Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Pojemność 13,3 ml

Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.

Naprawde działa

Dodałam ale jakoś jeszcze nie oceniłam

Co tu dużo pisać. Wszystko co napisał producent sie zgadza. Ja co prawda nie wiem czy te 10 dni to trochę nie na wyrost bo po prawdzie zawsze po pięciu czy najdalej siedmiu i tak zmywam, ale przyznaje ze tworzy bardzo fajna powłoczkę na każdym lakierze czy to joko, czy inglot, czy isadora, czy rewlon. Na każdy warto nałożyć. Schnie szybko spokojnie mozna położyć sie spac po umalowaniu paznokci bez obaw ze rano odciśnie się nam cudowny wzorek poduszki na paznokciach :). Ponad to lakier błyszczy jak mokry nie matowieje po kilku dniach i nie ściera sie aż tak szybko jak bez Insta-Dri

To naprawdę mała rzecz która ciesz :) i powinno sie go mieć zawsze pod ręką i bardzo polecam bo nic o podobnym działaniu jeszcze nie znalazłam

Ilość zużytych opakowań: wtrakcie pierwszego

tak, ale...

Kupiłam go, ponieważ zmusił mnie do tego zestaw do manicure francuskiego KillyS. Zachęcona opiniami poszłam do Sephory i nabyłam go tam za 40 zł :-|

Nie zraziło mnie to, gdyż opinie moich poprzedniczego były pochlebne, ale sama musiałam go wypróbować.

Kilka spostrzeżeń:
- zdarzyło mi się, że po zalecanych 2 minutach (ze stoperem w ręku) rozmazywał lakier, który był pod nim; polegało to na tworzeniu smużek;
- przyznam, że zniechęcił mnie troszeczkę fakt, iż trzeba odczekać 2 minuty od pomalowania
- podwójne warstwy utrwala nieco gorzej
- po 30 sekundach jest miękki przez co może spowodować zniszczenie manicure w postaci zmarszczeń, odgnieceń etc.
+ ma miękki, przyjemny, elastyczny pędzelek
+ pozostawia bardzo ładny efekt
+ rzeczywiście utrwala
+ jak dla mnie 4 dni trwałości to okres, który gwarantuje temu produktowi ocenę ****

Wysycha w nieco dłuższym czasie niż pisze o tym producent.

Trudno jest mi sięprzyzwyczaić i nauczyć nim posługiwać, gdyż ma dziwną konsystencję. Kiedy chcę pomalować paznokieć cienką warstwą ma tendencje do naruszenia lakieru, który utrwalam, natomiast kiedy nałożę go nieco grubiej skraca okres trwałości i odpryskuje. Sądzę, że jeszcze to rozpracuje :-)

piękny efekt

Kupiłam wczoraj to cudo i od razu wystawiam recenzje poniewaz jestm pod wrażeniem - tak lśniących paznokci jeszcze nie miałam a stosowałam wiele tego typu kosmetyków.Lakier schnie szybciutko poprostu rewelacja.Warto wydac troche więcej kasy na coś naprawde dobrego.Nie wiem jak z trwałością lakieru po użyciu tego cuda ale jakby coś było nie tak to dopisze recenzje i zabiore gwiazdki(mam nadzieje,że do tego nie dojdzie bo jestem pod wrażeniem;-))

Najszybszy!

Insta-dri to coś dla zapracowanych i zabieganych kobiet, które pragną mieć ładnie pomalowane paznokcie, a nie chcą tracić czasu aż wszystkie warstwy lakieru wyschną. Wystarczy zastosować sie do zaleceń producenta- po nałożeniu ostatniej warstwy kolorowego lakieru odczekać 2 minuty i nałozyć warstwę Insta-Dri, a po niecałej minucie efekt końcowy gotowy! Dodatkową zaletą Insta-Dri jest to, że nawet najgorszemu, matowemu lakierowi nadaje śliczny połysk, powierzchnia paznokci jest lustrzana:-) i w znaczny sposób przedłuża trwałość manicure. Efekt podobny do tego po Mega Shine Sally Hansen, tyle że znacznie trwalszy (z MS po 1 dniu wszystkie warstwy lakieru odpadały, po Insta-Dri wręcz przeciwnie, lakier trwa i trwa:-). Efekt jest jak po wyjściu od manikiurzystki:-)

EDIT: W miedzyczasie testowalam rozne lakiery nawierzchniowe i jednak Insta-Dri jest najlepszy! Mam 8-miesieczna coreczke, a jak wiadomo przy tak malym dziecku kazda minuta jest cenna. Paznokcie maluje zazwyczaj poznym wieczorem, z Insta-Dri ide spac bez obaw, ze rano bede miala na lakierze odbita fakture poscieli. Dodatkowo, lakier trzyma sie na paznokciach przez tydzien. No i ten polysk!

no moze nie 30 sek, ale..

Z tym 30 sek. to trochę przesadzili, ale preparat faktycznie przyspiesza wysychanie lakieru i dzieki niemu nawet słaby lakier trzyma się dłużej. Czasami faktycznie jest to jedyne wyjście. Generalnie nie mam doświadczenia z wieloma innymi "wysuszaczami", ale w moim odczuciu mógłby być jeszcze trochę szybszy :)
Aha, odpowiada mi zdecydowanie bardzij niz Dry Kwik SH.

Damski niezbędnik!

Lakier Guerlaina zmusił mnie do kupienia tego wysuszacza i....nie żałuję wydanych 40 zł!
Istotnie, spełnia wszystkie obietnice producenta. Tworzy na płytce krystaliczny połysk, znacznie przedłuża żywot lakieru i wysusza go niemal błyskawicznie. Duża pojemność buteleczki powinna gwarantować ogromną wręcz wydajność. Niestety, nie wiem jeszcze jaka jest jego ogólna trwałość.