Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Pojemność 13,3 ml

Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.

mistrzunio ;)!

W końcu znalazłam idealny wysuszacz do lakieru! Po nieudanej próbie zaprzyjaźnienia się z osławionym Seche Vite który prawie w całości wylądował w koszu na śmieci :/ postanowiłam wypróbować kolejny \'hit internetu\' z nadzieją że może ten okaże się strzałem w dziesiątkę! No i na szczęście tym razem nie zawiodłam się ;) Wysuszacz rewelacyjnie przyspiesza wysychanie lakieru, tak jak obiecuje producent po krótkiej chwili paznokietki są suche. Nic się nie odciska, pięknie błyszczy (efekt żelowych paznokci!). Jest dosyć wydajny. Jedynym minusem jest cena, chociaż w internecie można go kupić w całkiem korzystnej cenie albo czekać na dobrą promocję w drogeriach ;). Jestem w trakcie pierwszego opakowania a już w szafce czeka kolejne! Zdecydowanie must have! Polecam serdecznie :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

taki sobie

Lubię malować paznokcie i robię to w kółko. Dodam też, że jestem pełnoetatową kurą domową, a więc sprzątam, piorę, zmywam, wieszam, moczę i wycieram. Także u mnie lakier do paznokci ma utrudnione zadanie - jak na froncie :)

Insta-dri faktycznie przyspiesza schnięcie lakieru. Jeśli jednak położyć go na grubo nałożoną drugą (lub kolejną) warstwę, to trzeba odczekać zanim można się zabrać za jakieś czynności. Nakładałam i na rossmanowe wynalazki i na rimmela i na essie, itd, itd.

Lubię też w nim to, że wygładza polakierowaną powierzchnię i lekko ją nabłyszcza.

Nie zauważyłam przedłużania trwałości lakieru, więc za to odejmuję aż dwie gwiazdki, bo tego oczekiwałam najbardziej. Lakier odpryskuje dokładnie tak, jakbym nie użyła żadnego top coatu.

Najlepszy z tej dziedziny jakiego używałam

Zostal mi polecony i zabierałam się jak pies do jeża ze względu na cene. Skoro jako maniaczka malowania paznokci gdyby sie nie sprawdzil moglabym kupic pożądny lakier:)
ale..
JEST GENIALNY!

Plusy:
- szybko wysusza moze nie 30 sekund ale cale malowanie trwa 10 minut z wysuszeniem i mozna isc np umyc glowe bez odpryskow
-Nabłyszcza- paznokcie wygladaja bardzo dobrze nawet bez toppera

Minus:
-konstrukcja butelki uniemozliwiajaca wybranie lakieru ale jak sie kombinuje to sie da
-Cena.. no coz za jakosc sie placi.

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

Oszczędzacz czasu

Polecam ten produkt.Jest to mój pierwszy przyspieszacz/wysuszacz lakieru ,więc nie mam porównania.Natomiast tak bardzo się sprawdza ,że nie widzę powodów by szukać czegoś innego/lepszego.

Plusy:
-bardzo łatwo się rozprowadza
-faktycznie przyspiesza wysychanie lakieru
- odkąd posiadam ten produkt"zrobienie: paznokci zajmuje mi około 25 minut ( nakładam odżywkę,lakier,utwardzacz i ten przyspieszacz) Kiedyś potrzebowałam na to minimum 2 h, a i tak nie miałam pewności,że jak się obudzę nie będę miała odbitej poduszki na paznokciach.
-dostępność

Ponieważ czasu nie da się kupić warto zainwestować w to cacko :)

bardzo dobra

Jedynym moim punktem odniesienia są tanie Top Coaty No Name.
+faktycznie przyspiesza wysuszanie (po kilku minutach lakier jest totalnie suchy)
+nabłyszcza (ale reklamowej tafli nie ma)
+wydajny
+wygodny pędzelek i opakowanie

Minusów nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: ponad roku

Bardzo dobry wysuszająco-nabłyszczający kumpel!

