Sephora, Pędzle do cieni nr 7, 8, 9, 18, 19 i 20

Sephora, Pędzle do cieni nr 7, 8, 9, 18, 19 i 20

Pędzle do nakładania cieni ze sztucznego lub naturalnego włosia, dostępne w polskich perfumeriach Sephora.
Warianty:
- Nr 7 - (włosie syntetyczne) pozwala jednym ruchem zaaplikować badzo ciemne lub bardzo jasne cienie do powiek
- Nr 8 - (włosie syntetyczne) umożliwia właściwe wycieniowanie i rozprowadzenie pudrowych oraz kremowych cieni do powiek
- Nr 9 - (włosie naturalne) ułatwia odpowiednie rozprowadzenie pudrowych cieni na całej powiece
- Nr 18 - (włosie naturalne) specjalny kształt z wysmukłą końcówką pędzla ułatwia precyzyjną aplikację cienia w załamaniu powieki, punktową nakładanie i równomiernie rozcieranie
- Nr 19 - (włosie naturalne) pozwala na naniesienie i zharmonizowanie kilku kolorów cieni, o średnim i ciemnym natężeniu, doskonały do efektu "smoky eyes"
- Nr 20 - (włosie naturalne) ułatwia precyzyjne nałożenie pudrowych i sypkich cieni na całej powiece

Cena: 12-25zł

dobre:)

Mam 2 rodzaje pedzelkow nr 7 i nr 8.Bardzo podoba mi sie ich wyprofilowanie.Wloski sa dkladnie tak sciete jak lubie- nie nabieraja za duzo cienia, nie zbieraja go w sobie.To ze sa sztuczne - moge wybaczyc- nie ma to dla mnie az takiego znaczenia.
Podoba mi sie takze raczka- dluga i wygodna.
Ogolnie bardzo udany produkt- i cena tez mi odpowiada- przedtem uzywalam pedzelkow Chanel'a- ale pamietam ze zaplacilam za kompl. ponad 200 zl( w bezclowce)- no i niestety teraz zaginely mi w podrozy;( te w porowananiu z Chanelem - sa bardzo poprawne:) i nie czuje potrzeby zakupu innych

****

Przyznam szczerze , że nie posiadam dużej kolekcji pędzli . Od lat używam naturalnych , trwałych pędzli Guerlain i Yves Saint Laurent - do sztucznych podchodzę z nieufnością . A tu - niespodzianka . Posiadam dwa pędzle numerek 9 - wspaniale rozprowadza się cienie za pomocą tych pędzli , pędzle są miękkie , gładkie i mają długie rączki ( na wzór pędzli YSL ) - nie przepadam za pędzlami z krótką rączką - pędzle można spokojnie umyć wodą z mydłem - nadal zachowują swój kształt . I dwa pędzle z numerkiem 8 - te są bardziej miękkie i ,, rozcapierzone '' ale też łatwo i przyjemnie się nimi tworzy ( coś tam ) . Używam tych pędzli od miesiąca - włosie w 9 i 8 nie wypada , pędzle utrzymują swój kształt . Za tę cenę - naprawdę dobra jakość . Ale już za to z pędzla Sephora - typ kabuki - wypada mi włosie przy prawie każdej aplikacji : / .