Shiseido, Bio-Performance, Super Eye Contour Cream (Krem pod oczy (stara wersja))

Krem dla kobiet w wieku powyżej 30 lat, zapobiega procesowi starzenia się. Wszechstronny w działaniu, minimalizuje pojawianie się zmarszczek, cieni oraz przebarwień. Rozświetla skórę wokół oczu, dodaje energii i nawilża przywracając jej młody wygląd.
Formuła kremu zawiera kompleks przeciwzmarszczkowy (kompleks witamin i wyciąg z gambiru), który odbudowuje strukturę skóry i wygładza ją. Shiseido ma opatentowaną technologię stabilizacji witamin w formie emulsji o/w zapewniającą ich aktywność w kosmetyku. Firma zapewnia że krem zwalcza przyczyny powstawania cieni pod oczami poprzez poprawę mikrocyrkulacji. Specjalne hydroaktywne polimery i kwas hialuronowy współdziałają ze sobą zapobiegając utracie wilgotności naskórka.

warty swojej ceny

Jak na razie mój KWC. Po prostu faktycznie działa, jedno opakowanie używałam około 3 miesięcy i faktycznie drobne linie od ślęczenia godzinami przed kompem zniknęły.
Bardzo wydajny, ma dozownik, wiec nie ma niehigienicznego grzebania palcami w pudełeczku. Ładnie się rozprowadza, dobry jako podkład pod makijaż.
Gdyby miał filtry przeciwsłoneczne w życiu innego bym nie kupiła

Moze oczekuje zbyt wiele...

Ladne opakowanie, krem OK, ale nie widze wygladzenia linii kurzych lapek. Nie sa one glebokie, ale i tak strasznie mnie irytuja. Nie stal sie cud niestety. Cos mi sie wydaje, ze jedyny sposob na zmarszczki to botoks, ale dam sobie jeszcze na to troche czasu. Poczekam jeszcze, moze ktos poleci cos innego? Albo jakis przelom technologiczny sie dokona? Poki co, skoncze to opakowanie.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego (przynajmniej zgodnie z obietnica producenta)

Cudowny

Ostatnio coraz bardziej przekonuję się do marki Shiseido. Krem przetestowałam na solidnej próbce (dostałam pełne pudełeczko w Sephorze, starczyło na dłuuugo :D ) Kupując go już w zasadzie wiedziałam, że jest rewelacyjny dla mojej skóry pod ślepkami. Idealnie ją nawilża i natłuszcza. W trybie natychmiastowym zlikwidował spustoszenia poczynione przez wcześniej używany, przez ok. miesiąc, krem. Skóra pod oczami to mój priorytet w pielęgnacji dlatego bardzo uważnie obserwuję co się z nią dzieje i natychmiast widzę każdą zmianę, zarówno na gorsze jak i na lepsze. W tym przypadku nie musiałam długo czekać. Używam go na noc i na dzień, ale chyba dokupię na dzień coś lżejszego, żelowego. Mam nadzieję, że stosowany raz wystarczy. Chociaż używać chciałoby się go jak najczęściej, bo opakowanie jest takie śliczne, że aż miło się je trzyma w dłoni. Jest też praktyczne - dozownik (jak ja nie lubię słoiczków) podaje za jednym naciśnięciem ilość wystarczającą na dwa oczka.
Podsumowując. Dla mnie na tą chwilę KWC.

dobry ale bez rewelacji

Wiec zaczne od tego ze to moj drugi krem pod oczy jaki. Pierwszy to Loreal Visible results, ktory nie mial zadnego efektu, wiec postanowialm zainwestowac od razu w cos super. zachecona recenzjami na wizazu, padlo na shiseido bio performance.
Shiseido:
-super nawilza i natluszcza na caly dzien, zawsze moja skora pod oczami ,ktora jest bardzo sucha, byla po paru godzinach wysuszona, shiseido nawilza na caly dzien!
-mam takie mini zmarszczki mimiczne pod oczami, nie zauwazylam aby ten kremik je splycil, poza czasem kiedy jest na skorze i staja sie one mniej widoczne, kiedy zmywam krem, zmarszczki sa takie same :-( dopiero w duecie z Avene Ystheal+ ktore nota bene jest kremem do twarzy i spaniu bez poduszki :-) widze efekty!
-niestety nie zauwazylam zadnego dzialania przeciwopuchliznowego ani przeciw cienom pod oczami , raczej nie mam z tym problemu na co dzien ,ale kiedy osttatnio bylam w podrozy i mi sie to zdarzylo krem nie pomogl nic a nic.

niestety krem nie spelnil moich oczekiwan i bede szukac dalej swojego idealu, w sumie mam jeszcze ponad polowe kremu wiec efekty jeszzce moga przyjsc, ale ciezko bedzie powiedziec czy to Avene czy Shiseido.

