Miss Sporty, Twinkle Shine (Szminka do ust)

Miss Sporty, Twinkle Shine (Szminka do ust)

Szminka jest bardzo podobna do Sheer Shine Miss Sporty. W ładnym różowym opakowaniu dodatkowo ozdobionym brokatem. Ładne, transparentne kolorki z drobinami brokatu pięknie mieniącymi się w świetle (niestety drobinki czuć nieco na ustach). Szminka dosyć długo wytrzymuje na ustach (zakladając, że nie spożywamy zbyt wielu posiłków), po nałożeniu nawilża je i fenomenalnie wręcz eksponuje - są pełniejsze i bardziej kuszące.

Cena: ok 8 zł

BOSKA ;]

UWIELBIAM JĄ POPROSTU ;]
kupiłam ot tak - był przypływ gotówki ;p
takie małe cuś a tak cieszy ;] slicznie na ustach wyglada , jest max kolorów i wogole naaaj ;d
lepsza chyba nawet od błyszczkow ;]

Używam tego produktu od:miecha
Ilość zużytych opakowań:pol kajs tak ;]

ten brokat :/

Kupilam ja razem z sheer shine i niestety nie jestem z niej do konca zadowolona. Kolorek ladny, ale raczej transparentny, swietnie pachnie. Niezbyt wydajna, ale tez niedroga, nie wysusza ust nie podkresla suchych skorek. Ale przeszkadza mi ten brokat. Po pol godz od uzycia mam cala twarz (a przynajmniej okolice ust) w blyszczacych drobinkach. Zupelnie nie wyobrazam sobie zeby sie nia pomalowac na randke ;)

Używam tego produktu od:

Dobra ...

Dobra szminka za super cenę. Ma przyjemny zapach, którym na początku się zachwycałam, ale po niejakim czasie mi zbrzydł ... i zwyczajnie zaczęło mi się robić niedobrze.
Szminka ma fajne kolorki. Brokat mógłby być mniejszy, czuć go na ustach. Nie jest zbytnio trwała.

Jest ok, ale mogłaby być lepsza.

nie warto

nie ma się czym zachwycać. pomadka nie pielęgnuje ust, drobinki brokatu są fatalne i w dodatku czuć je na ustach. opakowanie tego kosmetyku jest obciachowo różowo- brokatowe, po jakimś czasie robi się biała klucha na ustach. plus to przecudny zapach sztyftu. Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedno- szkoda mi było wyrzucić i męczyłam się z nim tak długo

może być

Kupiłam zachęcona sukcesem Sheer Shine. Mam kolor nr 130-praktycznie transparentny. Szminka faktycznie eksponuje usta, silnie nabłyszcza i natłuszcza, niestety czuć to na ustach:( Brokatu jest dużo, nie jest na szczęście wielokolorowy jednak widoczny więc efekt jest widoczny i nie używając lusterka można uzyskać efekt brokatu dookoła ust co wypacza ich kształt. Szminka ma piękny zapach-można ją zjeść! Opakowanie fajne, budzi kobiecie małą dziewczynkę:-)

Używam tego produktu od:paru miesięcy

fajniutka

Kupiłam ją jako tańszy odpowiednik Water Shine Diamonds. Nie kryje tak mocno (ale to dla mnie nie wada) i jest nieco mniej trwała. Ślicznie pachnie, nadaje bardzo ładny połysk, lekko nawilża usta. Opakowanie estetyczne, na pewno samo się nie otworzy w torebce, ani nie wykręci. Spokojnie można jej używać bez lusterka, dzięki lekkiemu kryciu.

Używam tego produktu od:pół roku

warto wyprobowac

pięknie błyszczy, ładnie pachnie (chyba melonem), nie wysusza ust i nie podkresla popękanych skórek (chyba nawet lekko nawilza chociaz trudno mi powiedziec bo nie stosuje jej zbyt czesto-w ogole rzadko maluje usta). świetnie zastępi błyszczyk-a w przeciwienstwie do niego dluzej sie trzyma i nie klei sie. do tego bardzo przystępna cena. mam kolor 130-DJ transparentny jasno-bezowo-rozowy

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Pieknie pachnie:)

Na poczatku kupilam te szminke ze wzgledu na ladnie opakowanie i piekny zapach (arbuzowy:)) Pozniej sie okazalo, ze ma jeszcze wiele wiecej zalet. Baaaardzo dlugo utrzymuje sie na ustach, jest bardzo wydajna, slicznie sie blyszczy na ustach (mozna powiedziec, ze czasem az za bardzo;)), no i wygladza usta. Jedynym jej minusem jest to, ze te drobinki brokatu sa za bardzo wyczuwalne na ustach. Gdy pocieram wargi o siebie mam takie wrazenie jakbym miala miedzy wargami malutkie drobinki piasku.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: koncze 1 (kolor 180-Dancing Queen (hehe co za nazwa:P))

moja ukochana

uwielbiam te szminke. Kupiłam dziś już chyba 4 opakowanie. Kolorek subtelny i delikatny, ładnie sie mieni. Każdy z nich mi pasuje ciezko sie zdecydować w sklepie :) ogólnie polecam!
+niska cena
+ładny zapach
+sprawia że usta są miękkie
+dopasowuje sie do koloru ust
+ładny kolor opakowania (jakby nie było też istotne)
+wydajna
+można ją zjeść bez powikłań ( mój pies skosztował )
:D:D:D to chyba tyle. Naprawde warto ją mieć :)

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 czwarte w drodze

bardzo fajna

Pomadka jest bardzo fajna, ma ładne kolorki, fajnie wygląda na ustach. Brokacik jest mały, więc ślicznie się mieni. Doskonała na dzień, a i na wieczór też może być. Nie utrzymuje sie na ustach za długo, ale nie oczekujmy cudów po szmince za 8 zł. Używam jej na pomadkę ochronną, dlatego nie mogę się wypowiedziec na temat jej właściwości nawilżających;-)

Fajna

Mam kolor 110, glitter ball. Szmineczka jest całkiem fajna, zawiera dużo brokatu - to na plus, bo usta fajnie się błyszczą, są takie soczyste (-: , jakby mokrawe. Jest taka miękko-twarda - super, bo nie łamie się, wysoka temperatura nie wpływa na nią wcale. Kolorek nadaje subtelny, nie nachalny, ale widoczny. Czy nawilża? Sama nie wiem... Ja nakladam ją na pomadkę Bebe zartrose, więc trudno powiedzieć, ale sądzę, ze raczej chyba nie nawilża. Ale bardzo ją lubię (-: Moglaby faktycznie bardziej nawilżać. Jest wydajna. Kupuję ją nagminnie, mam jeszcze ochotę na taki jaśniejszy kolorek (o ton jasniejszy od glitter ball, taki bardzo blady roż).

nie

jestem na nie :
- brokat za duży
- kolor mało widoczny
- wygląd dosyc nieestetyczny :(
jedyny plus to cena, ale to niestety za mało.