Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Pojemność 13,3 ml

Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.

SUPER

rewelacyjny wysuszacz
lakier jest suchy w oka mgnieniu. i utrzymuje się bardzo długo
ma bardzo wygodny duży pędzelek, co ułatwia nałożenie preparatu i nie wymaga zbyt dużej precyzji
insta-dri dodatkowo ślicznie nabłyszcza lakier
polecam

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Rewelacyjny!!!

Jest naprawde swietny, po wymalowaniu paznokci nie musze pol dnia siedziec jak sparalizowana....Swietnie sprawdza sie rowniez na stopach, po wymalowaniu wystarszy troche odczekac i nic sie nie dzieje. Podoba mi sie ze nie robia sie zadne pecherzyki na lakierze, powierchnia lakieru na paznokciu jest idealnie gladka ;)
Raz nawet pomalowalam paznokcie potem sally hansen i poszlam pod prysznic 5 minut pozniej i nic sie nie stalo...Naprawde polecam szczegolnie niecierpliwym....

Używam tego produktu od:czerwiec 2007

Świetny!

Bardzo często kupuję na znanym wszystkim portalu internetowym;) Tak znalazłam go za 12zł. Ponieważ zakupiłam jeszcze kilka rzeczy opłaciła mi sie przesyłka.

Uwazam, ze jest świetny. Nie wysusza lakieru w 30 sekund-ale po 30 sekundach mozna juz dotykać paznokci. W pełni suche są po kilku minutach. Lakier ma piekny, szklany połysk i bardzo dobrze się "trzyma".

Używam tego produktu od:kilku aplikacji

Swietny!

Instra-Dri jest swietny! Ostatnio sprawdza sie przy malowaniu paznokci u nog. Zazwyczaj musialam czekac nawet godzine zeby normalnie poruszac sie po domu. Po pomalowaniu Insta-Dri w piec minut zakladam kapcie. Dodatkowo powierzchnia paznokci jest gladka i lsniaca, kolor lakieru wyglada swiezo i wydobywa sie glebia koloru w przypadku ciemnych odcieni - np. fiolety, brazy, czerwienie. Polecam wszystkim, produkt wart jest swojej ceny, dodatkowo jest bardzo wydajny. Uwazam, ze jest to KWC w swojej kategorii.

Używam tego produktu od:2 m-cy

dałabym 5* ale..

Bardzo dobry produkt....
Może nie wysusza w 30 sekund ale i tak bardzo szybko !!!

Wydłuża wytrzymałość lakieru nawet do tego stopnia - lakier który odpadał na 2 dzień , Insta Dri i trzymał się 5 dni po tym zabiegu !!!

Bardzo fajnie nabłyszcza czerwony lakierek jest z tym blaskiem wprost cudny i świeży !!!

Mam wersję o jasno różowym kolorze -do frencha , która podobno zapobiega żółknięciu owego, tego akurat nie wiem bo nie zauważyłam aby taki kiedykolwiek mi zżółkł ...

Czemu nie mogę dać 5 gwiazdek?
Uczula mnie :((

Poza tym kwc !!!

Używam tego produktu od:2 mce

naprawdę działa

często maluję paznokcie późnym wieczorem a potem nie mam siły siedzieć i czekać aż lakier wyschnie dokładnie co kończy się zwykle odciśniętą pościelą na paznokciach:)
tym razem było inaczej: pomalowałam - odczekałam dosłownie 3 minutki i poszłam spać i jakaż radość rano kiedy okazało się, że lakier jest w idealnym stanie, gładki i błyszczący:)
co do trwałości to rzeczywiście lakier dłużej nie odpryskuje ale ja i tak maluję 2 razy w tygodniu aby zmienić kolor :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo pomocny!

Nie maluję paznokci zbyt często, głównie ze względu na to, że szkoda mi czasu jaki muszę poświęcić na należyte wysuszenie lakieru. Denerwują mnie odgniecenia i uszkodzeia powstałe chwilę po nałożeniu lakieru, bo w zasadzie trzeba by zaczynać od poczatku całe malowanie. A tu niespodzianka! Insta-Dri sprawdza się znakomicie - może nie w 30 sec., ale w minutę, dwie lakier jest suchy, płytka ładnie błyszczy, lakier długo nie odpryskuje.
Gorąco polecam!Używam tego produktu od: 1 m-c

