Vichy, Oligo 25, Stick Yeux (sztyft pod oczy)

Vichy, Oligo 25, Stick Yeux (sztyft pod oczy)

Odświeżający sztyft pod oczy usuwający oznaki zmęczenia zmniejsza opuchnięcia pod oczami i rozjaśnia cienie. Przebadany pod kontrola lekarzy okulistów. Testowany w grupie osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktowe.
Skóra pod oczami jest nawilżona i odświeżona. Odzyskuje blask i świeżość. Cienie i worki pod oczami widocznie się zmniejszają.
Substancje czynne:
- Mangan
- Escinine
- Woda termalna Vichy
Opakowanie wystarcza na 3 miesiące stosowania.

Przyjemny gadget :)

Sztyft nie sprawdził się w moim przypadku. Mam cerę mieszaną, zimą posiadającą skołonności do przesuszania się. Szukałam kosmetyku który dobrze zadba o okolice oczu (czasami mam niewielkie cienie i przesuszenia). Sztyft ma wygodnie opakowanie, ładny zapach i jest wydajny. Przyjemne jest także uczucie lekkiego chłodu po jego aplikacji. Poza tym nie ma żadnych plusów - ani nie pozbywa się cieni, a nie nawilża. Ogólem to nie robi nic. Więc po co go używać?

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Zdecydowanie polecam !

Bardzo dobry! Mam młodą skórę, bez zmarszczek,ale czasami robią mi się cienie. Często po nieprzespanej nocy mam opuchnięte oczy. Żel przynosi ulge, zmniejsza widocznie cienie i doskonale nawilza. Jak dla mnie super:)

Używam tego produktu od: 6 mies

???

Kupiłam raz... i niestety nie bedzie kolejnego razu...
Oprócz chwilowego uczucia chłodku pod okiem i lekkiego nawilzenia - nic....
Napewno likwidacji cieni pod oczami brak...
jestem niestety na NIE!
Zwykły polski zel ze świetlikiem daje lepszy efekt.
To chyba jedyny produkt Vichy który tak mnie rozczarował...Używam tego produktu od: przez kilka tygodni, potem wylądował w koszu...

zawiodlam sie

Kupilam zachecona Waszymi recenzjami jednak za drogi jak za takei efekty. Trochenawilza, troche napina,ale wsyztsko po lebkach. A do tego wrecz "w oczach" znika ; / Raczej nei polecam, chyba ze komus innemu pomoze, na mnei nie dziala.

Używam tego produktu od:tygodnia [ok.5 razy]

Nigdy więcej!

Sztyft skończył się szybciutko. Żadnego działania przeciw cieniom nie zauważyłam. Kosmetyk nawilża, ale tylko na pewien czas. Generalnie klapa. Za tą cenę można nabyć coś lepszego, np.Cernor OX

EDIT: Vichy testuje swoje produkty na zwierzętach. Wcześniej nie byłam tego świadoma, ale teraz jestem. Nigdy więcej nie kupię!

Używam tego produktu od:Używałam 1,5 miesiąca w zeszłym roku

Nie zawiodlam sie

Zawsze uwazalam serie Oligo 25 za bardzo udana, a ten chlodzacy zel w sztycie tylko mnie w tym utwierdzil.
Trzymam go w lodowce i stosuje zawsze rano po przebudzeniu. Pomaga na rowni z bardzo mocna kawa;) .
Redukuje worki pod oczami (worki nie wory), delikatnie rozjasnia cienie, orzezwia i nawilza. Nie traktuje go jednak jako jedyny kosmetyk pod oczy. Wieczorem zdecydowanie potrzebuje czegos bardziej odzywczego.
Ilość zużytych opakowań:wlasnie koncze drugie

Cudeńko!!!

Budzę się rano z worami (nie workami) pod oczami. Więc trochę kosmetyków przetestowałam, żeby sie tego dziadostwa pozbyć. Bardzo dobrz robi mi okład z torebek herbacianych ale nie mam fantazji wstawać wcześniej tylko po to, żeby poleżeć z torebkami na oczach ;)

A sztyft jest genialny! Myk, myk i poranne worki znikają :) skóra jest nawilżona i napięta. Nie ma cieni ani opuchnięć.
Stosuję go o poranku, wieczorem nakładam jakiś inny kremik.

Drogi jest niestety i pewnie na długo nie wystarczy, bo widzę jak znika. Ale efekt jest wymarzony! Wart każdych pieniedzy w moim przypadku.

Na pewno po niego sięgnę ponownie.
Używam tego produktu od miesiąca

taki sobie

Osoby,ktore chcą odświeżyć skórę wokół oczu mogą dokonać zakupu tego produktu, ale osobom, które chcą pielęgować (nawilżać , działać p/zmarszczkowo) zdecydowanie nie polecam. Myślę, że można go polecić tylko osobom młodym, żeby czuły sie "fresh pod oczami" :))

Używam tego produktu od:MIESIąCA
Ilość zużytych opakowań:

Średniaczek

Daję 3 gwiazdki, bo zmniejsza poranną opuchliznę, ale w ogóle nie nawilża.
Sztyft jest rewelacyjny do szybkiego użycia. Zanim zdążę się ubrać, poranny obrzęk jest ledwo widoczny.
Moim zdaniem oligo nie wystarczy do pielęgnacji, trzeba wspomóc się mocniejszym kremem na wieczór.

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy

Zawiodlam sie!!!

Szczerze: beznadzieja!!! po tej marce oczekiwalam znacznie wiecej, forma sztyftu fajna, latwa aplikacja, paluszki czyste, konsystencja tez mi sie podoba, taki lekki,szybko sie wchlania no i na tym koniec plusow:( co do minusow to nie zauwazylam zadnego efektu niwelowania cieni, jak mialam tak i mam sine podkowy a tyle sobie obiecywalam:( jednym slowek kasa wywalona w bloto, o wiele lepsze efekty daje zel swietlikowy flos-leku a cena banalna.Nigdy wiecej nie kupie bo efektow nie ma, tak jakbym niczego nie uzywala pod oczy. Badziewie!!!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:

na mnie nie działa

Kupiłam go widząc entuzjazm Wizażanek.

Pracowałam tylko w nocy, więc moje oczy były ciągle podkrążone, zasinione, z pogłębiającymi się zmarszczkami wokół oczu.

Niestety ten sztyft działa tylko na lekko podpuchnięte oczy, bo bardzo chłodzi (trzymałam go w lodówce).

Jest bardzo wydajny.

Nie działa kompletnie nic na sińce pod oczami i dlatego nie kupię go więcej.

Poza tym szczypały mnie od niego oczy. Mam wrażliwe oczy, ale Vichy nie powinien szczypać.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

nie i już

zakupiłam go po przeczutaniu entuzjastycznych recenzji ( niestety nie zastanowiłam sie nad tym jak jest niehigieniczny w stosowaniu....)
nie nawilża
nie zmniejsza obrzęków i sinców

wlaściwie nic nie robi oprócz delikatnego i krótkotrałego uczucia chłodu

Używam tego produktu od:połowa opakowania
Ilość zużytych opakowań:więcej nie bedzie