Celia, Pomadka utlenialna

Dax Cosmetics
Średnia ocena: 0.00/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Magia na ustach. Zmienia swoje zabarwienie po pomalowaniu ust (różne odcienie różu i fioletu od bardzo delikatnego po nasycony w zależności od koloru sztyftu oraz indywidualnych cech osoby używającej pomadkę). Trwały atrakcyjny makijaż na wiele godzin. Zawiera 60% składników nawilżających zapewniających ustom optymalną elastyczność. Zawartość oleju rycynowego dodatkowo natłuszcza, zapobiegając pękaniu i wysuszaniu ust, zaś naturalne woski i lanolina zapewniają dobrą przyczepność oraz smarowalność, dzięki czemu pomadka tworzy na ustach film chroniący przed warunkami zewnętrznymi. Pomadka dzięki unikalnej recepturze utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Dostępna w 7 kolorach: żółta - jasny róż, brązowa - amarantowy, zielona - przydymiony róż, niebieska - jasny wrzos, szara - róż, fioletowa - intensywny wrzos, bordowa - nasycony róż.

hmmmm

Zawiodlam sie z lekka. Mam zolta ktora na moich ustach zmienia sie w dosc mocny odcien rozu. Spodziewalam sie jasniejszego odcienia. zapach jak babcinych pomadek i to mi wogole nie przeszkadza, wrecz oczekiwalam tego. Ale smak tez ma i to paskudny. Jakos bardzo nie osiada w gardle. Do tego szybko zjada sie ta wazelinkowata powlczka i pozostaja podbarwione usta, ale juz nie takie sliczne i mnie niestety wysusza. zeby bylo dobrze musze w takich momentach uzywac pomadki pielegnacyjnej, ktora chroni moje usta przez wysuszem, reperuje to co wysuszaly inna pomadka i nadaje lekki polysk. Ale przyznam sie, az tak bawic sie nie chcialam. myslalam, ze ta powloczka dluzej bedzie sie trzymac i inna pomadka nie bedzie mi potrzebna, bo i Celia nie bedzie wysuszac. Dodatkowo ten smak... odpychaly mnie od uzywania i chodz probowalam sie przekonac, po wkoncu pomadka wyladowala w kosmetyczce rzeczy nie uzywanych.

świetna !

szminka jest bardzo fajna :)

plusiki:
-mają świetne ,wyraziste kolorki
-jak dla mnie mają ładny zapach
-nawilżają usta

minusy:
-nie zauważyłam

polecam !

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 , mam jeszcze

trwała

Szminka ma dwie zalety:
- jest bardzo trwała ( mam żółtą wersję która na ustach zmienia się w cukierkowy, mocny róż coć a la fuksja) Można spokojnie jeść, pić, nie zostawia śladów
- przyzwoicie nawilża, a już na pewno nie wysusza

Wadę ma taką, że pachnie specyficznie, jak pomadki mojej babci, ale zapach wietrzeje...i zostawia dziwny posmak. Nie jest źle, aplikując ogarnia mnie melancholia. No i kolory też takie trochę nachalne, ciężko coś wybrać, jednak za taką cenę nie można mieć wszystkiego.

Dobra, nasza, polska, swojska pomadka:-)

UWIELBIAM!

Po prostu byłam w szoku :D Mam o3 - na moich ustach fuksja :) Pomadka jest idealna... tak lekka i trwała, nawilża i odżywia usta, nie wałkuje się , nie zasycha, nie tworzy sztuczności jest po prostu idealna , mam zamiar inne odcienie też kupić.... to jest mój KWC!!!

CUDO!

kupiłam numery 02 i 06
02 daje na moich ustach piękną, karminową czerwień - o takim kolorze marzyłam! wreszcie mam maksymalną i piękną nasyconą zimną czerwień na wargach, która nie zbija się, nie brudzi, nie odcina nienaturalnie od skóry, nie wygląda sztucznie, nie zjada się... mogłabym jej zalety wymieniać dalej, ale myślę, że wszystko to zawierają już inne recenzje :) co tu dużo pisać - szminka jest wspaniała i chyba kupię resztę kolorów. mam jeszcze nr 06 który u mnie wygląda jak zimny nasycony róż

cudo i jeszcze raz cudo :))!!! polecam

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: mam dwa, ale chyba prędko ich nie skończę bo szminka jest mega wydajna :)

Naprawdę trzyma sie ust !

Ja nie wiem na czym to polega ale szminka trzyma się na ustach od rana do wieczora.
Smaruję nią usta przed wyjściem do pracy,w pracy trzyma się bez poprawek,wracam do domu a szminka JESZCZE JEST NA USTACH ,odrobinkę tylko bledsza ! Szok.
Kupiłam nr 2 i 5 ,z obu jestem zadowolona.
Za 20zl mam DWIE PORZĄDNE SZMINKI trzymające się ust a nie badziewie z Avonu za 30 zł które znika bez śladu po godzinie !
Dodatkowo usta są gładkie,lśniące i nawilżone a nie wysuszone,nie widać żadnych skórek :)
Szminka nie "zjada" się z ust :)
Ja postanowiłam w ciągu dnia nakładac przynajmniej dwa razy bo bo przez pięć lat jej nie skończę :D
Za takie cudo dam najwyższą ocenę i polecam :)

Używam tego produktu od: cztery tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego i drugiego

rewelacyjna trwałość !

