Applause, Flash (Lakier)

Applause, Flash (Lakier)

Lakiery do paznokci FLASH mają elastyczną formułę z dodatkiem akrylu i krzemu. Idealne do malowania paznokci naturalnych i tipsów. Świetne jako kolor bazowy do wzorków oraz do uzyskiwania efektów specjalnych.
Kolory są bardzo kobiece, migoczące delikatnymi drobinkami. Nowe kolory z tej serii są kontynuacją poprzednich produktów.

Mój lakierowy hit

Mam kolor L12 - sparkle chilout. Jest to "frenczowy" , mleczny róż z maleńkimi, złotymi drobinkami. Zależało mi na półtransparentnym efekcie i taki można tym lakierem osiągnąć po dwóch warstwach, jednak bardziej podoba mi się po jednej (po dwóch paznokcie wydają mi się zbyt mleczne).
Produkt opatrony jest najzwyklejszym z możliwych pędzelków, dość długim i wąskim. Lakier na paznokciach rozprowadza się bardzo dobrze, równomiernie, tworzy ładną taflę. Przy drugiej warstwie trochę smuży, ale dlatego, że jest półprzezroczysty, więc ta druga warstwa wymaga trochę więcej zachodu.
Emalia szybko zastyga. Nie przytrafiło mi się, żeby coś się odgniotło w lakierze. Na paznokciach utrzymuje się zaskakująco długo - jeśli nie będzie się wykonywało szczególnie "niszczących" prac domowych, to lakier może wytrzymać ponad tydzień. W normalnych warunkach u mnie jest to ok. pięciu dni w idealnym stanie.
Zmywa się łatwo i nie odbarwia, nie zażółca płytki paznokciowej (jak robią mi to lakiery Golden Rose z serii Paris).
Warto dodać, że lakier nie zawiera toluenu, formaldehydu, ftalanu dibutylu oraz kamfory - dla mnie to plus, bo często za taki skład firmy życzą sobie dużo większych pieniążków.
Ogólnie - bardzo polecam. Jak tylko będę miała dostęp do tych lakierów z pewnością zaopatrzę się w inne kolory :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Całkiem przyzwoity

Mam morski L38.

+ kolor sam w sobie bardzo ładny
+ dogaduje się z Insta-dri
+ jest bardzo trwały, po 5 dniach zmyłam z żeli, bo mi się znudził, a nie dlatego, że musiałam - 0 odprysków
+ ładnie wygląda pod brokatem, ale nie nadaje się pod Roulette nr 40
+ niesamowicie wydajny
+ 2 warstwy wystarczą
+ nie smuży

- pędzelek standardowy, czyli za wąski, brudzi skóry
- nie do dostania (dostałam w prezencie, nigdy wcześniej i nigdy potem nie widziałam nigdzie tych lakierów)
- błyszczy, ale drobinek nie ma
- nie dogaduje się z Roulette Vipery, marszczy się pod spodem, a kiedy odpada jakieś pazłotko top coatu, lakier razem z nim też, więc zostają luki (widać na zdjęciu - a że pazłotka odpadają od razu, to od razu zmywałam, nawet nie zdążyłam wyczyścić skór)

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ten granat!

Zdecydowanym plusem lakierów Applause jest rozprowadzanie ich na paznokciach. Pędzelek - jak dla mnie idealny, lakier o tej konsystencji rozprowadza się nim rewelacyjnie. Dość trwały, dłoni nie oszczędzam a trzyma się znacznie lepiej niż Inglot, po kilku dniach ściera się z końcówek. Nie odpryskuje.
Jestem posiadaczką trzech kolorów. Granatowy z drobinkami (po nałożeniu metaliczny, zdjęcie poniżej) urzekł mnie od pierwszej chwili, to jeden z moich kolorystycznych faworytów. Piękny, mocny, głęboki kolor. Mleczny - średnio kryjący, ale przy dwóch warstwach uzyskuję zadowalający efekt. Od dłuższego czasu jestem zwolenniczką ciemnych kolorów, jednak ten właśnie beż był pierwszym lakierem który zużyłam w całości. Nadaje paznokciom zdrowy wygląd. Metaliczny fiolet - nie mogłam się do niego przekonać, używam dość rzadko, chociaż w niczym nie odstaje od pozostałych - ale kiedy obok stoi granatowy... Testowałam też fuksję - piękny, mocny róż \'bez lukru\' (i bez drobinek).
Za niską cenę (ok. 7-8 złotych w mojej okolicy, a ponoć zdarzają się tańsze) dostajemy spore opakowanie. Szkoda tylko, że nakrętki w nich są tak nietrwałe - pękają, przez co odpadają od reszty i żeby odkręcić buteleczkę lub wyjąć z niej pędzelek, trzeba trochę pomanewrować. Nie wykluczam, że to moja nieszczęśliwa ręka (o podobnych przypadkach wśród koleżanek nie słyszałam), jednak lakiery innych firm jakoś się trzymają bez szwanku. Pomimo tego defektu daję 4 gwiazdki - nie jest to kosmetyk idealny, jednak spełnia moje oczekiwania, a kolory wzbudzają zazdrość w towarzystwie :-)

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyty, 2 w trakcie

Ok

Wypatrzyłam te lakiery u mojej przyjaciółki,miała ich chyba z 10,ale mnie najbardziej zaintrygował kolor pomarańczowy-bez drobinek,po prostu czysty,wściekły pomarańcz;)
Tak mi się podobał,że aż mi go dała;)

Lakier ma dobrą konsystencję(lejącą się),dobry pedzelek i idealnie się rozprowadza.
Kolor identyczny jak w buteleczce uzyskałam przy drugiej warstwie lakieru.

