Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Sally Hansen, Insta - Dri , 30 sekundowy wysuszacz do lakieru (stara wersja)

Pojemność 13,3 ml

Insta - Dri 30 sekundowy wysuszacz do lakieru. Jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie i brak czasu na ich wysuszenie albo manicure, który nie wytrwa przez tydzień. Jeśli chcesz mieć szybko wyschnięty kolorowy lakier w 30 sekund. Zastosuj Insta-Dri. Otrzymasz błyszczącą i zabezpieczoną przed odpryskami powierzchnię lakieru, trwały do 10 dni manicure, podwójne filtry przeciwko promieniom UV zabezpieczą lakier przed przebarwieniem.

warto mieć

Kupiłam pod wpływem recenzji na wizażu i jestem bardzo zadowolona, bo stres czy paznokcie już wyschły czy nie, był moją zmorą. Nakładam na lakier po ok 2 minutach, czekam kolejne parę minutek i nie muszę się martwić, że znowu trzeba będzie poprawiać. Daje sobie rady nawet z lakierem zawierającym lycrę, który kupiłam przez niedopatrzenie, bo wiem, że takie właśnie schną wieki. No i ten blask który nie znika.

Niestety nie przedłuża trwałości lakieru- szybciej odpryskuje!!! Dodatkowo nie podoba mi się, że trzeba nakładać go dużo żeby ładnie się rozlał po paznokciu, co oznacza, że często rozlewa się też poza. Pomimo to jest wydajny.

BOSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mimo licznych pozytywnych opinii byłam do niego nastawiona dość sceptycznie.Do pierwszego użycia. To jest GENIALNY,ale to absolutnie GENIALNY wynalazek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W 10 minut miałam gotowy manicure!! Z pewnością zamieszka ze mną na stałe. Cudo!!

Używam tego produktu od:miesiąca

do ideału ciut mu brakuje

Wprawdzie nie wyobrażam sobie życia bez tego typu preparatów, ale ciągle nie mogę znaleźć ideału. Owszem, ten wysuszacz jest bardzo dobry jeżeli chodzi o przyspieszenie schnięcia lakieru i nadanie mu pięknego połysku, ale niestety - podobnie jak Mega Shine - powoduje, że lakier po 2- 3 dniach na końcach paznokci pęka i po ok. 3 - 4 dniach odłazi razem z warstwą wysuszacza. I to jest właśnie dziwne - z jednej strony ten preparat utwardza lakier, tak że się on nie ściera i nie odpryskuje, a z drugiej strony powoduje odwarstwianie się lakieru od paznokcia, że schodzi z niego jak naklejka.
Poza tym potwierdzam wcześniejsze opinie - po połowie buteleczki raczej nadaje się do kosza, bo koszmarnie gęstnieje.
Póki co niestety nie znalazłam nic lepszego, więc na razie pozostaje mi go kupować.

wreszcie bez stresu

Kiedy robi się manicure własnoręcznie, zwłaszcza kiedy jest to french, a człowiek potem niechcący gdzieś się dotknie i całą misterną robotę szlag trafia... chyba nie muszę mówić więcej.
A wystarczy odczekać chwilkę, by nakładając ten preparat nie narobić smug, posmarować jedną warstwę, poczekać i... Jaka to ulga, kiedy gdzieś się dotknę a paznokieć nietknięty i nie trzeba się bawić od nowa :)

Używam tego produktu od: chyba pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale jak paznokcie odrosną będą kolejne

Przylaczam sie do zachwytow!

Ja juz nic nowego tu nie wymysle, po prostu przylaczam sie do zachwytow.
Niezdecydowanym - polecam serdecznie.
Wspomne tylko, ze mam okazje uzywac takze najnowszy wynalazek Sally Hansen w formie sprayu: Shea Butter Rapid Finish Nail Colour Dryer - wysuszacz do lakieru + preparat nawilzajacy skorki i skore rak - i moje przemyslenia sa takie, iz do Insta-Dri bede wracac, a spray to byla tylko jednorazowa przygoda...Używam tego produktu od: jesieni 2007

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

perfecto

nie ma takiej możliwości zebym go nie miała!!!! zachwyt totalny.
po pomalowaniu dwoch warstw lakieru tym preparatem, lakier trzyma sie prawie tydzien (bez insta dri lakiery odpadaja po 1-1,5 dnia!). wysycha na beton po chwili.
nie ma mowy o żadnych odgniotach koca, ubrania, czy poduszki.
zdarzyło mi sie poddać testowi insta-dri i po kilku minutach od pomalowania, gniotłam paznokcie o dywan i NIC. wiem wiem, eksperyment laika, ale egzamin zdany, a to najważniejsze.

