Miss Sporty, Twinkle Shine (Szminka do ust)

Miss Sporty, Twinkle Shine (Szminka do ust)

Szminka jest bardzo podobna do Sheer Shine Miss Sporty. W ładnym różowym opakowaniu dodatkowo ozdobionym brokatem. Ładne, transparentne kolorki z drobinami brokatu pięknie mieniącymi się w świetle (niestety drobinki czuć nieco na ustach). Szminka dosyć długo wytrzymuje na ustach (zakladając, że nie spożywamy zbyt wielu posiłków), po nałożeniu nawilża je i fenomenalnie wręcz eksponuje - są pełniejsze i bardziej kuszące.

Cena: ok 8 zł

bez brokatu lepsze

wole jednak te bez brokatu, zwykłe Sheer Shine klasyczne, bo jednak na codzień nie lubie mieć na ustach brokatu, bo widać go na ustach a mnie to nie bardzo pasuje :(
ale fakt skam świetny, kolory tez, zapach, przyjemnie zjadliwa, ale zostane przy klasycznej bez brokatu, bo ta daje bardziej delikatny i subtelny efekt
ilość zużytych opakowań: 2

super!:)

Jest tania,ma ładne niby transparentalne kolorki ale jednak troche barwie usta na piekne kolory.Długo wytrzymuje i pieknie mieni bez obsypywania brokatem po całej buzi..Slicznie pachnie arbuzowo i jest w ładnym opakowaniu .polecam bo mi sie bardzo ona podoba

fajniutka

Szukając pomadki miss sporty sheer shine nie zanlazłam takowej natomiast znalazłam twinkle shine. Jak na dziś jestem bardz z niej zadowolona :mam delikatny różowawy odcień :glitter ball(110)który ładnie wygląda na ustach mieni się i połyskuje prawie jak błyszczyk- do tego ślicznie pachnie , jakby morelowo...:)