Wibo, Glam Shine (Błyszczyk)

Wibo, Glam Shine (Błyszczyk)

Ultralekka konsystencja nadaje efekt pełnych, połyskujących świetlistymi refleksami ust. Specjalny aplikator perfekcyjnie rozprowadza błyszczyk na ustach. Opakowanie to przezroczysta butelka o smukłej linii elipsy ze złotą błyszczącą nakrętką.

Cena: 5,99 zł / 5 ml

dla mnie bardzo dobry

Uwielbiam te błyszczyki,mam ich kilka.Jednak zauwazylam ze czasem róznia sie one konsystencja,jedne maja dłuższa trwalosc a inne kolory szybciej schodza z ust.Jednak oceniam je bardzo dobrze.FAJNIE NAWILŻAJĄ USTA,DAJA WIDOCZNY POŁYSK,DROBINKI ŁADNIE LŚNIA.Kolezanki czesto pytaja jaki mam błyszczyk bo ze tak ladnie wyglada na ustach

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Może być

Ślicznie lśni. Daje fajny efekt.

Zalety:
+wydajność
+chroni usta na dworze
+zapach
+konsystencja
+aplikator
+opakowanie

Wady:
-trochę skleja wargi
-trwałość
-wysusza wargi

Niestety, ten błyszczyk bardzo szybko schodzi z ust. Trochę wysusza wargi. Można wybierać spośród ładnych kolorów.

Oceniam błyszczyk w kolorze intensywnego różu.

bdb

Trafił do mnie przypadkowo, zaczęłam go używać i robię to sporadycznie. Mam go już kilka tygodni i jeszcze połowę do wykorzystania! Zapach-nic specjalnego, ale także nie przeszkadza;) Kolor-różowawy, świecący, ladnie wygląda na ustach,Konsystencja- w sam raz, nie spływa. Trwałość bez zarzutu-gdy nie robię nic ustami ( ;) ) trzyma się na nich prawidłowo! polecam za te cenę!Używam tego produktu od:kilku tyg.

Fajny błyszczyk

Dobry błyszczyk w ładnych kolorach, super mieniące się drobinki:) Trwały o super zapachu. Ładne małe opakowanie, dzięki czemu możemy sobie wypróbować kilka kolorów i nie znudzi się nam. Pomocny aplikator w nakładaniu. Ładnie prezentuje się na ustach. Minus, że włosy na wietrze strasznie, się przyklejają a po odgarnięciu ich malują nas tym łyszczykiem w różnych miejscach twarzy.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

przecietniak

taaaki. kupiłam po drodze do szkoły w kiosku tylko dlatego bo miałam bardzo suche usta i nic przy sobie a zadnego innego czegos nie było . nie wyróznia sie sposród innych moich błyszczyków . chociaz lubie go bo jesli nie nałoze za duzo to ząbki wydaja sie jakby bielsze . ;)

Używam tego produktu od:pół roku

Zwykły - nawet bardzo

Pod wpływem impulsu kupiłam w Rossmannie ten błyszczyk i... była to niestety zła decyzja. Co prawda cena tego kosmetyku to nie majątek, ale... ;) Po pierwsze - średnio trafiłam z kolorem - w sklepie wyglądał inaczej (ładnie) i na zewnątrz w naturalnym świetle inaczej (nieładnie) - no ale to już nie wina błyszczyka ;) Konsystencja dość gęsta - zlepia usta, sprawia wrażenie, że tworzy się na nich skorupa :eek: Włosy na wietrze kleją się do niego niemiłosiernie. Nałożenie większej ilości wygląda tragicznie - mega brokacizna :kwasny: Nietrwały - szybko się zjada. Do plusów mogę zaliczyć: zapach (smak już nie bardzo) i wygodny w użyciu aplikator ;) Opakowanie takie sobie. Bardzo szybko zeszły z niego napisy.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego - dawałam mu szansę - stąd aż takie zużycie ;)

nic wielkiego

Powiem tak: jak na specyfik za 6 złotych nie jest tragicznie. Ale rewelacyjnie także nie jest. Zapach ewentualnie ujdzie, ale aromat??? OKROPNOŚĆ. Jakbym lizała silnik samochodowy.
Mam odcień cielisty, nie ma go na zdjęciu. Błysk toto taki daje, że aż koloru nie widać. Usta potraktowane wcale nie taką dużą dawką błyszczą jakby były z blachy :) . Średnio fajnie. Na korzyść przemawia i cena, i pędzelek, a także to, że stosowany w NAPRAWDĘ OSZCZĘDNYCH ilościach wygląda całkiem przyzwoicie. Jeśli chodzi o konsystencję, to jest ciut za gęsty, ale pędzelkiem da się tak manewrować, że nie stanowi to dużej wady. Raczej nie kupię innych kolorów. Głównie ze względu na zapach i aromat, bom wrażliwa na to niesamowicie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: kawałek pierwszego

SUPER :D

Mam dwa takie blyszczyki, ciemno- i jasnorozowy ;D pachną ślicznie, do smaku tez nic nie mam ;) ale opakowanie.... wszystkie napisy i wzorki z opakowania schodza :(

a konsyustencja? gesty jest ale mi to odpowiada :):)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

dobry błyszczyk za mała cene

to mój najnowszy zakup i nie jest zle. cena ok, opakowanie ok, kolor ok, fajny pędzelek, no może zapach troszke za mocny jak dla mnie ale też do wytżymania (mdłości nie mam :) )

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Koszmar

Chyba jestem jakaś dziwna ;] Z tego co zauważyłam, to wiele wizażanek zachwala zapach tego błyszczyka. Dla mnie ten "zapach" jest koszmarny :/ Dusi mnie, niedobrze mi od niego. Pomalowałam się nim przed szkołą i zanim do niej doszłam prawie zwymiotowałam od tego smrodu. Myślałam, że może jest jakiś przeterminowany czy coś. Ale skąd. Jak dla mnie ten zapach to coś okropnego. Gdyby w ogóle nie pachniał byłby ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 nieskończone i kończyć nie zamierzam

jak na tą cenę...

to nie jest zły.
Posiadam odcień różowawo-pomarańczowy. Nie lubię takich błyszczyków, ale skusił mnie zapach :D jest rewelacyjny. Co do samej szminki to roznosi troszke brokaciku. Przy jedzeniu zmywa się i zostają grudki.
Należy używać jej zdecydowanie po jedzeniu ;) a i na powietrzu też się zmyje :P wystarczy kilka razy oblizać usta :)

Nie jestem przekonana, ale zapach fajniutki.

Używam tego produktu od: paru miesięcy, rzadko
Ilość zużytych opakowań: używam pierwsze

Bardzo dobry.

Mam ten błyszczyk od kilku tygodni. Nie używam go często bo oprócz tego mam wiele innych błyszczyków. Jest super. Śliczny kolor - taki sobie wybrałam. Niezbyt jasny róż.
Pomimo, że pędzelek to świetnie się nakłada - wystarczy później usunąć nadmiar płatkiem kosmetycznym i gotowe. Bardzo ładny zapach... Jedyny minus w tym, że zmywa się gdy coś jesz... Mam takie, które po jedzeniu jeszcze zostają na ustach. No ale tak to ok.

Uważam, że jest godny polecenia :D.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w dalszym ciągu jedno.