23.05 juz ten kremik stosuje pare ladnych tygodni, szczerze, nie splycil moich mini-zmarszczek , nic a nic. Dobrze nawilza i natluszcza, ale taki krem moge kupic za 30 zl.

Używam tego produktu od miesiaca

fajniutki

Wygładza skore pod oczami, jako jedyny sprawil, ze rano nie mialam mega worów pod oczami. Utrzymuje skore w dobrej kondycji przez cały dzien, swietnie nawilza i co wazne nie uczula. Bardzo wydajny - mialam trzy probki ktore starczyly na bardzo długo. Na pewno kupie po zuzyciu obecnie stosowanego.Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań:3 próbki po 2 ml

od czasu zamieszczenia recenzji zuzyłam dwa opakowania tego kremu. Podtrzymuje wszystko co o nim napisalam procz wydajnosci niestety :(

W TYM PRZYPADKU CENA=JAKOŚĆ;)

SHISEIDO BIO PERFORMANCE SUPER EYE...JEST NAJLEPSZYM KREMEM POD OCZY,JAKIEGO KIEDYKOLWIEK UŻYWAŁAM.POMIJAJĄC ZGRABNE OPAKOWANIE Z BARDZO FUNKCJONALNYM DOZOWNIKIEM-EFEKT DZIAŁANIA RÓWNIEŻ ZASŁUGUJE NA NAJWYŻSZĄ OCENĘ.
MIMO,IŻ MAM LAT 25 - ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA TEN KOSMETYK(PRZEZNACZONY DLA PAŃ OD 30 ROKU W GÓRĘ). NIE ZAMIERZAŁAM CZEKAĆ DO POJAWIENIA SIĘ WYRAŹNYCHNZAGŁĘBIEŃ WOKÓŁ DELIKATNEJ SKÓRY OCZU.JEDNAK JAKIEŚ MIKROZMARSZCZKI JUŻ SIĘ POJAWIŁY I DLATEGO SIĘGNĘŁAM PO TEN KREM.I CO?JESTEM BAARDZO ZADOWOLONA-SKÓRA WOKÓŁ OCZU GŁADKA,BARDZO DOBRZE NAWILŻONA,SPŁYCIŁ,CO MIAŁ SPŁYCIĆ.WYDAJNY-DZIĘKI WSPOMNIANEMU DOZOWNIKOWI NAKŁADA SIĘ IDEALNĄ PORCJĘ:)KREM NIE UCZULA(CHOĆ MOJA CERA JEST WRAŻLIWA,A ZARAZEM RACZEJ ODPORNA NA ALERGIE I UCZULENIA,TO ZDARZAŁO SIE,ŻE PO UŻYCIU KREMU POD OCZY-PIEKŁO MNIE I SWĘDZIAŁO-NP CLINIQUE REPAIR). DLA MNIE JEST IDEALNY.NIE ZAMIERZAM GO ZMIENIAĆ,CHOĆ KUSI MNIE,ŻEBY WYPRÓBOWAĆ LANCOME PRIMORDIALE I ESTEE LAUDER MULTI-LEVEL...;)
W PRZYPADKU SHISEIDO BIO-PERFORMANCE SUPER EYE CONTOUR CREAM CENA(STRASZNIE WYSOKA:( = JAKOŚĆ

Używam tego produktu od:2 LAT

dobry choc nie doskonały

Z recenzją grzecznie poczekałam do skonczenia opakowania. Okazało sie , ze kiedys, z rozpędu kupiłam drugie ( i zapomniałam!) - dlatego nadal sie nie rozstajemy.
Opakowanie świetne - i ładne i bardzo wygodne i higieniczne. Taka kosmetyczna perełka! W dodatku resztki kremu z opakowania mozna wygrzebać odwróconą szpatułką...
Krem nie podrażnia wyraźnie, ale owa irytująca mgiełka lubi sie pojawiać. Mocno nabłyszcza skóre pod oczami, dlatego stosuje go raczej po południu i wieczorem, rano wole Chanel. Bardzo ładnie nawilża i pielegnuje skórę, która jest właściwie zaopatrzona na wiele godzin. Nie mam worków i cieni, więc nie wiem, czy na nie działa. Nie bardzo wiem, jak miałby wyostrzyć kontur oka, więc tu też sie nie wypowiadam ;) Moje zmarszczki mimiczne...Zniknąc nie znikły, ale cudów nie ma - na pewno się nie pogłębiły. Spłycenie trzeba by mierzyc przyrządami, więc wolę wierzyć, ze jakies jest ;)
Wydajny. I miły w stosowaniu, dlatego drugie opakowanie zaczynam bez irytacji. A co do trzeciego...to daleka przyszłośc. Ale nie wykluczam.