Używam tego produktu od:kilku mies
Ilość zużytych opakowań:kończe pierwsze

bardzo dobry

Sto razy lepszy niż Mega Shine!
Rzeczywiście lakier się trzyma cały tydzień- a jestem " Panią Domu":)))))))))))), czyli robię wszystko ...a lakier jest:). Trzeba tylko, jak radzi producent odczekać 2 min. po nałożeniu ostatniej warstwy lakieru.
Jedyna wada to to, ze jeżeli zostaje ok. 1/2 butelki nadaje się do wyrzucenia- podsycha troche, a nie można go rozcieńczyć zmywaczem- nie, nie ( sprawdziłam:( )

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

rewelacja!

Kupilam ten wysuszacz na Allegro i nie sadzilam ze sie od niego uzależnie. Z nim nie ma mowy o jakis płaskorzezbach :) i innych wzorkach na paznokciach od poscieli czy ubrań. A mialam z tym wiecznie problemy nawet po 2 godzinach od pomalowania.
Oczywiscie stosuje sie do zalecen producenta czyli zanim pomaluje je InstaDry czekam 2 minuty (a czasem 5) po nalozeniu lakieru kolorowego. Potem dla pewności czekam 15 minut zeby paznokcie byly suche a pozniej juz nic przez tydzien sie z nimi nie dzieje. Ale sprawdzilam raz i po minucie byly juz wyschniete.
I nie dosc ze lakier nie odpryskuje bardzo dlugo (nie wiem czy 10 dni bo tyle nigdy nie trzymam jednego koloru) to blyszczy i wyglada swiezo jakbym dopiero co pomalowala paznokcie.
Jestem nim zachwycona!

Używam tego produktu od: pol roku

bardzo dobry

Moim zdaniem posiada wszystkie cechy zawarte w opisie producenta. Nie mam żadnego problemu ze ścieraniem czy odpryskiwaniem lakierów nawet gorszych jakościowo. Zasycha szybko, nadaje ładny połysk. Na minus należy natomiast zaliczyć dość szybkie gęstnienie, które powoduje że po zużyciu połowy preparatu reszta jest do wyrzucenia oraz kłopot ze zmywaniem paznokcji.

Jako wysuszacz

Co do tego produktu mam mieszane uczucia. Na pewno nie wyobrażam sobie makijażu bez niego, ale tylko w roli wysuszacza, natomiast nie zauważyłam przedłużenia trwalości lakieru , niestety, a tak na to liczyłam.
Kurcze odejmuje jedną gwiazdkę, preparat potwornie zgęstniał, nie nadaje sie do użycia-niestety.

Używam tego produktu od:2 m-ce

Dobry wysuszacz do frencha.

Bardzo dobrze wysusza frencha ktory schnal mi okolo 2 godzin( 3,4 warstwy) okolo 15 minut i lakier suchy.
Wydajny natluszcza skorki nie jest drogi -kupilam za 10 zl na allegro.

W koncu chce malowac frencha ,,kiedys z braku czasu nie malowalam bo mialam dosc schniecia godzine czasu.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:poczatek 1

Świetny wysuszacz!

Właśnie skończyłam buteleczkę. Miałam wersję jasnoróżową do francuskiego manicure przeciwko żółknięcoi koloru.

Jako wysuszacz do lakieru spełnia swoją powinność doskonale!:) Paznokcie po minucie po jego nałożeniu są idealnie suche i mają taki wspaniały poślizg. Nie trzeba już czekać Bóg wie ile czasu, aby móc wykonać jakąkolwiek czynność rękami bez ryzyka uszkodzenia manicure. Preparat dodatkowo nabłyszcza paznokcie przez co wyglądają zawsze świeżo, jakby były polane wodą! Efekt ten trwa kilka dni i myślę, że trwać mógłby naprawdę długo gdyby nie mały szczegół. Otóż preparat bardzo szybko schodzi z paznokci wraz z lakierem. Nieraz już następnego dnia po pomalowaniu, lakier zdzierał się na niektórych paznokciach. Za to właśnie odejmuję gwiazdkę, ponieważ producent obiecuje również przedłużenie trwałości manicure, a tego niestety ten wysuszacz nie czyni. To z kolei sprawia, że manicure trzeba wykonywać co2 dni i produkt szybko się zużywa.
Poza tym pod koniec używania preparat bardzo zgęstniał, ciągnął się jak guma i nie sposób było nim pomalować paznokcie, gdyż tworzyły się grudki.

Ale mimo to uzależnił mnie i dzięki niemu manicure wykonuję 20 minut, a nie jak kiedyś w godzinę!
Na stopach również świetnie się sprawdza. Tu trwałość jest nieco dłuższa.

Nie wiem jak sobie radzi z zapobieganiem żółknięcia lakieru, ponieważ tak jak wspomniałam, lakier szybko się zdziera i wykonywałam nowy manicure co 2 dni, więc to zbyt krótki czas, aby lakier nawet nałożony samodzielnie zżółknął.

Na pewno kupię ponownie, ale raczej tę ciemniejszą wersję. Może ta będzie trwalsza.

Używam tego produktu od:miesiąca