Nu Skin, Epoch, Ava puhi moni Shampoo and Light Conditioner (Szampon z odżywką)

Nu Skin, Epoch, Ava puhi moni Shampoo and Light Conditioner (Szampon z odżywką)

Myje i nawilża włosy. Szampon „2 w 1", który nadaje włosom miękkość i połysk, dzięki wysokiej jakości polimerom oczyszcza a nie niszczy włosów. Zalety wyciągu z bulwiastych kwiatów ava puhi już dawno temu odkryli mieszkańcy Polinezji, którzy używają go do mycia i pielęgnacji włosów. Do wszystkich rodzajów włosów.

Kluczowe składniki i ich działanie

Wyciąg ava puhi - wyciąg z kwiatów imbiru cytwarowego (Zingiber zerumbet) ma właściwości oczyszczające, nadaje włosom połysk i ułatwia układanie.

Dobry szampon z odżywką, ale jednak to szampon z odżywką

Faktycznie, szampon w porządku. Zostawia włosy mocno odżywione. Jednak - obciąża. Przede wszystkim moją skórę głowy.
Jak ktoś jest fanem tego rozwiązania (szampon + odżywka w jednym) polecam.
Ja jednak widzę sporą różnicę przy tradycyjnym dbaniu o włosy i skórę głowy - osobny szampon na skórę, osobna odżywka na włos.

Używam tego produktu od: lipca 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 szampon cały (z tego co wiem nie występuję w różnych pojemnościach)

rewelacja

Moje pierwsze użycie tego kosmetyku wzbudziło u mnie wiele sprzecznych odczuć.. Mialam wrażenie, że włosy są z jednej strony obciążone- z drugiej pięknie błyszczące.

Teraz już wiem, jak należy go używać- trzeba go spłukiwać baaardzo dokładnie i tylko ciepłą wodą.
Włosy sa po nim: nawilżone, błyszczące, łuski sa zamknięte.
Polecam dla włosów zniszczonych farbowaniem lub układaniem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

świetny

Szampon oceniam na 5 z plusem ;) Chyba najlepszy z dotychczas stosowanych przeze mnie szamponów. Naprawdę dodaje objętości i włosy są po nim błyszczące, bardziej puszyste i dłużej świeże. Ja jednak potrzebuję po nim jeszcze odżywki, a to dlatego, że moje włosy naprawdę b. trudno rozczesać i nawet nie po każdej odżywce się rozczesują. Szampon jest bardzo wydajny i ładnie pachnie - włosy po umyciu również mają ładny zapach; nie obciąża włosów. Minusem jest jedynie jego cena (stąd daję mu 1* mniej), ale szampon starcza na długo, więc inwestycja się opłaca.