Vichy, Oligo 25, Stick Yeux (sztyft pod oczy)

Vichy, Oligo 25, Stick Yeux (sztyft pod oczy)

Odświeżający sztyft pod oczy usuwający oznaki zmęczenia zmniejsza opuchnięcia pod oczami i rozjaśnia cienie. Przebadany pod kontrola lekarzy okulistów. Testowany w grupie osób o wrażliwych oczach i noszących soczewki kontaktowe.
Skóra pod oczami jest nawilżona i odświeżona. Odzyskuje blask i świeżość. Cienie i worki pod oczami widocznie się zmniejszają.
Substancje czynne:
- Mangan
- Escinine
- Woda termalna Vichy
Opakowanie wystarcza na 3 miesiące stosowania.

bez fajerwerków...

Sztyft skusił mnie swoją formą. I na tym się nie zawiodłam. Jego aplikacja jest bardzo przyjemna i higieniczna, wystarczy ściągnąć wieczko, wysunąć sztyft i przejechać wokół oczu. Bardzo dobrze radzi sobie z opuchlizną, nawet tą związaną z alergią. Jak już ktoś napisał, to fajny gadżet, który można mieć. Niestety na tym się kończy. Nie bardzo radzi sobie z nawilżaniem, o cieniach pod oczami już nawet nie wspominam, bo z tym nie robi kompletnie nic (ale na to nawet nie liczyłam), nie spłycił drobnych zmarszczek. Jest średnio wydajny, wystarcza na jakieś 2 miesiące. Raczej już do niego nie wrócę, choć aplikacja była naprawdę przyjemna, ale co z tego, skoro kompletnie nie nawilża... Równie dobrze mogłabym nie używać żadnego kremu, a na opuchliznę stosować kostki lodu...

Używam tego produktu od: 2 msc

Mój ulubiony krem pod oczy!

Trzymam go w lodówce żeby jeszcze lepiej radził sobie z moimi oczami po nieprzespanych nocach ;) Nieoceniony jest sztyft - dwa pociągnięcia i koniec aplikacji. Nie muszę się babrać w słoiczkach ani zastanawiać się ile kosmetyku wziąć na palec. Świetnie się sprawdza nawet w ekstremalnych sytuacjach i widać że działa. Skóra pod oczami jest wyraźnie lepiej nawilżona i nawet mam wrażenie że drobne zmarszczki wokół oczu zostały wygładzone... Uwielbiam go!

Używam tego produktu od: 4 lat z przerwami na inne eksperymenty ale zawsze wracam :)

niewydajny

Aby jedno opakowanie starczyło mi na 3 miesiące musiałabym stosować go co drugi dzień. Bardzo niewydajny kosmetyk/zabawka. Przyjemna forma aplikacji, nawilża lecz na krótko. Ogólnie fajnie go mieć i się nim bawić ale nie jest to dla mnie coś koniecznego. Jednak poszukam kremu pod oczy.

Aż się chce nim smarować:-)

Jestem bardzo zadowolona z produktu.
Bardzo wygodny w użyciu, czuję że skóra wokół oczu jest odświeżona i nawilżona. Charakteryzuje się bardzo lekką konsystencją co czyni go świetną bazą pod makijaż. Chociaż dla osób o suchej skórze wokół oczu może okazać się za lekki. Ale na moich oczach sprawdza się świetnie. Mój egzemplarz zakupiłam w angielskiej aptece internetowej - tam te produkty są dużo tańsze.

Duze rozczarowanie

Produkt zakupilam po poleceniu go przez kolezanke.
Niestety zawiodl mnie, choc po doswiadczeniach z Vichy nie mialam wielkich oczekiwan.
Nie zmniejszyl opuchlizny pod oczami i nie likwidowal cieni. Nie nadaje sie pod makijaz.
Wielki minus to ogromna cena - 70 zl za 4 ml, gdzie kremy lepszych marek kosztuja 200zl/15 ml (za 1ml wychodzi roznica 4 zl na cenie).
Plus - przyznaje, ze krem dosyc dobrze nawilza i ma tez wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

rewelacyjny:)

orzymalam powyższe cudo w prezencie, sztyft jest fantastyczny i fajnie chłodzi skórę pod oczami oraz najwilża ją,zmniejsza opuchliznę i rozświetla oolice pod okiem,stosuję go na na noc i rano albo przed wyjściem do pracy, albo jak już jestem w pracy noi obowiązkowo przed powrotem do domu...nie potrafię już się bez niego obyć...polcam jes bezzapachowy i nie uczula

