Pojemność 2,5 g

Drobny pyłek, który w mgnieniu oka i prosty sposób nada manicure efekt lustra. Metaliczna powierzchnia zmieni oblicze dowolnej stylizacji kolorowej.

ozdoby do paznokci

Bardzo ładny

Ładny pyłek do paznokci. Daje ładny efekt na paznokciach. Często go używam i jestem bardzo zadowolona z efektu. Aplikacja jest szybka i przyjemna, do tego fajny efekt w sam raz na jakąś imprezę, ale i do codziennej stylizacji również się sprawdzi.

Piękny

Pyłek pozwalający na tworzenie ciekawego manicure, pięknie błyszczy :) Dobrze się rozprowadza, super wygląda na ciemnych kolorach (ładnie go podbijają) i długo się utrzymuje. Nigdy mi nie odpryskuje jak to często zdarza się w pyłkach, polecam!

Fajny pyłek

Pyłek który odmieni prostą stylizacje. Fajnie się sprawdza do zdobień jak i do pokrycia całego paznokcia. Moje klientki go uwielbiają. Wygląda zarówno z jasnymi jak i ciemnymi kolorami

Świetny efekt

Daje bardzo ładny efekt tafli lustra na paznokciach i długo się utrzymuje. Niestety przy końcówce paznokcia jak jest źle zabezpieczony może odpryskiwać. Aplikacja jest szybka i przyjemna, do tego fajny efekt w sam raz na jakąś imprezę, ale i do codziennej stylizacji również się sprawdzi.

Błysk

Pyłek jest super. Błysk jest. I tak lubię. Efekt lustra trzyma się dobrze. Nie odpryskuje. Wyciera się dobrze. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po użyciu tego pyłku.

Semilac SemiFlash

Hmmm Semilac SemiFlash pyłek do efektu lustra. Muszę przyznać że nie tego oczekiwałam, niby lustro a jednak nie lustro?! Chyba że się czepiam... Bardzo się błyszczy ale nie jest typowym lustrem. Owszem wykonuje wszystko poprawnie. Lecz nie robi wow na mnie

Efekt jest CU-DOW-NY!
Co ważne, aplikacja pyłku jest super prosta (nawet ja daję radę :D), a efekt jest zjawiskowy. Daje piękny efekt lustra.
Dla mnie hit, zdecydowanie kupię jeszcze nieraz!

Rewelacja!

Pyłek dostałam już jakiś czas temu, ale dopiero teraz go spróbowałam i to jest sztos! Rewelacyjny efekt;) żałuję, że wcześniej nie spróbowałam! Łatwo się go nakłada, a efekt jest świetny i utrzymuje się bez szwanku. Mam ten oraz pyłek Aurora i na pewno kupię inne!

przecudny

mega wydajny pyłek który bardzo łatwo się nakłąda na paznokcie a daje nietuznkowy, nieziemski efekt!! Szkoda tylko ze nie dolaczaja aplikatora... tego trzeba dokupić osobono.
Pyłek prezentuje się swietnie, nie sciera się, jest trwały i zostaje na paznokciu do końca aż zastosujemy aceton!

Lustereczko

Bardzo fajny produkt, za jego pomocą można uzyskać różne ciekawe efekty. Jest prosty w aplikacji i nie wymaga wprawy ani dużych zdolności manualnych. Kolor tafli lustra zależny jest od koloru lakieru bazowego. Mnie najbardziej podoba się w połączeniu z pastelowymi kolorami.
Trzyma się ok,ale trzeba dobrze zabezpieczyć wolny brzeg paznokcia.
Pyłek jest bardzo wydajny,mam wrazenie że starczy na bardzo długo.

Efekt jak efekt

Tak jak w tytule, efekt jak efekt. Mnie jakoś nie urzeka, jeśli chodzi o całe paznokcie. Aczkolwiek można nim zrobić ciekawe wzory.
Na pewno warto zainwestować w niego niż kupować tanie zamienniki.
Jeśli ktoś lubi efekty tego typu, to polecam. Przy zabezpieczeniu 2 razy topem utrzymuje się spokojnie 2 tyg. Najlepiej nakładać top bez przemywania.
Produkt pomimo małej gramaturze bardzo wydajny.

Piękny i nietuzinkowy

Bardzo ciekawy i piękny efekt na paznokciach. Dziecinnie prosty w nałożeniu oraz bardzo, ale to bardzo wydajny. Jedyny minus to to, że może się ścierać, dlatego należy się metodą prób i błędów nauczyć go dobrze zabezpieczać :)
Warto wypróbować :)