Ilość zużytych opakowań:1, zaczynam 2

rewelacja, dla mnie KWC

używam tego kremu od 2 miesięcy, a efekty pojawiły się juz po miesiącu - zmarszczki wokól oczu zdecydowanie się spłyciły, a niektóre zniknęły zupełnie; mam 36 lat i wypróbowałam już sporo kremów z tej półki cenowej, ale ten jest zdecydowanie najlepszy :) tzn. pierwszy raz tak naprawdę widzę poprawę skóry wokół oka - nawet wieczorem, po całym dniu, jest nadal miękka, dobrze nawilżona, taka aksamitna; warto też wspomniec o opakowaniu i super dozowniku, który jest wyjątkowo praktyczny i precyzyjny /do jednorazowego użytku wystarcza naprawdę niewielka kropelka/, a przede wszystkim higieniczny; używam całej linii i Bio-Performance i na pewno przy marce Shiseido pozostanę na dłużej :)Używam tego produktu od:2 m-ce

trochę za drogi

W sumie kremik jest fajny- natłuszcza, rano zmarszczki są wyprasowane,jednak trzeba go trochę dłuzej stosowac, zeby zauważyć efekt.Ma bardzo praktyczne i higieniczne opakowanie z dozownikiem. Mimo wszystko czegoś mi w tym kremie brakuje i kilka wad, spowodowało, ze raczej więcej go nie kupię :
- przede wzystkim cena nie jest współmierna do efektu,ponieważ wyprasowanie moich zmarszczek osiągnęlam tanszymi kremami np. clinique
-nie szczypie, ale jakimś cudem dosaje się do oka i pojawia się taka wkurzająca mgiełka, która utrudnia wręcz widzenie
-niewystarczająco nawilża(zaznaczam, ze mam bardzo przesuszoną skórę pod oczami)
-u mnie pozostawia film, więc nie nadaje sie pod makijaż
-wogule nie zmniejsza cieni pod oczami,opuchnięcia raczej minimalnie
dodam, ze mam 31 lat i dopiero pojawiające sie zmarszczki i wg mnie nie będzie sie nadawal dla starszych osób z głębokimi zmarszczkami
Używam tego produktu od:ok 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:jedno -całe

no sredni

A ja niestety musze wystawic kwasna opinie - efekty mierne, by nie rzec zadne. I bynajmniej nie dlatego, iz u mnie nie 'ma pola do popisu' pod oczami, bo mam juz pierwsze mimiczne zmarszczki (zawsze to lepiej brzmi ;-). Niestety nie zauwazylam zadnego, ale to zupelnie zadnego efektu. Jedno jednak trzeba przyznac temu produktowi - jest wydajny. Kiedy juz mysle, ze sie konczy, bo w sumie powinien, okazuje sie, iz tylko zaciela sie pompka. Tak, nawilza, jednak kontur mojego oka zostal jaki byl. Bylam cierpliwa, bowiem przeczytalam opinie systematica'i (rany jak to napisac ;-). Jednak... na nic sie moja cierpliwosc zdala.

Używam tego produktu od: ponad pol roku

Działa!

Naprawdę bardzo dobry krem! Przyzwoicie się wchłania, wspaniale nawilża i lekko natłuszcza, ma przyjemną konsystencję, dobrze się rozprowadza. Używam na dzień pod filtry i na noc. Po zastosowaniu skóra jest odprężona, zmarszczki spłyciły się tak, że teraz praktycznie ich nie widać :) Ma wygodne i higieniczne opakowanie z dozownikiem. Niestety, lekko podrażnia mi oczy (ale niewiele jest kremów, które mi tego nie robią) - dlatego nad ponownym zakupem poważnie się zastanowię...

Dla mnie ideał!

Wrodzony sceptycyzm i fatalny stan skóry pod moimi oczami kazały mi odczekać parę miesięcy zanim ocenię efekty tego kremu.
Stosowałam go tylko na noc (na dzień aplikując Anty-Gravity Clinique żeby wykończyć jego spore zapasy a także dlatego, że jego tłusta, treściwa konsystencja bardzo mi odpowiada).
Bio-Performance wchłaniał się świetnie a przy tym pozostawiał do rana delikatny film.
Doskonale nawilżone okolice oka i, po paru tygodniach, wyraźnie bardziej ostry kontur oka - to było wiecej niż się spodziewałam. Nie sądziłam, że będzie mi dane doświadczyć tego, co Systematica :)
Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie (pomimo lekkiej, fluidowej formy krem był stosunkowo wydajny) i z całą pewnością kupię kolejne.