Dr Breta, Mydło β z olejkiem różanym

Dr Breta, Mydło β z olejkiem różanym

Do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Naturalny olejek różany ożywia i odmładza skórę, nadaje piękny zapach. Dzięki zawartości bogatego w witaminy oleju avocado, skóra po umyciu mydłem różanym jest nawilżona i lekko natłuszczona. Po użyciu mydła nie występuje uczucie ściągania, nawet w przypadku skóry wrażliwej i z podrażnieniami.

fantastyczne i ten zapach rozy...

Mydlo dostalam . odlezalo swoje i wkoncu sie za nie wzielam. jakiez bylo moje zdziwienie jak w dotyku w stanie suchym bylo tluste. bylam juz pewne ze mydlo jest przetluszczone i nie bedzie wysuszac i tak tez bylo. Piana delikatna, kremowa dawala przyjemne uczucie na skorze w trakcie mycia. Po splukaniu mialam skore w tak samo dobrym stanie jak przy innych naturalnych i recznie robionych mydlach. Mydlo to nie wyglada na recznie robione, ale to jak pielegnowalo skore bylo dla mnie wazniejsze. Niestety dosc szybko sie zmydlalo, a co za tym idzie zuzywalo. Nie mam nieograniczonego dostepu do niego, wiec troche mnie to martwilo. Do tego firma podobno przestala go produkowac. No nic , mam dostep do innych mydel, kltore bardzo lubie i gdy sie koncza kupuje ponownie. Milo bylo wyprobowac to, ale jak widac na tym sie skonczy, bo ani w PL nie mieszkam i firma podobno wycofala sie z produkcji ;o(

Używam tego produktu od: uzywalam jesienia zeszlego roku
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

Fantastyczne

Zauroczyło mnie to mydełko od pierwszego użycia. Kolejne użycia zaś tylko mnie utwierdziły w przekonaniu, że jest to naprawdę wyjątkowy produkt w swojej klasie. Przede wszystkim jest wyjątkowo delikatne i wytwarza aksamitną, mięciutką piankę. W tym jest podobne do mydła Dove, ale przyznaję, nie nawilża aż tak dobrze jak Dove. Poza tym przepięknie pachnie różami, który to zapach uwielbiam. Jest tak delikatne, że kilka razy umyłam nim nawet twarz (czego nie czynię od lat, zawsze w tym celu używam żeli, szczególnie o łagodnej bazie myjącej). Nie wysuszyło mi wcale skóry, chociaż mam ciągle trochę problemów z przesuszaniem skóry po retinaldehydzie, który stosuję. Dawno nie miałabm mydła tak delikatnego i tak miłego w użyciu. Mam zamiar zamówić sobie większą ilość, bo wszystkie inne mydła, których używałam, włącznie z tymi "naturalnymi" mydłami sprzedawanymi na wagę, nie umywają się do niego. Jestem napawdę bardzo zadowolona z tego produktu i na pewno kupię je jeszcze nie raz, choćby po to by upajać się jego przepięknym różanym zapachem. Jedną gwiazdkę odejmuję za minimalne ściągnięcie skóry po umyciu nim twarzy. Bardzo, bardzo polecam!