Używam tego produktu od: prawie miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

udany zakup

gwiazdke odejmuje za cene, gdyz produkt jest malo wydajny. podoba mi sie forma aplikacji. co do dzialania: pozostawia uczucie chlodu, zmniejsza opuchlizne (nie spotkalam jeszcze nic lepszego), rozjasnia cienie, nawilza, skora gladsza i zrelaksowana. jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: niecale 2 miesiace

Pewnie go już nie kupie

Jak dla mnie to tylko trzy gwiazdki. Tak naprawde kupując ten sztyft podchodziłam sceptycznie do tego zakupu. Wymienie plusy i minusy.

Plusy.
+ dobrze chłodzi i zmniejsza opuchlizne
+ ładne opakowanie i pomysłowy forma sztyftu
+ łatwy w nakładaniu nawet w mniej dogodnych warunkach.
I to na tyle jesli chodzi o plusy.

Minusy.

- za wysoka cena ( zniosła bym gdyb niewspółmierne korzyści co do ceny)
- po dłuższym stosowaniu podrażnia spojówki ( przynajmniej moje)
- Bardzo nie wydajny ma starczyć na trzy miesiące, ale nie ma co wierzyć w bajki ( chyba że stosujesz raz na dwa dni)
- I największy minus to brak dostatecznego nawilżania
( efekt utrzymuje siebardzo krótko, na noc to za lekki krem)

Tak czy inaczej to fajny gadżecik, raz na jakiś czas go jeszcze stosuje ( stoi w lodówce - wtedy lepiej chłodzi)
Ale cena nie współmierna do działania.

Używam tego produktu od:1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:0.5

za ta cene super

1.sposob aplikacji-nie lubie babrac sie w kremach pod oczy wiec ten rodzaj aplikacji ma od razu u mnie plusa.
2. mam wrazliwe oczy, nosze soczewki, krem wogole nie podraznia oczu
3. przyjemmne uczucie chlodu
4. relaksuje zmeczone oczy, zmniejsza opuchnizne
5. za ta cene (10£) nie mozna lepiej trafic.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/3

taki mały a taki miły

Jestem bardzo zadowolona. Preparat świetnie chłodzi i koi, tonizuje skórę wokół oczu. Niweluje opuchliznę i lekko rozjaśnia. Aplikacja jest cudowna!!! Strasznie nie lubię babrać się z kremami pod oczy, przy Stick Yeux trwa to sekundę i jest niesamowicie przyjemne. Fakt, jest trochę drogi - ale wydajność przyzwoita.

Sądzę, iż negatywne oceny wystawiły Wizażanki z wymagającą skórą wokół oczu. Ja mam 23 lata i chwilowo niczego więcej pod oczy nie potrzebuję, polecam (szczególnie dla młodych cer mieszanych)

Używam tego produktu od: 2-3 tyg

jak dla mnie!!!!!

Uzywam kosmetyku od paru tygodni bo wczesniej nie przywiazywalam do tego uwagi. jak stuknelo 25 doszlam do wniosku ze trzeba zaczac pielegnowac skore wokol oczu. Skusilam sie gdyz jest rewelacyjnie przemyslana aplikacja kremu i efekt tez jest zaskakujacy. Skora wokol oczu zrobila sie gladsza i jedrniejsza.Widze zmiany i na pewno nie zamienie na inny.

Używam tego produktu od:5tyg

a ja lubię

lubię ten sztyft. nie zastępuję nim kremu pod oczy (tu króluje clinique, od lat), ale odświeżam nim okolice oczu w ciągu dnia. miło chłodzi, nawilża (fakt, że nie na długo), odpręża. lubię go.

Używam tego produktu od: roku?