Vichy, Oligo 25, Stick Yeux (sztyft pod oczy)

Vichy, Oligo 25, Stick Yeux (sztyft pod oczy)

Odświeżający sztyft pod oczy usuwający oznaki zmęczenia zmniejsza opuchnięcia pod oczami i rozjaśnia cienie. Przebadany pod kontrola lekarzy okulistów. Testowany w grupie osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktowe.
Skóra pod oczami jest nawilżona i odświeżona. Odzyskuje blask i świeżość. Cienie i worki pod oczami widocznie się zmniejszają.
Substancje czynne:
- Mangan
- Escinine
- Woda termalna Vichy
Opakowanie wystarcza na 3 miesiące stosowania.

rewelacja!!

Rewelacyjny kosmetyk. Trafiłem na niego jakiś czas temu przypadkowo w Niemczech. Po zuzyciu pierwszego opakowania nie mogłem kompletnie zdobyc go w Polsce. Dopiero niedawno jest tu do zdobycia. Wypróbowałem juz wczesniej kilka żeli pod oczy ale każdy z nich lepił sie i zostawiał błyszczące kręgi pod oczami. Cyli był dla mnie zupełnie bezuzyteczny rano, wtedy kiedy potrzebuje go najbardziej. Ten jeden nie. Jest delikatny i szybko się wchłania. Orzeźwia oczy, Rozbudza je. Poza tym efekt w postaci usunięcia cieni pod oczami był u mnie widoczny juz po 3, 4 zastosowaniach. Jest bardzo wydajny. Dla mnioe jest zdecydowanie najlepszym kosmetykiem jaki znam.

Bardzo ciekawy produkt

Musze przyznac, ze bardzo mi sie ten sztyft podoba. Nawilza skore, jest latwy i higieniczny w aplikacji. Ponad to, od razu wykonuje maly "masazyk" wokol oczu i daje uczucie chlodu, co jest szczegolnie mile rano :) Nie ma problemu z makijazem oczu.

Wydaje mi sie, ze nie jest to natomiast produkt dla kobiet o bardzo suchej skorze wokol oczu, ale do skory normalnej jest naprawde super.

Trzeba uwazac w czasie aplikacji, zeby nie dostalo sie nic do samych oczu,bo troche szczypie.

Jeszcze jedna zaleta jest to, ze jest niesamowicie wydajny - mialam go prawie 3 miesiace!

Wad nie znalazlam :)