Wysuszacz Sally Hansen wzięłam do koszyka, kiedy zabrakło w Douglasie mojego Inglota Fast Drying.

Maluję paznokcie bardzo często- co 2 dni, czasem co 3. Od top coatu oczekuję szybkiego wysychania, utwardzenia i uniknięcia odprysków w ciągu tych dwóch dni. Insta Dri spełnia swoje zadanie w 99% :-))

Błyskawicznie wysusza (to naprawdę fast booster!), utrwala już po 5 minutach i szkliście błyszczy(jak widać na zdjęciu ) aż do zmycia.

Zero odprysków,tylko czasem przy lakierach czerwonych lub ciemnych widać delikatnie wytarte końcówki, mimo iż owe końcówki również traktuję Instakiem. I za to pół gwiazdki w dół.

Maluję od 2 miesięcy, zostało ponad pół buteleczki przy bardzo częstym użytkowaniu. Więc nawet jeśli zaschnie w połowie, czy w 1/3 to i tak jest bardzo wydajny.

Fajny, bardzo dobry kumpel, ale raczej nie bliski przyjaciel :-))

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Na początku super, po zużyciu 2/3 - dramat

Uwielbiam ten produkt, to najlepszy topcoat, jaki miałam!

+ bosko nabłyszcza
+ NAPRAWDĘ przyśpiesza schnięcie lakieru, w przeciwieństwie do innych, które tylko o tym piszą, ale tego nie robią
+ wygodny szeroki pędzelek pozwalający nałożyć top jednym pociągnięciem

- bardzo szybko się zużywa, a pędzelek nie sięga dna (biorąc to pod uwagę, cena jest zbyt wysoka)
- nie działa na wszystkie lakiery, nie radzi sobie z Adosami i lakierami Orly
- nie wysusza w 30 s, potrzebuje do tego kilka minut, ale jednak znacznie, znacznie mniej niż wszystkie inne

Kupię ponownie, ale tylko wersję z pędzelkiem.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Edit 7.05.14: Da się zużyć jedynie 2/3 buteleczki, potem pędzelek nie sięga do płynu. Po kombinacjach z przechylaniem buteleczki i zanurzeniu końcówki pędzelka nadal nie da się za dużo nabrać, nie starcza do pomalowania paznokcia jednym pociągnięciem, zostają smugi i paznokieć wygląda jak na zdjęciu.
Poza tym Insta nie współpracuje z niektórymi lakierami.

Chyba jednak wybiorę coś innego.

sredniak

hmm,nie wiem co myslec o tym produkcie. Pierwsze miesiace uzytkowania tego cudenka byly super, jednak po roku od otwarcia zauwazylam,ze niestety sciaga lakier z koncowek, piekny polysk po kilku dniach zaczyna stawac sie coraz mniej blyszczacy...i co najgorsze -od kilku tygodni zauwazylam ze po uzyciu tego wysuszacza, doslownie minute pozniej, koncowki moich paznokci sa matowe !! (caly wystajacy brzeg paznokcia) czy ktos ma podobnie? nawet nie jest gesty ani troche.
chyba czas pozegnac sie z tym wysuszaczem. niestety czasami potrafi schnac godzinami, niby suchy a potem widac uszkodzony lakier. jakas masakra.

raczej nie kupie go ponownie-potwierdzila sie opinia,ze produkt jest super tylko kilka pierwszych miesiecy.

szukam dalej idealu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

O co tyle krzyku?

Naprawdę nie wiem skąd tyle mega pozytywnych opinii? Produkt, moim zdaniem, więcej złego niźli pożytku robi. Jedyny plus to wysuszanie, w 10 min lakier powinien już być utwardzony i odporny na wszystko. Na minus cała reszta: nie nabłyszcza(gdzie jest ta super tafla, o której piszecie?), ale też nie zmatowia, tworzy mnóstwo bąbelków(od pierwszego użycia), szybko glucieje(na razie jeszcze mogę go wykorzystać).
Kupiłam, bo poszukiwałam swojego idealnego wysuszacza. Jeśli pozostałe okażą się gorsze, może do niego wrócę, ale raczej nie wróżę nam przyszłości.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół

Jedyny. Najlepszy!