przydatna rzecz

ma troche wad, ale ogolnie jest godny polecenia. bardzo ulatwia malowanie paznokci, znacznie przyspiesza proces wysychania- moze nie lakier nie wysycha po 30 sek, ale po minucie jest juz twardy. moim zdaniem przyspiesza odpryskiwanie, ale moze ja nie opanowalam aplikacji. nie przeszkadza mi to zbytnio i tak lubie zmieniac kolor paznokci, choc nie obrazilabym sie, gdyby sprawial, ze lakier pozostaje nienaruszony przez powiedzmy 5 dni. niestety nie zauwazylam, zeby przedluzal trwalosc lakieru, przeciwnie- jak juz wspomnialam, gdy nalozymy za duzo, przyspiesza odpryskiwanie.
dosc szybko sie starzeje, traci konsystencje, gestnieje.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: koncze drugie

tego mi brakowalo

Uwielbiam ciemne lakiery (czerwienie, fiolety a nawet ostatnio ciemna szarosc! Byle bez drobinek i zawsze na krotkich paznokciach) a te, zeby atrakcyjnie wygladac potrzebuja super nablyszczenia, ktore utrzymuje sie dluzej niz do pierwszego mycia rak.
O niecierpliwosci w kwesti czekania z kazda kolejna warstwa az lakier wyschnie ( Czy Wasze dzieci tez zawsze potrzebuja odkrecenia butelki soku, kiedy macie jeszcze mokre, dopiero co pomalowane paznokcie!?) juz nie wspomne.
Preparat SH zalatwia sprawe w kilka minut (moim zdaniem gora 5 min): pieknie utwardza, lakier zaczyna blyszczec dodatkowym blaskiem, w dodatku zdecydowanie dluzej sie trzyma niz bez tej wodnistej (wspaniale!) warstwie powierzchniowej. Ze tez nie nabylam tego specyfiku wczesniej, zaoszczedzilabym sobie wiele nerwow. Rewelacyjny produkt.

Używam tego produktu od: kilka manicurow wykonanych samodzielnie w domu, roznice widac od razu
Ilość zużytych opakowań:pierwsze, wyglada na bardzo wydajny

nawet na bezludną wyspę;)

Kosmetyczny, a właściwie manicurowy niezbędnik. Wystarczy nawet szybka, niedbała warstewka (nie wymaga wielkiej staranności) na pomalowane pazury, chwilka do odczekania i mamy gotowy efekt. Preparat jest naprawdę doskonałą rzeczą. Dodatkowo świetnie i na długo nabłyszcza pomalowaną płytkę. Ideał po prostu. Dużo skuteczniejszy od wysuszacza Dry Kwik w sprayu tej samej firmy, działa trochę szybciej niż klasyczny Dry Kwik w buteleczce . Używam tego produktu od: kilku miesięcy

Genialny

To jest mój pierszy wysuszacz do lakieru. Być może zmienie recenzje jeśli znajde coś lepszego, lub równie dobrego w niższej cenie. Póki co jestem tym preparatem zachwycona. Zastanawiałam się co odpowiedzieć na pytanie, czy kupię ten produkt ponownie. Jest dość drogi. Ja zapłaciłam za niego niecałe 40 zł. Jednak sądzę, że kupię, bo bardzo ułatwia życie.
Wystarczy odczekać 2 minuty od pomalowania paznokci, a potem 30 sek od nałożenia wysuszacza i paznokcie są gotowe. Jestem ostrożna i czekam trochę dłużej ale sądzę, że po przepisowym czasie też działa.
Problemy miałam tylko po użyciu gęstego lakieru. Na zewnątrz wytworzyła się sucha warstwa, natomiast pod spodem lakier wciąż był mokry. Przez to można było popsuć efekt. Jednak ingloty wysusza bardzo ładnie i przedłuża ich trwałość.

Ilość zużytych opakowań: to jest moje pierwsze

Niezastąpiony!

Takie produkty zawsze kupuje się z jakiegoś powodu, również u mnie powód był dość wyraźny. Nieschnący lakier! Tak istnieje taki, Sally Hansen Maximum Growth. Nie wiem, moze mam specyficzne paznokcie, ale na moich nawet cały dzień mu nie wystarczał, zeby całkowicie wyschnąć. A tu proszę, Insta Dri i moj lakier suchy w niecałą minutę. Całkowicie suchy! Aż dziw bierze, ze Insta Dri wyprodukował ten sam koncern, co mój wiecznie mokry lakier. No cóz. Moze o to im własnie chodzi, ze lakier ich firmy zmusza do zakupy takze wysuszacza. Chociaz naprawde powinni dodawać go gratis do lakierów Sally Hansen

Produkt naprawde ok. Polecam

Używam tego produktu od: kilka m-cy