Astor, Prismatic Volume & Shine (Błyszczyk do ust)

Astor, Prismatic Volume & Shine (Błyszczyk do ust)

Prismatic Volume & Shine to pierwszy na rynku błyszczyk z technologią Lycra oraz kryształkami "Chameleon". Formuła wzbogacona o włókna Lycra wygładza, kształtuje powierzchnię ust i wypełnia każdą szczelinkę formułą błyszczyka. Dzięki temu usta są aż do 30 % gładsze i pełniejsze, a linie ust są perfekcyjnie podkreślone. Kryształki "Chameleon" rozpraszają światło w wielu kierunkach zapewniajśc ustom maksymalny połysk i pozostawiajśc długotrwałe wrażenie wilgotnych, rozświetlonych ust. Półprzezroczysta baza wzbogacona została dodatkowo o składniki nawilżające usta, by zapewnić maksymalną wygodę noszenia błyszczyka i zagwarantować doskonałą bazę dla koloru i kryształków. Aplikator w postaci pędzelka, z delikatnych włókien gwarantuje łatwą i dokładną aplikację formuły błyszczyka, pozwalającą na nałożenie odpowiedniej ilości na usta. Wybór 10 najbardziej modnych kolorów + 2 odcienie one-shotowe (005, 011).

Cena: 19,90zł / 5ml

Kiepski

Z początku byłam bardzo zadowolona z tego błyszczyka a raczej płynnej pomadki ;] ale po krótkim czasie okazało się że ma on więcej minusów niż zalet, tak więc zacznę od tych nielicznych plusików:
- śliczny mieniący się kolor (cóż, że tylko przez chwilkę po nałożeniu ;)
- bardzo fajny, wygodny pędzelek

minusy:
- jest okropnie gęsty co powoduje że przy cieple po prostu spływa z ust!!
- nie jest trwały!
- opakowanie jest STRASZNE! nie dość że szybko się ściera to po jakimś czasie mimo, że dobrze się go zakręci cała zawartość wylewa się :/

Zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od: kiedyś

Lubię

Błyszczyk dostałam ponad 2 lata temu na urodziny w kolorze koralowym :) Myślę, że sama bym się na niego nie skusiła.

Błyszczyk jest lekki, żelowy, nie klei. Daje piękny, błyszczący efekt i transparentny kolor. Gdy błyszczyk już się zetrze zostaje piękna poświata :) Zawiera drobinki, które są dość spore, ale o dziwo nie wyglądają tandetnie.

Poręczny pędzelek umożliwia aplikację błyszczyka bez użycia lusterka, kiedy tylko chcemy :) Opakowanie przeciętne, napisy z niego szybko się ścierają. Mimo tego bardzo go lubię i możliwe, że ponownie się skuszę gdy uda mi się wykończyć te zalegające w kosmetyczne :)

Używam tego produktu od:ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Niewypał

Jedyne co mi się podoba w tym błyszczyku to aplikator w formie pędzelka. Reszta: OKROPIEŃSTWO!!

Drobinki wyczuwalne, poza tym jak błyszczyk zejdzie one wędrują po całej buzi.

Kosmetyk nie robi nic z ustami. No, poza "peelingiem" jaki można sobie zrobić pocierając wargami, bo (jak już wspomniałam) drobiny brokatu są duże i wyczuwalne.

Na dodatek błyszczyk wylewa się z opakowania!!! Całą torebkę sobie uświniłam!! Masakra :(

Ogólnie nie polecam, chyba, że kosmetyk będzie STAŁ na półce w domu ;) Osobiście zastanawiam się czy dwie * to nie za dużo, ale 1* byłaby chyba za surową oceną :) Bo w sumie to kolory całkiem fajne... Dla wielbicielek brokatów w sam raz... :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc??
Ilość zużytych opakowań: 1 i już więcej nie!

nie przepadam za nim

Miałam wersję jasno rózową z niebieskimi drobinkami. Błyszczyk posiada bardzo wygodny pędzelek, ladnie wygląda na ustach, daje efekt mokrych ust. Jednak drobinki scierały się niezbyt równo, nie był wydajny i wylewał się z opakowania co bardzo mnie drazniło. Nie kupię wiecej bo sporo błyszczyku musialam wytrzec chusteczką zeby nie ufajdać całej torebki. Jest wiele innych zdecydowanie lepszych

Używam tego produktu od:uzywałam 2 msce

średni

Efekt jaki można uzyskać dzięki temu błyszczykowi jest bardzo dobry, jednak efekt mokrych ust utrzymuje się bardzo krótko, potrzebne są stałe poprawki w makijażu. Do tego przy jego używaniu zaczął się "wylewać" z opakowaniu, myślałam, że jest to może moja wina, jednak po kupieniu drugiego wystąpił ten sam problem.
Kolejny raz na pewno bym go już nie kupiła.