Genialny wynalazek, który działa!! Stosowałam już kilka produktów, które miały za zadanie przyspieszyć wysychanie lakieru, ale żaden nie spełniał swojego zadania nawet w części tak dobrze jak SH. (do wersji w kropelkach nie jestem przekonana) Insta Dri skraca czas wykonywania manikuru do minimum. Dodatkowo pokrywa paznokcie "taflą", która nie tylko wyrównuje lakier znajdujący się pod nią, ale i przedłuża jego trwałość. Razem z bazą Insta Grip, nawet najtańszy drogeryjny lakier trzyma się na paznokciach 3 do 7 (!) dni. Idealnie sprawdza się też do szybkich poprawek manikiuru. Jedyna wada to, że gęstnieje dosyć szybko (przy częstym używaniu tak ok 3/4 buteleczki) i nie da się go przez to zużyć do końca. Chociaż przy tak dużej pojemności ta wada nie ujmuje jego wydajności. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 (13,3 ml)

To był mój pierwszy wysuszacz do lakieru, i raczej do niego wrócę. Nie wiem jak wcześniej funkcjonowałam bez tego kosmetyku.
Kupiłam na Allegro za jakieś 15 zł. Nadaje duży połysk i po 10 minutach wysusza na kamień nawet 3 warstwy. Ważne jest dla mnie ze nie daje takiego złudzenia wysuszenia lakieru jak Inglot, przy którym często zdarzają mi się odciśnięcia. Przy nim nie ma takich sytuacji. Jedyny minus to to że gęstnieje i u mnie 1/3 idzie do kosza, ale z drugiej strony jak dla mnie jest bardzo wydajny używam go od kilku miesięcy a zapewniam że często maluję paznokcie.
Więc reasumując za ta cenę jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

idealne wykończenie każdego manicure!

Już od dłuższego czasu poszukiwałam dobrego wysuszacza do lakieru. Takiego,po którym nałożeniu, nie będę miała wzorków na paznokciach, czy odgniecen.Do tej pory korzystałam z produktów wielu marek m.in manhatan, inglot, avon, ale żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań. Po przeczytanieu opini na wizazu, postanowiłam sprobować- i się nie zawiodłam :)
Zawsze gdy maluję paznokcie, poświecam na ten zabieg około godz. Wykonuję go raz w tyg ( dlatego tez zawsze nakładam wysuszacz, żeby lakier przetrwał ten okres). Niestety nie zawsze ten czas wystarczał na wykonanie perfekcyjnego manicure. Gdy zaczęłam stosować wysuszacz Sally Hansen, podeszłam do niego z dystansen, bo nie czarujmy się, wysuszenie lakieru w 30 sekund jest niemożliwością. Ja zawsze nakładam 2 warstwy kolorowego lakieru, czekam aż każda po sobie wyschnie i na koniec maluje wysyszaczem. Odczekuję okoł 4-5 min i niczego nie dotykam :) Po tym czasie juz moge robić wszystko :) . Jest to dla mnie rewelacją , ponieważ wczeniej, gdy stosowałam inne produkty tego typu nie było nawet mowy,żeby po takim czasie uzyskac w pełni suchy lakier.
Dodatkowo produkt znakomicie przedłuża trwałość lakieru. Ja nosze zawsze tydzień jeden kolor, ale czasem jak nie mam czasu malować paznokci to nawet wytrwa do 9 dni:) No i oczywiścię piękny połysk, który daje efekt żelowych paznokci, utrzymuję się do kilku dni .
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego produkty, na chwile obecną nie mam zamiaru go zmieniać:) Nawet jeśli pod koniec buteleczki nie bedzie możliwości wydobycia kosmetyku, to bez wahania zakupie kolejny.Tym bardzej,że mozna go dostać na aukcji internetowej w cenie okoł 24 zł. Produkt jest wart swojej ceny w 100 %.
Minusów jak dla mnie nie ma :)
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego