Nivea, Baby, Szampon nadający połysk z proteinami jedwabiu (stara wersja)

Nivea, Baby, Szampon nadający połysk z proteinami jedwabiu (stara wersja)

Niezwykle łagodnie myje i pielęgnuje włosy niemowląt, nadając im jedwabisty połysk. Starannie dobrane składniki szamponu nie podrażniają wrażliwych oczu dziecka. Specjalna formuła szamponu z witaminą B3 oraz proteinami jedwabiu doskonale myje i pielęgnuje włosy.
- hypoalergiczny
- nie zawiera barwników i mydła
- nie powoduje łzawienia
- zawiera wyjątkowo łagodne dla skóry składniki
- opracowany we współpracy z dermatologami i pediatrami
- przebadany klinicznie, dermatologicznie i okulistycznie
- posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i atest PZH

Skład: Aqua, Decyl Glucoside, Sodium Myreth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-80 Sorbitan Laurate, PEG-90 Glyceryl Isosterate, Disodium PEG-5 Laurylcitare Sulfosuccinate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Laureth-2, Citric Acid, Polyquaternium-10, Sodium Laureth Sulfate, Niacinamide, Hydrolyzed Silk, Parfum

Cena: ok. 10zł / 200ml

Fajny

Ja robiłm tak że mieszałam go z innm szamponem i taka mieszanka sie super sprawdzała do mycia. Nie podrażnił mi głowy , nie poplątał włosów a nawet sprawił ze sie lekko błyszczały. Nie jestem docelowym odbiorcą tego szampon i nie wiem jak działa na dzieci ale u mnie sprawdził sie super. Gwiazdke odjełam za to że jest mało wydajny a opakowanie niestety skromniutkie.

Używam tego produktu od:1/2 miesiąca, codziennie
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

ma swój klimat

Fajny szamponik, do kupna zachęcił mnie jedwab,
obecny w składzie. Produkt jest o tyle specyficzny,
że należy go rozcieńczać z wodą lub mieszać z innym
szamponem- ja tak robiłam. Dlatego, że pierwsze zastosowanie było zupełnie bez sensu, ponieważ
szampon przypominał raczej olejek i troche za dużo
nalałam go na głowę, oczywiście się nie pienił
i dolałam LOreal, wtedy było już ok.
Polubiłam ten szampon, rzeczywiście daje połysk.
No ma preparat jakiś tam swój klimat.

mój KWC

MÓJ KWC!!!!!!
No cóż, moje włosy nie są moim atutem. Są bardzo cienkie, delikatne, niezbyt gęste, przetłuszczające sie, mało puszyste- same problemy. Skóra głowy wrażliwa, swędzi już 1 dzień po umyciu. Głowę byłam zmuszona myc co drugi dzien, a nawet cześciej. Tak było do czasu uzycia tego szamponu, który kupiłam dziecku. Po umyciu musiałam użyć odżywki, bo były problemy z rozczesaniem. Szampon mało się pieni, trzeba go trochę nałozyć aby umyc głowę. No ale potem to już tylko same plusy. Włosy były puszyste, skóra przestała swędzieć!!!!!, włosy po 3 dniach nie były przetłuszczone (obecnie myje co 4 dzień i jest ok), ładnie pachną, mają połysk, lepiej się układają, nie są obciążone.Obecnie to mój nr 1.

Beznadziejny

Kupiłam ten szampon głównie z myślą o mojej córce.
Chciałam , żeby jej długie włoski błyszczały po umyciu.
Cieszę się , że już się skończył , bo :
- prawie wcale się nie pienił.
- miałam wrażenie , jakby wcale nie mył.
- włosy ciężko się po nim rozczesywały.
- wcale nie błyszczały inaczej , jak po innych szamponach dla dzieci.

Sama próbowałam go użyć i stwierdziłam , że musiałabym chyba użyć z pół butelki , żeby umyć moje dłuższe włosy.
Po umyciu swędziała mnie głowa , jakby była niedomyta.
Jestem na nie.

Delikatność przede wszystkim

Doskonały, hipoalergiczny szampon dla osób z wrażliwą skórą głowy. Szampon nie powoduje łupieżu, z którym, zawsze po zmianie kosmetyku do włosów mam problemy :( Włosy po umyciu są cudownie miękkie, lśniące i nie wymagają żadnych odżywek :) z łatwością się rozczesują i delikatnie pachną :)

Jak dla mnie - cudeńko!

Polecam!

Szampon jest delikatny, nie plącze włosów, nie muszę po nim używać odżywki, podoba mi się jego zapach i dość długo utrzymuje się na włosach :)
Odkąd go używam nie swędzi mnie skóra głowy, co wcześniej się zdarzało.. Miałam też malutki łupież- teraz znikł :))
Włosy są błyszczące i sypkie :)
Nie wiem jak wpływa na przetłuszczanie, bo myję głowę codziennie.
Mimo, że jest niewydajny daję 5 gwiazdek.

3 z plusem na 4 z minusem

szampon jest... taki.. zwykły. aż nie wiem co o nim napisać.
nie jest zły, jak na szampon dla dzieci ale np HIPP jest o niebo lepszy.
nie plącze tak bardzo włosów. nie nawilża, ale za to pozostawia jest pięknie świeżymi przez cały dzień:)

taki zwykły, sympatyczny szampon. może jeszcze do niego wróce- zobaczę.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu- kilku tygodni

dobry, ale...

na początku rzucił mi się w oczy napis "jedwab" na butelce. pomyślałam: "super, szampon dla dzieci, czyli delikatny, w dodatku z jedwabiem". A ponieważ używam jedwabiu do włosów i jestem zadowolona, kupiłam ten szampon. Użyłam kilka razy, bez zachwytu, parę dni temu powróciłam do niego i stwierdziłam, że efekt jest niezły. Zapach jest przyjemny, niveowy. na moje włosy do ramion potrzebuję dwóch garści. Dziecięcym włoskom, które są cieńsze i nie przetłuszczają się jak moje, pewnie starczy jedna garść, przez co szampon będzie wydajniejszy :)

Konsystencję ma gęstą, pieni się umiarkowanie. I zawiera SLS !! Kilka z Was pisało, że nie zawiera, ale spójrzcie na składniki na końcu. Zazwyczaj SLS jest wyszczególniony na początku, tutaj pod koniec, co pewnie oznacza, że jest go mniej niż w innych kosmetykach.

ogólnie dobry szampon, ale nie KWC. za SLS odejmuję gwiazdkę
edit: zapomniałam o najważniejszym :) efekt jest niezły. Mam gładkie włosy, miłe w dotyku, ale na pewno nie aż takie śliskie jak po zastosowaniu samego jedwabiu po myciu. Zapach utrzymuje mi się na włosach powiedzmy do pójścia spać. Rano już go nie czuć.

.Używam tego produktu od: sierpnia 2008
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

KWC !!!

Mój ulubiony i idealny w 100%:

- dobrze się pieni,
-cudnie pachnie,
- jest delikatny, głowa po nim nie swędzi,
- nie wysusza, a nawilża,
- dobrze włosy pielęgnuje i faktyczni8e są po nim wyraźnie błyszczące,
- mogę po nim rozczesać swoje dłuższe włosy bez odżywki:).

Mimo, że jest niezbyt wydajny jak na tę cenę to i tak będę go na pewno kupować, na zmianę z Babydreamem:).

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: na razie 1

taki sobie

PLUSY
*ślicznie pachnie
*niska cena
*nie powoduje łzawienia
*delikatny

MINUSY
*mało wydajny
*trzeba go bardzo dużo nałożyc, żeby się pienił
*strasznie plącze włosy
*strasznie elektryzuje

Nie wiem, czy kupię ponownie, myślę że nie jest to szampon dla mnie ;) Możliwe, że sprawdza się na bobaskach :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Swietny!!

Dla suchych wlosow jest swietny!! Dobrze nablyszcza, powoduje ze wlosy sie mniej pusza i sa miekkie w dotyku, podkresla skret, a przy tym jest delikatny i ladnie pachnie- dla mnie super, polecam!!

Używam tego produktu od: miesiaca

fajny

Bardzo ładny zapach, włosy naprawdę się po nim błyszczą.
Kolezanka poleciła mi go, gdyż jej synkowi ładnie kręcił włosy. Sprawdziłam i to fakt - u dziecka.
Bardzo wydajny

Używam tego produktu od:roku