Te utlenialne szminki Celii są REWELACYJNE !

Dlaczego ?

* bardzo nawilżają usta i przy okazji ich nie czuć sztucznym zapachem

* natłuszczają i odżywiają i to się odczuwa,usta nie pierzchną

* długo trzymają się na ustach i az trudno je zmyć ,tyle że dla mnie to akurat zaleta :) nie ma problemu "zjedzonej" szminki

* praktyczne opakowanie
* tania - 10 zł i bardzo wydajna
* fajny trik ze zmianą koloru ;)

Używam tego produktu od: trzeci tydzień
Ilość zużytych opakowań: dwa kolory

Same zalety!

Szminka bardzo dobra. Leciutka a trwała, ładne nienachalne kolory, każde usta ślicznie się zabarwiają.Oceniam kolor 4, który u mnie utlenia się na łagodny malinowo-wrzosowy. usta wyglądaja jak naturalnie zaczerwienione, nie widać na nich mazi szminkowej, co zdarza się przy niektórych pomadkach. Jak w tytule: same zalety!
Cena świetna za tak dobry produkt.
Polecam.

Używam tego produktu od: 2mcy
Ilość zużytych opakowań: troszkę jednego

Warto było kupić !

Kupiłam bez przekonania myśląc że za taką cenę nic nie stracę w razie czego i okazało się że zrobiłam świetny wybór :)
Nie sądziłam że tak tania szminka może być tak trwała !
Uzywam jej dzień w dzień.
Wytrzymuje jedzenie ,picie i moje długie gadanie ;)
Nie ściera się ,nie jest lepka.
Nie ma kiczowatego połysku.
Nie wysusza ust za co dodam gwiazdkę.
Kolory trwałe,mogłoby być ich więcej ale myslę że każda coś znajdzie dla siebie.

Opakowanie jest wygodne,nie rozwala mi się w torebce.
Cena śmieszna a jakość świetna :)

Używam tego produktu od: pierwszego lutego
Ilość zużytych opakowań: zaczęte

Wszystko super - tylko kolor...

Kupiłam pomadkę zachęcona opiniami na wizażu.

+ nawet po lekkim starciu się szminki, zostaje pielęgnująca warstewka i kolor
+ wygoda użycia - nie trzeba malować, odciskać chusteczką etc - starczą dwa pociągnięcia dla uzyskania koloru
+ chroni usta - dla mnie to coś na kształt koloryzującego balsamu
+ cena - kupiłam za 9,50 pln

- kolor - zależało mi na najjaśniejszym, jak najbardziej naturalnym - więc kupiłam żółtą. Zamiast delikatnego różu uzyskałam bazarowy kolorek - próbowałam kilka razy, przy świetle dziennym i sztucznym - tez sam efekt.

Polecam - tylko ostrożnie z kolorami, trzeba sprawdzić, jak będziemy z danym kolorkiem wyglądać.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie testów
Ilość zużytych opakowań: pierwsze napoczęte

Ciekawy kosmetyk

Jest to produkt, z tego rodzaju, który lubię najbardziej - cena malutka, a kosmetyk świetny.

Jestem posiadaczką zielonej, która na moich ustach daje dość intensywny lecz nie nachalny odcień różu. Małe czary-mary na ustach dodatkowo poprawiają mi nastrój przy malowaniu.:) Pomadka faktycznie jest nie do zdarcia, nawet jeśli jesz lub pijesz mając ją na ustach. Pozostawia lekki film na ustach, wrażenie nawilżenia, niestety w moim odczuciu jest to tylko wrażenie gdyż naprawdę wysusza moje usta - ale to jak przypuszczam wiele pomadek trwałych ma ten mankament.

Niestety jestem zmuszona odjąć gwiazdkę i edytować recenzję ze względu na to, że to jest prawdziwy killer dla moich ust. Niemiłosiernie przesusza, usta aż bolą.

+ciekawy efekt zmiany koloru na ustach
+barwa dostosowuje się indywidualnie do koloru ust co wzbudza jeszcze większą ciekawość tym kosmetykiem
+mega trwała
+nie podkreśla skórek i załamań
+zostawia miłą powłokę na ustach

-jedyny i poważny minus za to, że wysusza

świetny nawilżacz !

Po przeczytaniu opinii postanowiłam ją sobie kupić na próbę w małej drogerii osiedlowej.
Wybrałam zieloną - na ustach zmienia się w kolor który ja określam :lekka fuksja.
Tak dobrze nawilżającej i natłuszczającej zarazem pomadki jeszcze nie miałam !!!
Na ustach czuć że jest naturalna a nie nafaszerowana chemią :)
Kolor bardzo odporny na ścieranie,miałam ją na ustach 6 godzin i się nie zmienił :) co ważne usta są doskonale chronione przed chłodem !
Opakowanie jest w porządku a cena śmiesznie mała ;)
Często zmieniam szminki ale póki co tej przyznam moje kwc :)
Używam tego produktu od:niecałe dwa miesiące