż te kupione w kiosku za 3 złote.

Miałam kolor 52N - ładny, jasnoróżowy z drobinkami.
Drobinek jest dość dużo, ale nie były wyczuwalne na ustach. Poza tym bardzo ładnie je podkreślały. Kolor ładnie podkreślał usta, był idealny do codziennego stosowania.

Bardzo szybko znikał, u mnie po ok. 10 minutach, więc wydajność była mizerna.

Nie polecam zakupu, cena nijak się ma do jakości czy wydajności.

Raczej na nie

Ten błyszczyk nie jest najgorszy, ale nie jestem też nim zachwycona. Mam odcień 15N, ten biały. Poszłam do drogerii w poszukiwaniu transparentnego błyszczyka z delikatnymi drobinkami, co nie do końca mi się udało

Wady
- aby uzyskać estetyczny efekt trzeba nakładać naprawdę cieniutką warstewkę, inaczej usta robią się białe (!)
- kiepska wydajność - użyłam kilka razy, a już nie było połowy opakowania
- jest go dosyć mało
- ma naprawdę dużo drobinek, czasami wygląda to wręcz tandetnie, spodziewałam się subtelniejszego efektu. Ale \\\'widziały gały, co brały" :)
- dziwaczny pędzelek, z którego wyłażą włoski

Zalety
ciężko będzie mi coś znaleźć :P
- nie wysusza
- nie podkreśla suchych skórek
- trwałość nie najgorsza
- niech będzie, że ładne opakowanie.

Nie kupię ponownie ze względu na ogromną ilość drobin, jeżeli ktoś lubi taki efekt to polecam, byle nie ten biały kolorek ;)

Może być

Przetestowałam kilka produktów z tej serii i jestem średnio zadowolona. Jak każdy produkt ma zalety i wady.
Należy nakładać niewielką warstwę błyszczyku, gdyż łatwo przesadzić z błyszczącymi drobinkami co sprawia, że usta wyglądają nienaturalnie.
Plusem niewątpliwie są kolory błyszczyków - łagodne, delikatne, nie wulgarne. Plus również za fajną konsystencję.
Minus za pędzelek, który lubi zostawić włos [często nie jeden] na ustach, niewątpliwie utrudnia on równomierne rozprowadzenie błyszczyku. No i jest strasznie klejący, zostawia nieładne ślady na szklankach.

Myślę, że zasługuje na 3,5 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: kilka

ot tak do wypróbowania

Miałam kolor 45B przyznaje kupiłam ten produkt przypadkowo bez patrzenia na opinie na wizażu ;)

+wygodny aplikator
+ładny kolor
+nie wysusza ust
+nie tworzy smug
+schodzi równomiernie

-wydajność
- trwałość(niecała godzina bez jedzenia i picia)
- niby w nazwie ma high shine, ale dla mnie trochę za dużo tych drobinek.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Bardzo dobry ale ma też wady

Błyszczyk dostałam pod choinkę . Rzadko używam błyszczyki , na ważne okazję albo jak chce nawilżyć moje usta .Generalnie używam pomadek , ewentualnie wazeliny i błyszczyków bezbarwnych .
Ten Błyszczyk ma numer 52 N jest to kolor blady róż

Plusy

+ bardzo długo utrzymuję się na ustach ( dość dobrze trzyma się gdy piję się napoje , nie znika tak od razu po dotknięciu z wodą )
+ kolor różu nie jest natrętny tylko delikatny
+bardzo dobrze nabłyszcza ( usta ładnie się mienią , dzięki brokatowi )
+ nie wysusza ust
+ nawet dobrze nawilża
+ nie roluje się
+ bardzo ładny zapach malin - jagód( długo się utrzymuję ten zapach )
+ estetyczne pudełeczko oraz dobry aplikator

Minusy

- lepi się do wszystkiego , do włosów , do szklanek , czasami nawet same usta są sklejone jak nałoży się tego produktu zbyt wiele
- brudzi szklanki ( zostawia nieestetyczne plamy na szklankach )
- konsystencja jest zbyt gęsta ( jakby za dużo ciężkiego oleju i do tego lepkiego

Reasumując

Jeden z lepszych błyszczyków jakich miałam , długo się trzyma , ładnie pachnie - do całowania w sam raz , nie robi krzywdy , aczkolwiek lepi się i brudzi ale można mu to wybaczyć gdy mężczyzna mówi słodkie usta ( taki komplement dostałam od swojego mężczyzny , więc coś magicznego jest w tym błyszczyku ) Następnym razem zamierzam kupić bezbarwny .Polecam jako dobry gadżet . Jak na razie mój najlepszy błyszcz więc daje mu 5 gwiazdek

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Dobra jakość, mini pojemność.

Posiadam kolor ciemnej śliwki.

Zalety:
*fajnie nabłyszcza
*równomiernie się rozprowadza
*nie wałkuje się
*zapach w porządku
*nie rozpływa się poza usta
*mocny kolor

Wady:
*wyjątkowo niewygodne i nieładne opakowanie
*jest go niewiele

Podsumowując - dobry błyszczyk, świetny również na wieczorne wyjścia.

Używam tego produktu od: kilku tygodni