Używam tego produktu od: 2 lata

taki sobie,b.sredni

kupil mi go byly chlopak, bo bardzo mu sie spodobal kolorek, a byla to jakas rozowa wariacja z niebieskim refleksem(!)

Ogolnie, lepi sie bardzo, kleisty, nie nawilza ni nic,wrecz jak zauwaza jakas kolezanka-WYSUSZA:(, co dalej ;) aha- kolor strasznie tandetny- malo, ze rozowy z drobinkami brokatu to jeszcze ta b widoczna niebieska poswiata!:( OMG, nigdy wiecej!

Lezy sobie teraz w jakies starej kosmetyczce dla szpanu, ale nie polece jej nikomu, dam jakies mniej ulubionej kolezance na urodziny i powiem, ze z allegro ;)

Używam tego produktu od:1 dzien
Ilość zużytych opakowań:wyrzucone to rzeczy nieuzywanych!

Wysuszacz ust

Uwielbiam wszelkie połyskujące błyszczyki do ust. Zwróciłam więc uwagę na bardzo ładny pudrowo-różowy błyszczyk Astora. I niestety, na kolorze mój zachwyt się skończył.

To coś po 2 dniach używania niesamowicie wysuszyło mi usta. Nie wymagam od błyszczyku szaleńczego nawilżenia (od tego są inne produkty) ale nich nie wysuza ust na wiór. Jak dla mnie ta cecha absolutnie dyskwalifikuje Astora do dalszego używania.

Zaznaczam, że ok 3-4 lata temu posiadałam błyszczyk tejże firmy i byłam bardzo zadowolona. Więc zapewne pokombinowali coś ze składam, bo ja usteczek nie zmieniłam :))

Używam tego produktu od:2 mies

Super!Lubię go!

Bardzo,bardzo fajny błyszczyk a do tego w jakiej cenie!
Powiem szczerze,że na prawdę warto w niego zainwestować!
Przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!
Efekt spektakularny,nadaje istnie pryzmatyczny połysk ustom!
Zapach bez zarzutów,nie wyczułam nic drażniącego!
Bardzo fajny aplikator w formie pędzelka,pozwala na [perfekcyjny makijaż!
Jedynie odejmuje jedną gwizdkę za trochę zbyt rzadką konsystencje!
A tak po prostu super!

Używam tego produktu od:2 lata

Niedopracowany

Ma za duze kawaly brokatu, ktore moim zdaniem wygladaja tandetnie. Polysk jest i to bardzo ladny, w ogole usta wygladaja swietnie, ale ten brokat jest okropny. Blyszczyk, ktory posiadam ( nie potrafie go zuzyc od tamtego roku) ma ladny, widoczny kolor cos w stylu fuksji. Jednak nie lubie smaku tego blyszczyka, poprostu robi mi sie niedobrze, kiedy mam go na ustach, wiec zaprzestalam uzywania. lezy teraz na dnie kosmetyczki i czeka az data waznosci minie. Jeszcze jeden minus: okropne opakowanie z ktorego nawet po paru dniach schodza napisy i blyszczyk wylewa sie brudzac wszystko dookola :-/Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:mam wciaz 1 i nie uzywam

nie polecam

plusy:
-świecące drobinki które nie wyglądają jak kawałki brokatu
-wybór odcieni, chociaż w opakowaniu kolory wydają się być inne niż w rzeczywistości są.

minusy:
-mało wydajny
-za taką cenę można kupić lepszy błyszczyk
-lepki
-ciężki
-szybko się zmywa

Używam tego produktu od:nie tak dawna

i tak i nie

Zacznę od plusów:
-pięknie wygląda na ustach
-powiększa je optycznie
-mam taki różowo-piaskowy kolor, bardzo delikatny, pasuje do niemal każdego makijażu
-fajny pędzelek, pozwalający precyzyjnie nałożyć błyszczyk

Minusy:
-nietrwały, szybko się go zjada
-wieeeeelki minus za opakowanie -błyszczyk się z niego wylewa, nieraz zapaskudził mi torebkę;/ Opakowanie jest wiecznie oblepione tym błyszczykiem dlatego chyba nie kupię go więcej;/Używam tego produktu od:roku

paskudztwo

aante_e napisala: paskudztwo

Nie, nie i jeszcze raz nie! Niepraktyczne opakowanie-pędzelek jest nieprecyzyjny, a błyszczyk wylewa się z opakowania. Najgorszy jest jego chemiczny zapach i smak, jak proszek do prania. Plusem jest ładny kolor-miałam perłowy/biały. Błyszczyk czuć na ustach, miałam wrażenie że mam usta wysmarowane czymś tłustym.

nic ujac a dodac moge jeszcze to co tez juz napisaly inne dziewczyny ze jest malo wydajny i ze po tygodniu starly sie wszytskie napisy z opakowania

i musze powtorzyc jeszcze cos co napisala aante_e : najgorszy jest jego smak i zapach bleeeeeeeeh

Używam tego produktu od:miesiaca