Szkoda tylko,że po 2 dniach lakier zaczął niemiłosiernie odpryskiwać.
No i buteleczka jest zdecydowanie za duża.
Użyłam tego lakieru 2 razy(a był nowy-kumpela dała mi go dzień po tym,jak go kupiła),odstawiłam na 3 tygodnie,a kiedy znów chciałam pomalować pazurki,to nie dałam rady.
Lakier zmienił konsystencję-z lejącej się w gumowatą.
Musiałam go wyrzucić.

Na plus zdecydowanie mogę zaliczyć fakt,że lakiery są tanie,i występują w wielu kolorach.

Nie kupię go,bo znalazłam o wiele lepsze lakiery w podobnej cenie.

Używam tego produktu od:lipiec 2009
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

średni

Lakier z tej firmy byłyby naprawdę baardzo fajne gdyby nie traciły ważności tak szybko.. a szkoda :(

Miałam trzy kolorki: mleczny (nr nie mam bo wywaliłam) podobnie jak śliczny przezroczysty z białymi perłowymi drobinkami (efekt był piękny, nie spotkałam się jeszcze z tak ładnym drobinkowym lakierem), teraz używałam 963 krwistej czerwieni.

Lakier ma fajną konsystencję, nie za gęstą, bardzo łatwo się rozprowadza. Pędzelek trochę wąski, ale do przeżycia. Utrzymuje się całkiem długo, po 3-4 dniach tylko minimalnie starł mi się z końcówek. Nie matowieje, kolory naprawdę żywe, wystarczyły 2 warstwy spokojnie. I ogromna gama kolorów! U mnie w okolicy, w pewnym sklepie kolorów jest mnóstwo! Jest też całkiem sporo ciekawych, niespotykanych odcieni:) Cena także bardzo przyjazna.

Byłby jednym z moich ulubionych lakierów gdyby nie to, że po kilku użyciach i postaniu na półce kilku miesięcy (inne lakiery wytrzymują nawet lata) zaczął wolno wysychać po pomalowaniu paznokci. Po odczekaniu kilku godzin "wspaniałe" odciski faktury pościeli na paznokciach. A szkoda bo nie zużyłam nawet 1/3 lakieru.
Jak za tą cenę nie jest zły - a nawet jest całkiem porządku, ale wolę wydać trochę więcej i mieć lakier, który posłuży mi dłużej niż na kilka razy.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo mimo wad możliwe, że urzeknie mnie jakiś kolorek:)

Nie polecam :(

Mam lakier FLASH VIBRANT kolor turkusowy (L5). W buteleczce wyglądał naprawdę ładnie, kolor był nasycony i głęboki ^^ Niestety po pomalowaniu paznokcia, efekt był naprawdę niewielki, lakier zostawił na nim naprawdę niewielką warstwę. Aby choć w połowie dostać tak nasycony kolor jak z buteleczki musiałam nałożyć 5 warstw lakieru ;/ (pięć warstw!) Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: nie wiem

Ponownie extra!

Jak zwykle sie nie zawiodłam. Zmywanie naczyń nie jest straszne dla tego lakieru. Bogata gama kolorów i przy tym trwałość na odpowiednim poziomie. Tak samo lakiery i cienie do powiek marki Applause to sukces! Jak najbardziej polecam, zwłaszcza ze cena jest dla każdego.

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanascie

spoko

Calkiem dobry lakier. Dosc dlugo trzymal sie na paznokciach i po jakims czasie zaczal sie tylko scierac na koncowkach. Ale przy moim trybie zycia to duzy sukces ;)
Na minus: lakier dosc szybko zrobil sie gesty, a zakretka popsula sie.
Mialam odcien opalizujaco-rozowy.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Suuper...

Co prawda nie wiem jak zachowuje się sam ponieważ kolor który kupiłam w sklepie podobał mi się bardzo, natomiast na paznokciach wyglądał nijak(nr 945), dodałam więc do niego odrobinę innego lakieru. Po nałożeniu na pozury kolorek był idealny a lakier wytrzymał u mnie przez 5 dni co zdarza się rzadko gdyż mam manię sprzątania i siłą rzeczy moje ręce narażone są na ciężkie próby:)I mimo incydentu z kolorem(który na łapkach u innych może wyglądać super a pozatym jest szeroka gama barw)bardzo polecam ten lakierek.

fajne

mam 2 lakiery z tej serii. kolorki są ładne, na paznokciach delikatne. miło się maluje, bo nie są ani za gęste, ani za rzadkie, nie schodzą od razu, co jest niewątpliwie atutem.
jedyne, co mi się za bardzo nie spodobało, to duża ilość malutkich drobinek. ale to już kwestia gustu