KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 78% osób
    myszka2020
    15 maja 2014 o 12:05
    4 / 5
    Wydobywa brązowe refleksy, pięknie nawilża i odżywia
    Nie mam włosów farbowanych, ale mam zwykły, mysi blondzik i chciałam go jakoś ożywić :) Maseczka spisuje się bardzo ładnie. Mam wersję do włosów brązowych. Skład: Skład jest przepiękny, od początku po kolei: antystatyk, emolient, humektant, emolient, hydrolizowana keratyna, emolient, olej ze słodkich migdałów, olej z kiełków pszenicy, polyquaternium (kondycjoner), witamina B5, witamina E, ekstrakt z henny, ekstrakt z orzecha włoskiego, zapach. Konsystencja, opakowanie, zapach: Maseczka mieści się w saszetce, podzielonej na 2 części. Mi jedna taka połówka saszetki wystarcza na 2 aplikacje, zatem cała saszetka na 4 :) Zużyłam już 3 saszetki. Konsystencja średnio gęsta, przyjemnie się aplikuje. Zapach ładny, słodkawo-kosmetyczny, nie przeszkadza, szybko znika z włosów. Działanie: Skład emolientowo-humektatowo-proteinowo-witaminowy - czyli taki, jaki kochają moje włosy :) Przede wszystkim wydobywa z moich włosów takie ładne, brązowawe refleksy, zauważył to nawet mój TŻ i siostra, więc coś w tym musi być :) Pięknie podkreśla mi skręt, pewnie przez keratynkę i ulubione oleje. Fale mam po niej takie aksamitne, gładziutkie i pięknie nawilżone. Mięsiste i bardzo, bardzo błyszczące. Nie ma puchu, nie ma zbyt dużej miękkości. Jakby lepiej dociążała - byłaby ideałem ;) Szkoda, że tak ciężko ją dostać, u mnie widziałam je w małej drogerii, zawsze zostają też zakupy internetowe :) W załącznikach moje włosy w wersji falowanej i prostej, po użyciu maseczki: Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki
    Używa produktu od:kilka miesięcy

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    simsa22
    10 maja 2011 o 19:06
    5 / 5
    Cudowny produkt :) uwielbiam go :)
    Kosztuję 3zł a tyle dobrego robi dla włosów że będę teraz tu piać z zachwytu :D -naprawdę pielęgnuje i odżywia włosy bo ma super skład żadnych amoniaków,rezorcyny itp. szkodliwych dla włosów rzeczy -to najtańsza chyba rzecz która zmieni odcień włosów nie niszcząc ich przy tym -takie dwa w jednym : farbuje i pielęgnuje :) -ma miły zapach !!!! nie śmierdzi jak farba !!!! Na koniec mała wskazówka : należy nakładać ostrożnie to znaczy może coś się zabrudzić ,po prostu trzeba przygotować się tak jak do farbowania włosów,czyli gorsze ubranie (szlafrok) oraz gorszy ręcznik i tyle. Najwygodniej jest wycisnąć zawartość saszetki do jakiegoś pojemniczka i stamtąd nanosić na włosy. Na dłuższe włosy trzeba nałożyć całe opakowanie które zawiera dwie saszetki - na krótsze włosy wystarczy jedna . A efekt super:) włoski lśnią i pięknie się rozczesują :)

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    iiwetta
    25 lutego 2011 o 20:30
    uwielbiam ją !
    Po mocnej farbie zrobił się na włosach tak zwany efekt "siana". Długo się zastanawiałam co by tu zrobić z tym fantem az zobaczyłam u koleżanki w łazience tę maskę . Pognałam do drogerii skuszona ceną i bach ! wzięłam od razu dwa opakowania do brązu. A po zastosowaniu szczęka mi opadła... Włosy tak odżywione i nawilżone ,że nie do poznania ! Po sianie nie zostało śladu a kolor zrobił się wyraźnie odświeżony. Włosy odżyły za co będę wychwalać ten produkt pod niebiosa. Są miękkie,błyszczące i łatwo się rozczesują. Plus za wydajność ,cenę działanie ,skład ,no za wszystko ! Używam tego produktu od: początek października Ilość zużytych opakowań: cztery saszetki

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    aniulewa
    28 lipca 2016 o 14:17
    5 / 5
    Miękkie, gładkie, miłe w dotyku włosy!
    Takie właśnie moje włosy stały się po wczorajszym użyciu tej maski. Trzymałam ją około godziny na umyty, lekko wilgotnych włosach. Włosy są fajnie rozjaśnione, tak jak nazwa wskazuje kolor jest schłodzony, pozbawiony żółtego odcienia. Na naturalnym odroście, nie zauważyłam specjalnej różnicy. Włosy są delikatnie bardziej lśniące niż były wcześniej. Ale najbardziej podoba mi się to jakie miękkie, delikatne wręcz jedwabiste stały się moje włosy po tej masce! :) Polecam!
    Szczegóły:

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    kicia069
    19 marca 2016 o 14:41
    1 / 5
    Totalna porażka!!!!!!! Najgorsza maska jaką miałam!!!
    Czytam pozytywne opinie i nie mogę się nadziwić. Przechodząc do sedna: Wersja dla blond minusy: *ożywienie koloru obiecane przez producenta: włosy delikatnie żółte nietknięte, reszta w kolorze filetowej szmaty do podłogi!!!! Tragedia * włosy suche, szorstkie, matowe, niemiłe w dotyku plusy: ABSOLUTNIE BRAK!
    Szczegóły:
    • Wydajność: